Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 2387 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
TBA (Rusland)
Te Aroha West (Nieuw-Zeeland)
Te Awamutu (Nieuw-Zeeland)
Te Awamutu Open Road Race
Team Presto Race (Suriname)
Tebessa (Algerije)
Tecknau, Cyclocross (Zwitserland)
Tecnológico (Costa Rica)
Teesside County Borough (Groot-Brittannië)
Wensleydale 10 Time Trial
Teesside County Borough (Groot-Brittannië)
Teesside Road Race
Teesside County Borough, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Burstlon Circuit Cyclo Cross
Teesside County Borough, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Teesside New Marske Woods Cyclo Cross
Teesside County Borough, Junioren (Groot-Brittannië)
Division Championship Teesside, Road, Juniors, Great Britain
Tegal, Criterium (Indonesië)
Wismilak Criterium Series de Tegal
Tegelen (Nederland)
Tegucigalpa - Talanga (Honduras)
Tegucigalpa (a) (Honduras)
Tegucigalpa circuito
Tegucigalpa (b) (Honduras)
Vuelta a Tegucigalpa
Teheran (Iran)
Tehran, 1 km (Iran)
Track Clubs ACC Cup
Tehran, Achtervolging (Iran)
Track Clubs ACC Cup
Tehran, Keirin (Iran)
Track Clubs ACC Cup
Tehran, Omnium (Iran)
Track Clubs ACC Cup
Tehran, Ploegenachtervolging (Iran)
Track Clubs ACC Cup
Tehran, Ploegkoers (Iran)
Track Clubs ACC Cup
Tehran, Ploegsprint (Iran)
Track Clubs ACC Cup
Tehran, Puntenkoers (Iran)
Track Clubs ACC Cup
Tehran, Scratch (Iran)
Track Clubs ACC Cup
Tehran, Sprint (Iran)
Track Clubs ACC Cup
Teillé, Cyclocross (Frankrijk)
Tejina (Spanje)
Cinturon de Tejina
Tel Aviv (Israël)
Forest Defenders
Tel Aviv (Israël)
Golan Road Race
Tel Aviv (Israël)
Forest Defenders
Tel Aviv - Jaffa (Israël)
Tel Aviv, Criterium (Israël)
Tel Aviv, Criterium (Israël)
TelBru Cycling Race (Brunei)
Telbru Cycling Race (Brunei)
Telde (Spanje)
Telde (a) (Spanje)
Gran Premio El Condado
Telde (b) (Spanje)
Trofeo San Antonio el Chico
Telde, Chrono, Elite/U23 (Spanje)
Memorial Tito Cabrera
Teleflex Tour (Nederland)
Telford (Groot-Brittannië)
Circuit of the Wrekin
Telford (Groot-Brittannië)
Shropshire Welding Supplies Ltd Elite, Road Race
Telford (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire Road Race
Telford (Groot-Brittannië)
Wrekinsport - Mid Summer Road Race
Telford (Groot-Brittannië)
Wrekinsport - Autumn Road Race
Telford (Groot-Brittannië)
Van Beek C.C. Road Race
Telford (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire Quarry Criterium
Telford (Groot-Brittannië)
Wrekinsport - Spring Road Race
Telford (Groot-Brittannië)
Olympic Day, Elite, Road Race
Telford (a) (Groot-Brittannië)
Telford, Junioren (Groot-Brittannië)
Circuit of the Wrekin Junior Road Race
Telford, Junioren (Groot-Brittannië)
Thame Cycles Junior Road Race
Telford, Junioren (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire Junior Quarry Criterium
Telford, Junioren (Groot-Brittannië)
Wrekinsport - Junior Spring Road Race
Telford, Junioren (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire Autumn Junior Road Race
Telleriarte, Cyclocross (Spanje)
Tellin (België)
Anciaux
Tellin, Junioren (België)
Telok Panglima Garang (Maleisië)
Quayside Mall Criterium
Temara (Marokko)
Union Sportive Temara
Temelin (Tsjechië)
Tempe (Verenigde Staten)
Tempio Pausania (Italië)
Templeuve (België)
GP du Tournaisis
Templeuve (België)
GP Café Le Central / Le Sixties
Templeuve (a) (België)
Mémorial R. Bosquillon
Templeuve (V) (België)
Templeuve, Amateurs (België)
Tempsford (Groot-Brittannië)
Bedfordshire R.C.C. Red Cross 25 Time Trial
Tempsford (Groot-Brittannië)
Luton Arrow C.C. Couple Time Trial
Temse (België)
Temse (a) (België)
Omloop van de Wase Scheldekant
Temse (b) (België)
Temse (V) (België)
Temse, Amateurs (België)
Temse, Amateurs (België)
Temse-Velle
Temse, Cyclocross (België)
Temse, Elite/U23 (België)
Memorial Dirk Wayenberg
Temse, Junioren (België)
Temse, Nieuwelingen (België)
Temse, Nieuwelingen (a) (België)
Velle
Temse, Onafhankelijken (België)
Ten Brielen (V) (België)
Comines
Tence (Frankrijk)
GP de Tence
Tenerife (Spanje)
Tengku Mahkota Pahang Trophy (Maleisië)
Tenkodogo (Burkina Faso)
Cycliste Centre-Est
Tenterden (Groot-Brittannië)
Wally Gimber Trophy
Tepeyahualco (Mexico)
Tepic (Mexico)
Teplice (Tsjechië)
Teplice Criterium
Teplice (V) (Tsjechië)
Teplice Criterium
Teplice, Cyclocross (Tsjechië)
Teplice, Cyclocross (a) (Tsjechië)
Teplice, Mountainbike (Tsjechië)
Teplice, Mountainbike (V) (Tsjechië)
Teplicka nad Vahom (Slowakije)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...