Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Max Kanter
Voornaam: Max
Achternaam: Kanter
Nationaliteit: Duitsland
Geslacht:
Leeftijd: 26 jaar
Geboortedatum: 22-10-1997
Geboorteplaats:
Cottbus (Brandenburg), Duitsland
Voornaam: Max
Achternaam: Kanter
Nationaliteit: Duitsland
Geslacht:
Leeftijd: 26 jaar
Geboortedatum: 22-10-1997
Geboorteplaats:
Cottbus (Brandenburg), Duitsland
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Familiebanden
Professional 2016-
is een jongere broer van
Robert Kanter
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2014
2014
1
e in 1e etappe deel a Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial,
(Grudziądz, Junioren)
, Łasin (Kujawsko-Pomorskie), Polen
+
Marcel Franz
+
Jasper Frahm
+
Julius Schlott
2014
7e in 2e etappe Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial,
(Grudziądz, Junioren)
, Chełmża (Kujawsko-Pomorskie), Polen
2014
3e in 1e etappe SPIE Internationale Juniorendriedaagse,
(Driedaagse van Axel, Junioren)
, Axel (Zeeland), Nederland
2014
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland, Duitsland
+
Marcel Franz
+
Jasper Frahm
+
Eric Schlott
2015
2015
1
e in 1e etappe deel a Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial,
(Grudziądz, Junioren)
, Łasin (Kujawsko-Pomorskie), Polen
+
Bastian Flicke
+
Richard Banusch
2015
1
e in Eindklassement Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial,
(Grudziądz, Junioren)
, Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie), Polen
2015
2e in 1e etappe SPIE Internationale Juniorendriedaagse,
(Driedaagse van Axel, Junioren)
, Sluiskil (Zeeland), Nederland
2015
3e in 3e etappe SPIE Internationale Juniorendriedaagse,
(Driedaagse van Axel, Junioren)
, Axel (Zeeland), Nederland
2015
1
e in Eindklassement SPIE Internationale Juniorendriedaagse,
(Driedaagse van Axel, Junioren)
, Nederland
2015
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland, Duitsland
+
Carlos Ambrosius
+
Richard Banusch
+
Bastian Flicke
2015
1
e in 3e etappe Niedersachsen Rundfahrt, Junioren, Duitsland
2015
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Onbekend
2015
1
e in 2e etappe Ruebliland,
(GP Rüebliland, Junioren)
, Möhlin (Aargau), Zwitserland
2016
2016
4e in 3e etappe Istrian Spring Trophy,
(Jadranska Magistrala)
, Umag (Istarska), Kroatië
2016
4e in Ascheffel, Ascheffel (Schleswig-Holstein), Duitsland
2016
2e in Sachsenringradrennen,
(Hohenstein-Ernstthal (a))
, Hohenstein-Ernstthal (Sachsen), Duitsland
2016
3e in 2e etappe Carpathia Couriers Path, Stara Bystrica (Banska Bystrica), Slowakije
2016
2e in 3e etappe Carpathia Couriers Path, Ciezkow ( Łódzkie), Polen
2016
3e in Eindklassement Carpathia Couriers Path, Polen
2016
2e in 2e etappe Tour Alsace, Huningue (Alsace), Frankrijk
2016
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2016
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Duitsland, Duitsland
2016
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Duitsland, Genthin (Sachsen-Anhalt), Duitsland
2016
4e in 1e etappe Tour of East Bohemia, Trutnov (Kralovehradecky Kraj), Tsjechië
2016
2e in 2e etappe Tour of East Bohemia, Opocno (Kralovehradecky Kraj), Tsjechië
2016
3e in Eindklassement Tour of East Bohemia, Tsjechië
2016
13e in Münsterland Giro,
(Münster (a))
, Münster (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2017
2017
5e in 1e etappe Tour de Bretagne, Merdrignac (Bretagne), Frankrijk
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Duitsland, Duitsland
2017
5e in Cottbus - Görlitz - Cottbus,
(Cottbus, U23)
, Cottbus (Brandenburg), Duitsland
2017
3e in 2e etappe Ronde van Midden-Nederland,
(Utrecht (a))
, Utrecht (Utrecht), Nederland
2017
7e in Wereldkampioenschap, Op de weg, U23, Bergen (Hordaland), Noorwegen
2017
7e in Paris - Tours, U23, Frankrijk
2018
2018
6e in Trofej Umag,
(Umag Komunela)
, Umag Komunela (Istarska), Kroatië
2018
3e in 4e etappe Istrian Spring Trophy,
(Jadranska Magistrala)
, Umag (Istarska), Kroatië
2018
8e in Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23,
(Gent - Ieper)
, België
2018
2e in Ronde van Vlaanderen, U23, Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België
2018
3e in ZLM Tour,
(GP Arjaan de Schipper)
, Nederland
2018
5e in 1e etappe Tour de Bretagne, Louisfert (Pays de la Loire), Frankrijk
2018
2e in 2e etappe Tour de Bretagne, Plougoumelen (Bretagne), Frankrijk
2018
3e in Ronde van Overijssel,
(Rijssen)
, Rijssen (Overijssel), Nederland
2018
3e in 1e etappe Boucles de la Mayenne, Gorron (Pays de la Loire), Frankrijk
2018
10e in 2e etappe Boucles de la Mayenne, Pré-en-Pail (Pays de la Loire), Frankrijk
2018
4e in Eindklassement Boucles de la Mayenne, Frankrijk
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Duitsland, Duitsland
2018
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland, Duitsland
2018
3e in 1e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Aalborg (Nordjylland), Denemarken
2018
8e in 3e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Vordingborg (Sjelland), Denemarken
2018
2e in 5e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Frederiksberg (Sjelland), Denemarken
2018
14e in Eindklassement Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Denemarken
2018
1
e in 1e etappe Tour de l'Avenir, Elven (Bretagne), Frankrijk
2018
5e in 2e etappe Tour de l'Avenir, Châteaubriant (Pays de la Loire), Frankrijk
2018
5e in 3e etappe Tour de l'Avenir, Châteaudun (Centre), Frankrijk
2018
3e in 1e etappe Olympia's Tour door Nederland,
(Olympia's Tour)
, Assen (Drenthe), Nederland
2018
1
e in 2e etappe Olympia's Tour door Nederland,
(Olympia's Tour)
, Emmen (Drenthe), Nederland
2018
2e in 3e etappe Olympia's Tour door Nederland,
(Olympia's Tour)
, Hellendoorn (Overijssel), Nederland
2018
1
e in 4e etappe Olympia's Tour door Nederland,
(Olympia's Tour)
, Duiven (Gelderland), Nederland
2019
2019
6e in 1e etappe Tour of Guangxi, Beihai (Jiangsu), China
2019
11e in 2e etappe Tour of Guangxi, Qinzhou (Guangxi), China
2019
7e in 5e etappe Tour of Guangxi, Guilin (Guangxi), China
2019
10e in 6e etappe Tour of Guangxi, Guilin (Guangxi), China
2020
2020
3e in 2e etappe Sazka Tour,
(Czech Cycling Tour)
, Unicov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2020
2e in 3e etappe Sazka Tour,
(Czech Cycling Tour)
, Frydek-Mistek (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2020
17e in Scheldeprijs,
(Schoten (a))
, Schoten (Antwerpen), België
2020
7e in 4e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Ejea de los Caballeros (Aragon), Spanje
2020
3e in 9e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Aguilar de Campóo (Castilla y Leon), Spanje
2020
3e in 18e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Madrid (Madrid), Spanje
2021
2021
12e in 1e etappe Tirreno - Adriatico, Lido di Camaiore (Toscana), Italië
2021
10e in 6e etappe Tirreno - Adriatico, Lido di fermo (Marche), Italië
2021
7e in 6e etappe Ronde van Catalonië,
(Volta a Catalunya)
, Mataró (Cataluña), Spanje
2021
12e in 2e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Novara (Piemonte), Italië
2021
14e in 5e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Cattolica (Emilia-Romagna), Italië
2021
8e in 7e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Termoli (Molise), Italië
2021
8e in 13e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Verona (Veneto), Italië
2021
4e in 3e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Rzeszów (Podkarpackie), Polen
2021
12e in 7e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Kraków (Małopolskie), Polen
2021
4e in 2e etappe Tour of Britain, Exeter (Devon), Groot-Brittannië
2021
8e in 7e etappe Tour of Britain, Edinburgh (Edinburgh, City of), Groot-Brittannië
2021
5e in 8e etappe Tour of Britain, Aberdeen City (Angus), Groot-Brittannië
2022
2022
10e in Clásica de Almería,
(Almería)
, Spanje
2022
7e in 1e etappe UAE Tour, Madinat Za'id , Verenigde Arabische Emiraten
2022
15e in 2e etappe UAE Tour, Abu Dhabi , Verenigde Arabische Emiraten
2022
9e in 5e etappe UAE Tour, Ras al Khaimah , Verenigde Arabische Emiraten
2022
11e in 6e etappe UAE Tour, Dubai , Verenigde Arabische Emiraten
2022
4e in Milaan - Turijn,
(Milano - Torino)
, Italië
2022
13e in Brugge - De Panne,
(Driedaagse van De Panne)
, België
2022
6e in 1e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Székesfehérvár (Fejer), Hongarije
2022
5e in 2e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Hajdúszoboszló (Hajdu-Bihar), Hongarije
2022
5e in 3e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Nyiregyhaza (Szabolcs-Szatmar-Bereg), Hongarije
2022
7e in 4e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Kazincbarcika (Borsod-Abauj-Zemplen), Hongarije
2022
5e in 1e etappe Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn,
(Route du Sud)
, L'Isle-Jourdain (Midi-Pyrenees), Frankrijk
2022
3e in 2e etappe Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn,
(Route du Sud)
, Roquefort (Midi-Pyrenees), Frankrijk
2022
3e in 4e etappe Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn,
(Route du Sud)
, Auterive (Midi-Pyrenees), Frankrijk
2022
6e in 1e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Lublin (Lubelskie), Polen
2022
8e in 2e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Zamosc (Lubelskie), Polen
2022
4e in 5e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Rzeszów (Podkarpackie), Polen
2022
4e in 7e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Kraków (Małopolskie), Polen
2022
3e in Puntenklassement Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Polen
2022
9e in Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics,
(Hamburg)
, Duitsland
2022
3e in 1e etappe Ronde van Duitsland,
(Deutschland Tour)
, Duitsland
2022
5e in 2e etappe Ronde van Duitsland,
(Deutschland Tour)
, Marburg (Hessen), Duitsland
2022
2e in Rund um die Wittenberger Altstadt,
(Wittenberg, Criterium)
, Duitsland
2022
3e in GP Raymond Impanis - Van Petegem / Kampenhout Interclub - Primus Classic,
(Kampenhout)
, België
2022
3e in Gooikse Pijl,
(Gooik (a))
, België
2022
10e in Omloop van het Houtland,
(Lichtervelde)
, België
2022
9e in Münsterland Giro,
(Münster (a))
, Duitsland
2022
3e in 1e etappe Ronde van Langkawi,
(Tour de Langkawi)
, Kuala Lumpur (Kuala Lumpur), Maleisië
2022
7e in 2e etappe Ronde van Langkawi,
(Tour de Langkawi)
, Raub (Pahang), Maleisië
2022
6e in 4e etappe Ronde van Langkawi,
(Tour de Langkawi)
, Meru (Selangor), Maleisië
2022
5e in 5e etappe Ronde van Langkawi,
(Tour de Langkawi)
, Kulim (Kedah), Maleisië
2022
5e in 6e etappe Ronde van Langkawi,
(Tour de Langkawi)
, Alor Setar (Kedah), Maleisië
2022
9e in 7e etappe Ronde van Langkawi,
(Tour de Langkawi)
, Gunung Karang Besar (Perak), Maleisië
2022
6e in 8e etappe Ronde van Langkawi,
(Tour de Langkawi)
, Kuah (Kedah), Maleisië
2023
2023
6e in Challenge Mallorca II, Spanje
2023
5e in 1e etappe AlUla Tour,
(Tour of Saudi-Arabia)
, Khaybar , Saudi-Arabië
2023
5e in 2e etappe AlUla Tour,
(Tour of Saudi-Arabia)
, Saudi-Arabië
2023
9e in 3e etappe AlUla Tour,
(Tour of Saudi-Arabia)
, Abu Rukab (Ar Riyad), Saudi-Arabië
2023
5e in 5e etappe AlUla Tour,
(Tour of Saudi-Arabia)
, Saudi-Arabië
2023
9e in 1e etappe Tour of Oman, Muscat (Masqat), Oman
2023
5e in 5e etappe Paris - Nice, Saint-Paul-Trois-Châteaux (Rhone-Alpes), Frankrijk
2023
14e in 5e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Salerno (Campania), Italië
2023
12e in 11e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Tortona (Piemonte), Italië
2023
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2023
9e in Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics,
(Hamburg)
, Duitsland
2023
7e in 4e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Peer (Limburg), België
2023
4e in 1e etappe Tour of Britain, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
2023
5e in 2e etappe Tour of Britain, Wrexham (Clwyd), Groot-Brittannië
2023
4e in 3e etappe Tour of Britain, Beverley (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
2023
5e in 4e etappe Tour of Britain, Newark upon Trent (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
2023
5e in 5e etappe Tour of Britain, Felixstowe (Suffolk), Groot-Brittannië
2023
12e in 1e etappe Tour of Guangxi, Beihai (Guangxi), China
2023
4e in 2e etappe Tour of Guangxi, Qinzhou (Guangxi), China
2023
7e in 5e etappe Tour of Guangxi, Guilin (Guangxi), China
2023
8e in 6e etappe Tour of Guangxi, Guilin (Guangxi), China
2024
2024
6e in 1e etappe Tour Down Under, Tanunda (South Australia), Australië
2024
9e in 2e etappe Tour Down Under, Lobethal (South Australia), Australië
2024
5e in 3e etappe Tour Down Under, Campbelltown (South Australia), Australië
2024
7e in 4e etappe Tour Down Under, Port Elliot (South Australia), Australië
2024
6e in Race Torquay - Surf Coast Classic,
(Torquay)
, Australië
2024
23e in Cadel Evans Great Ocean Road Race,
(Geelong)
, Australië
2024
11e in Brugge - De Panne,
(Driedaagse van De Panne)
, België
Ploegen
2016
LKT - Brandenburg (Duitsland) tot 31-07
2016
Team Giant - Alpecin (Duitsland) vanaf 01-08 (Stagiair)
2017
Sunweb CT (Duitsland) tot 31-07
2017
Sunweb (Duitsland) vanaf 01-08 (Stagiair)
2018
Sunweb - Giant (Duitsland)
2019
Sunweb - Cervelo (Duitsland)
2020
Sunweb - Cervelo (Duitsland)
2021
DSM (Duitsland)
2022
Movistar (Spanje)
2023
Movistar (Spanje)
2024
Astana - Qazaqstan (Kazachstan)
de Wielersite ranking
Plaats: 434
Punten: 769.00
Rondes
2%
Details:
03-10-2016
Münster (a)
Eendagswedstrijden
8.00
Close
Berichten
(0)
Fotoalbum Max Kanter
Foto: Courtesy lkt-team-brandenburg.de
2016
Foto: © Sunweb - Giant
2018
Foto: © Sunweb - Cervelo
2019
Foto: © Sunweb - Cervelo
2020
Foto: © DSM
2021
Foto: © Movistar
2022
Foto: © Movistar
2023
Foto: © Astana - Qazaqstan
2024
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close