Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Rijssen 2010
Ronde van Overijssel
Nederland
Datum :
01-05-2010
201,7 km
Weg - Wedstrijd
Start
Rijssen (Overijssel), Nederland
Aankomst
Rijssen (Overijssel), Nederland
Hoofdindex Rijssen
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Job Vissers
NED
in 04h 46m 17s
2
Andy Cappelle
BEL
op
3
Dennis Smit
NED
op 15s
4
Kenny Van Hummel
NED
op
5
James Vanlandschoot
BEL
op
6
Sven Renders
BEL
op 28s
7
Stefan Van Dijk
NED
op
8
Jacob Willem Johim Ariesen
NED
op
9
Tom Veelers
NED
op
10
Remco Te Brake
NED
op
Details
1. Job Vissers Skil-Shimano 04:46:17
2. Andy Cappelle Willems Verandas zt.
3. Dennis Smit Metec Cycling Team 00:15
4. Kenny Van Hummel Skil-Shimano zt.
5. James Vanlandschoot Willems Verandas zt.
6. Sven Renders Willems Verandas 00:28
7. Stefan Van Dijk Willems Verandas zt.
8. Johim Ariesen Cyclingteam Jo Piels zt.
9. Tom Veelers Skil-Shimano zt.
10. Remco Te Brake Van Vliet - EBH Elshof zt.
11. Maarten De Jonge Cyclingteam Jo Piels zt.
12. Wouter Sybrandy Sigma Sport - Specialized zt.
13. Robin Chaigneau Skil-Shimano zt.
14. Dieter Cappelle Willems Verandas zt.
15. Gijs Strating WRV De Peddelaars Hoogeveen zt.
16. Vytautas Kaupas Team Differdange zt.
17. Bart Van Haaren Van Vliet - EBH Elshof zt.
18. Mart Van Blanken Metec Cycling Team zt.
19. Frank Dressler-lehnhof Team Differdange zt.
20. Sierk-jan De Haan Cyclingteam Jo Piels zt.
21. Wim Botman Midi Center - Ruiter Wielerteam zt.
22. Christoph Pfingsten Van Vliet - EBH Elshof zt.
23. Rene Hooghiemster Midi Center - Ruiter Wielerteam zt.
24. Thijs Poelstra RTV Oldenzaalse WLC zt.
25. Marco Bos Cyclingteam Jo Piels 00:35
26. Mitchell Docker Skil-Shimano zt.
27. Grischa Janorschke Team Nutrixxion Sparkasse 01:00
28. Marco Brus Line Lloyd Footwear Cycling Team zt.
29. Erik Mohs Team Nutrixxion Sparkasse zt.
30. Cornelius Van Ooijen Cyclingteam Jo Piels zt.
31. Lars Jun Line Lloyd Footwear Cycling Team zt.
32. Matthew Brammeier An Post-M. Donnelly-Grant Thornton - S... zt.
33. Sjoerd Kouwenhoven Van Vliet - EBH Elshof zt.
34. Bob Schoonbroodt Van Vliet - EBH Elshof zt.
35. Jean-michel Comminette Colba - Mercury - Dourphonie zt.
36. Michael Joanisse zt.
37. Dennis Kreder Line Lloyd Footwear Cycling Team zt. 4
38. Jasper Lenferink Metec Cycling Team zt.
39. Bouke Kuiper Koga-Creditforce-Ubbink Track Cycling ... zt.
40. Steven Stenekes Koopmans Cube Cycling Team zt.
41. Ramon Windt Koopmans Cube Cycling Team zt.
42. Pim De Beer Cyclingteam Jo Piels zt.
43. Jordy Luisman RSE Cycling Team zt.
44. Maurits Lammertink WV De Jonge Renner zt.
45. Kim Borry An Post-M. Donnelly-Grant Thornton - S... zt.
46. Simon Richardson Sigma Sport - Specialized zt.
47. Makoto Shimada Parkhotel Rooding Cycling Team zt.
48. Mathijs Boerrigter Cycle Club 75 zt.
49. Ivor Bruin Midi Center - Ruiter Wielerteam zt.
50. Tom Relou Cyclingteam Jo Piels zt.
51. Sven Van Den Houte Willems Verandas zt.
52. Richard De Jonge Cycle Club 75 zt.
53. Rick Fransen Midi Center - Ruiter Wielerteam zt.
54. Benjamin Sydlik Team Nutrixxion Sparkasse zt.
55. Sebastiaan Kamphuis Metec Cycling Team zt.
56. Mark Mcnally An Post-M. Donnelly-Grant Thornton - S... zt.
57. Jempy Drucker Team Differdange zt.
58. Jelmer Asjes Line Lloyd Footwear Cycling Team zt.
59. Dennis Luyt WV De Jonge Renner zt.
60. Nick Kweldam Kanjers Voor Kanjers Cyclingteam zt.
61. Ji Cheng Skil-Shimano zt.
62. Jeroen Boelen WV De Jonge Renner zt.
63. Bas Stamsnijder Van Vliet - EBH Elshof 01:12
64. Joris De Boer Line Lloyd Footwear Cycling Team 01:17
65. Robert Wagner Skil-Shimano 01:19
66. Stephen Adams Sigma Sport - Specialized 02:51
67. Jurjen De Vries WRV De Peddelaars Hoogeveen zt.
68. Robin Braamhaar Cycle Club 75 zt.
69. Johnny Van Diermen WV De Jonge Renner zt.
70. Barry Hulzebos WRV De Peddelaars Hoogeveen zt.
71. Robert Bovenhuis WRV De Peddelaars Hoogeveen zt.
72. Kees Janssen CRT Raalte zt.
73. Toby Reimert CRT Raalte zt.
74. Roy De Waal Parkhotel Rooding Cycling Team zt.
75. Camiel Dénis zt.
76. Bram De Kort WV De Jonge Renner zt.
77. Coen Rijpma WRV De Peddelaars Hoogeveen zt.
78. Maxim Debusschere An Post-M. Donnelly-Grant Thornton - S... zt.
79. Joost Koelen RTV Oldenzaalse WLC zt.
80. Kenny Lisabeth An Post-M. Donnelly-Grant Thornton - S... zt.
81. Wouter De Groot SWABO zt. -
82. Daan Meijers Parkhotel Rooding Cycling Team zt.
83. Jos Pronk Midi Center - Ruiter Wielerteam zt.
84. Sipke Zijlstra Koga-Creditforce-Ubbink Track Cycling ... zt.
85. Arne Hassink Metec Cycling Team 04:21
86. Ger Soepenberg Metec Cycling Team zt.
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close