Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender maart 2017
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 maart
Asian Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
CC
Continentaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, U23
CC
Continentaal kampioenschap
Fayt-le-Franc
Memorial José Samyn
1.1
Wedstrijd
BEL
Gooik
GP Maurice Van Snick
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Le Samyn (V)
Le Samyn des Dames
1.2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
35e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
8e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
Umag Komunela
Trofej Umag
1.2
Wedstrijd
CRO
4e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
02 maart
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
4e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
NE
Etappe
GAB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Egypte
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EGY
12e etappe Ronda Pilipinas
NE
Individuele tijdrit
PHI
3e etappe deel a Rutas de America
NE
Etappe
URU
3e etappe deel b Rutas de America
NE
Individuele tijdrit
URU
5e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
03 maart
Al Adaid, Mountainbike
3
Wedstrijd
QTR
Al Adaid, Mountainbike (V)
3
Wedstrijd
QTR
Córdoba, Mountainbike
Andalucia Bike Race
1
XCO
ESP
Córdoba, Mountainbike (V)
Jaén - Córdoba, Andalucía Bike Race
S1
XCO
ESP
5e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Egypte
CN
Nationaal kampioenschap
EGY
Olías del Rey
Trofeo Olias Industrial
NE
Wedstrijd
ESP
13e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
4e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
1e etappe Tour de Bintan
NE
Individuele tijdrit
INA
1e etappe deel a Tour of Arad
NE
Etappe
ISR
1e etappe deel b Tour of Arad
NE
Individuele tijdrit
ISR
1e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Criterium
USA
6e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
04 maart
2e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
GP Esco
Doble Crespo
NE
Wedstrijd
ARG
Harelbeke, Junioren (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Hindelbank
Frühlingsrennen
NE
Wedstrijd
SUI
6e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
1e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
Liverpool
Eddie Soens Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
1e etappe OCK de Khouribga
NE
Criterium
MAR
1e etappe Pemberton
Pemberton Classic
NE
Criterium
AUS
Porec
Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1
1.2
Wedstrijd
CRO
Renwick (a)
Graperide
NE
Wedstrijd
NZL
14e etappe Ronda Pilipinas
NE
Criterium
PHI
5e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
San Geminiano - Siena
Monte Paschi Eroica - Strade Bianche
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
San Geminiano - Siena (V)
Strade Bianche
1.WWT
Wedstrijd
ITA
1e etappe Torneo Culebrilla Chincha
NE
Individuele tijdrit
PER
2e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
2e etappe Tour of Arad
NE
Etappe
ISR
2e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Etappe
USA
Verona, Mountainbike
2
XCO
ITA
Verona, Mountainbike (V)
2
XCO
ITA
Verona, Mountainbike, Junioren
2
XCO
ITA
Verona, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
ITA
Victoria, Mountainbike, Junioren
Bear Mountain Canada Cup
1
XCO
CAN
Victoria, Mountainbike, Junioren (V)
Bear Mountain Canada Cup
1
XCO
CAN
7e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
Zwolle
Ster van Zwolle
NE
Wedstrijd
NED
05 maart
Agios Tychon, Mountainbike
Amathous-Agios Tychon, Cyprus Sunshine Cup
1
XCO
CYP
Agios Tychon, Mountainbike (V)
Amathous-Agios Tychon, Cyprus Sunshine Cup
1
XCO
CYP
Agios Tychon, Mountainbike, Junioren
1
XCO
CYP
3e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
Araxá, Mountainbike
SC
XCO
BRA
Araxá, Mountainbike (V)
SC
XCO
BRA
Araxá, Mountainbike, Junioren
CIMTB - Copa Internacional MTB
HC
XCO
BRA
Araxá, Mountainbike, Junioren (V)
CIMTB - Copa Internacional MTB
HC
XCO
BRA
