Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 2010
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 mei
1e etappe American Prairie Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe American Prairie Classic
NE
Etappe
USA
Assenois - Bertrix
NE
Criterium
BEL
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
1.2
Wedstrijd
POL
Balmazújváros
Balmaz GP
NE
Criterium
HUN
Borlo, Chrono, Junioren
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Junioren (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Nieuwelingen
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Nieuwelingen (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, U23
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Canberra Tour
Canberra Milk Race
NE
Criterium
AUS
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
NE
Wedstrijd
ITA
Changsha
Tour of Xiang River
NE
Wedstrijd
CHN
Charlotte, Criterium (a)
Dilworth, USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
2e etappe Clásica del Retorno
NE
Etappe
ECU
Corozal
Pablo Marin Labor Day Classic
NE
Criterium
BIZ
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
1.HC
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
1.2
Wedstrijd
GER
Frei
Vårmila
NE
Criterium
NOR
GP Elsy Jacobs (V)
1.1WE
Criterium
LUX
3e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Individuele tijdrit
CZE
4e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
3e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
Halle - Breedhout
NE
Criterium
BEL
2e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
3e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Etappe
SWE
Herford
NE
Criterium
GER
Herford (V)
Herford Frühjahrsrennen
NE
Criterium
GER
Herning
GP Herning, En forårsdag på heden
1.1
Wedstrijd
DEN
Herning, Junioren (a)
GP Herning
1.1MJ
Criterium
DEN
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
1.2
Wedstrijd
BEL
Indaiatuba
Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna
NE
Criterium
BRA
5e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Krupina, Criterium
NE
Criterium
SVK
Kuwait Race 4
NE
Wedstrijd
KUW
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.1
Wedstrijd
ITA
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
NE
Wedstrijd
ESP
Legnano (b)
Targa D’Oro Città di Legnano, Memorial Mirko Chiapparelli
NE
Criterium
ITA
Los Gatos
Cat's Hill Classic
NE
Criterium
USA
Mauren, Criterium
Rund um den Weiherring
NE
Criterium
LIE
Moscou (b)
Mayor Cup - Moscow Cup
1.2
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libië
NE
Nationaal kampioenschap
LIB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Libië
NE
Nationaal kampioenschap
LIB
Ovidiopol (a)
Trophy Ovdyopolya
NE
Wedstrijd
UKR
Penna
Coppa Penna
NE
Criterium
ITA
Praha (c)
Memorial Evzena Cihlare
NE
Wedstrijd
CZE
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rijssen
Ronde van Overijssel
1.2
Wedstrijd
NED
Saint-Astier
GP du Muguet
NE
Criterium
FRA
Salta
Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
NE
Criterium
ARG
Sora (a)
La Ciociarissima
NE
Wedstrijd
ITA
Stagno Lombardo
Coppa 1.º de Maggio
NE
Criterium
ITA
1e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
84e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
7e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
9e etappe Tour de Korea
2.2
Criterium
KOR
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Individuele tijdrit
THA
1e etappe Tour of Hong Kong
NE
Klimtijdrit
HKG
4e etappe Tour of the Gila
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
1e etappe Tulva ajot
NE
Etappe
FIN
Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
Circuito de Vila Chã de Ourique
NE
Criterium
POR
4e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Chiclayo
NE
Etappe
PER
Wolfsberg
Lavanttaler Radsporttage
NE
Wedstrijd
AUT
Yerseke, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Youth Tour, Junioren
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Youth Tour, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Youth Tour, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
DEN
2e etappe Zimbabwe Time Trial Series, Chrono
NE
Individuele tijdrit
ZIM
02 mei
3e etappe American Prairie Classic
NE
Etappe
USA
Ardooie
GP Theo Eeckhout
NE
Criterium
BEL
Azpeitia
Subida a Urraki
NE
Wedstrijd
ESP
Baden-Württembergische Strassenmeisterschaften, Op de weg, Duitsland
NE
Regionaal kampioenschap
GER
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
NE
Criterium
FRA
3e etappe Canberra Tour
Canberra Milk Race
NE
Criterium
AUS
Clubkampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
NE
Districtskampioenschap
NZL
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
1.2
Criterium
ITA
Durban
Tour Durban, Mr Price, aQuelle Tour
NE
Criterium
RSA
Fermo (V)
Muri Fermani
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
4e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
4e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Etappe
SWE
Houffalize, Mountainbike
Vayamundo MTB Cup
CDM
Wedstrijd
BEL
Houffalize, Mountainbike (V)
Vayamundo MTB Cup
CDM
Wedstrijd
BEL
3e etappe III° Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
Krupina
NE
Afvalrace
SVK
3e etappe Labour Tour
NE
Etappe
SEY
4e etappe Labour Tour
NE
Individuele tijdrit
SEY
Langkawi, Criterium
NE
Criterium
MAS
London
GP Springbank
NE
Criterium
CAN
Long Crendon (a)
Chas Messenger Stage Race
NE
Wedstrijd
GBR
Loznica
NE
Criterium
SRB
Made (V)
NE
Criterium
NED
Made, Criterium
Ronde van Made
NE
