20-09-2018
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
 
2e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
 

19-09-2018
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
 
1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
 

18-09-2018
Collecchio
Coppa Collecchio
 
logo
Eindklassement Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
 
logo
7e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
 
logo
Vichte
Textielprijs - Vichte Individueel
 

17-09-2018
logo
6e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
 
logo
Viane
GP Paul Borremans - Viane-Geraardsbergen Individueel
 

16-09-2018
Eizer-Overijse
Grote Prijs van Eizer
 
Gabarone
Mascom Cycle Challenge
 
logo
Judendorf
GP Judendorf Straßengel, Raiffeisen GP
 
logo
Legnano
Coppa Bernocchi
 
logo
Leuven
GP Jef Scherens, Rondom Leuven
 
logo
Eindklassement Madrid (V)
La Madrid Challenge by La Vuelta
 
logo
2e etappe Madrid (V)
La Madrid Challenge by La Vuelta
 
Maldonado
Apertura Federación de Maldonado
 
Meerle
Meerle-Hoogstraten
 
Momignies (a)
GP Momignies Interclub, Memorial F. Leners
 
Eindklassement Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
 
4e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
 
logo
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
 
logo
Tétange
Festival Cycliste LC Tétange
 
logo
5e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
 
Västeras (a)
Västmanlands 4-dagars / Anundsloppet
 

15-09-2018
Bangalore
Team Time Trial
 
Bangalore
Team Time Trial
 
Kampenhout
GP Raymond Impanis - Kampenhout Interclub
 
logo
1e etappe Madrid (V)
La Madrid Challenge by La Vuelta
 
logo
1e etappe Madrid (V)
La Madrid Challenge by La Vuelta
 
logo
1e etappe Madrid (V)
La Madrid Challenge by La Vuelta
 
logo
1e etappe Madrid (V)
La Madrid Challenge by La Vuelta
 
3e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
 
logo
5e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
 
Santa Croce sull' Arno
GP Industria del Cuoio e delle Pelli
 
logo
4e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
 
Vorselaar, Cyclocross, Junioren
De Vlaamse Trofee Deschacht
 

14-09-2018
logo
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
 
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
 
logo
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
 
logo
3e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes