Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender januari 2004
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 januari
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
01 januari
Baal, Cyclocross
GP Sven Nys
C2
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Junioren
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Junioren (V)
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Belize City (b)
Krem's New Year Cycling Classic
Criterium
BIZ
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Klimwedstrijd
AUT
Pétange, Cyclocross
Grand Prix du Nouvel-An
C2
Wedstrijd
LUX
Pétange, Cyclocross (V)
Grand Prix du Nouvel-An
NE
Wedstrijd
LUX
Pétange, Cyclocross, Junioren
Grand Prix du Nouvel-An
NE
Wedstrijd
LUX
Pétange, Cyclocross, Nieuwelingen
Grand Prix du Nouvel-An
NE
Wedstrijd
LUX
1e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
8e etappe Tour of South China Sea
2.5
Etappe
HKG
02 januari
Sint-Niklaas, Cyclocross
Waaslandcross
C2
Wedstrijd
BEL
Surhuisterveen, Cyclocross
Centrumcross
C2
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross (V)
Centrumcross
C2
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross, Junioren
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross, Nieuwelingen
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
03 januari
Bakel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Perth
Criterium
AUS
3e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
04 januari
Alzingen, Cyclocross
Wedstrijd
LUX
Beuvry, Cyclocross
C3
Wedstrijd
FRA
Fremont
Criterium
USA
Hoogerheide, Cyclocross
GP Adrie van der Poel
C1
Wedstrijd
NED
Hoogerheide, Cyclocross (V)
GP Adrie van der Poel
C1
Wedstrijd
NED
Hoogerheide, Cyclocross, Junioren
GP Adrie van der Poel
NE
Wedstrijd
NED
Hoogerheide, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Adrie van der Poel
NE
Wedstrijd
NED
Kasterlee, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Perth (a)
Victoria Park
Criterium
AUS
Silvelle, Cyclocross
Wedstrijd
ITA
Silvelle, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Silvelle, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
ITA
Silvelle, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Silvelle, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
ITA
Silvelle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
Uster, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Uster, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Uster, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Uster, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Vera de Bidasoa, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
05 januari
Leederville
Criterium
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
06 januari
Asteasu, Cyclocross
C3
Wedstrijd
ESP
Magstadt, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Magstadt, Cyclocross (V)
Wedstrijd
GER
Sankt Pölten, Cyclocross
C2
Wedstrijd
AUT
07 januari
1e etappe Bay Classic (V)
Etappe
AUS
1e etappe Bay Cycling Classic
Criterium
AUS
08 januari
2e etappe Bay Classic (V)
Etappe
AUS
2e etappe Bay Cycling Classic
Criterium
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
09 januari
3e etappe Bay Classic (V)
Etappe
AUS
3e etappe Bay Cycling Classic
Criterium
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Qatar
CN
Nationaal kampioenschap
QTR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
10 januari
4e etappe Bay Classic (V)
Etappe
AUS
4e etappe Bay Cycling Classic
Criterium
AUS
Egmond aan Zee, Mountainbike
Egmond-Pier-Egmond
NE
Wedstrijd
NED
Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
Egmond-Pier-Egmond
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
1e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
11 januari
5e etappe Bay Classic (V)
Etappe
AUS
5e etappe Bay Cycling Classic
Criterium
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
São Paulo (c)
Copa America de Ciclismo
1.5
Wedstrijd
BRA
São Paulo (V)
Copa America de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
Proloog Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.5
Proloog
BRA
1e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.5
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
12 januari
Otegem, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
2e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.5
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
13 januari
Bremen, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
GER
3e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.5
Etappe
BRA
4e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
14 januari
4e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.5
Etappe
BRA
5e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
15 januari
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
5e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.5
Etappe
BRA
6e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
16 januari
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
6e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.5
Individuele tijdrit
BRA
7e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
17 januari
Abadiño, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
Lierop, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Lierop, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Tuta
Circuito Ciclístico Ferias y Fiestas de Tuta
Criterium
COL
7e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.5
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta a San Juan
Etappe
ARG
8e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
18 januari
Bad Fischau, Cyclocross
Wedstrijd
AUT
Hyper to Hyper
NE
Wedstrijd
RSA
Mühlenbach, Cyclocross
GP Jean Bausch / Pierre Kellner
C2
Wedstrijd
LUX
Muxika, Cyclocross
Múgica
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nommay, Cyclocross
# 1
CDM
Wereldbeker
FRA
Nommay, Cyclocross (V)
# 1
CDM
Wereldbeker
FRA
Stuttgart, U23
UIV Cup Stuttgart
Driedaagse
GER
8e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.5
Etappe
BRA
Vorden, Cyclocross
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Vuelta a San Juan
Etappe
ARG
9e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Criterium
VEN
19 januari
3e etappe Vuelta a San Juan
Etappe
ARG
10e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
20 januari
Stuttgart, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
GER
1e etappe Tour Down Under
2.3
Etappe
AUS
4e etappe Vuelta a San Juan
Etappe
ARG
11e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
21 januari
2e etappe Tour Down Under
2.3
Etappe
AUS
5e etappe Vuelta a San Juan
Individuele tijdrit
ARG
12e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
22 januari
3e etappe Tour Down Under
2.3
Etappe
AUS
6e etappe Vuelta a San Juan
Etappe
ARG
13e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Individuele tijdrit
VEN
23 januari
4e etappe Tour Down Under
2.3
Etappe
AUS
7e etappe Vuelta a San Juan
Etappe
ARG
14e etappe Vuelta al Táchira
2.5
Etappe
VEN
24 januari
Mol, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Zilvermeercross
NE
Wedstrijd
BEL
Mol, Cyclocross, Junioren
Zilvermeercross
NE
Wedstrijd
BEL
Mol, Cyclocross, Nieuwelingen
Zilvermeercross
NE
Wedstrijd
BEL
Star & Garter Wheelers
Criterium
NZL
5e etappe Tour Down Under
2.3
Etappe
AUS
8e etappe Vuelta a San Juan
Etappe
ARG
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
CMM
Wereldkampioenschap
Zonnebeke, Cyclocross
Kasteelcross
C3
Wedstrijd
BEL
25 januari
Hoogstraten, Cyclocross
Vlaamse Aardbeiencross
C1
Superprestige
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Aardbeiencross
CJ
Superprestige
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, U23
Vlaamse Aardbeiencross
CU
Superprestige
BEL
Ispáster, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Katsuragawa, Cyclocross (c)
Wedstrijd
JPN
Lanarvily, Cyclocross
Cyclo-cross du Mingant
C2
Wedstrijd
FRA
Oceania Games, Mountainbike, Elite
CC
Wedstrijd
6e etappe Tour Down Under
2.3
Etappe
AUS
9e etappe Vuelta a San Juan
Etappe
ARG
26 januari
1e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
Maroubra
Ride for life
Criterium
AUS
27 januari
Berlin, U23 (a)
UIV Cup Berlin
Zesdaagse
GER
Berlin, Zesdaagse
Berlin
6D
Zesdaagse
GER
2e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
28 januari
3e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
1e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.5
Individuele tijdrit
NZL
29 januari
4e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
2e etappe deel a New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.5
Etappe
NZL
2e etappe deel b New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.5
Criterium
NZL
30 januari
5e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
3e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.5
Criterium
NZL
31 januari
6e etappe deel B Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
6e etappe deel A Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
Doha
Doha International GP
1.3
Wedstrijd
QTR
Donostia/San Sebastián, Ploegkoers
Seis Horas de Euskadi
Wedstrijd
ESP
4e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.5
Etappe
NZL
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23
CM
Wereldkampioenschap
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...