Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 1664 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Dun-sur-Auron (Frankrijk)
Boucles Dunoises, Souvenir Claude Delange
Dunavski Kup (Servië)
Danube Cup
Dunbar (Groot-Brittannië)
Dunedin 25 Time Trial
Dunbar, Chrono (Groot-Brittannië)
Dunbar Time Trial
Dunbar, Criterium (Groot-Brittannië)
Dunbar Kermesse
Dunblane (Groot-Brittannië)
Central Scotland Wheelers - Sherrifmuir Hill Climb
Dunchurch (Groot-Brittannië)
Circuit of Draycote Water
Dunchurch (a) (Groot-Brittannië)
Tour of South Warwickshire
Dunchurch (b) (Groot-Brittannië)
Ansells Brewery Two Day
Dundalk (Ierland)
Double Diamond Cup
Dundalk (Ierland)
The Dundalk Cycle Traders Cup
Dundalk (Ierland)
Paddy Neary Memorial Trophy
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Thistle R.C. Road Race
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Thistle R.C. Two Day
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Western Road Race
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Grand Prix
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Centre & District Road Race Championship
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Wheelers - A.P.R.
Dundee (Groot-Brittannië)
Glasgow to Dundee
Dundee (Groot-Brittannië)
Caird Park Rally Kermesse
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Wheelers 100 Time Trial
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Wheelers 25 Time Trial
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Wheelers Hill Climb
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Wheelers Weekend
Dundee (Groot-Brittannië)
Charles Star - A.P.R.
Dundee (Groot-Brittannië)
Deeside Road Race
Dundee (Groot-Brittannië)
Jim Fraser Memorial 50 Time Trial
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee C.C. 50 Time Trial
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Roads C.C. 100 Time Trial
Dundee (Groot-Brittannië)
Heatherbell 50 Time Trial
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Wheelers - Kettins Circuit Time Trial
Dundee (Groot-Brittannië)
Angus Circuit Road Race
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee-Perth-Dundee - Couple Time Trial
Dundee (Groot-Brittannië)
Dundee Wheelers 10 Time Trial
Dundee (f) (Groot-Brittannië)
Dundee - Glasgow - Dundee Two Day
Dundee (g) (Groot-Brittannië)
Dundee Road Race
Dundee, Chrono (Groot-Brittannië)
Perth - Dundee 20 Time Trial
Dundee, Criterium (Groot-Brittannië)
Dundee, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Charles Star Balgay Park Cyclo Cross
Dundee, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Dundee Thistle R.C. Cyclo Cross
Dundee, Cyclocross, Junioren (Groot-Brittannië)
Charles Star Balgay Park Junior Cyclo Cross
Dundee, Junioren (Groot-Brittannië)
Dundee Thistle R.C. Junior Road Race
Dundee, Zesdaagse (Groot-Brittannië)
Dundonald (Groot-Brittannië)
Ayrshire Grand Prix
Dundrum (Ierland)
Dundrum Grand Prix
Dundrum (a) (Ierland)
Stephen Roche GP
Dunedin (Nieuw-Zeeland)
Dunedin, Mountainbike (Nieuw-Zeeland)
Dunedin, Mountainbike (V) (Nieuw-Zeeland)
Dunfermline (Groot-Brittannië)
Dunfermline - Kirkcaldy Two Day
Dunfermline (Groot-Brittannië)
Dunfermline & District Road Race
Dunfermline (V) (Groot-Brittannië)
Dunfermline C.C. - Annual Road Race
Dunfermline, Chrono (Groot-Brittannië)
Dunfermline & District Mountain Time Trial
Dunfermline, Criterium (Groot-Brittannië)
Dunfermline & District Criterium
Dungarvan (Ierland)
Kelly Pharmacy GP
Dungarvan (a) (Ierland)
Dungarvan CC Specsavers GP
Dungarvan, Criterium (Ierland)
Irish C. F. Dungarvan
Dunham, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Circuit of Sinderland Woods - Novices Cyclo Cross
Dunières (Frankrijk)
Dunkerque (Frankrijk)
Circuit Jean Bart
Dunkerque - Lille (Frankrijk)
Dunkerque (a) (Frankrijk)
Grand Prix de la Ville
Dunkerque (b) (Frankrijk)
Circuit du Port de Dunkerque
Dunkerque (c) (Frankrijk)
Dunkerque, Amateurs (Frankrijk)
Circuit des Espoirs
Dunlavin (Ierland)
Kevin McInerney Memorial
Dunmow (Groot-Brittannië)
Dunmow Road Race
Dunoon (Groot-Brittannië)
Tour of Argyll Four Day
Dunoon (Groot-Brittannië)
Dunoon Town Centre Criterium
Dunoon, Junioren (Groot-Brittannië)
Dunoon Town Centre Junior Criterium
Dunsfold (Groot-Brittannië)
Dunsfold (Groot-Brittannië)
Champagne & Flowers Road Race
Dunshaughlin (Ierland)
Grand Prix Dunshaughlin
Dunsmore (Groot-Brittannië)
Dunsmore Century Grand Prix
Dunstable (Groot-Brittannië)
Luton Two Day
Dunstable (Groot-Brittannië)
Tour of the Chilterns, Elite, Road Race
Dunstable (Groot-Brittannië)
Luton Wheelers Road Race
Dunstable, Chrono (Groot-Brittannië)
Icknield Hilly Time Trial
Dunstable, Junioren (Groot-Brittannië)
Luton Wheelers Autumn Junior Road Race
Duolun (China)
Tour of Duolun Lake
Durach (V) (Duitsland)
Durach, Criterium (Duitsland)
Durana (Spanje)
Trofeo Eusebio Velez
Durana, Cyclocross (Spanje)
Durango (Spanje)
Subida Urkiola
Durango (Verenigde Staten)
Iron Horse Classic
Durango (Spanje)
Memorial Aitor Bugallo
Durango (a) (Spanje)
Trofeo Villa de Durango
Durango (V) (Spanje)
Emakumeen Saria
Durango, Cyclocross (Verenigde Staten)
Fort Leiws College Squawker
Durango, Cyclocross (V) (Verenigde Staten)
Fort Leiws College Squawker
Durango, Mountainbike (Verenigde Staten)
Durango, Mountainbike (V) (Verenigde Staten)
Duras, Amateurs (België)
Duras
Durazno (Uruguay)
Prueba CC Champagnat Sprinter
Durazno (a) (Uruguay)
Apertura Federación de Durazno
Durban (Zuid-Afrika)
Tour Durban, Mr Price, aQuelle Tour
Durban (Zuid-Afrika)
Durbie Dash Challenge
Durban (Zuid-Afrika)
Deloitte Challenge
Durban (a) (Zuid-Afrika)
Amashova National Classic
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen