1
HUUB
ARTZ
WANTY-RE UZ-TECHNORD
22 NED 04:07:28 30.00
2
RASMUS
PEDERSEN
DECATHLON AG2R LA MONDIALE DEVELOPMENT TEAM
22 DEN 00:01:14 25.00
3
ANDREA
RACCAGNI NOVIERO
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
20 ITA 00:01:14 20.00
4
NIKLAS
BEHRENS
LIDL-TREK FUTURE RACING
21 GER 00:01:14 15.00
5
ALESSANDRO
BORGO
CTF VICTORIOUS
19 ITA 00:01:14 10.00
6
VLAD
VAN MECHELEN
DEVELOPMENT TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL
20 BEL 00:01:14 5.00
7
GAL
GLIVAR
UAE TEAM EMIRATES GEN-Z
22 SLO 00:01:14 3.00
8
TOBIAS
MÜLLER
RAD-NET OSSWALD
20 GER 00:01:14 1.00
9
LEWIS
BOWER
GROUPAMA - FDJ
20 NZL 00:01:14 1.00
10
MATS
OMLOOP
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
22 BEL 00:01:14 1.00
11
MATHIEU
KOCKELMANN
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
20 LUX 00:01:14
12
WESSEL
MOURIS
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
22 NED 00:01:14
13
SEPPE
DE CLERCQ
22 BEL 00:01:14
14
EMIEL
VERSTRYNGE
ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM
22 BEL 00:01:14
15
ROBERT
DONALDSON
TRINITY RACING
22 GBR 00:01:14
16
LÉANDRE
LOZOUET
ARKEA-B&B HOTELS CONTINENTALE
20 FRA 00:01:14
17
STEFFEN
DE SCHUYTENEER
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
19 BEL 00:01:14
18
SANDER
INION
21 BEL 00:01:14
19
ALESSANDRO
ROMELE
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
21 ITA 00:01:14
20
CALLUM
THORNLEY
TRINITY RACING
21 GBR 00:01:14
21
JOES
OOSTERLINCK
BINGOAL WB DEVO TEAM
21 BEL 00:01:14
22
HAMISH
MCKENZIE
HAGENS BERMAN JAYCO
20 AUS 00:01:14
23
TIBOR
DEL GROSSO
ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM
21 NED 00:01:14
24
BEN
ASKEY
GROUPAMA - FDJ
20 GBR 00:01:14
25
GABRIEL
BERG
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
19 FRA 00:01:14
26
LUCA
DRESSLER
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
22 GER 00:01:14
27
ROMAN
ERMAKOV
CTF VICTORIOUS
20 *** 00:01:14
28
VICTOR
HANNES
WANTY-RE UZ-TECHNORD
20 BEL 00:01:14
29
ROBIN
ORINS
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
22 BEL 00:01:14
30
BREM
DEMAN
22 BEL 00:01:14
31
HALVOR
DOLVEN
UNO-X MOBILITY DEVELOPMENT TEAM
20 NOR 00:01:14
32
JORIS
REINDERINK
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
21 NED 00:01:14
33
MAURO
CUYLITS
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
19 BEL 00:01:14
34
ERIK
MADSEN
UNO-X MOBILITY DEVELOPMENT TEAM
22 NOR 00:01:14
35
TIM TORN
TEUTENBERG
LIDL-TREK FUTURE RACING
22 GER 00:01:14
36
LENNERT
BELMANS
ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM
22 BEL 00:01:14
37
MICHIEL
LAMBRECHT
BINGOAL WB DEVO TEAM
21 BEL 00:01:14
38
NICOLAS
MILESI
ARKEA-B&B HOTELS CONTINENTALE
20 ITA 00:01:14
39
JOSEPH
BLACKMORE
ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY
21 GBR 00:01:14
40
DANIEL
SCHRAG
MALOJA PUSHBIKERS
21 GER 00:01:14
41
JAKOB
SÖDERQVIST
LIDL-TREK FUTURE RACING
21 SWE 00:01:14
42
NIELS
DRIESEN
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
19 BEL 00:01:14
43
RONAN
AUGE
GROUPAMA - FDJ
20 FRA 00:01:14
44
MORTEN
NØRTOFT
TEAM VISMA | LEASE A BIKE DEVELOPMENT
22 DEN 00:01:14
45
LUCAS
JANSSEN
