Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 2302 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Gisaka (Rwanda)
Gisingen, Criterium (Oostenrijk)
Gistel (België)
Gistel (België)
Gistel (a) (België)
Gistel, Amateurs (België)
Gistel, Criterium (België)
Afscheidscriterium Johan Museeuw
Gistel, Cyclocross (België)
Gistel, Cyclocross, Cat. B (België)
Gistel, Cyclocross, Junioren (België)
Gistel, Cyclocross, Nieuwelingen (België)
Gistel, Junioren (België)
Johan Museeuw Classic
Gistel, Nieuwelingen (België)
Gistel, Onafhankelijken (België)
Gitega (Burundi)
Gits (België)
Trofee van Vlaanderen
Gits (België)
Kermiszondagprijs
Gits (V) (België)
Gits, Amateurs (België)
Kampioenschap van Vlaanderen
Gits, Amateurs (a) (België)
Gits, Cyclocross (België)
Gits, Cyclocross, Cat. B (België)
Gits, Nieuwelingen (België)
Giubiasco - Carena (Zwitserland)
Giulianova (Italië)
Giussano, Cyclocross (Italië)
Givry (Frankrijk)
Givry (V) (België)
Givry, Amateurs (België)
Givry, Junioren (België)
Gjøvik GP (Noorwegen)
Kalas Cup/Norgescup
Gjøvik GP (V) (Noorwegen)
Kalas Cup/Norgescup
Gjakovë (Kosovo)
Kupa Memoriali i Martirëve
Glåmdal (Noorwegen)
Glabbeek (België)
Kapellen-Glabbeek
Glabbeek, Amateurs (België)
Glabbeek, Chrono, Amateurs (België)
Kapellen-Glabbeek
Glabbeek, Cyclocross (België)
Kapellen-Glabbeek
Glabbeek, Cyclocross (a) (België)
Glabbeek, Cyclocross, Amateurs (België)
Kapellen-Glabeek
Glabbeek, Junioren (België)
Kapellen-Glabbeek
Glabbeek, Nieuwelingen (België)
Kapellen-Glabbeek
Gladbeck, Criterium (Duitsland)
Gladsaxe, Criterium (Denemarken)
CC Gladsaxe's Jubilæmsløb
Gladsaxe, Elite/U23 (Denemarken)
Gladsaxe CC
Gladsaxe, Elite/U23 (V) (Denemarken)
Gladsaxe CC
Gladsaxe, Junioren (Denemarken)
Gladsaxe CC
Gladstone (Nieuw-Zeeland)
Rice Mountain Classic
Glamorgan (Groot-Brittannië)
Cliff Smith Memorial
Glamorgan (Groot-Brittannië)
Jim Taylor Memorial
Glamorgan, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Porth and District Cyclo Cross
Glamorgan, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Abercynon Mountain Cyclo Cross
Glamorgan, Junioren (Groot-Brittannië)
Cliff Smith Memorial Junior Road Race
Glasa Istre (Kroatië)
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Saint Christophers C.C.C. 10 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Regent C.C. Road Race
Glasgow (Groot-Brittannië)
Brunswick Road Race
Glasgow (Groot-Brittannië)
Scottish National Championship 25 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Centre & West of Scotland Road Race Championship
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow United C.C. Road Race
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow District Road Race
Glasgow (Groot-Brittannië)
Velo Sportiv Road Race
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Regent C.C. - A.P.R.
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Nightingale C.C. Road Race
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glenmarnock R.C. Road Race
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Centre & West of Scotland Grand Prix
Glasgow (Groot-Brittannië)
Velo Club Phoenix - A.P.R.
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow R.C. 25 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Usher Silver Tankard
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Regent C.C. Mountain Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Castlecary Hotel Trophy
Glasgow (Groot-Brittannië)
J. Dalziel Trophy
Glasgow (Groot-Brittannië)
Scottish National Championship 50 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Veterans - Scottish National Championship, Road
Glasgow (Groot-Brittannië)
Carron Valley Road Race
Glasgow (Groot-Brittannië)
Sam Robinson Memorial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Eagle R.C. Road Race
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Centre & West of Scotland 50 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Wheelers 50 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Clyde 77 Pernod Trophee
Glasgow (Groot-Brittannië)
Belleisle R.C. Queens Jubilee
Glasgow (Groot-Brittannië)
Semple Brothers Trophy
Glasgow (Groot-Brittannië)
Capstan Three Day
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Centre & West of Scotland Championship Hill Climb
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glen R.C. Kermesse
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Regent C.C. Kermesse
Glasgow (Groot-Brittannië)
Lomond Roads 25 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Fairbairn Memorial 25 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Lomond Roads 12 Hour Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Jock Miller Memorial 25 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Landemar Festival Trophy
Glasgow (Groot-Brittannië)
Scottish National Championship, Team Time Trial, Road, Great Britain
Glasgow (Groot-Brittannië)
Hugh Robb Memorial 50 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Ian Bishop Criterium
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Wheelers 10 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Coureurs 25 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Regent C.C. 10 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Eagle R.C.10 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glasgow Nightingale C.C. 25 Time Trial
Glasgow (Groot-Brittannië)
Glenmarnock Wheelers - Junior Road Race
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!