Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 2004
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Sint-Lambrechts-Herk
NE
Wedstrijd
BEL
01 augustus
Aachen (a)
Criterium
GER
Arcade
G.P. Ciclistico Arcade, Trofeo Pavan S.P.A.
NE
Criterium
ITA
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
Wedstrijd
FRA
Beyne-Heusay (a)
GP Claude Criquielion, Memorial Patrice Bar
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Cinq jours des As de Provence
NE
Etappe
FRA
Corsanico
Trofeo Società Ciclistica Corsanico
NE
Wedstrijd
ITA
Hamburg
Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics
CDM/H
Wereldbeker
GER
Hollain
GP du Haut-Escaut
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel a Kreiz Breizh Elite
2.2
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe deel b Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
Kulmbach
NE
Criterium
GER
Maleizen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Mehlingen
NE
Wedstrijd
GER
Meise, Nieuwelingen
Sint-Brixius-Rode
Wedstrijd
BEL
New York City (a)
New York City Championship
Criterium
USA
Odense
Fyen Rundt
Wedstrijd
DEN
Reute
Reute - LBS Cup
NE
Wedstrijd
GER
5e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
Etappe
BEL
Steinhude
Criterium
GER
Teplice
Teplice Criterium
Criterium
CZE
3e etappe Tour Alsace
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.6
Etappe
HUN
7e etappe Tour de Toona (V)
NE
Criterium
USA
Usquert (V)
NE
Criterium
NED
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.2
Etappe
POR
02 augustus
Bischofhofen, Criterium
Criterium
AUT
3e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
Monein
Criterium
FRA
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
Roosendaal (V)
NE
Criterium
NED
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.2
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.1
Etappe
ESP
03 augustus
Bryan Park
Criterium
USA
Castillon-la-Bataille, Criterium
Criterium
FRA
Lamporecchio
Trofeo Comune di Lamporecchio
NE
Wedstrijd
ITA
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
Wedstrijd
BEL
Saalfelden
Criterium
AUT
San Luigi
GP San Luigi, Medaglione dei Campionissimi
NE
Criterium
ITA
Santo Stefano Lodigiano
Grand Prix Agostano
NE
Wedstrijd
ITA
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
Criterium
NED
Surhuisterveen (V)
NE
Criterium
NED
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.2
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.1
Etappe
ESP
1e etappe deel b Vuelta Ciclista a Leon
2.6
Etappe
ESP
1e etappe deel a Vuelta Ciclista a Leon
2.6
Ploegentijdrit
ESP
04 augustus
Antwerpen, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
Camaiore
GP Città di Camaiore
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Heide, Nieuwelingen
Heide-Linter
NE
Wedstrijd
BEL
Latrobe
Latrobe Carnival
Criterium
AUS
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Prix des Moissons
1.5
Criterium
FRA
1e etappe Regio Tour International
2.3
Etappe
GER
1e etappe Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
2.6
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.2
Etappe
DEN
Tour of Malopolska
2.5
Criterium
POL
3e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.1
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.6
Etappe
ESP
Zillebeke
Zillebeke - Westouter - Zillebeke IC 1 - Hill 60 Koers
NE
Wedstrijd
BEL
05 augustus
Freilassing
Criterium
AUT
2e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
1e etappe GP Cootranspensilvania
Etappe
COL
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
1.CRT
Criterium
BEL
Oostvoorne (V)
NE
Criterium
NED
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
Criterium
NED
Prix des Blés d'Or
1.5
Wedstrijd
FRA
2e etappe Regio Tour International
2.3
Individuele tijdrit
GER
Proloog Ronde van de Provincie Antwerpen
Proloog
BEL
1e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
Etappe
BEL
2e etappe Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
2.6
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.2
Etappe
DEN
1e etappe Tour of Malopolska
2.5
Etappe
POL
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.2
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.6
Etappe
ESP
Proloog Vysočina
Proloog
CZE
06 augustus
Bad Ischl
Criterium
AUT
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
3e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
2e etappe GP Cootranspensilvania
Individuele tijdrit
COL
Krefeld
Krefeld - Rund um die Sparkasse
Criterium
GER
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Prix d'Armorique
2.5
Wedstrijd
FRA
3e etappe Regio Tour International
2.3
Etappe
GER
2e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
Etappe
BEL
Proloog Tour de la Guadeloupe
2.6
Proloog
GUA
3e etappe Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
2.6
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.2
Etappe
DEN
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.2
Individuele tijdrit
DEN
2e etappe Tour of Malopolska
2.5
Etappe
POL
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.2
Etappe
POR
4e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.6
Etappe
ESP
1e etappe Vysočina
Etappe
CZE
07 augustus
Aachen
Criterium
GER
Bochum, Dernycriterium
Sparkassen Giro Bochum Wochenende Tag 1
Dernyrace
GER
Burgh-Haamstede, Amateurs
Wielerronde Burgh-Haamstede
NE
Criterium
NED
Charlotte, Criterium
Charlotte Presbytarian Hospital Invitational Criterium, Charlotte - Belmont Omnium
Criterium
USA
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
Klimwedstrijd
AUT
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
CDM/H
Wereldbeker
ESP
Dun-le-Palestel, Criterium
Criterium
FRA
Erondegem
1.12 open
Criterium
BEL
Fort Ord
Criterium
USA
Gelrode, U23
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Gmünd
Criterium
AUT
3e etappe GP Cootranspensilvania
Etappe
COL
Mettmann
Regiobahn Cup
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Prix de la Mi-Août
1.5
Wedstrijd
FRA
4e etappe Regio Tour International
2.3
Etappe
GER
3e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
Etappe
BEL
2e etappe Tour de la Guadeloupe
2.6
Etappe
GUA
1e etappe Tour de la Guadeloupe
2.6
Etappe
GUA
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
5e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.2
Etappe
DEN
3e etappe Tour of Malopolska
2.5
Etappe
POL
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.2
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.6
Etappe
ESP
2e etappe Vysočina
Etappe
CZE
Zanè - Monte Cengio
NE
Wedstrijd
ITA
08 augustus
Bannock
Criterium
USA
Bochum
Sparkassen Giro Bochum
1.3
Wedstrijd
GER
Bochum (V)
Sparkassen Giro Bochum
1.9.2
Wedstrijd
GER
Boortmeerbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
City Bikes
NE
Criterium
USA
Durango
Subida Urkiola
1.3
Klimwedstrijd
ESP
Elewijt, Afvalrace
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Elewijt, Afvalrace, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Elewijt, Puntenkoers, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Elewijt, Puntenkoers, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
Havant
Havant International Grand Prix
1.5
Wedstrijd
GBR
Kleve
Criterium
GER
Labin XC, Mountainbike, Elite/U23
C2
Wedstrijd
CRO
Linz
Criterium
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
5e etappe Regio Tour International
2.3
Etappe
GER
4e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
Etappe
BEL
Ruiselede, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Scandinavian Open Road
1.5
Wedstrijd
Serra de El-Rei, Elite/U23
35 Voltas ao Aterro d'El Rei
NE
Criterium
POR
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
6e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.2
Etappe
DEN
Vayrac, Criterium
Criterium
FRA
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.2
Individuele tijdrit
POR
2e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
Etappe
ESP
3e etappe Vysočina
Individuele tijdrit
CZE
Zolder, Cyclocross
GP Eric De Vlaeminck
NE
Wedstrijd
BEL
09 augustus
3e etappe Tour de la Guadeloupe
2.6
Etappe
GUA
3e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
3e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
Etappe
ESP
4e etappe Vysočina
Etappe
CZE
Wilrijk, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
10 augustus
Allerød
Nordsjællands Grand Prix
Criterium
DEN
Castelfidardo (a)
GP Fred Mengoni
1.3
Wedstrijd
ITA
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
Emmen (V)
NE
Criterium
NED
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Montpinchon
GP de Saint-Laurent
NE
Wedstrijd
FRA
Pugliola
Coppa Contessa Carnevale, Memorial Fausto Coppi
NE
Wedstrijd
ITA
Silvano
Circuito Silvanese
NE
Criterium
ITA
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.3
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Guadeloupe
2.6
Etappe
GUA
4e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
5e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
Etappe
ESP
11 augustus
Ararat
Criterium
AUS
Atina
Trofeo Internazionale Bastianelli
1.6
Wedstrijd
ITA
Castelfidardo
Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes
1.3
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Faeröereilanden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRO
2e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.3
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Guadeloupe
2.6
Etappe
GUA
6e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Zwolle (a)
Profronde van Zwolle, Peperbus Profspektakel
Criterium
NED
12 augustus
Briga
Trofeo Sportivi di Briga
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
3e etappe deel a Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.3
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Guadeloupe
2.6
Etappe
GUA
13 augustus
Jedlicze - Zdroj
Puchar Uzdrowisk Karpackich
1.5
Wedstrijd
POL
1e etappe Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.HC
Etappe
GER
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
1e etappe Surrey League Stage Race
Etappe
GBR
4e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.3
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Guadeloupe
2.6
Etappe
GUA
14 augustus
Bombarral
12 Voltas à Gafa
NE
Criterium
POR
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Felino
GP Città di Felino
1.6
Wedstrijd
ITA
Goedereede, Amateurs
NE
Criterium
NED
Mere, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Milazzo (a)
Coppa Città di Milazzo, Circuito di San Pietro di Milazzo
NE
Criterium
ITA
2e etappe deel b Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.HC
Etappe
GER
2e etappe deel a Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.HC
Individuele tijdrit
GER
Olympische Spelen, Op de weg, Elite
JO
Olympisch kampioenschap
Pribram (a)
Criterium
CZE
Sucha Beskidzka
Memorial Henryka Lasaka
1.3
Wedstrijd
POL
2e etappe Surrey League Stage Race
Etappe
GBR
Taunton
Criterium
USA
8e etappe Tour de la Guadeloupe
2.6
Etappe
GUA
15 augustus
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
Criterium
GER
Ceglie Messapico
Coppa Messapica
NE
Wedstrijd
ITA
Dachau, Criterium
Criterium
GER
Elliot Lake
Elliot Lake Ontario Cup
Criterium
CAN
Hoeleden, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Mönchengladbach, Criterium
Criterium
GER
Malveira
Circuito da Malveira
1.12 open
Criterium
POR
Malveira, Junioren
Grande Prémio Túlio Pereira
NE
Criterium
POR
Manhattan Beach
Manhattan Beach GP
Criterium
USA
Manhattan Beach (V)
Manhattan Beach GP
NE
Criterium
USA
Medford
Tour de Medford New Jersey
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, België
Nationaal kampioenschap
BEL
3e etappe Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.HC
Etappe
GER
Nispen (V)
NE
Criterium
NED
Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
JO
Olympisch kampioenschap
Pribram
GP Mesta Pribram
1.5
Wedstrijd
CZE
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
Criterium
FRA
Radzymin
Criterium
POL
Rakke, Mountainbike
Rakke Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Rothernburg
Criterium
SUI
Santa Marta de Portuzêlo, Nieuwelingen
Circuito de Santa Marta de Portuzêlo
NE
Criterium
POR
Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs
Sint-Pieters-Leeuw
NE
Wedstrijd
BEL
Surmont Mountain Bike Festival, Mountainbike, Elite/U23
C2
Wedstrijd
ROM
3e etappe deel a Surrey League Stage Race
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe deel b Surrey League Stage Race
Etappe
GBR
Swansea
Criterium
USA
Szydlowiec
Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon
1.5
Wedstrijd
POL
9e etappe deel b Tour de la Guadeloupe
2.6
Individuele tijdrit
GUA
9e etappe deel a Tour de la Guadeloupe
2.6
Etappe
GUA
Vittorio Veneto (a)
Circuito dell'Assunta
NE
Criterium
ITA
Wolvertem, Nieuwelingen
Imde - Wolvertem
NE
Wedstrijd
BEL
Wuustwezel, Junioren
Omloop der Vlaamse Gewesten
Wedstrijd
BEL
16 augustus
Burlada
NE
Criterium
ESP
Fermo
GP Capodarco
1.6
Criterium
ITA
4e etappe Surrey League Stage Race
Etappe
GBR
17 augustus
Guazzora, Elite/U23
Circuito Guazzorese
NE
Wedstrijd
ITA
Montappone
Gara Ciclistica Montappone, Tr. Marini Silvano Cappelli Sp.