ARKEA-B&B HOTELS CONTINENTALE
21 NED 00:01:31
46
UGO
FABRIES
TRINITY RACING
19 FRA 00:01:35
47
MATTEO
MILAN
LIDL-TREK FUTURE RACING
21 ITA 00:02:19
48
DANIEL
SKERL
CTF VICTORIOUS
21 ITA 00:02:19
49
ZENO
MOONEN
WANTY-RE UZ-TECHNORD
21 BEL 00:02:19
50
AARON
VOGELS
22 BEL 00:02:19
51
BAPTISTE
SWERTVAEGHER
19 BEL 00:02:19
52
TYLER
DESMET
20 BEL 00:02:19
53
JELLE
HARTEEL
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
21 BEL 00:02:19
54
ŽAK
ERŽEN
CTF VICTORIOUS
19 SLO 00:02:19
55
LUCAS
JACQUES
BINGOAL WB DEVO TEAM
21 BEL 00:02:19
56
FRANK ARON
RAGILO
DEVELOPMENT TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL
20 EST 00:02:19
57
JENS
VERBRUGGHE
GROUPAMA - FDJ
20 BEL 00:02:19
58
JORI
VAN DE SOMPEL
20 BEL 00:02:19
59
WIES
VERDONCK
20 BEL 00:02:19
60
SANDER
EECKHOUT
21 BEL 00:02:19
61
ANDREY
REMKHE
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
21 KAZ 00:02:19
62
GAËTAN
VERLEYEN
BINGOAL WB DEVO TEAM
21 BEL 00:02:19
63
JADO
BLEYENBERG
22 BEL 00:02:19
64
ROMET
PAJUR
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
20 EST 00:02:19
65
MATHIS
AVONDTS
PARKHOTEL VALKENBURG
21 BEL 00:02:19
66
MILAN
DE MEESTER
21 BEL 00:02:19
67
VINCENT
JOHN
RAD-NET OSSWALD
20 GER 00:02:19
68
NIELS
DE CLERCK
20 BEL 00:02:19
69
MITCHEL
FITZSIMONS
21 NZL 00:02:19
70
SAVELII
LAPTEV
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
20 *** 00:02:19
71
KAMIEL
NOTEBAERT
22 BEL 00:02:19
72
HUBERT
GRYGOWSKI
ARKEA-B&B HOTELS CONTINENTALE
20 POL 00:02:19
73
LUCA
GIAIMI
UAE TEAM EMIRATES GEN-Z
19 ITA 00:02:19
74
RENATO
FAVERO
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
19 ITA 00:02:19
75
PETER
HANSEN
TEAM COLOQUICK
19 DEN 00:02:19
76
KENNETH
VERSTEGEN
22 BEL 00:02:19
77
SENTE
SENTJENS
ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM
19 BEL 00:02:19
78
BEN
WIGGINS
HAGENS BERMAN JAYCO
19 GBR 00:02:19
79
JONAS
DE SCHAMPHELEIRE
21 BEL 00:02:19
80
ARNE
DESIMPELAERE
19 BEL 00:02:19
81
EMIL
IWERSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
22 DEN 00:02:19
82
VIGGO
MOORE
ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY
20 USA 00:02:19
83
ALFRED
GRENAAE
UNO-X MOBILITY DEVELOPMENT TEAM
20 DEN 00:02:19
84
OLE
THEILER
TEAM STORCK - METROPOL CYCLING
22 GER 00:02:19
85
MICHIEL
VAN VLIET
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
20 NED 00:02:19
86
GUUS
VAN DEN EIJNDEN
ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM
19 NED 00:02:19
87
BAPTISTE
GILLET
ARKEA-B&B HOTELS CONTINENTALE
20 FRA 00:02:19
88
THOM
VAN DER WERFF
DEVELOPMENT TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL
19 NED 00:02:19
89
JOSHUA
GIDDINGS
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
21 GBR 00:02:19
90
AXEL
KÄLLBERG
DEVELOPMENT TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL
21 FIN 00:02:19
91
VIEGO
TIJSSEN
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
19 NED 00:02:19
92
MATTIA
NEGRENTE
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
19 ITA 00:02:19
93
MILAN
LANHOVE
BINGOAL WB DEVO TEAM
21 BEL 00:02:19
94
WOUTER
TOUSSAINT
WANTY-RE UZ-TECHNORD
20 NED 00:02:19
95
AXANDRE
VAN PETEGEM
LIDL-TREK FUTURE RACING
22 BEL 00:02:19
96
BERT
BOLLE
20 BEL 00:02:19
97
RALF
HOLDEN
TRINITY RACING
20 GBR 00:02:19
98
KJELL
COOMAN
21 BEL 00:02:19
99
OWEN
COLE
UAE TEAM EMIRATES GEN-Z
20 USA 00:02:19
100
ALEX
BELDON
TRINITY RACING
19 GBR 00:02:19
101
MADS
LANDBO
UNO-X MOBILITY DEVELOPMENT TEAM
20 DEN 00:02:27
102
SIMONE
ZANINI
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
20 ITA 00:02:29
103
ARNO
VANHAECKE
20 BEL 00:04:13
104
LARS
VANDEN HEEDE
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
19 BEL 00:04:13
105
ESKIL
HUITING
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
21 NED 00:04:58
106
TIM
REX
WANTY-RE UZ-TECHNORD
20 BEL 00:05:46
107
THIEMEN
VANDERPLASSCHEN
21 BEL 00:07:47
108
EVAN
BOYLE
HAGENS BERMAN JAYCO
20 USA 00:08:07
109
CEDRIC
ABT
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
21 GER 00:09:24
110
SAM
NEERINCKX
19 BEL 00:09:24
111
MILAN
KUYPERS
21 BEL 00:09:39
112
VICTOR
DELBARGE
20 BEL 00:16:38
MEES
VLOT
DEVELOPMENT TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL
19 NED DNF
DEAN
HARVEY
TRINITY RACING
21 IRL DNF
MARCO
ANDREAUS
CTF VICTORIOUS
21 ITA DNF
MARTIN
BÁRTA
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
19 CZE DNF
BENJAMIN
BOOS
RAD-NET OSSWALD
21 GER DNF
NOAH
HOBBS
GROUPAMA - FDJ
20 GBR DNF
MILAN
DE CEUSTER
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
19 BEL DNF
THOMAS
VUERINCKX
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
19 BEL DNF
MATTEO
MELOTTE
BINGOAL WB DEVO TEAM
20 BEL DNF
ALESSIO
DELLE VEDOVE
WANTY-RE UZ-TECHNORD
20 ITA DNF
LUKE
VALENTI
ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY
20 CAN DNF
MARTIN SOLHAUG
HANSEN
UNO-X MOBILITY DEVELOPMENT TEAM
21 NOR DNF
TRULS
NORDHAGEN
UNO-X MOBILITY DEVELOPMENT TEAM
22 NOR DNF
ARTËM
FOFONOV
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
19 FRA DNF
MAX
MÄRKL
TEAM STORCK - METROPOL CYCLING
20 GER DNF
KRISTIAN
EGHOLM
LIDL-TREK FUTURE RACING
20 DEN DNF
HUGH
HARVEY
ARKEA-B&B HOTELS CONTINENTALE
19 AUS DNF
GIBBE
STAES
UAE TEAM EMIRATES GEN-Z
19 BEL DNF
JENS
DE KEERSMAEKER
19 BEL DNF
TOBIAS
SVARRE
TEAM COLOQUICK
20 DEN DNF
ALEXANDER
HANSEN
AIRTOX - CARL RAS
21 DEN DNF
AARON
DOCKX
ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM
20 BEL DNF
RYAN
GAL
DEVELOPMENT TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL
19 NED DNF
IBE
DHONDT
19 BEL DNF
JAKOV
BEIRLAEN
21 BEL DNF
BORIS
ROMERS
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
22 NED DNF
FERRE
GEERAERTS
21 BEL DNF
ADAM HOLM
JØRGENSEN
HAGENS BERMAN JAYCO
22 DEN DNF
ANŽE
RAVBAR
UAE TEAM EMIRATES GEN-Z
19 SLO DNF
JONATHAN
GUATIBONZA BECERRA
UAE TEAM EMIRATES GEN-Z
20 COL DNF
MATTIA
SAMBINELLO
HAGENS BERMAN JAYCO
19 ITA DNF
KARL
KURITS
ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY
19 EST DNF
EMRY
FAINGEZICHT
ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY
21 ISR DNF
KASPER
ANDERSEN
HAGENS BERMAN JAYCO
22 DEN DNF
THOMAS
CAPRA
CTF VICTORIOUS
19 ITA DNF
LUCA
D´HOLLANDER
ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY
21 BEL DNF
TITOUAN
FONTAINE
GROUPAMA - FDJ
19 FRA DNF