Asteasu
Aiztondo Klasika
NE
Wedstrijd
ESP
Barcelona, Downhill
BUFF Down Urban Barcelona
3
Afdaling
ESP
Barcelona, Downhill (V)
BUFF Down Urban Barcelona
3
Afdaling
ESP
Blue Mountain Time Trial Series, Chrono
NE
Individuele tijdrit
JAM
Brussel/Bruxelles - Zepperen
Brussel - Zepperen B-Z Fruitroute
NE
Wedstrijd
BEL
Campo Grande
GP Mega 94
NE
Wedstrijd
BRA
1e etappe Cheddi Jagan Memorial
NE
Etappe
GUY
Chelva, Mountainbike
1
XCO
ESP
Chelva, Mountainbike (V)
1
XCO
ESP
Chelva, Mountainbike, Junioren
1
XCO
ESP
Chelva, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
ESP
Ciudad del Este
CC Aguila Blanca
NE
Wedstrijd
PAR
De Klijte, Junioren
De Klijte-Heuvelland
NE
Wedstrijd
BEL
Dessel, Mountainbike, Elite/U23
NE
XCO
BEL
Dessel, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
XCO
BEL
Dessel, Mountainbike, Junioren
NE
XCO
BEL
Dessel, Mountainbike, Junioren (V)
NE
XCO
BEL
Dessel, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
XCO
BEL
Heestert, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ichtegem
Omloop van de Westhoek-Mem. Steve Vermaut IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Ichtegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Knokke-Heist, Mountainbike
Knokke Beach Challenge
NE
Beachrace
BEL
Knokke-Heist, Mountainbike (V)
Knokke Beach Challenge
NE
Beachrace
BEL
7e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
2e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.HC
Wedstrijd
ITA
Lillers
GP de Lillers
1.2
Wedstrijd
FRA
Mazenzele, Junioren
Mazenzele - Opwijk
NE
Wedstrijd
BEL
Naast
GP Lesek
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Neerlinter
Neerlinter-Heide - Linter
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwpoort - Ichtegem
Dwars door West-Vlaanderen - Johan Museeuw Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
2e etappe OCK de Khouribga
NE
Etappe
MAR
1e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Pemberton
Pemberton Classic
NE
Etappe
AUS
Rodos
International Rhodes GP
1.2
Wedstrijd
GRE
6e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
São Brás de Alportel, Downhill
2
Afdaling
POR
São Brás de Alportel, Downhill (V)
2
Afdaling
POR
São Miguel de Rio Torto
Classica da Arrabida
1.2
Wedstrijd
POR
Salinas, Mountainbike
2
XCO
PUR
Salinas, Mountainbike (V)
2
XCO
PUR
Salinas, Mountainbike, Junioren
2
XCO
PUR
Salinas, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
PUR
Schijndel
Omloop van Schijndel
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Sochi (b)
Sochi Spring Races
NE
Etappe
RUS
Tavira, Mountainbike
Algarve Bike Challenge
S2
XCO
POR
Tavira, Mountainbike (V)
Algarve Bike Challenge
S2
XCO
POR
2e etappe Torneo Culebrilla Chincha
NE
Etappe
PER
3e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
4e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Etappe
USA
Victoria, Mountainbike
Bear Mountain Canada Cup
1
XCO
CAN
Victoria, Mountainbike (V)
Bear Mountain Canada Cup
1
XCO
CAN
Vienne, U23
Vienne Classic Espoirs
NE
Wedstrijd
FRA
Vollezele
Ereprijs Bart Langhendries
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
Windhoek (f)
Copper Kettle
NE
Wedstrijd
NAM
Zepperen
NE
Wedstrijd
BEL
Zepperen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zepperen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
06 maart
2e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
36e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour of Good Hope
NE
Etappe
RSA
07 maart
3e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
37e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour of Good Hope
NE
Individuele tijdrit
RSA
08 maart
4e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
Port Louis (b)
Circuit de Champs de Mars
NE
Wedstrijd
MRI
1e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
1e etappe Tirreno - Adriatico
NE
Ploegentijdrit
ITA
38e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour of Good Hope
NE
Etappe
RSA
Wanzele
Wanzeel Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