Criterium
NED
Mamer (V)
GP Mameranus, GP Nicolas Frantz
1.2
Criterium
LUX
Monaco (h)
Monaco - Col de la Madone
NE
Klimwedstrijd
MCO
Moscou, U23
Memorial Oleg Dyachenko
1.2
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nyborg
NE
Criterium
DEN
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rieti
Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi
NE
Wedstrijd
ITA
Salgótarján
Tarján Kupa
NE
Criterium
HUN
Sandergerði - Reykjanesmótið
Sandergerthi - Reykjanesmotio
NE
Wedstrijd
ISL
Sandy Springs, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
Santa Cruz
Santa Cruz e Pedrona Ilha Boavista
NE
Criterium
CPV
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
3e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
85e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
10e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
3e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
2e etappe Tour of Hong Kong
NE
Criterium
HKG
5e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of Ulster
NE
Individuele tijdrit
IRL
2e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
Tre Ponti
Giro dei Tre Ponti
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Tulva ajot
NE
Etappe
FIN
2e etappe Tulva ajot
NE
Individuele tijdrit
FIN
Vorselaar, Nieuwelingen (a)
Herman Van Springels Diamond
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Chiclayo
NE
Etappe
PER
9e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Wolfsberg (a)
Lavanttaler Radsporttage
NE
Individuele tijdrit
AUT
4e etappe Youth Tour, Junioren
NE
Wedstrijd
DEN
4e etappe Youth Tour, Junioren (V)
NE
Derny
DEN
4e etappe Youth Tour, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
DEN
03 mei
1e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Bełchatów
Wyscig o Wielka Nagrode Bełchatówa
NE
Criterium
POL
Moscou
GP of Moscow
1.2
Criterium
RUS
86e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
4e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Ploegentijdrit
COL
04 mei
2e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Poggio alla Cavalla
GP Sportivi Poggio alla Cavalla
NE
Criterium
ITA
Saint Petersburg, Criterium
NE
Criterium
RUS
87e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Klimwedstrijd
THA
Valeggio
GP Città di Valeggio
NE
Criterium
ITA
2e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
05 mei
3e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Beveren-Waas (d)
NE
Criterium
BEL
Beveren-Waas, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Rilland, Amateurs
NE
Criterium
NED
88e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.1WE
Etappe
CHN
5e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
Vlaardingen
NE
Criterium
NED
3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
06 mei
4e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
2e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Proloog Five rings of Moscow
2.2
Proloog
RUS
Fountain Challenge
NE
Criterium
SKN
Houttuin Race
NE
Wedstrijd
SUR
1e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Individuele tijdrit
USA
Kortenaken (b)
Kortenaken-Stok
NE
Criterium
BEL
Memorial Ireneusza Maciasia
Szlakiem Grodow Piastowkich prologue
NE
Criterium
POL
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
89e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.1WE
Etappe
CHN
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
2e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
07 mei
5e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
3e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Klimwedstrijd
ESP
1e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
2e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Etappe
USA
Marrakech (b)
Challenge du Prince - Trophée Princier
1.2
Criterium
MAR
Monte Urano (a)
Trofeo Memorial Tito Squadroni
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.1
Etappe
POL
2e etappe deel a Tour de la Manche
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe deel b Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.1WE
Etappe
CHN
5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
3e etappe deel a Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Individuele tijdrit
3e etappe deel b Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
08 mei
Ajdovščina, Criterium
Po Ulicah Ajdovščine
NE
Criterium
SLO
Assen
Dorpenomloop door Drenthe
NE
Wedstrijd
NED
6e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
4e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Casablanca (a)
Challenge du Prince - Trophée de l'Anniversaire
1.2
Criterium
MAR
Castiglion Fiorentino
Coppa Comune di Castiglion Fiorentino, Trofeo Menci Spa
NE
Wedstrijd
ITA
Dudzele (a)
NE
Criterium
BEL
Esbjerg
NE
Individuele tijdrit
DEN
2e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
Fuldabrück
Nacht von Fuldabrück
NE
Criterium
GER
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
ITA
Goes, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
1e etappe GP Israel de Freitas
NE
Individuele tijdrit
BRA
3e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Etappe
USA
Monte Urano
Memorial Secondo Marziali
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brunei
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRU
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Rosenheim
Rosenheimer Frucade
NE
Criterium
GER
San Gottardo
GP San Gottardo
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.1
Etappe
POL
90e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