1.6
Wedstrijd
ITA
5e etappe Surrey League Stage Race
Etappe
GBR
1e etappe Tour du Limousin
2.3
Etappe
FRA
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
1.1
Wedstrijd
ITA
Wervik (a)
Omloop van de Grensstreek IC 1
1.6
Wedstrijd
BEL
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
1.3
Wedstrijd
BEL
18 augustus
Baw Baw (a)
Tour of Baw Baw
Criterium
AUS
Lissone
Coppa Agostoni
1.2
Wedstrijd
ITA
Longmont
Criterium
USA
Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JO
Olympisch kampioenschap tijdrijden
Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JO
Olympisch kampioenschap tijdrijden
2e etappe Tour du Limousin
2.3
Etappe
FRA
Xàtiva
Trofeu Fira d'Agost
NE
Wedstrijd
ESP
19 augustus
Legnano
Coppa Bernocchi
1.3
Wedstrijd
ITA
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
3e etappe Tour du Limousin
2.3
Etappe
FRA
Vieux-Condé
Prix de la Ville de Vieux-Condé 'Pierre Lemoine'
Criterium
FRA
20 augustus
Alcobaça
Circuito de São Bernardo
NE
Criterium
POR
Betzdorf
Betzdorf City Night
NE
Criterium
GER
Hamm
City Night Hamm
NE
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, 500 m, Elite (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
Plzen (d)
Criterium
CZE
4e etappe Tour du Limousin
2.3
Etappe
FRA
1e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.9.2
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe Vuelta a Palencia
Etappe
ESP
21 augustus
American Airlines Pro-Am Challenge
Wedstrijd
USA
Bergen op Zoom, Amateurs
NE
Criterium
NED
Bern (a)
Criterium
SUI
1e etappe Boekel (V)
NE
Etappe
NED
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
1.1
Wedstrijd
ITA
deel a Hoeselt, Nieuwelingen (a)
Alt-Hoeselt
NE
Individuele tijdrit
BEL
deel b Hoeselt, Nieuwelingen (a)
Alt-Hoeselt
NE
Wedstrijd
BEL
Mortágua
Grande Premio de Mortágua
NE
Wedstrijd
POR
Mount Washington
Mount Washington Hillclimb
NE
Klimwedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Faeröereilanden
CN
Nationaal kampioenschap
FRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Oberwart, Criterium
Criterium
AUT
Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Ploegsprint, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Pijnacker
Profronde van Pijnacker
NE
Criterium
NED
Plzen (a)
Criterium
CZE
Puchar Prezydenta Rudy Slaskiej
Criterium
POL
1e etappe Rutas del Vino
Individuele tijdrit
ESP
Spijkenisse (b)
Tour de Rijke
1.3
Wedstrijd
NED
Stolberg
Stolberg-Gressenich
Criterium
GER
Szlakiem walk mjr. Hubala
1.5
Wedstrijd
POL
Tracy
Patterson Pass
Criterium
USA
2e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.9.2
Etappe
FRA
Unna
Unnaer Sparkassen Cup
NE
Criterium
GER
Vigo
GP Área Metropolitana de Vigo
1.5
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta a Palencia
Etappe
ESP
22 augustus
2e etappe Boekel (V)
NE
Etappe
NED
3e etappe Boekel (V)
NE
Etappe
NED
Breyell
Criterium
GER
Châteauroux
Classic de l'Indre
1.3
Wedstrijd
FRA
Dessau
Criterium
GER
Drieslinter, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Gendringen
Dwars door Gendringen
1.3
Wedstrijd
NED
Guadarrama
Clasica a los Puertos
1.3
Wedstrijd
ESP
Ivanic-Grad
Memorijal Stjepan Grgac
NE
Criterium
CRO
Kolding, Elite/U23
Criterium
DEN
Massa (a)
Memorial Pigoni Coli
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
Klimwedstrijd
AUT
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
Klimwedstrijd
AUT
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
Wedstrijd
AUT
Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Ponton (a)
Memorial Guido Zamperoli
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe deel b Rutas del Vino
Ploegentijdrit
ESP
2e etappe deel a Rutas del Vino
Etappe
ESP
Stolberg, Criterium
Stolberg-Breinig - BSR Radsporttag
Criterium
GER
Suisun City
Suisun Harbor
Criterium
USA
Sun City
Lost City Classic - Cycle for Cansa
Criterium
RSA
Tallinn (c)
Tallinna Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
Triberg
GP Schwarzwald, GP Triberg
1.3
Wedstrijd
GER