09 maart
Proloog Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Individuele tijdrit
CRO
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
5e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
39e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour of Good Hope
NE
Etappe
RSA
10 maart
1e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
1e etappe King's Cup 3
NE
Individuele tijdrit
THA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Oceania Cycling Championships, Mountainbike, Downhill, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Mountainbike, XC, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
6e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
40e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour of Good Hope
NE
Etappe
RSA
1e etappe Tour of Murrieta
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour of Rhodes
2.2
Etappe
GRE
11 maart
Abbotsford
Bradner Long Road Race
NE
Wedstrijd
CAN
Alkmaar, Keirin
International Baan Sprint Keirin Toernooi
Class 2
Wedstrijd
NED
Alkmaar, Keirin (V)
International Baan Sprint Keirin Toernooi
Class 2
Wedstrijd
NED
Alkmaar, Sprint
International Baan Sprint Keirin Toernooi
Class 2
Wedstrijd
NED
Alkmaar, Sprint (V)
International Baan Sprint Keirin Toernooi
Class 2
Wedstrijd
NED
Banyoles, Mountainbike
Copa Catalana Internacional
HC
XCO
ESP
Banyoles, Mountainbike (V)
Copa Catalana Internacional
HC
XCO
ESP
Banyoles, Mountainbike, Junioren
Copa Catalana Internacional
HC
XCO
ESP
Banyoles, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Catalana Internacional
HC
XCO
ESP
Boa Vista
Circuito Boa Vista
NE
Wedstrijd
BRA
Den Haag
Ronde van Zuid-Holland
NE
Wedstrijd
NED
Grandglise
GP Lucien Cambier
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
Jeneffe, Amateurs
Jeneffe-en-Condroz
NE
Wedstrijd
BEL
Keelung
Northcoast - Yang Ming Mountain KOM
NE
Wedstrijd
TPE
Liezele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Liezele, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Mühlhausen-Ehingen
Schmolke Carbon Cup Trainingsrennen
NE
Wedstrijd
GER
Marrazes, Mountainbike
3
XCO
POR
Marrazes, Mountainbike (V)
3
XCO
POR
Meulebeke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Mishmar Ha`Emeq, Mountainbike
Trek Israel Race
2
XCO
ISR
Mishmar Ha`Emeq, Mountainbike (V)
Trek Israel Race
2
XCO
ISR
Nokere, Junioren
Nokere Koerse
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Oakridge, Downhill
Windrock ProGRT
2
Afdaling
USA
Oakridge, Downhill (V)
Windrock ProGRT
2
Afdaling
USA
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oostduinkerke (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Orroir, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Outrijve, Junioren
Omloop der 3 provincies
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Ronde van Drenthe
1.1
Wedstrijd
NED
Ronde van Drenthe (V)
1.WWT
Wedstrijd
NED
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
Sint-Maria-Lierde, Junioren
GP Serge Baguet
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Lierde, Nieuwelingen
GP Peter Van Petegem
NE
Wedstrijd
BEL
Strijen (V)
Omloop van Strijen
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Tanger CCDT
NE
Etappe
MAR
4e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
41e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
2e etappe Tour of Murrieta
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Rhodes
2.2
Etappe
GRE
Vollezele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wetteren
GP Aimé Van Den Broucke
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Zhejiang
NE
Etappe
CHN
12 maart
Alcantarilla
Trofeo Guerrita
NE
Wedstrijd
ESP
Battice
GP de Biomont
NE
Wedstrijd
BEL
Belmopan
Belmopan Cycling Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Benfeita
Classica Aldeias do Xisto
1.2
Wedstrijd
POR
Betekom
NE
Wedstrijd
BEL
Bordeaux - Saintes
NE
Wedstrijd
FRA
Caherconlish
Ras Luimni
NE
Wedstrijd
IRL
Celles, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Cheddi Jagan Memorial
NE