1e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
Uppsala
Skandisloppet - Scandinavian Race
1.2
Wedstrijd
SWE
6e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
1e etappe Wendes 2 dagars
NE
Etappe
SWE
Wittenberg, Criterium
Rund um die Wittenberger Altstadt
NE
Criterium
GER
1e etappe Woodcock Stage Race
NE
Individuele tijdrit
CAN
4e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
3e etappe Zimbabwe Time Trial Series, Chrono
NE
Individuele tijdrit
ZIM
Zutendaal (a)
NE
Criterium
BEL
09 mei
Bani Jamrah
Bahrain Race 3
NE
Wedstrijd
BRN
Bern
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
NE
Wedstrijd
SUI
Bern (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
NE
Wedstrijd
SUI
Bern, U19 (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
NE
Wedstrijd
SUI
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
3e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Carrara
GP Industrie del Marmo
1.2
Wedstrijd
ITA
Casablanca (b)
Challenge du Prince - Trophée de la Maison Royale
1.2
Criterium
MAR
Clássica de Amarante
NE
Criterium
POR
Düsseldorf
Rund um die Kö
NE
Criterium
GER
Dnjepropetrowsk
Pobednoya
NE
Wedstrijd
UKR
3e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
Geislingen
LBS-Cup Geislingen
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
2e etappe GP Israel de Freitas
NE
Etappe
BRA
Hari ng Daan Hari
NE
Criterium
PHI
Irbil
Northern Region Race 2
NE
Individuele tijdrit
IRQ
Is-Salina
NE
Individuele tijdrit
MLT
Jiangxu (V)
Tour of Chongming Island
CDM
Criterium
CHN
4e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Criterium
USA
Kayl
Festival de la Petite Reine LC Kayl
NE
Criterium
LUX
Laarne (c)
NE
Wedstrijd
BEL
Lincoln
Lincoln Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Llobregales, Amateurs
Cursa Ciclista de Llobregat
NE
Wedstrijd
ESP
Loano, Junioren
Trofeo Città di Loano
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Milan
Cone-Azalia Classic Road Race
NE
Wedstrijd
USA
Monte San Pietrangeli
Memorial Matricardi Ippolito
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brunei
CN
Nationaal kampioenschap
BRU
Nieuw-Vossemeer
NE
Criterium
NED
Nieuw-Vossemeer (V)
NE
Criterium
NED
Nieuwrode, Junioren
Nieuwrode-Rot
NE
Wedstrijd
BEL
Osteria Grande (a)
Memorial Benfenati
NE
Criterium
ITA
Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Rosendal
Fuji Peloton GP
NE
Criterium
FIN
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken
NE
Districtskampioenschap
DEN
4e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.1
Etappe
POL
3e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.1
Individuele tijdrit
POL
91e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour Ralí Provincias Centrales
NE
Etappe
PAN
2e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
Uppsala
Skandis GP
NE
Criterium
SWE
Uppsala (V)
Skandis GP
NE
Criterium
SWE
Varde, Cyclocross, Elite/U23
NE
Wedstrijd
DEN
Veldhoven
Omloop der Kempen
1.2
Wedstrijd
NED
Veldhoven (V) (a)
GP Sankomij
NE
Wedstrijd
NED
7e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Wendes 2 dagars
NE
Etappe
SWE
3e etappe Wendes 2 dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
2e etappe Woodcock Stage Race
NE
Etappe
CAN
5e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
10 mei
4e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Pan American Championships, Op de weg, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
92e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
11 mei
2e etappe Biciklistički utorak ZBS - Zagreb
Zagreb Tuesday Series
NE
Etappe
CRO
1e etappe Biciklistički utorak ZBS - Zagreb
Zagreb Tuesday Series
NE
Etappe
CRO
Cicogna
Coppa Cicogna
NE
Wedstrijd
ITA
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe President Tour of Iran
2.2
Individuele tijdrit
IRI
93e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Woodcock Stage Race
NE
Criterium
CAN
12 mei
Proloog Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Proloog
LUX
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Ploegentijdrit
ITA
Leeuwarden
Profronde van Fryslân, Noord-Nederland Tour, Batavus Pro Race
1.1
Wedstrijd
NED
2e etappe President Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Prince Nawaf bin Faisal Tour
NE
Criterium
KSA
1e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.2
Etappe
BOL
94e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
13 mei
Buchholz
GP Buchholz
NE
Criterium
GER
Cahottes - Flémalle-Grande
NE
Criterium
BEL
Diessenhofen
Auffahrtskriterium Diessenhofen
NE
Criterium
SUI
Diessenhofen (V)
Auffahrtskriterium Diessenhofen
NE
Criterium
SUI
Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
Dortmund (o)
Westfalen Preis
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Kampenhout
GP Raymond Impanis - Van Petegem / Kampenhout Interclub - Primus Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Lekkerkerk (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe President Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
1e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
NE
Klimwedstrijd
SUI
2e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.2
Etappe
BOL
1e etappe Tour de Himmelfart, Junioren
NE
Individuele tijdrit
DEN
2e etappe Tour de Himmelfart, Junioren
NE
Criterium
DEN
2e etappe Tour de Himmelfart, Junioren (V)
NE
Criterium
DEN
1e etappe Tour de Himmelfart, Junioren (V)
NE
Individuele tijdrit
DEN
1e etappe Tour de Himmelfart, Nieuwelingen
NE
Individuele tijdrit
DEN
2e etappe Tour de Himmelfart, Nieuwelingen
NE
Criterium
DEN
1e etappe Tour de la Fraternité Akiye
NE
Etappe
CIV
1e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
1e etappe Wänershofs 2-dagers
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe Wänershofs 2-dages (V)
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe Wänershofs 2-dages, Junioren
NE
Wedstrijd
SWE
Wemeldinge, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
Wodecq
GP Dany Rasson - GP PV Remorques
NE
Criterium
BEL
14 mei
1e etappe Østfold 3-dagers
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
Aniversario CC Unión de Carmelo
NE
Criterium
URU
1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
GER
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Grande Prémio de Liberty Seguros
Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina
NE
Etappe
POR
1e etappe King's Cup 2
NE
Individuele tijdrit
THA
1e etappe Memorial Battle of Crete
Machi Kritis
NE
Etappe
GRE
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
4e etappe President Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
2e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.2
Etappe
BOL
95e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Himmelfart, Junioren
NE
Wedstrijd
DEN
4e etappe Tour de Himmelfart, Junioren
NE
Wedstrijd
DEN
4e etappe Tour de Himmelfart, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Tour de Himmelfart, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Tour de Himmelfart, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
DEN
4e etappe Tour de Himmelfart, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
DEN
Proloog Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.1WE
Proloog
FRA
2e etappe Tour de la Fraternité Akiye
NE
Etappe
CIV
1e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Jura
NE
Proloog
FRA
1e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
2e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
2e etappe Wänershofs 2-dagers
NE
Individuele tijdrit
SWE
2e etappe Wänershofs 2-dages (V)
NE
Individuele tijdrit
SWE
2e etappe Wänershofs 2-dages, Junioren
NE
Individuele tijdrit
SWE
15 mei
2e etappe Østfold 3-dagers
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
1e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
NE
Etappe
ARG
Beograd - Čačak
NE
Wedstrijd
SRB
Berriatúa
San Gregorio Saria
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Boucles de la Marne
NE
Etappe
FRA
Camponogara
Memorial Carlo Valentini
NE
Criterium
ITA
Chiassa Superiore
GP Sportivi Chiassa Superiore
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
3e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Götene, Elite/U23
Götene GP
NE
Criterium
SWE
Götene, Elite/U23 (V)
Götene GP
NE
Criterium
SWE
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
2e etappe Grande Prémio de Liberty Seguros
Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina
NE
Klimwedstrijd
POR
Guanare
Clásico Aniversario Federacion Ciclista de Venezuela
NE
Wedstrijd
VEN
1e etappe Highland Rim Classic
NE
Etappe
USA
Houthalen/Helchteren (a)
NE
Criterium
BEL
1e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
2e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Lausanne (V)
Souvenir Magali Pache
NE
Individuele tijdrit
SUI
Limelette (b)
Limelette-Rofessart
NE
Wedstrijd
BEL
Mariekerke
Mariekerke Bornem
NE
Criterium
BEL
Mariekerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maryland
Maryland Wheelers - Tommy Givan Memorial Trophy
NE
Criterium
GBR
2e etappe deel a Memorial Battle of Crete
Machi Kritis
NE
Klimtijdrit
GRE
2e etappe deel b Memorial Battle of Crete
Machi Kritis
NE
Criterium
GRE
Noordhorn (V)
NE
Criterium
NED
Pinerolo
Trofeo L'Eco del Chisone, Giro Ciclistico del Pinerolese
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe President Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
3e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Rijsoord
Draai rond de Kraai
NE
Criterium
NED
Rijsoord (V)
Draai rond de Kraai
NE
Criterium
NED
1e etappe Satakunnan Ajo
NE
Etappe
FIN
Proloog Satakunnan Ajo
NE
Proloog
FIN
Sorø (V)
Vittoria Cup/VDO Lady Cup
NE
Criterium
DEN
4e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.2
Etappe
BOL
2e etappe Tolna
Tolna Régió Kupa
NE
Etappe
HUN
5e etappe Tour de Himmelfart, Junioren
NE
Wedstrijd
DEN
5e etappe Tour de Himmelfart, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
DEN
5e etappe Tour de Himmelfart, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
DEN
1e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.1WE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Jura
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour du Jura
NE
Etappe
FRA
2e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
Viljandi, Criterium
Viljandi Tänavasõit
NE
Criterium
EST
3e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
Wissekerke, Amateurs
Ronde van Noord-Beveland
NE
Wedstrijd
NED
16 mei
Aarhus, Elite/U23 (V)
NE
Criterium
DEN
2e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
NE
Etappe
ARG
Almenno San Bartolomeo
Memorial Angelo Ripamonti
NE
Wedstrijd
ITA
Aniversario da CST
NE
Criterium
STP
Bad Erlach
NE
Criterium
AUT
Bear Mountain
Bear Mountain Spring Classic NY
NE
Criterium
USA
2e etappe Bikebuster Junior Cup, Junioren
DCU-Cup
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Boucles de la Marne
NE
Etappe
FRA
2e etappe Boucles de la Marne
NE
Ploegentijdrit
FRA
Bucuresti (d)
Cupa Dinamo
NE
Criterium
ROM
Cham
Cham-Hagendorn
NE
Criterium
SUI
2e etappe Chaniá, Elite/U23
Venizeleia
NE
Individuele tijdrit
GRE
1e etappe Chaniá, Elite/U23
Venizeleia
NE
Criterium
GRE
Cottbus, U23
Cottbus - Görlitz - Cottbus
NE
Wedstrijd
GER
Częstochowa
GP Jasnej Góry
1.2
Criterium
POL
Dolinom Vekova
NE
Criterium
SRB
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Götene
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
NE
Criterium
SWE
Götene (V)
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
NE
Criterium
SWE
Götene, Junioren
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
NE
Criterium
SWE
Götene, Junioren (V)
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
NE
Criterium
SWE
Gérouville
NE
Criterium
BEL
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
3e etappe Grande Prémio de Liberty Seguros
Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina
NE
Etappe
POR
2e etappe Highland Rim Classic
NE
Criterium
USA
Hillingdon (f)
Hillingdon Grand Prix
NE
Criterium
GBR
3e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
2e etappe King's Cup 2
NE
Etappe
THA
Lieshout
Ronde van Lieshout
NE
Criterium
NED
Londerzeel (e)
Londerzeel-Sint Jozef
NE
Criterium
BEL
Lonigo
Coppa Città di Lonigo
NE
Criterium
ITA
Maleizen, Amateurs
Maleizen-Overijse
NE
Wedstrijd
BEL
Mulgi, Mountainbike
Mulgi Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Nachitua
San Isidro Sari Nagusia
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus (V)
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Opbrakel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Pescara, Elite/U23
Trofeo Matteotti
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe deel b Points' Series Pegasus/Papanui CC
NE
Etappe
NZL
1e etappe deel a Points' Series Pegasus/Papanui CC
NE
Individuele tijdrit
NZL
Poysdorf
GP Sportland Niederösterreich Poysdorf
NE
Wedstrijd
AUT
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Junioren, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Junioren, tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
4e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
San Felipe
Clasico Corre Por La Vida/Dile NO a las Drogas
NE
Criterium
VEN
2e etappe Satakunnan Ajo
NE
Etappe
FIN
Schattdorf
NE
Criterium
SUI
Sint-Lodewijk - Deerlijk
NE
Criterium
BEL
1e etappe Smooth Cycle/CPEI Road Series
NE
Etappe
CAN
Sorø
NE
Criterium
DEN
5e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.2
Individuele tijdrit
BOL
Telbru Cycling Race
NE
Criterium
BRU
Temse (b)
NE
Criterium
BEL
2e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.1WE
Ploegentijdrit
FRA
Tour de Lesotho
NE
Wedstrijd
LES
3e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Jura
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
1e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
1e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Individuele tijdrit
JPN
4e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
3e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
Varignana (a)
Coppa Varignana
NE
Wedstrijd
ITA
Voerendaal
Hel van Voerendaal
NE
Criterium
NED
4e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
17 mei
1e etappe deel b Boucle du Coton
NE
Etappe
BUR
1e etappe deel a Boucle du Coton
NE
Etappe
BUR
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Grimbergen, Amateurs
Open
Wedstrijd
BEL
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
Proloog Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Proloog
NED
3e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.1WE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
2e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
1e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
2e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
18 mei
2e etappe Boucle du Coton
NE
Etappe
BUR
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
4e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.1WE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
2e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
3e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
19 mei
3e etappe Boucle du Coton
NE
Etappe
BUR
1e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
Plzen
NE
Criterium
CZE
Puivelde
Belsele - Puivelde Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.1WE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
3e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
4e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
20 mei
Proloog Auksinių kopų
NE
Proloog
LTU
4e etappe Boucle du Coton
NE
Etappe
BUR
2e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
2e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
3e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
1e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.1WE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
5e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
4e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
Proloog Turul Dobrogei
NE
Proloog
ROM
1e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
21 mei
1e etappe Auksinių kopų
NE
Etappe
LTU
1e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Ploegentijdrit
GER
5e etappe Boucle du Coton
NE
Etappe
BUR
3e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Kampioenschap van Aragon, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Aragon, Op de weg, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
3e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
1e etappe Oskarshamn
Oskarhamns 2 d.
NE
Etappe
SWE
2e etappe Oskarshamn
Oskarhamns 2 d.
NE
Etappe
SWE
2e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2
Etappe
FRA
Tavira (a)
Clássica de Tavira
NE
Criterium
POR
1e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Etappe
FRA
7e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.1WE
Etappe
FRA
6e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
6e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
5e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
5e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Klimtijdrit
JPN
1e etappe Triple Vuelta El Coquimbo - La Serena - Coquimbo
NE
Etappe
CHI
2e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
Zwijndrecht (b)
NE
Criterium
BEL
22 mei
3e etappe Auksinių kopų
NE
Etappe
LTU
2e etappe Auksinių kopų
NE
Ploegentijdrit
LTU
Bela Bela
NE
Wedstrijd
RSA
2e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
Botticino
GP Industria Commercio Artigianato - Botticino
NE
Wedstrijd
ITA
6e etappe Boucle du Coton
NE
Etappe
BUR
4e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
Colindres
Memorial Juan Manuel Santisteban
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
2e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
NE
Criterium
EST
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Heist-op-den-Berg (b)
Heistse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren (b)
Helchteren/Houthalen-Helchteren
NE
Criterium
BEL
4e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
Kulmbach
NE
Wedstrijd
GER
Linden
NE
Criterium
BEL
Nationale Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Mexico
NE
Individuele tijdrit
MEX
Nes Harim, Chrono
NE
Individuele tijdrit
ISR
5e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Individuele tijdrit
NED
3e etappe Oskarshamn
Oskarhamns 2 d.
NE
Etappe
SWE
Parma - La Spezia
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Points' Series Pegasus/Papanui CC
NE
Etappe
NZL
1e etappe Pyhäjärvi
Pyhäjärvi ajot
NE
Individuele tijdrit
FIN
Ras al Khaima
President's Cup
NE
Wedstrijd
UAE
Rijssen (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2
Etappe
FRA
Silkeborg
NE
Derny
DEN
1e etappe Silkeborg Viborg Hammel (V)
Vittoria Cup
NE
Wedstrijd
DEN
Sunapee
Lake Sunapee
NE
Criterium
USA
Tavira
Circuito do Restaurante Alpendre/Circuito de Tavira
NE
Criterium
POR
3e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Etappe
FRA
8e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.1WE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Individuele tijdrit
CAN
7e etappe Tour of California
2.HC
Individuele tijdrit
USA
6e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
3e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
Unterägeri
GP Ägerisee
NE
Klimwedstrijd
SUI
1e etappe Valladolid
Vuelta Ciclista a Valladolid
NE
Etappe
ESP
Wilmington
Wilmington GP
NE
Criterium
USA
4e etappe Zimbabwe Time Trial Series, Chrono
NE
Individuele tijdrit
ZIM
23 mei
Asunción
Aniversario Paraguay Cycles Club
NE
Criterium
PAR
4e etappe Auksinių kopų
NE
Etappe
LTU
Baltimore
Kelly Cup, Bike Jam
NE
Criterium
USA
Bergara (c)
Pentekostes Saria - Arcelor Mittal
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
3e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Individuele tijdrit
GER
7e etappe Boucle du Coton
NE
Etappe
BUR
Campi Bisenzio (a)
Coppa Lanciotto Ballerini
NE
Criterium
ITA
5e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
5e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Klimtijdrit
SRB
2e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
NE
Wedstrijd
EST
Flacq (a)
GP Rotary Club de Flacq - GP Swan
NE
Criterium
MRI
Geer, Amateurs
NE
Criterium
BEL
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
2e etappe IV° Clasica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
Kinshasa
GP Francky Ombazi
NE
Criterium
COD
5e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
Lauwe
NE
Criterium
BEL
Leipzig (a)
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
1.1
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Congo-Kinshasa
CN
Nationaal kampioenschap
COD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationale Olympische Spelen, Op de weg, U23, Mexico
NE
Regionaal kampioenschap
MEX
Oberhausen
nt. Grosser Preis der Möbelstadt Rück
NE
Criterium
GER
Offenburg, Mountainbike
CDM/H
Wedstrijd
GER
Offenburg, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
GER
Oudenbosch
NE
Criterium
NED
Oudenbosch (V)
NE
Criterium
NED
Pelham
Niagara Classic - Steve Bauer Classic
NE
Criterium
CAN
Pieve di Soligo, Junioren
Trofeo Dorigo Porte, GP GD Dorigo Porte
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
2e etappe Pyhäjärvi
Pyhäjärvi ajot
NE
Etappe
FIN
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
4e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Silkeborg Viborg Hammel (V)
Vittoria Cup
NE
Individuele tijdrit
DEN
Sinaai (b)
NE
Criterium
BEL
Ta'Penellu Circuit
NE
Criterium
MLT
4e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Etappe
FRA
9e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.1WE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Etappe
CAN
8e etappe Tour of California
2.HC
Criterium
USA
7e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Tour Ralí Provincias Centrales
NE
Etappe
PAN
Trophée des Grimpeurs
NE
Wedstrijd
MRI
4e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
2e etappe Valladolid
Vuelta Ciclista a Valladolid
NE
Etappe
ESP
Viborg (a)
Post Cup
NE
Individuele tijdrit
DEN
Vila Real de San António (a)
Clássica do Sotavento
NE
Criterium
POR
Yilan
NE
Criterium
TPE
24 mei
Amager Fælled
NE
Criterium
DEN
Baden
Memorial Leo Wirth
NE
Criterium
GER
5e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
Districtskampioenschap Noord-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Districtskampioenschap
NED
Districtskampioenschap Oost-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
3e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
Erwetegem, Chrono, Junioren
NE
Individuele tijdrit
BEL
Grâce-Hollogne (a)
NE
Criterium
BEL
Hammel
NE
Criterium
DEN
Incourt
NE
Criterium
BEL
Liedekerke
Liedekerkse Pijl, Liedekerke Interclub 1
NE
Wedstrijd
BEL
Luneray
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
3e etappe Silkeborg Viborg Hammel (V)
Vittoria Cup
NE
Wedstrijd
DEN
5e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Criterium
CAN
Wolvertem, Amateurs (a)
Imde
NE
Wedstrijd
BEL
25 mei
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Klimtijdrit
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Olimpíada Cubana, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
NE
Individuele tijdrit
CUB
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
Tuzla
25 Maj
NE
Wedstrijd
BIH
26 mei
Basking Ridge
Base camp international
NE
Criterium
USA
1e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
Proloog Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Proloog
ITA
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
27 mei
Austerlitz, Criterium, Amateurs
Ronde van Austerlitz
NE
Criterium
NED
2e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
Begijnendijk
NE
Criterium
BEL
1e etappe Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Olimpíada Cubana, Op de weg, Elite, Cuba
NE
Wedstrijd
CUB
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
Proloog Tour de Kumano
2.2
Individuele tijdrit
JPN
Proloog Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1MJ
Etappe
SUI
2e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
28 mei
's-Heer-Arendskerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
1e etappe Criterium Cuprum Cup
Memorial Henryka i Marcina Wozniakow
NE
Criterium
POL
Dumfries
NE
Criterium
GBR
2e etappe Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Kampioenschap van Aragon, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Aragon, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Aragon, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Aragon, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
Tallinn (d)
Tallinn - Tartu GP
1.1
Wedstrijd
EST
1e etappe Tour de Gironde
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1MJ
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Atlanta
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour of Trakya
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Volta as Comarcas de Lugo
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
29 mei
þingvellir
Bikar þingvellir
NE
Criterium
ISL
Aalburg (V)
7-Dorpenomloop
NE
Wedstrijd
NED
Attert
NE
Criterium
BEL
4e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Individuele tijdrit
GER
1e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Etappe
AUS
Boltiere
Coppa Romano Ballerini - Trofeo Moscolari
NE
Wedstrijd
ITA
Burlington, Criterium
Snake Alley
NE
Criterium
USA
1e etappe Clásica Independencia Provincia de Jaén
NE
Etappe
PER
2e etappe Criterium Cuprum Cup
Memorial Henryka i Marcina Wozniakow
NE
Etappe
POL
Dubnica nad Váhom (c)
Nová Dubnica
NE
Criterium
SVK
Empoli
Gran Premio Città di Empoli
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Impact Stage Race
NE
Individuele tijdrit
CAN
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kranj
GP Kranj
1.1
Wedstrijd
SLO
Mauku
Mauku Mountain Classic
NE
Klimwedstrijd
NZL
Mazamet (a)
Boucles du Tarn
NE
Wedstrijd
FRA
Nakskov
Nakskov CC
NE
Criterium
DEN
Nakskov, Elite/U23 (V)
Nordic Sugar Løbet CC Nakskov
NE
Individuele tijdrit
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
1.1
Wedstrijd
FRA
3e etappe Points' Series Pegasus/Papanui CC
NE
Etappe
NZL
Puttershoek
Omloop van Hoeksche Waard
NE
Wedstrijd
NED
Puttershoek (a)
Omloop van de Hoekse Waard
NE
Wedstrijd
NED
Randers
NE
Criterium
DEN
Randers (V)
NE
Criterium
DEN
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
Rhenoy
Ronde van Rhenoy
NE
Criterium
NED
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Sailor Cycle Centre
NE
Individuele tijdrit
VIN
Tartu (a)
Tartu GP
1.1
Wedstrijd
EST
Thun
NE
Criterium
SUI
Thun (V)
NE
Criterium
SUI
2e etappe Tour de Gironde
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
2e etappe deel a Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1MJ
Etappe
SUI
2e etappe deel b Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1MJ
Etappe
SUI
3e etappe Tour of Atlanta
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of Atlanta
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Lakonia Region, Elite/U23
NE
Etappe
GRE
2e etappe Tour of Trakya
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Volta as Comarcas de Lugo
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Waasmunster (b)
Waasmunster-Ruiter
NE
Criterium
BEL
5e etappe Zimbabwe Time Trial Series, Chrono
NE
Individuele tijdrit
ZIM
30 mei
Aegina
Aegina Tour
NE
Wedstrijd
GRE
5e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
2e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Etappe
AUS
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
1.1
Wedstrijd
FRA
Chirapaca - Huarina
Doble Chirapaca - Huarina
NE
Wedstrijd
BOL
1e etappe Circuito Rotondas
NE
Etappe
CRC
3e etappe Clásica Independencia Provincia de Jaén
NE
Etappe
PER
2e etappe Clásica Independencia Provincia de Jaén
NE
Etappe
PER
3e etappe Criterium Cuprum Cup
Memorial Henryka i Marcina Wozniakow
NE
Criterium
POL
Dumfries (a)
NE
Criterium
GBR
6e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
4e etappe Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
ITA
GP Hydraulika Mikolasek
1.2
Criterium
SVK
Hooglede (b)
Hooglede-Sleihage
NE
Criterium
BEL
2e etappe Impact Stage Race
NE
Etappe
CAN
Kettinge
LFCK - Lolland-Falster CK
NE
Criterium
DEN
Kettinge, Elite/U23 (V)
K & J Byg Løbet, Lolland-Falster CK
NE
Criterium
DEN
Kotem
Kotem-Maasmechelen
NE
Criterium
BEL
Kranj, Criterium
Po ulicah Kranja
NE
Wedstrijd
SLO
Laarne (a)
GP Etienne de Wilde IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
NE
Wedstrijd
LUX
Märwil
GP Märwil
NE
Criterium
SUI
Maringá
Copa Cidade Cancao
NE
Criterium
BRA
Marquina
Memorial Sabin Foruria
NE
Wedstrijd
ESP
Mynämäen, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
Nutts Corner
Bobby Crilly Classic
NE
Criterium
GBR
Ovezande, Amateurs
NE
Criterium
NED
Palazzolo Milanese
Trofeo Lindo e Sano
NE
Criterium
ITA
Paris - Roubaix, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Ramsel (b)
Ramsel-Herselt
NE
Criterium
BEL
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
Ried, Amateurs
Rieder Rundstreckenrennen
NE
Wedstrijd
AUT
2e etappe Robert Peters Race
NE
Etappe
ANT
1e etappe Robert Peters Race
NE
Individuele tijdrit
ANT
Rogaland GP
Kalas Cup Landevei
1.2
Wedstrijd
NOR
5e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
2e etappe Sailor Cycle Centre
NE
Etappe
VIN
San Vendemiano, U23
GP Industria e Commercio - Tr. Città di San Vendemiano
NE
Wedstrijd
ITA
Silly
NE
Criterium
BEL
Tartu (b)
Tartu Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
3e etappe Tour de Gironde
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
4e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
3e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1MJ
Etappe
SUI
4e etappe Tour of Atlanta
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour of Atlanta
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of Lakonia Region, Elite/U23
NE
Etappe
GRE
3e etappe Tour of Trakya
2.2
Etappe
TUR
Trophée Fihavanana
NE
Wedstrijd
MAD
3e etappe Volta as Comarcas de Lugo
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wien - Lassnitzhöhe
NE
Wedstrijd
AUT
Xoxocotlán
NE
Wedstrijd
MEX
31 mei
Davenport, Criterium
Quad Cities / Kwik Star
NE
Criterium
USA
Kemzeke
Memorial Andre De Blieck
NE
Criterium
BEL
Kester, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paramaribo (a)
Sydney Monticieuex Race
NE
Criterium
SUR
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Somerville
Tour of Somerville
NE
Criterium
USA
6e etappe Tour of Atlanta
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of Trakya
2.2
Etappe
TUR
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.