Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 1664 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Distriktsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (Denemarken)
Distriktsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V) (Denemarken)
Distriktsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (Denemarken)
Divcibare, Mountainbike (Servië)
Divcibare, Mountainbike (V) (Servië)
Divinópolis, Mountainbike (Brazilië)
Divinópolis, Mountainbike (V) (Brazilië)
Division Championship Kent, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship South Wales, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Sussex, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship East Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship South West London, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship West London, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Berks - Oxon -Bucks, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Birmingham, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Coventry, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Devon & Cornwall, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship East Anglian, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship East Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Essex, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Hants and Dorset, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Lakeland, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Lincolnshire, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Merseyside, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship North Staffs, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship North East, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship North London, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship North Wales, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship South East London, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship South East Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Teeside, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Wessex, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship West Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Division Championship Western, Op de weg, Groot-Brittannië (Groot-Brittannië)
Dixmont (Frankrijk)
Dixon (Verenigde Staten)
Diyagama (Sri Lanka)
Kamal Palitha Challenge
Djougou (Benin)
DNB Nor Cup 3 (Noorwegen)
Dnjepropetrowsk (Oekraïne)
Pobednoya
Dobeles dzirnavnieka kausa (Letland)
Doble a Moniquirá (Colombia)
Doble a Villavicencio (Colombia)
Doble Arequipa - Mollendo (Peru)
Doble Bragado (Argentinië)
Doble Chepes (Argentinië)
Doble Chepes (a) (Argentinië)
Doble Copacabana GP Fides (Bolivia)
Doble Guichón (Uruguay)
Doble Lloco Lloco (Bolivia)
Doble Media Agua (Argentinië)
Doble Melo (Uruguay)
Doble Treinta y Tres
Doble Melo - Río Branco (Uruguay)
Doble Rodó Mercedes (Uruguay)
Doble San Carlos (Argentinië)
Doble San Francisco-Miramar (Argentinië)
Doble San Roque - Huarini (Bolivia)
Doble Santa Ana (Argentinië)
Doble Termas de Guaviyú (Uruguay)
Doble Ulape (Argentinië)
Doble Viale (Argentinië)
Doble Young (Uruguay)
Dobratsch (Oostenrijk)
Dobratsch (a) (Oostenrijk)
Dobrich (Bulgarije)
GP Dobrich I
Dobrich (a) (Bulgarije)
GP Dobrich II
Docherie, Junioren (V) (België)
Marchienne-au-Pont
Doetinchem (Nederland)
Doetinchem (Nederland)
Voorjaarscompetitie Doetinchem
Doetinchem (Nederland)
Voorjaarscompetitie
Doetinchem (V) (Nederland)
Doetinchem, Cyclocross (Nederland)
Doha (Qatar)
Doha International GP
Doha (Qatar)
Doha (Qatar)
Go Sport Climbers' Race
Doha (Qatar)
Doha, Chrono (Qatar)
Doha, Chrono (Qatar)
Rasen League Final Time Trial
Doha, Chrono (Qatar)
Ashghal Time Trial
Doha, Chrono (Qatar)
Ashghal Time Trial
Doha, Criterium (Qatar)
Night Criterium
Dohnany, Cyclocross (Slowakije)
# 1
Dohnany, Cyclocross (a) (Slowakije)
# 2
Dohnany, Cyclocross (V) (Slowakije)
# 1
Dohnany, Cyclocross (V) (a) (Slowakije)
# 2
Dohnany, Cyclocross, Junioren (Slowakije)
# 1
Dohnany, Cyclocross, Junioren (a) (Slowakije)
# 2
Dohnany, Cyclocross, Nieuwelingen (Slowakije)
# 1
Dohnany, Cyclocross, Nieuwelingen (a) (Slowakije)
# 2
Dohnany, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (Slowakije)
# 1
Dohnany, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a) (Slowakije)
# 2
Dohuk (Irak)
Dokkum (Nederland)
Dokkum Woudenomloop
Dolany (Tsjechië)
VC Olomouce Dolany
Dolcedo (Italië)
Dole (Frankrijk)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!