Etappe
GUY
Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
NE
Wedstrijd
FRA
Clásica Ciudad de Saber
NE
Wedstrijd
PAN
Colchester
Jock Wadley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Contern
GP Ostfenster, GP Ost Manufaktur
NE
Wedstrijd
LUX
Drentse 8 (V)
1.2
Wedstrijd
NED
Drieslinter, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Haringe - Poperinge
Ereprijs Elza Braem
NE
Wedstrijd
BEL
Heredia, Mountainbike
2
XCO
CRC
Heredia, Mountainbike (V)
2
XCO
CRC
Heredia, Mountainbike, Junioren
2
XCO
CRC
Heredia, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
CRC
Herford (a)
Herford Frühjahrsrennen
NE
Wedstrijd
GER
Heule, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Heule, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
Kampioenschap van Sabadell, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
Kemzeke
Omloop van het Waasland
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe King's Cup 3
NE
Criterium
THA
Kingston
Harold Blisset Memorial Race
NE
Wedstrijd
JAM
Kortemark, Nieuwelingen
Kortemark-Edewalle
NE
Wedstrijd
BEL
Marrazes, Mountainbike, Junioren
3
XCO
POR
Marrazes, Mountainbike, Junioren (V)
3
XCO
POR
Milano, Mountainbike
1
XCO
ITA
Milano, Mountainbike (V)
1
XCO
ITA
Milano, Mountainbike, Junioren
1
XCO
ITA
Milano, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
ITA
Nantes
Nantes-Segré
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Nieuwrode, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Oceania Continental Championships, Mountainbike, XC, Elite (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Mountainbike, XC, Elite
CN
Nationaal Kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Mountainbike, XC, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Mountainbike, XC, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Ooike (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Oordegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Paris - Troyes
1.2
Wedstrijd
FRA
Rucphen
Dorpenomloop Rucphen
1.2
Wedstrijd
NED
Santiago, Mountainbike
Copa Lippi Cannondale Santiago
1
XCO
CHI
Santiago, Mountainbike (V)
Copa Lippi Cannondale Santiago
1
XCO
CHI
Santiago, Mountainbike, Junioren
Copa Lippi Cannondale Santiago
1
XCO
CHI
Santiago, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Lippi Cannondale Santiago
1
XCO
CHI
Sint-Maria-Lierde
GP Koen Barbé
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Sochi (b)
Sochi Spring Races
NE
Etappe
RUS
Stekene, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tanger CCDT
NE
Criterium
MAR
5e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Tokyo, Criterium
Meiji Jingu Outer Gardens Satoru Hiroshi
1.CRT
Criterium
JPN
1e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
2e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Tour of Murrieta
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of Rhodes
2.2
Etappe
GRE
7e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Maule Centro
NE
Etappe
CHI
Zebbug
Zebbug By-Pass Mosta CC
NE
Wedstrijd
MLT
2e etappe Zhejiang
NE
Etappe
CHN
13 maart
6e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
3e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
14 maart
Monash, Criterium (a)
NE
Criterium
AUS
7e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
4e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
15 maart
Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Mountain Championship of Tolna County, Op de weg, Elite, Hongarije
NE
Regionaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nokere
Nokere Koerse
1.HC
Wedstrijd
BEL
Saint Antoine, Criterium
Snowy Cup
NE
Criterium
MRI
Templeuve
GP Café Le Central / Le Sixties
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
16 maart
1e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
42e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
17 maart
2e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Gent, Keirin (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
Class 1
Wedstrijd
BEL
Gent, Omnium
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
Class 1
Wedstrijd
BEL
Gent, Ploegkoers
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
Class 1
Wedstrijd
BEL
Gent, Puntenkoers
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
Class 1
Wedstrijd
BEL
Handzame
Handzame Challenge IC - Youngster Coast Challenge
NE
Wedstrijd
BEL
Handzame
Handzame Classic - Bredene-Koksijde Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Muğla
NE
Etappe
TUR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Bolivia (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Bolivia
CN
Nationaal Kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Bolivia
CN
Nationaal Kampioenschap
BOL
Palma de Mallorca, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
ESP
Palma de Mallorca, Zesdaagse (V)
6D
Zesdaagse
ESP
Tihany
Félsziget Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
43e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Vuelta a Costa Rica, Amateurs
NE
Etappe
CRC
18 maart
Aguasay
Clásico San José de Aguasay
NE
Wedstrijd
VEN
Arab Clubs' Cycling Championship, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Ballymena
Ballymena R.C. - Wallace Caldwell Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Belen
GP Rutas de Belén
NE
Wedstrijd
ARG
Brütten
RMVZol Frühlingsrennen
NE
Wedstrijd
SUI
Budingen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Damme, Nieuwelingen
Memorial Dirk Bisschop
NE
Etappe
BEL
Gent, Omnium (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
Class 1
Wedstrijd
BEL
Gent, Ploegkoers (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
Class 1
Wedstrijd
BEL
Gent, Puntenkoers (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
Class 1
Wedstrijd
BEL
Gent, Scratch (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
Class 1
Wedstrijd
BEL
Gent, Scratch, U23
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
Class 1
Wedstrijd
BEL
Gent, Sprint (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
Class 1
Wedstrijd
BEL
GP de l'Union Européenne
NE
Wedstrijd
CIV
Great Rift Valley Challenge
NE
Wedstrijd
KEN
Ichtegem, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe III° Clásica Elite Guatemala
NE
Individuele tijdrit
GUA
Klein Sinaai, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
La Haie-Fouassière
Classic Loire Atlantique
1.1
Wedstrijd
FRA
Milano - San Remo
Milaan - San Remo
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Hongkong
CN
Regionaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Wedstrijd
NED
Pampilhosa da Serra, Downhill
1
Afdaling
POR
Pampilhosa da Serra, Downhill (V)
1
Afdaling
POR
Ronde van Groningen
NE
Wedstrijd
NED
Tessenderlo, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
44e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
7e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
2e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Utsunomiya-shi, Criterium
Japan Cup
NE
Criterium
JPN
2e etappe Vuelta a Costa Rica, Amateurs
NE
Etappe
CRC
Zamora (a)
Trofeo Excmo, Ayuntamiento de Zamora
NE
Wedstrijd
ESP
Zwevezele (V)
Zwevezele Ladies Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Zwevezele, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zwevezele, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
19 maart
Ambohimangakely - Ambatolampy
NE
Wedstrijd
MAD
Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Aracaju
Prova TV Atalai - Cidade Aracaju
NE
Wedstrijd
BRA
Astillero
Gran Premio San José - Mem. P. Echevarria
NE
Wedstrijd
ESP
Bünde
Rund in Bünde
NE
Wedstrijd
GER
Bangalore, Chrono
NE
Individuele tijdrit
IND
4e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Booischot (b)
Booischot-Pijpelheide
NE
Wedstrijd
BEL
Bornem (d)
Bornem-Hingene
NE
Wedstrijd
BEL
Boutersem, Nieuwelingen
Kerkom
NE
Wedstrijd
BEL
Budingen (a)
Budingen-Zoutleeuw
NE
Wedstrijd
BEL
Buxerolles
GP Ville de Buxerolles
NE
Wedstrijd
FRA
Carlow
Des Hanlon Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Cittiglio (V)
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
1.WWT
Wedstrijd
ITA
Curico, Mountainbike
Copa Chile Internacional - Kilometrocero
2
XCO
CHI
Curico, Mountainbike (V)
Copa Chile Internacional - Kilometrocero
2
XCO
CHI
Damme, Junioren
Guido Reybrouck Classic
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
2e etappe Damme, Nieuwelingen
Memorial Dirk Bisschop
NE
Etappe
BEL
Den Hout
Omloop Van De Houtse Linies
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Wedstrijd
SRB
Hong Kong (g)
Hong Kong Road Race 6
NE
Wedstrijd
HKG
Ichtegem
GP Gilbert Molle
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe III° Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
Johannesburg
WACT Ride
NE
Wedstrijd
RSA
Kachtem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kerkom, Junioren
Boutersem
NE
Wedstrijd
BEL
La Ligua
Aniversario Club Ciclista La Ligua
NE
Wedstrijd
CHI
Laveno Mombello - Cittiglio, Junioren (V)
Trofeo Da Moreno, Piccolo Trofeo Alfredo Binda
1.Ncup
Wedstrijd
ITA
Lomas de Zamora
Lomas de Zamora circuito
NE
Wedstrijd
ARG
Merelbeke
Kwenenbos
NE
Wedstrijd
BEL
Mol
Zuidkempense Pijl, GP Wilfried Peeters - Mol Sluis
NE
Wedstrijd
BEL
Mol, Junioren (V)
Sluis
NE
Wedstrijd
BEL
Mol, Nieuwelingen (V)
Sluis
NE
Wedstrijd
BEL
Montecassiano
GP San Giuseppe
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Muğla
NE
Criterium
TUR
Muelas del Pan
Trofeo San José - Iberdrola
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Bolivia
CN
Nationaal Kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Bolivia
CN
Nationaal Kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Bolivia (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Oaxaca (a)
Clásica Benito Juárez
NE
Wedstrijd
MEX
Oteiza
Circuito de Pascuas
NE
Wedstrijd
ESP
Ouagadougou
GP Quotidien Aujourd'hui
NE
Wedstrijd
BUR
Póvoa de Varzim
Clássica da Primavera
NE
Wedstrijd
POR
Perwez
GP du Warichet
NE
Wedstrijd
BEL
Pijpelheide, Nieuwelingen
Booischot
NE
Wedstrijd
BEL
Progreso (a)
La Teja circuito CC Progreso
NE
Wedstrijd
URU
Rotem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
Saint-Maurice-le-Girard, Junioren
Bernaudeau Junior
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
Temse, Nieuwelingen (a)
Velle
NE
Wedstrijd
BEL
Tenterden
Wally Gimber Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
45e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
8e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
Treviso (a)
Popolarissima di Treviso
1.2
Wedstrijd
ITA
3e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Ursel, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Utsunomiya-shi
NE
Wedstrijd
JPN
Valladolid, Mountainbike
1
XCO
ESP
Valladolid, Mountainbike (V)
1
XCO
ESP
Valladolid, Mountainbike, Junioren
1
XCO
ESP
Valladolid, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
ESP
3e etappe Vuelta a Costa Rica, Amateurs
NE
Etappe
CRC
20 maart
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CC
Nationaal kampioenschap
46e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
21 maart
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Ontur
GP Ciclista Primavera CC Onturense
NE
Wedstrijd
ESP
47e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
NE
Ploegentijdrit
ESP
22 maart
Afrikaans Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Dwars door Vlaanderen (V)
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Esplechin
GP P. Dewailly
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Etappe
KOR
48e etappe Tour d'Afrique
NE
Klimwedstrijd
3e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Etappe
CHI
23 maart
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Individuele tijdrit
COL
Pakistan Day Race
NE
Wedstrijd
PAK
2e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Klimwedstrijd
KOR
Prezë - Petrelë
NE
Wedstrijd
ALB
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
NE
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe deel a Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
49e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour des Zibans
NE
Etappe
ALG
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Etappe
CHI
24 maart
Afrikaans Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Etappe
COL
Harelbeke
E3 Prijs Harelbeke
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Marseille, Mountainbike
3
XCE
FRA
Marseille, Mountainbike (V)
3
XCE
FRA
3e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Criterium
KOR
Rosh Ha`Ayin, Mountainbike
2
XCO
ISR
Rosh Ha`Ayin, Mountainbike (V)
2
XCO
ISR
1e etappe Sacrifice Race, Elite/U23
Agonas Thysias
NE
Etappe
GRE
1e etappe San Dimas Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
San Juan
GP Clausura de San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
50e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour des Zibans
NE
Etappe
ALG
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Etappe
CHI
3e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Individuele tijdrit
CHI
1e etappe VW Cyprus Cycling Tour
NE
Wedstrijd
CYP
25 maart
Anzegem (c)
NE
Wedstrijd
BEL
Ards
Ards C.C. - Tour of the Ards Peninsula
NE
Wedstrijd
GBR
Bamako
GP Sotelma MoovAfrica - Malitel
NE
Wedstrijd
MLI
Bruinisse
Wielerronde van Bruinisse
NE
Wedstrijd
NED
Christchurch - Akaroa
Le Race
NE
Wedstrijd
NZL
3e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Etappe
COL
Erpe
GP Maurice Cherretté
NE
Wedstrijd
BEL
Hlohovec
Trofeo Cinelli
NE
Wedstrijd
CZE
Landivisiau
Landivisiau Prix Gilbert Bousquet
NE
Wedstrijd
FRA
Lejre
Indledningsløb RCR
NE
Wedstrijd
DEN
Lousa, Downhill
2
Afdaling
POR
Lousa, Mountainbike (V)
2
Afdaling
POR
Marseille, Mountainbike, Junioren
1
XCO
FRA
Melbourne - Ballarat
NE
Wedstrijd
AUS
1e etappe Memorial Utochkina
NE
Individuele tijdrit
UKR
Modi`in
Hevel Modi'in Race
NE
Wedstrijd
ISR
Montenaken, Chrono (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Junioren
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Junioren (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Nieuwelingen
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Nieuwelingen (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, U23
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Moorslede
Slypskapelle
NE
Wedstrijd
BEL
Putte (a)
Putte-Beerzel
NE
Wedstrijd
BEL
Rotselaar, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Rotterdam (s)
GP RWC Rotterdam
NE
Regionaal kampioenschap
NED
2e etappe Sacrifice Race, Elite/U23
Agonas Thysias
NE
Etappe
GRE
Saint-Etienne
GP Saint-Etienne Loire
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe San Dimas Stage Race
NE
Etappe
USA
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
6e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
Veendam
Grote Omloop van de Veenkolonien
NE
Wedstrijd
NED
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Etappe
CHI
2e etappe VW Cyprus Cycling Tour
NE
Etappe
CYP
Werken, Junioren
Tweedaagse van de Calvebeek
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Zunyi Kymenne Station
NE
Etappe
CHN
26 maart
Aguascalientes
NE
Wedstrijd
MEX
Aichach
Aichacher- Frühjahrsstraßenpreis z. Gedenken an Manuel Waldvogel
NE
Wedstrijd
GER
Aldergrove
Aldergrove Long
NE
Wedstrijd
CAN
Annemasse - Bellegarde et retour
NE
Wedstrijd
FRA
Barcelona, Mountainbike
Copa Catalana Internacional
3
XCO
ESP
Barcelona, Mountainbike (V)
Copa Catalana Internacional
3
XCO
ESP
Barcelona, Mountainbike, Junioren
Copa Catalana Internacional
3
XCO
ESP
Barcelona, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Catalana Internacional
3
XCO
ESP
Bergara (a)
Subida a Gorla
NE
Wedstrijd
ESP
Big's Car Rental Road Race
NE
Wedstrijd
ANT
Canelones (a)
Vuelta de Canelones
NE
Wedstrijd
URU
Cascavelle
Circuit de Médine
NE
Wedstrijd
MRI
1e etappe Copa Guanacasteca
NE
Etappe
CRC
Corridonia
Trofeo Gruppo Meccaniche Luciani
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
4e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Florennes
GP Scieur-Lambot
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Ieper
Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem (V)
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem, Junioren
La Route des Géants
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem, Junioren (V)
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Guégon
Les Boucles Guégonnaises
NE
Wedstrijd
FRA
Huijbergen
NE
Wedstrijd
NED
Langenlois, Mountainbike
Langenlois/Zöbing, Kamptal-Klassik
1
XCO
AUT
Langenlois, Mountainbike (V)
Langenlois/Zöbing - Kamptal Klassik
1
XCO
AUT
Langenlois, Mountainbike, Junioren
Kamptal Klassik
1
XCO
AUT
Langenlois, Mountainbike, Junioren (V)
Kamptal Klassik
1
XCO
AUT
Leonding
Internationales Eröffnungsrennen
NE
Wedstrijd
AUT
Les Genevez
GP Courtine
NE
Wedstrijd
SUI
Marseille, Mountainbike
Class 1
XCO
FRA
Marseille, Mountainbike (V)
1
XCO
FRA
Marseille, Mountainbike, Junioren (V)
NE
XCO
FRA
Meer
Meer-Hoogstraten
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Memorial Utochkina
NE
Etappe
UKR
Monaco (c)
Criterium de Monaco
NE
Wedstrijd
MCO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Argentinië
CN
Nationaal Kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ARG
1e etappe National Sports' Festival IX
Pesta Sukan Kebangsaan IX
NE
Etappe
BRU
2e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
3e etappe San Dimas Stage Race
NE
Criterium
USA
4e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
Sint-Truiden (d)
NE
Wedstrijd
BEL
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
NE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
Valencia
Clasico Ciudad de Valencia, Clasico Indeval
NE
Wedstrijd
VEN
Villanueva de Castellón
Memorial Pascual Momparler
NE
Wedstrijd
ESP
7e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
8e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Etappe
CHI
3e etappe Vuelta a Vendimia
NE
Etappe
BOL
3e etappe VW Cyprus Cycling Tour
NE
Etappe
CYP
Zipaquirá, Mountainbike, Junioren
Copa Mezuena - XCO
3
XCO
COL
Zipaquirá, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Mezuena - XCO
3
XCO
COL
2e etappe Zunyi Kymenne Station
NE
Etappe
CHN
27 maart
51e etappe Tour d'Afrique
NE
Individuele tijdrit
2e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
28 maart
1e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Etappe
BEL
2e etappe National Sports' Festival IX
Pesta Sukan Kebangsaan IX
NE
Individuele tijdrit
BRU
3e etappe National Sports' Festival IX
Pesta Sukan Kebangsaan IX
NE
Ploegentijdrit
BRU
52e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
29 maart
American Continental Championships, Mountainbike, Downhill, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
American Continental Championships, Mountainbike, XC, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
American Continental Championships, Mountainbike, XC, U23
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Etappe
BEL
Gooik (V) (b)
Pajot Hills Classic
1.2
Wedstrijd
BEL
53e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
1e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
30 maart
3e etappe deel b Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe deel a Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Individuele tijdrit
USA
54e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
2e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
31 maart
American Continental Championships, Mountainbike, Cross Country Eliminator
CC
Regionaal kampioenschap
American Continental Championships, Mountainbike, Cross Country Eliminator (V)
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Etappe
USA
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
Southern Games, Op de weg, Criterium, Elite, Trinidad en Tobago
NE
Criterium
TRD
1e etappe Sunshine GP
NE
Criterium
USA
1e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
1e etappe Tour de Tochigi
2.2
Etappe
JPN
Vitré
Route Adélie de Vitré
1.1
Wedstrijd
FRA
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Klimtijdrit
COL
2e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie