Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland 2004
Zwitserland
Datum :
26-06-2004
130.5 km
Weg - Nationaal kampioenschap
Start
Pfaffnau (Aargau), Zwitserland
Aankomst
Pfaffnau (Aargau), Zwitserland
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Hubert Schwab
SUI
in 03h 07m 29s
2
Daniel Gysling
SUI
op
3
Steve Bovay
SUI
op
Details
1 Hubert Schwab (Team Mega Bike BH Bikes) 3.07.29 (41.763 km/h)
2 Daniel Gysling (GSIII Saeco-Romer's Wetzikon)
3 Steve Bovay (Hadimec)
4 Laurant Arn (Hadimec)
5 Jonas Blum (GSIII Saeco-Romer's Wetzikon)
6 David Vitoria (VC Mendrisio-PL Valli-Casino A) 0.49
7 Andreas Dietziker (VC Mendrisio-PL Valli-Casino A)
8 Florian Stalder (VC Mendrisio-PL Valli-Casino A)
9 Stefan Trafelet (GS Rufalex)
10 Dominik Girsberger (GS Rufalex)
11 Gilbert Obrist (Team CTA - GIANT - Good Sport)
12 Peter Oeschger (GSIII Saeco-Romer's Wetzikon)
13 Guillaume Burgeois (Team FIDIBC.COM)
14 Michael Randin (BBR Cycles-Trek)
15 Jimmy Tapparel (GSIII Saeco-Romer's Wetzikon)
16 Lukas Flückiger (Ochlenberg)
17 Maxime Beney (Team Mega-Bike-BH Bikes)
18 Alex Schütz (GS Rufalex)
19 Mario Wernli (Team CTA - GIANT - Good Sport)
20 Andrea Dalla Valle (BBR Cycles-Trek) 1.22
21 Dimitri Jiriakov (GS Lombardini-Hafner's Rad-Wei)
22 Martin Kohler (GS Officine Ghidoni (C)
23 Steve Morabito (VC Mendrisio-PL Valli-Casino A)
24 Fabian Züsli (GS Rufalex)
25 Loic Mühlemann (BBR Cycles-Trek)
26 Patrick Sala (Hadimec)
27 Martin Goldinger (GS Rufalex)
28 Steve Grossenbacher (Hadimec)
29 Simon Wyss (Team Merida Piedro`s)
30 Thomas Frei (Bürgis Cycling Team)
31 Benjamin Baumgartner (Atzmännig Koga-Miyata)
32 Peter Andres (Hadimec)
33 Marcel Schilliger (Hadimec) 2.05
34 Sandro Germann (Team Hörmann)
35 Jonas Leib (VC Mendrisio-PL Valli-Casino A)
36 Simon Schärer (Team Mega-Bike-BH Bikes) 3.15
37 Erich Kunz (Hadimec)
38 Marco Jimenez (Team Mega Bike BH Bikes)
39 Marcel Siegfried (Team CTA - GIANT - Good Sport) 4.10
40 Simon Zahner (GSIII Saeco-Romer's Wetzikon)
41 Patrick Schmid (GS Gerber - Pfaffnau - Pneuhau) 5.35
42 Manuel Widmer (GSIII Saeco-Romer's Wetzikon) 6.25
43 Gion Manetsch (Univega Pro Cycling Team) 6.45
44 Matthias Blumer (GS Lombardini-Hafner's Rad-Wei)
45 Paolo Calderlari (GS Lombardini-Hafner's Rad-Wei) 7.00
46 Sergio Schudel (GS Pneuhaus Frank Thalmann)
47 Reto Hollenstein (GS Lombardini-Hafner's Rad-Wei)
48 Michael Bachmann (GS Lombardini-Hafner's Rad-Wei)
49 Björn Müller (CC Bern Radrennsport Schaller) 7.21
50 Andreas Moser (GS Gerber - Pfaffnau - Pneuhau)
51 Janick Wisler (GS Gerber - Pfaffnau - Pneuhau)
52 Michael Rapillard (BBR Cycles-Trek)
53 Robert Pruksa (VC Rothenburg)
54 Matteo Ceresa (VC Mendrisio-PL Valli-Casino A)
55 Patrick Gassmann (Hadimec)
56 Nazareno Rossi (GS Officine Ghidoni) 9.04
57 Samuele Righitto (VC Mendrisio-PL Valli-Casino A) 9.49
58 Michael Römer (GS Lombardini-Hafner's Rad-Wei)
59 David Zbinden (GS Pneuhaus Frank Thalmann) 12.27
60 Fabien Wolf (BBR Cycles-Trek)
61 Gregory Morand (Team FIDIBC.COM)
62 Fabian Krienbühl (VC Rothenburg) 12.43
63 Bernhard Oberholzer (VC Romanshorn Carna Center) 13.14
64 Robert Odink (Team Koba) 14.19
65 Benjamin Schnyder (GS Rufalex) 14.42
66 Damian Reichlin (Hadimec)
67 Manuel Rhyn (Bürgis Cycling Team)
68 Bernhard Eggenschwiler (RRC Nordwest) 18.40
69 Ueli Kieliger (VMC Silenen) 20.21
70 Matthias Oswald (RV Arbon) 21.30
71 Marcel Lattmann (GS Metzgerei Schum - Suva Wetz)
72 René Murpf (GS Gerber - Pfaffnau - Pneuhau)
73 Stephan Widmer (GS Rufalex) 24.49
74 Lionel Vare (VC Franches-Montagnes Vélo-Pas) 25.00
Mountains
1 Daniel Gysling (GSIII Saeco-Romer's Wetzikon) 8 pts
2 Hubert Schwab (Team Mega Bike BH Bikes) 6
3 Stephan Widmer (GS Rufalex) 6
4 Florian Stalder (VC Mendrisio-PL Valli-Casino A) 5
5 Mario Wernli (Team CTA - GIANT - Good Sport) 5
6 Jonas Blum (GSIII Saeco-Romer's Wetzikon) 4
7 Andreas Moser (GS Gerber - Pfaffnau - Pneuhau) 3
8 Andreas Dietziker (VC Mendrisio-PL Valli-Casino A) 3
9 Steve Bovay (Hadimec) 2
10 Jimmy Tapparel (GSIII Saeco-Romer's Wetzikon) 2
Sluiten
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close