Trofeo Paolin Fornero
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.9.2
Etappe
FRA
4e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.9.2
Individuele tijdrit
FRA
Vergt
Criterium
FRA
Vertrijk, Nieuwelingen
GP Crideflora
NE
Wedstrijd
BEL
Vigo (a)
GP Cidade de Vigo
1.5
Criterium
ESP
Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
2 Districtenpijl Ekeren - Deurne
1.5
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Palencia
Etappe
ESP
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
CDM/H
Wereldbeker
SUI
23 augustus
's Gravenwezel, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
Beuvry-la-Forêt
1.6
Wedstrijd
FRA
Bevagna
Medaglia d'Oro Pietro Palmieri, Trofeo Città di Bevagna
NE
Wedstrijd
ITA
Le Pertre, U23
Circuit des 2 Provinces - Le Pertre
1.7.2
Wedstrijd
FRA
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
3e etappe Rutas del Vino
Etappe
ESP
5e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.9.2
Etappe
FRA
4e etappe Vuelta a Palencia
Etappe
ESP
24 augustus
Bellignies
GP des Marbriers
1.6
Wedstrijd
FRA
Booischot (c)
NE
Wedstrijd
BEL
Castel d'Ario
Memorial Vincenzo Mantovani
NE
Wedstrijd
ITA
Castelnuovo Scrivia
Circuito Castelnovese
NE
Wedstrijd
ITA
GP Chianti Colline d'Elsa
NE
Wedstrijd
ITA
Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Sprint
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Overijse
Druivenkoers
1.3
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van Nederland
2.1
Etappe
NED
4e etappe Rutas del Vino
Etappe
ESP
1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.3
Etappe
FRA
6e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.9.2
Etappe
FRA
5e etappe Vuelta a Palencia
Individuele tijdrit
ESP
25 augustus
Arona
GP Nobili Rubinetterie/Coppa Papà Carlo
1.3
Wedstrijd
ITA
Celano
Trofeo Santi Martiri
NE
Criterium
ITA
Proloog Colorado Classic
NE
Proloog
USA
Proloog GP Guillaume Tell
2.7.1
Individuele tijdrit
SUI
Proloog Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.5
Proloog
SVK
Olympische Spelen, Baan, Keirin, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
Olympisch Kampioenschap
Oudenburg (a)
Memorial Danny Jonckheere Oudenburg IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van Nederland
2.1
Etappe
NED
2e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.3
Etappe
FRA
Tour of Gippsland
Wedstrijd
AUS
6e etappe Vuelta a Palencia
Etappe
ESP
26 augustus
1e etappe Colorado Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe GP Guillaume Tell
2.7.1
Etappe
SUI
Morristown
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.5
Etappe
SVK
3e etappe Ronde van Nederland
2.1
Etappe
NED
4e etappe Ronde van Nederland
2.1
Individuele tijdrit
NED
Scottsdale
Forestry Tasmania Scottsdale Grand Prix
NE
Criterium
AUS
3e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.3
Etappe
FRA
27 augustus
2e etappe Colorado Classic
NE
Etappe
USA
Eppenhain
Criterium
GER
1e etappe GP Barbot
Etappe
POR
2e etappe GP Guillaume Tell
2.7.1
Etappe
SUI
Heppenheim
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.5
Etappe
SVK
Olympische Spelen, Mountainbike (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
5e etappe Ronde van Nederland
2.1
Etappe
NED
5e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.3
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.3
Individuele tijdrit
FRA
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
28 augustus
Binghamton, Criterium (V)
Chris Thater Memorial Criterium
Criterium
USA
Bydgoszcz
Bydgoszczy
Criterium
POL
3e etappe Colorado Classic
NE
Etappe
USA
Essen
Preis der Sparda-Bank
Criterium
GER
European Police Championship, Op de weg, Ind. tijdrit
Open
Individuele tijdrit
European Police Championship, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
Open
Individuele tijdrit
Giro del Friuli
1.3
Wedstrijd
ITA
2e etappe GP Barbot
Etappe
POR
3e etappe GP Guillaume Tell
2.7.1
Etappe
SUI
Hansweert, Amateurs
Criterium
NED
Hohenstein-Ernstthal
Rund um den Sachsenring
Wedstrijd
GER
Lennik, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Maplewood
Criterium
USA
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Dernyrace
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nijverdal
Caraco Omloop, Amicon-Van Keulen Omloop
NE
Criterium
NED
3e etappe deel a Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.5
Etappe
SVK
3e etappe deel b Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.5
Individuele tijdrit
SVK
Olympische Spelen, Mountainbike
JO
Olympisch Kampioenschap
Oostende, Mountainbike
Oostende Beach Race
NE
Wedstrijd
BEL
Pau
Criterium
FRA
Plouay (V)
GP Ouest France, GP de Plouay - Classic Lorient Agglomération
CDM
Wereldbeker
FRA
6e etappe Ronde van Nederland
2.1
Etappe
NED
Proloog Tour de Santa Catarina
2.5
Proloog
BRA
Turcifal, Nieuwelingen
Troféu da Feira do Mato
NE
Criterium
POR
Vertova, Junioren (a)
Trofeo Comune di Vertova
1.8
Criterium
ITA
Vigonza
Trofeo Industria Commercio Artigianato di Vigonza
NE
Criterium
ITA
Winters
Criterium
USA
29 augustus
Aarhus (b)
2 dage ved Aarhus
Wedstrijd
DEN
Alfafar, Junioren
Circuito Ciclista de Alfafar
NE
Criterium
POR
Binghamton
Criterium
USA
Binghamton, Criterium
Chris Thater Memorial Criterium
NE
Criterium
USA
Brugnera
Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela
Criterium
ITA
Brussel/Bruxelles (a)
GP Eddy Merckx
1.2
Koppeltijdrit
BEL
Campo de Criptana
Premio Hnos Pintor
Criterium
ESP
4e etappe Colorado Classic
NE
Europees Kampioenschap
USA
Compton, Criterium
Cliff Bar criterium - Dominguez Hills
Criterium
USA
Conegliano
Trofeo Città di Conegliano
NE
Criterium
ITA
Esparto, Chrono
Individuele tijdrit
USA
European Police Championship, Op de weg (V)
Open
Europees Kampioenschap
Gavardo (a)
Trofeo Gavardo Tecmor
NE
Wedstrijd
ITA
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.1
Wedstrijd
SUI
Gladbeck, Criterium
Criterium
GER
3e etappe deel a GP Barbot
Etappe
POR
3e etappe deel b GP Barbot
Etappe
POR
4e etappe deel b GP Guillaume Tell
2.7.1
Etappe
SUI
4e etappe deel a GP Guillaume Tell
2.7.1
Individuele tijdrit
SUI
Lusignan-Petit
Criterium
FRA
Macerata
GP San Giuliano - Citta'Di Macerata
1.7.1
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
4e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.5
Etappe
SVK
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
1.HC
Wedstrijd
FRA
Pontinha, Nieuwelingen
Prémio Ciclismo Juvenil da Pontinha
NE
Criterium
POR
Rakvere, Mountainbike
Rakvere Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Sankt Johann in Tirol
Criterium
AUT
Sankt Johann in Tirol (V)
NE
Wedstrijd
AUT
Sorø
Sorø BC's Jubilæumsløb
Criterium
DEN
Sorø (V)
Vittoria Cup/VDO Lady Cup
Criterium
DEN
1e etappe Tour de Santa Catarina
2.5
Etappe
BRA
Vertova, Junioren
Trofeo Emilio Paganessi
1.8
Wedstrijd
ITA
Vertrijk, Nieuwelingen
GP Crideflora
NE
Wedstrijd
BEL
Zaventem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zegama
San Bartolome Saria
NE
Wedstrijd
ESP
30 augustus
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
1.3
Wedstrijd
FRA
1e etappe deel a Holland Ladies Tour (V)
2.9.1
Etappe
NED
1e etappe deel b Holland Ladies Tour (V)
2.9.1
Ploegentijdrit
NED
Nafarros
Circuito de Nafarros
Wedstrijd
POR
2e etappe Tour de Santa Catarina
2.5
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta a Venezuela
2.5
Etappe
VEN
31 augustus
Askøy
Askøyrunden
Criterium
NOR
Castelfranco di Sopra
Coppa Comune Castelfranco di Sopra
NE
Wedstrijd
ITA
Cesa
Circuito di Cesa, Trofeo S. Lucia
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.6
Etappe
ITA
2e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.9.1
Etappe
NED
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
1.3
Wedstrijd
BEL
Sommacampagna
Medaglia d'Oro Fiera di Sommacampagna
NE
Criterium
ITA
3e etappe Tour de Santa Catarina
2.5
Etappe
BRA
Tremelo (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a Venezuela
2.5
Etappe
VEN
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld