Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 2004
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Santander
G.P.Caja Cantabria
Criterium
ESP
01
2e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
2.6
Etappe
ESP
2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
Proloog GP Cycliste de Gemenc
2.6
Proloog
HUN
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
02
3e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
2.6
Etappe
ESP
4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.3
Etappe
POL
3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.3
Individuele tijdrit
POL
1e etappe Fitchburg Longsjo Classic
Individuele tijdrit
USA
Proloog Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.9.1
Proloog
ITA
1e etappe GP Cycliste de Gemenc
2.6
Etappe
HUN
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Ontario
Criterium
CAN
Stadtlohn, Criterium
Criterium
GER
03
4e etappe deel b Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
2.6
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe deel a Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
2.6
Etappe
ESP
Calgary, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
CAN
Cepagatti
Criterium d'Abruzzo
1.3
Wedstrijd
ITA
5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.3
Etappe
POL
2e etappe Fitchburg Longsjo Classic
Etappe
USA
Gardone Val Trompia
Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
1.6
Klimtijdrit
ITA
1e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.9.1
Etappe
ITA
2e etappe GP Cycliste de Gemenc
2.6
Etappe
HUN
Großwaltersdorf
Grosswaltersdorf
Criterium
GER
Laplaigne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Merchtem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Porrentruy
Tour du Jura
1.5
Wedstrijd
SUI
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Quadrath-Ichendorf
Criterium
GER
Reith
Reith-Alpbach Radclassic
1.5
Criterium
AUT
Ruggell
Schellenberg Rundfahrt
Criterium
LIE
Proloog Tour de France
WT/WT/GT
Proloog
FRA
Wiesbaden
Criterium
GER
Winterberg
Criterium
GER
Zwijndrecht (V)
NE
Criterium
NED
04
Atlantique Manche Féminine (V)
1.9.2
Wedstrijd
FRA
5e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
2.6
Etappe
ESP
Brixlegg
Criterium
AUT
6e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.3
Etappe
POL
Davis
NE
Criterium
USA
Denderhoutem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Diamond
Diamond Mineral Water Race
NE
Criterium
GUY
Dortmund (j)
Criterium
GER
3e etappe Fitchburg Longsjo Classic
Etappe
USA
2e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.9.1
Etappe
ITA
Gomaringen
Criterium
GER
Haanja, Mountainbike
Haanja Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Hluhluwe Pineapple Festival Cycle Tour
Criterium
RSA
Morteau - Pontarlier
Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers
1.3
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Northampton
Criterium
USA
Oplinter, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Osnabrück
Criterium
GER
Pescara
Trofeo Matteotti
1.2
Wedstrijd
ITA
Ramalde, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo do Futebol Clube Ramalde
NE
Criterium
POR
Retie
NE
Wedstrijd
BEL
Rheinbach
Criterium
GER
Schmerz
Criterium
GER
1e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
Trofeo Broglia Marzé Quintino
NE
Wedstrijd
ITA
Veurne, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Vigevano
Freccia dei Vini
1.6
Wedstrijd
ITA
Weiach, Criterium
Criterium
SUI
Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
JR
Wereldkampioenschap
Willebroek (a)
Drie Zustersteden
1.6
Wedstrijd
BEL
05
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Casal de Comba, Junioren
Circuito Casal Comba
NE
Criterium
POR
Denderwindeke
1.12 open
Criterium
BEL
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
CC
Europees kampioenschap
4e etappe Fitchburg Longsjo Classic
Etappe
USA
3e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.9.1
Etappe
ITA
2e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
06
Bonheiden, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.9.1
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
3e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
07
Braunschweig (c)
Criterium
GER
1e etappe Cascade Classic
Etappe
USA
Coesfeld
Criterium
GER
5e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.9.1
Ploegentijdrit
ITA
4e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.3
Etappe
POR
1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
2.3
Etappe
AUT
08
Bottrop
Criterium
GER
2e etappe Cascade Classic
Etappe
USA
Châteaubriant, Dernycriterium
Dernyrace
FRA
6e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.9.1
Etappe
ITA
1e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.9.2
Etappe
CZE
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
Pittem (a)
Pittem-Sint-Godelieve
NE
Criterium
BEL
5e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.3
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Cantabria
Etappe
ESP
2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
2.3
Etappe
AUT
09
1e etappe Arden Challenge
Etappe
BEL
Bottrop - Kirchhellen
Criterium
GER
3e etappe Cascade Classic
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Cascade Classic
Etappe
USA
7e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.9.1
Etappe
ITA
Heinkenszand, Amateurs
NE
Criterium
NED
Herford
Criterium
GER
1e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
2e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.9.2
Etappe
CZE
Roden (V)
NE
Criterium
NED
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
Wedstrijd
BRA
Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
Criterium
BEL
6e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.3
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Cantabria
Etappe
ESP
3e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
2.3
Etappe
AUT
10
2e etappe Arden Challenge
Etappe
BEL
Attleboro
Criterium
USA
5e etappe Cascade Classic
Etappe
USA
Descartes, Dernycriterium
Dernyrace
FRA
Gelsenkirchen (a)
Criterium
GER
8e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.9.1
Etappe
ITA
2e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
3e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.9.2
Etappe
CZE
Luglie
Coppa Fratelli Paravano
NE
Criterium
ITA
Thun
Criterium
SUI
7e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Proloog Tour de la Martinique
2.6
Proloog
MTQ
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.3
Etappe
POR
4e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
2.3
Etappe
AUT
11
3e etappe Arden Challenge
Etappe
BEL
Bełchatów
Wyscig o Wielka Nagrode Bełchatówa
Criterium
POL
Bocholt
Criterium
GER
Bochum - Steinkuhl
Criterium
GER
6e etappe Cascade Classic
Etappe
USA
Cincinnati
Tour de Loveland
Criterium
USA
Cittadella
Giro del Medio Brenta
1.5
Wedstrijd
ITA
Destelbergen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dourges
GP Fréquence du Nord-pas-de-Calais
1.6
Criterium
FRA
Edermünde
Criterium
GER
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Geel, U23
GP Stad Geel, Vlaanderen Europa Classic
1.7.1
Wedstrijd
BEL
9e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.9.1
Etappe
ITA
3e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Judendorf
GP Judendorf Straßengel, Raiffeisen GP
1.5
Wedstrijd
AUT
4e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.9.2
Etappe
CZE
Mantegazza
Coppa Mantegazza
NE
Wedstrijd
ITA
Melsbroek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Mezzano Inferiore
Coppa Quagliotti
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Letland
CN
Nationaal Kampioenschap
LAT
Obdam (V)
NE
Criterium
NED
Ornago
Medaglia Oro Nino Ronco
NE
Wedstrijd
ITA
Ramsdonk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Martinique
2.6
Etappe
MTQ
5e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.3
Individuele tijdrit
POR
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
12
Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
6 Giorni delle Rose
Zesdaagse
ITA
4e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
5e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.9.2
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
2e etappe Tour de la Martinique
2.6
Etappe
MTQ
13
1e etappe GP Veckan
Etappe
SWE
5e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Nocne Kryterium Kolarskie w Mlawie
Criterium
POL
9e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Martinique
2.6
Etappe
MTQ
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Wedstrijd
BEL
14
Dahme
Dahme Trophy
NE
Criterium
GER
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
2e etappe GP Veckan
Etappe
SWE
6e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Proloog Kring Føroyar
NE
Proloog
FRO
1e etappe Tour de Bretagne (V)
2.9.2
Etappe
FRA
10e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Martinique
2.6
Etappe
MTQ
1e etappe Vuelta a Ávila
Individuele tijdrit
ESP
15
Epe (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe GP Veckan
Etappe
SWE
7e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
1e etappe Kring Føroyar
NE
Etappe
FRO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
2e etappe Tour de Bretagne (V)
2.9.2
Etappe
FRA
11e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Martinique
2.6
Etappe
MTQ
2e etappe Vuelta a Ávila
Etappe
ESP
16
's-Heer-Arendskerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe GP Veckan
Etappe
SWE
1e etappe Grande Prémio do Minho
Etappe
POR
8e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
2e etappe Kring Føroyar
NE
Individuele tijdrit
FRO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nienburg
Criterium
GER
3e etappe Tour de Bretagne (V)
2.9.2
Individuele tijdrit
FRA
12e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Martinique
2.6
Etappe
MTQ
3e etappe Vuelta a Ávila
Etappe
ESP
17
Biervliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Cento (V)
GP Carnevale d'Europa
1.9.2
Wedstrijd
ITA
CEOS Cycle Challenge
Wedstrijd
RSA
Concesio
GP Sportivi di San Vigilio di Concesio
NE
Criterium
ITA
2e etappe De Bortoli Tour
Individuele tijdrit
AUS
1e etappe De Bortoli Tour
Etappe
AUS
Dentergem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe GP Veckan
Etappe
SWE
2e etappe Grande Prémio do Minho
Etappe
POR
1e etappe Ibagué
Clásica Rafael Mora Vidal
NE
Etappe
COL
9e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Jevicko
Criterium
CZE
Keerbergen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Kring Føroyar
NE
Etappe
FRO
Maarkedal, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Marciana
Giro delle Due Province Marciana
NE
Wedstrijd
ITA
Murraysville
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal Kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Ochten (V)
NE
Criterium
NED
Poughkeepsie
Criterium
USA
Radevormwald
Criterium
GER
Rio Saliceto
GP Città di Rio Saliceto e Correggio
1.3
Wedstrijd
ITA
Rooiwal
Criterium
RSA
4e etappe Tour de Bretagne (V)
2.9.2
Etappe
FRA
13e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
7e etappe deel b Tour de la Martinique
2.6
Individuele tijdrit
MTQ
7e etappe deel a Tour de la Martinique
2.6
Etappe
MTQ
1e etappe Tour of Qinghai Lake
2.3
Etappe
CHN
4e etappe Vuelta a Ávila
Etappe
ESP
Watsonville
Criterium
USA
Weinheim
Criterium
GER
18
Aguçadoura
Circuito Nossa Senhora da Boa Viagem
NE
Criterium
POR
Aguçadoura, Junioren
Circuito Nossa Senhora da Boa Viagem
NE
Criterium
POR
Bad Köstritz
Criterium
GER
Casentino
Giro del Casentino
1.6
Wedstrijd
ITA
Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
1.7.2
Wedstrijd
ITA
3e etappe De Bortoli Tour
Etappe
AUS
GP San Marino (V)
1.9.2
Wedstrijd
SMR
3e etappe Grande Prémio do Minho
Etappe
POR
2e etappe Ibagué
Clásica Rafael Mora Vidal
NE
Etappe
COL
10e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Kring Føroyar
NE
Etappe
FRO
Ledegem, Junioren
Ledegem - Kemmel - Ledegem
Wedstrijd
BEL
deel 2 Leuze, Junioren
Leuze en Hainaut
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Leuze, Junioren
Leuze en Hainaut
NE
Individuele tijdrit
BEL
Malacky
GP Bradlo
1.5
Wedstrijd
SVK
Meise, Nieuwelingen
Eversem - Meise
NE
Wedstrijd
BEL
Meise, Nieuwelingen (V)
Eversem - Meise
NE
Wedstrijd
BEL
Montegranaro
GP Città di Montegranaro
NE
Wedstrijd
ITA
Montréal (b)
Classique Montréal-Québec Louis Garneau
1.5
Wedstrijd
CAN
Murraysville (a)
Murrysville Classic
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus
CN
Nationaal Kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal Kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Rusland
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Slovenië
CN
Nationaal Kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Oosteeklo
Omloop van het Meetjesland
Wedstrijd
BEL
Remscheid (a)
Criterium
GER
Sale
Coppa Sant'Anna
NE
Wedstrijd
ITA
Slupska do Ustiki Pomorskim Klasyku
Wedstrijd
POL
Strijpen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Bretagne (V)
2.9.2
Etappe
FRA
14e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
8e etappe Tour de la Martinique
2.6
Etappe
MTQ
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
2e etappe Tour of Qinghai Lake
2.3
Etappe
CHN
Unionvale
Criterium
USA
Valkenburg aan de Geul (V)
Holland Hills Classic, Valkenburg Hills Classic
Wedstrijd
NED
5e etappe Vuelta a Ávila
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Cantabria
Etappe
ESP
19
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
Criterium
BEL
11e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Wedstrijd
USA
Torino, Zesdaagse
Zesdaagse
ITA
Proloog Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Proloog
CAN
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Qinghai Lake
2.3
Etappe
CHN
20
Proloog Clásica Ciudad de Girardot
Proloog
COL
12e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Ottawa
Criterium
CAN
Pontecurone
Coppa San Biagio
NE
Wedstrijd
ITA
Reggello, Elite/U23
Circuito Valle del Resco
NE
Wedstrijd
ITA
Tallinn (b)
Lauri Aus Memorial
NE
Wedstrijd
EST
1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.9.1
Individuele tijdrit
GER
15e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Ploegentijdrit
CAN
2e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Criterium
CAN
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
4e etappe Tour of Qinghai Lake
2.3
Etappe
CHN
21
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
Etappe
COL
1e etappe Clásica La Libertad
Etappe
COL
Colne, Criterium
NE
Criterium
GBR
De Pere
Bellin Health De Pere Classic
Criterium
USA
Dilbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hulshout
Schaal Marcel Indekeu
NE
Wedstrijd
BEL
13e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
1e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.3
Etappe
GER
Schermbeck
Wedstrijd
GER
2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.9.1
Etappe
GER
16e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Klimtijdrit
FRA
3e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Etappe
CAN
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
5e etappe Tour of Qinghai Lake
2.3
Etappe
CHN
Vancouver
Tour de Gastown
Wedstrijd
CAN
Westkapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
Zottegem, Junioren
Trofee der Vlaamse Ardennen
1.8
Wedstrijd
BEL
22
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
Etappe
COL
2e etappe Clásica La Libertad
Etappe
COL
14e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Efivoi
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
Panellinio - Neanides
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
2e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
San Donà di Piave (a)
Circuito Città di Piave
NE
Criterium
ITA
3e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.9.1
Etappe
GER
17e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Etappe
CAN
4e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Individuele tijdrit
CAN
6e etappe Tour of Qinghai Lake
2.3
Derny
CHN
1e etappe Vuelta a Zamora
Etappe
ESP
23
1e etappe Brixia Tour
2.3
Etappe
ITA
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
Individuele tijdrit
COL
3e etappe Clásica La Libertad
Etappe
COL
15e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
1e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
Criterium
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Pordenone
Tre Giorni Citta di Pordenone
Driedaagse
ITA
3e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
Schriek, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
4e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.9.1
Etappe
GER
18e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Etappe
CAN
7e etappe Tour of Qinghai Lake
2.3
Etappe
CHN
2e etappe Vuelta a Zamora
Etappe
ESP
24
Barberton
Anatomic Jock Classic
Wedstrijd
RSA
Barendrecht (V)
NE
Criterium
NED
Boise, Criterium (a)
Wells Fargo Twilight Criterium
Criterium
USA
2e etappe deel a Brixia Tour
2.3
Etappe
ITA
2e etappe deel b Brixia Tour
2.3
Etappe
ITA
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
Etappe
COL
16e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
2e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
Criterium
AUT
Mount Evans
Bob Cook Memorial
Wedstrijd
USA
New Britain
Criterium
USA
Nogueira do Cravo, Junioren
Circuito de Nogueira do Cravo
NE
Criterium
POR
4e etappe deel a Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Individuele tijdrit
GER
4e etappe deel b Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.9.1
Etappe
GER
19e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
NE
Etappe
CAN
8e etappe Tour of Qinghai Lake
2.3
Etappe
CHN
3e etappe Vuelta a Zamora
Etappe
ESP
Witten (b)
Witten-Heven
Criterium
GER
25
Argenton
Trophée des Champions, UB Argentonnaise
NE
Wedstrijd
FRA
Breslau (b)
Ostdeutsches Straßenderby
Criterium
GER
3e etappe Brixia Tour
2.3
Etappe
ITA
Ciriè
Circuito Ciclistico di Ciriè, Pian della Mussa
NE
Wedstrijd
ITA
Elva Rattamaraton, Mountainbike (a)
NE
Wedstrijd
EST
GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
1.6
Wedstrijd
ITA
18e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
3e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
Criterium
AUT
Jovim, Nieuwelingen
Prémio da A.D. Leões Cabanenses
NE
Criterium
POR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
NE
Criterium
POL
Osterweddingen
Criterium
GER
Pérenchies
GP de la Ville de Pérenchies
1.6
Criterium
FRA
Pétange
GP Demy-Cars
1.6
Wedstrijd
LUX
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
5e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.9.1
Etappe
GER
20e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
8e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Criterium
CAN
999e etappe Tour de White Rock
Etappe
CAN
9e etappe Tour of Qinghai Lake
2.3
Etappe
CHN
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
1.2
Wedstrijd
ESP
4e etappe deel b Vuelta a Zamora
Ploegentijdrit
ESP
4e etappe deel a Vuelta a Zamora
Etappe
ESP
26
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
Criterium
NED
Lommel
Lommel-Barrier
NE
Wedstrijd
BEL
Lousada, Elite/U23
Festas de Lousada
NE
Criterium
POR
Martigny - Mauvoisin
NE
Wedstrijd
SUI
Proloog Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.6
Proloog
HUN
1e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.3
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Toona
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour de Toona (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
5e etappe Vuelta a Zamora
Etappe
ESP
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
27
Coal Miners
Criterium
USA
Proloog Dookola Mazowska
2.5
Proloog
POL
Graz
Grazer Altstadt Kriterium
Criterium
AUT
Lisieux, Criterium
Criterium
FRA
Sáles
Circuito Salese
NE
Criterium
ITA
Stiphout
Profronde Stiphout
Criterium
NED
Stiphout (V)
Profronde van Stiphout
NE
Criterium
NED
1e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.6
Etappe
HUN
2e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.3
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Toona
Wedstrijd
USA
2e etappe Tour de Toona (V)
NE
Etappe
USA
Vinci
GP Citta di Vinci
NE
Wedstrijd
ITA
28
Alblasserdam (V)
Paardenmarktronde van Alblasserdam
NE
Criterium
NED
Camors
Ronde des Korrigans
Criterium
FRA
Chaam (V)
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
Criterium
NED
1e etappe Dookola Mazowska
2.5
Etappe
POL
Harzé, Junioren
NE
Klimwedstrijd
BEL
Harzé, Nieuwelingen
NE
Individuele tijdrit
BEL
Neuss, Criterium
Criterium
GER
Peer, Criterium
Criterium
BEL
Retie
Herdenkingsprijs Jean-Pierre Monseré
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.6
Etappe
HUN
3e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.3
Etappe
BEL
3e etappe Tour de Toona
Etappe
USA
3e etappe Tour de Toona (V)
NE
Etappe
USA
Wels, Criterium
Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium
Criterium
AUT
Wyndham
Criterium
AUS
29
2e etappe Cinq jours des As de Provence
NE
Etappe
FRA
Dijon, Criterium
Criterium
FRA
2e etappe Dookola Mazowska
2.5
Etappe
POL
Duisburg
Criterium
GER
Duisburg, Dernycriterium
Dernyrace
GER
GP Jyske Bank
Criterium
DEN
Mayrhofen
Criterium
AUT
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
1.7.2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
Etappe
BEL
Smithville
Mount Holly-Smithville
Criterium
USA
3e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.6
Ploegentijdrit
HUN
4e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.3
Etappe
BEL
4e etappe Tour de Toona
Etappe
USA
4e etappe Tour de Toona (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.2
Etappe
POR
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
Criterium
NED
30
Bruckmühl
Criterium
GER
3e etappe Cinq jours des As de Provence
NE
Etappe
FRA
3e etappe Dookola Mazowska
2.5
Etappe
POL
Hannover, Criterium
Nacht von Hannover
Criterium
GER
Heerlen
Profronde van Heerlen
Criterium
NED
Herning, Criterium
Post Danmark Gadeløbet
Criterium
DEN
Herning, Criterium (a)
Criterium
DEN
Lamballe
Criterium
FRA
Praha
Staroměstské Kriterium
Criterium
CZE
Rhede
City Night Rhede
Criterium
GER
Rhede, Dernycriterium
City Night Rhede
Dernyrace
GER
3e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Tour Alsace
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.6
Etappe
HUN
5e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.3
Etappe
BEL
5e etappe Tour de Toona
Etappe
USA
5e etappe Tour de Toona (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.2
Etappe
POR
Wien (b)
Wiener Radfest
Criterium
AUT
31
Altzo
Altzoko Igoera - Subida a Altzo
NE
Klimtijdrit
ESP
Arlington, Criterium
Arlington Classic
Criterium
USA
Bühl (a)
Luk Challenge
1.2
Koppeltijdrit
GER
Bühl (V)
Luk Challenge
Koppeltijdrit
GER
4e etappe Cinq jours des As de Provence
NE
Etappe
FRA
Concord, Criterium
NE
Criterium
USA
4e etappe Dookola Mazowska
2.5
Etappe
POL
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CC
Wedstrijd
Getxo
Circuito de Getxo
1.3
Wedstrijd
ESP
1e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
Lippiano
Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
NE
Wedstrijd
ITA
Mazenzele, Junioren
Mazenzele - Opwijk
NE
Wedstrijd
BEL
Memorial Jozefa Novosada
Criterium
SVK
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië
CN
Nationaal Kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BRA
Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
1.8
Wedstrijd
BEL
Otepää, Mountainbike
Ötepäa Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Rendufe, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo de Rendufe
NE
Criterium
POR
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
Etappe
BEL
Steenwijk (V)
NE
Criterium
NED
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
Criterium
NED
2e etappe Tour Alsace
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.6
Etappe
HUN
6e etappe Tour de Toona
Etappe
USA
6e etappe Tour de Toona (V)
NE
Etappe
USA
Trofeo Egidio Bedogni
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.2
Etappe
POR
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...