Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2004
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Denver City, Criterium
Denver City Park
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01 juni
Atlanta (a)
Wachovia Invitational, First Union Invitational
NE
Criterium
USA
Broni, Chrono
Klimtijdrit
ITA
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
3e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.9.1
Etappe
CAN
1e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
2.5
Etappe
ESP
02 juni
Castenaso (V)
GP Città di Castenaso
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
1e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Etappe
ESP
Gaisberg
Klimtijdrit
AUT
1e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.6
Etappe
ITA
4e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.9.1
Etappe
CAN
Michelstadt
Rund um das Michelstädter Rathaus
Criterium
GER
Mottarone
GP SBS-Miasino-Mottarone
Individuele tijdrit
ITA
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, U23
Regionaal kampioenschap
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
2.6
Etappe
ESP
03 juni
Atlanta
Wachovia Classic
NE
Wedstrijd
USA
Austerlitz, Criterium, Amateurs
Ronde van Austerlitz
NE
Criterium
NED
4e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
2e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Etappe
ESP
2e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.6
Etappe
ITA
Proloog Lidice
Proloog
CZE
1e etappe Mount Hood Classic
NE
Proloog
USA
3e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
2.6
Etappe
ESP
04 juni
's-Heer-Abtskerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Arvika
Racken Elite Cup i Arvika
Wedstrijd
SWE
Boom, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
5e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
3e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.6
Etappe
ITA
Hengelo, Criterium
Criterium
NED
Lahti
Lahti GP
Criterium
FIN
1e etappe Lidice
Etappe
CZE
2e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
Trofeo Menegali
Criterium
ITA
4e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
2.6
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Salnes
Etappe
ESP
05 juni
Aduard (V)
Omloop Door Middag-Humsterland
NE
Wedstrijd
NED
Banbridge
Noel Teggart Memorial
Criterium
IRL
Boortmeerbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Classique des Alpes
1.1
Wedstrijd
FRA
6e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
1e etappe Eko Tour Dookola Polski (V)
2.9.2
Etappe
POL
4e etappe deel b Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe deel a Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Etappe
ESP
Fort William, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
GBR
Fort William, Mountainbike (V)
CDM
Ploegenaflossing
GBR
4e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.6
Etappe
ITA
1e etappe GP Mundo Ciclistico
Etappe
COL
Lützschena
Lützschena-Stahmeln
Criterium
GER
Leudelange
GP Théo Mulheims
1.6
Wedstrijd
LUX
2e etappe Lidice
Etappe
CZE
Marco Pantani Memorial
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Mount Hood Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Mount Hood Classic
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Parma - La Spezia
NE
Wedstrijd
ITA
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour des Seychelles
Etappe
SEY
5e etappe deel a Volta Ciclista Provincia Tarragona
2.6
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe deel b Volta Ciclista Provincia Tarragona
2.6
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Salnes
Etappe
ESP
Wuustwezel, Elite/U23
Wuustwezel-Gooreind
NE
Wedstrijd
BEL
06 juni
Bierbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Proloog
FRA
7e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
2e etappe Eko Tour Dookola Polski (V)
2.9.2
Etappe
POL
5e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Etappe
ESP
5e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.6
Etappe
ITA
2e etappe GP Mundo Ciclistico
Etappe
COL
Hanstholm, Elite/U23
Wedstrijd
DEN
Hoorn (V)
NE
Criterium
NED
Kamen
Criterium
CRO
Leudelange (a)
G.P.Soluver
1.6
Criterium
LUX
3e etappe Lidice
Etappe
CZE
Maryland
Maryland Wheelers - Tommy Givan Memorial Trophy
Criterium
GBR
5e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
Nationaal kampioenschap
USA
Ovezande, Amateurs
NE
Criterium
NED
Philadelphia
USPro Ch'ship
1.2
Wedstrijd
USA
Philadelphia (V)
Liberty Classic
1.9.1
Wedstrijd
USA
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
São Domingos de Rana, Nieuwelingen
Circuito de Mato-Cheirinhos
NE
Criterium
POR
San Martino di Lupari
iG.P. Banca di Credito Cooperativo dell'Alta Padovana
NE
Wedstrijd
ITA
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.7.1
Wedstrijd
ITA
Stuttgart (d)
Stuttgart-Hohenheim
Criterium
GER
2e etappe Tour des Seychelles
Etappe
SEY
Proloog Vuelta a Colombia
NE
Proloog
COL
3e etappe Vuelta a Salnes
Etappe
ESP
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
1.5
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
07 juni
1e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Eko Tour Dookola Polski (V)
2.9.2
Individuele tijdrit
POL
4e etappe GP Mundo Ciclistico
Etappe
COL
3e etappe GP Mundo Ciclistico
Individuele tijdrit
COL
Schwenningen (a)
Sparkassen Cup-Schwenningen
Criterium
GER
Strombeek-Bever
Memorial Thijssen
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour des Seychelles
Etappe
SEY
1e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
08 juni
2e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland (V)
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland (V)
IM
Wedstrijd
GRE
1e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.9.2
Wedstrijd
ESP
4e etappe Eko Tour Dookola Polski (V)
2.9.2
Etappe
POL
Gullegem
Wedstrijd
BEL
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Wedstrijd
ITA
Schifferstadt
Criterium
GER
4e etappe Tour des Seychelles
Etappe
SEY
Tours
GP Tours
NE
Criterium
FRA
2e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
09 juni
3e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
Athens Open Balkan Championship, Baan, 1 km, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
2e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
5e etappe Eko Tour Dookola Polski (V)
2.9.2
Etappe
POL
Gelsenkirchen
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
1e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
2.9.2
Etappe
USA
1e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
Salt Lake City
Criterium
USA
5e etappe Tour des Seychelles
Etappe
SEY
3e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
10 juni
4e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
3e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.9.1
Etappe
ESP
Frankfurt am Main (b)
Frankfurt-Sossenheim
Criterium
GER
1e etappe Giro della Valsesia
NE
Wedstrijd
ITA
GP Jægerspris
Criterium
DEN
2e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
Etappe
USA
2e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
2.9.2
Etappe
USA
Obergartzem
Criterium
GER
Porto - Lisboa
NE
Wedstrijd
POR
2e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
6e etappe Tour des Seychelles
Individuele tijdrit
SEY
4e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Wörgl, Criterium
Criterium
AUT
11 juni
5e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
4e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Dan Bolig Cup
Etappe
DEN
2e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.9.1
Etappe
ESP
2e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
3e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
Etappe
USA
3e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
2.9.2
Etappe
USA
3e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
Sinzig
Criterium
GER
1e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
2.5
Etappe
TUN
5e etappe deel a Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
5e etappe deel b Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Witten (a)
Criterium
GER
12 juni
6e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
Auenstein - Heilbronn
Wedstrijd
GER
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
6e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
5e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Individuele tijdrit
POL
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Deer Valley
Criterium
USA
3e etappe deel a Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.9.1
Etappe
ESP
3e etappe deel b Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.9.1
Individuele tijdrit
ESP
Hürth - Kendenich
Criterium
GER
Highland Park
Criterium
USA
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Wedstrijd
CRO
Meerkerk
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
4e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
Etappe
USA
4e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
2.9.2
Etappe
USA
Oudelande, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
Etappe
NED
2e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
Individuele tijdrit
NED
4e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
Schöna
Criterium
GER
Tour d'Eure et Loir International Espoirs
1.7.2
Wedstrijd
FRA
Proloog Tour de Korea
2.5
Proloog
KOR
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
2e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
2.5
Etappe
TUN
1e etappe Tour du Tarn-et Garonne
2.6
Etappe
FRA
1e etappe Volta ao Conselho de Tavira
Volta ao Município de Tavira
Etappe
POR
6e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Wijk bij Duurstede (V)
NE
Criterium
NED
13 juni
7e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
7e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Dan Bolig Cup
Etappe
DEN
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
1.6
Wedstrijd
BEL
Dortmund (h)
Dortmund - Hombruch
Criterium
GER
4e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.9.1
Etappe
ESP
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Criterium
GER
High Bridge
Tour of High Bridge
Wedstrijd
USA
Jindrichuv Hradec
Wedstrijd
CZE
Jindrichuv Hradec (a)
Criterium
CZE
Lübeck
GP Lübeck
NE
Wedstrijd
GER
Meise, Amateurs
Meise
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
5e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
2.9.2
Etappe
USA
3e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
Etappe
NED
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
5e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
Sterrebeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
3e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
2.5
Etappe
TUN
2e etappe Tour du Tarn-et Garonne
2.6
Etappe
FRA
3e etappe Tour du Tarn-et Garonne
2.6
Etappe
FRA
2e etappe Volta ao Conselho de Tavira
Volta ao Município de Tavira
Etappe
POR
7e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Wervershoof
Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette
Wedstrijd
NED
Westerbeek (V)
NE
Criterium
NED
Wileroltigen
Criterium
SUI
14 juni
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
2e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
4e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
2.5
Etappe
TUN
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Ploegentijdrit
ESP
8e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
15 juni
5e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
Kranj
GP Kranj
1.7.1
Wedstrijd
SLO
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Schellebelle
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
3e etappe Tour de Korea
2.5
Criterium
KOR
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
5e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
2.5
Etappe
TUN
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
9e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
16 juni
Altheim
GP der Oberbank Altheim
Criterium
AUT
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
1e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
Keerbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Proloog Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.3
Proloog
NED
2e etappe Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
4e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
6e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
2.5
Etappe
TUN
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
10e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
17 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
Proloog Boucles de la Mayenne
2.6
Proloog
FRA
2e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
1e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.9.1
Etappe
ITA
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Proloog Mainfranken-Tour, U23
Proloog
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
1e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Etappe
NED
Proloog Saaremaa Velotuur
NE
Proloog
EST
Salzburg (a)
Salzachuferkriterium
Criterium
AUT
1e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.3
Etappe
NED
3e etappe deel a Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe deel b Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
7e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
2.5
Individuele tijdrit
TUN
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
11e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
18 juni
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Individuele tijdrit
ITA
Bad Harzburg
Criterium
GER
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.6
Etappe
FRA
3e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
2e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.9.1
Etappe
ITA
Goes, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
Hallein
Altstadtkriterium Hallein
Criterium
AUT
4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
1e etappe Mainfranken-Tour, U23
Etappe
GER
1e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
2e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.3
Etappe
NED
4e etappe Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
6e etappe Tour de Korea
2.5
Criterium
KOR
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
8e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
2.5
Etappe
TUN
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
Etappe
POR
12e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
19 juni
Achtkarspelen
Ronde van de Kerspelen
NE
Wedstrijd
NED
9e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
Bad Lauterberg
Criterium
GER
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.6
Etappe
FRA
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.6
Etappe
FRA
Carnago
GP Industria Artigianato e Commercio Carnaghese
1.5
Wedstrijd
ITA
4e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
3e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.9.1
Etappe
ITA
5e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
2e etappe Mainfranken-Tour, U23
Etappe
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
3e etappe deel a RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Individuele tijdrit
NED
3e etappe deel b RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Etappe
NED
Redlands
Olympic Trial
Criterium
USA
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.3
Etappe
FRA
2e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
Schladming, Mountainbike
Alpentour trophy
CDM
Wedstrijd
AUT
Schladming, Mountainbike (V)
Alpentour trophy
CDM
Wedstrijd
AUT
Schwanenstadt (a)
Criterium
AUT
Siebenlehn
Criterium
GER
3e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.3
Etappe
NED
5e etappe Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
NE
Etappe
FRA
5e etappe deel a Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Individuele tijdrit
CAN
5e etappe deel b Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Criterium
CAN
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
9e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
2.5
Etappe
TUN
Vilvoorde, Junioren
Far-West
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
2e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
Etappe
POR
13e etappe Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
20 juni
10e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
Bad Sachsa
Criterium
GER
Bertem
GP De Immotheker, Omloop tussen Dijle en Voer - Bertem Interclub
Wedstrijd
BEL
4e etappe Boucles de la Mayenne
2.6
Etappe
FRA
5e etappe deel b Circuito Montañés
2.5
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe deel a Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
Comano
Giro d'Oro
1.5
Wedstrijd
ITA
Dear Trail
Criterium
USA
Dortmund (i)
Dortmund-Dorstfeld
Criterium
GER
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
1.7.1
Wedstrijd
BEL
Görlitz
Rund um die Landskrone
Criterium
GER
Gessate
Trofeo Stefano Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.9.1
Etappe
ITA
Grafenbach (a)
Criterium
AUT
Kõrve Rattasõit, Mountainbike (c)
NE
Wedstrijd
EST
6e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
Wedstrijd
BEL
Nevada City
Nevada City Classic
Criterium
USA
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.3
Etappe
FRA
3e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
4e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.3
Etappe
NED
6e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Individuele tijdrit
SUI
10e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
2.5
Etappe
TUN
1e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
Etappe
USA
Tournai, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Union City, Criterium
Criterium
USA
Uppsala
Skandisloppet - Scandinavian Race
NE
Wedstrijd
SWE
Værløse
Criterium
DEN
7e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
3e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
Etappe
POR
4e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
Etappe
POR
14e etappe Vuelta a Colombia
NE
Criterium
COL
Zoeterwoude (V)
NE
Criterium
NED
Zoeterwoude, Amateurs
NE
Criterium
NED
21 juni
Albrandswaard
NE
Criterium
NED
6e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
Erembodegem
Erembodegem-Terjoden
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.3
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
2e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
Etappe
USA
22 juni
7e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
Wedstrijd
BEL
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.3
Etappe
FRA
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
Wedstrijd
BEL
5e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Individuele tijdrit
EST
6e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
3e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
Etappe
USA
4e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
Etappe
USA
23 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
1.5
Wedstrijd
BEL
Leeuwarden
Profronde van Fryslân, Noord-Nederland Tour, Batavus Pro Race
1.3
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
24 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
5e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
Etappe
USA
25 juni
Goetsenhoven, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ludwigshafen (a)
Rund um die Pfalz
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KGZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nordhorn
Criterium
GER
Reno
Criterium
USA
Sollerön
Solleröloppet
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
Individuele tijdrit
USA
6e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
Etappe
USA
1e etappe Volta del Llagostí
Ploegentijdrit
ESP
Worthington
Criterium
USA
26 juni
Beauvechain, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bochum - Wiemelhausen
Criterium
GER
Castle Rock
Criterium
USA
Cinquale, Junioren
Trofeo Buffoni
NE
Wedstrijd
ITA
Grove City
Criterium
USA
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
CAN
Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
1.5
Wedstrijd
BEL
Segura (b)
Prueba San Juan
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
Etappe
USA
7e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
Individuele tijdrit
USA
Trento - Monte Bondone
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Volta del Llagostí
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Segovia
Etappe
ESP
27 juni
Arezzo
Giro Valli Aretine
1.6
Wedstrijd
ITA
Bolanden
Criterium
GER
Burlingame
NE
Criterium
USA
Donnerberg
Donnersbergkreis
NE
Wedstrijd
GER
Grand View
Grand View Classic
Criterium
USA
Lousada, Nieuwelingen
Festas de Lousada
NE
Criterium
POR
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Nederland
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië
CN
Nationaal kampioenschap
KGZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Oplinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Pan American Championships, Op de weg, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Samobor, Mountainbike, Elite/U23
C2
Wedstrijd
CRO
Sint-Brixuis-Rode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
Etappe
USA
8e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
Etappe
USA
3e etappe Volta del Llagostí
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Segovia
Etappe
ESP
Wolfsburg
Criterium
GER
28 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
3e etappe Vuelta a Segovia
Etappe
ESP
29 juni
Brescia
Trofeo Città di Brescia, Memorial Rino Fiori
1.6
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
4e etappe Vuelta a Segovia
Etappe
ESP
30 juni
1e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
2.6
Etappe
ESP
1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.6
Wedstrijd
BEL
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...