Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Lev Gonov
Voornaam: Lev
Achternaam: Gonov
Nationaliteit: Rusland
Geslacht:
Leeftijd: 24 jaar
Geboortedatum: 06-01-2000
Geboorteplaats:
Voornaam: Lev
Achternaam: Gonov
Nationaliteit: Rusland
Geslacht:
Leeftijd: 24 jaar
Geboortedatum: 06-01-2000
Geboorteplaats:
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2021-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2017
2017
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Onbekend
+
Dmitry Mukhomediarov
+
Ivan Smirnov
+
Gleb Syritsa
2017
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Rusland, Rusland
2017
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Onbekend
+
Gleb Syritsa
+
Ivan Smirnov
+
Dmitry Mukhomediarov
2017
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Onbekend
2017
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Onbekend
2017
3e in deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Pruszkowo (Mazowieckie), Polen
2018
2018
3e in deel 5 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Minsk (Minsk), Belarus
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Rusland, Rusland
+
Gleb Syritsa
+
Ivan Smirnov
+
Alexander Evtushenko
2018
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Rusland, Rusland
2018
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Onbekend
2018
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Aigle (Vaud), Zwitserland
2018
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Onbekend
2019
2019
1
e in Trofeo Excmo, Ayuntamiento de Zamora,
(Zamora (a))
, Zamora (Castilla y Leon), Spanje
2019
10e in 2e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2019
1
e in Europese Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
+
Gleb Syritsa
+
Nikita Bersenev
+
Ivan Smirnov
2019
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2019
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Gleb Syritsa
+
Dmitry Mukhomediarov
+
Ivan Smirnov
2019
8e in 1e etappe Tour of Fuzhou, China
2019
6e in 4e etappe Tour of Fuzhou, Lianjiang (Fujian), China
2019
1
e in 5e etappe Tour of Fuzhou, Fuqing (Fujian), China
2019
2e in 7e etappe Tour of Fuzhou, Xiaotangshan (Beijing), China
2019
7e in Eindklassement Tour of Fuzhou, China
2020
2020
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Rusland, Sankt Petersburg (Saint Petersburg City), Rusland
+
Kiril Sveshnikov
2020
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland, Samara (Samara), Rusland
2020
6e in Grand Prix Cappadocia,
(Alanya)
, Alanya (Antalya), Turkije
2020
4e in Grand Prix World's Best High Altitude,
(Alanya)
, Alanya (Antalya), Turkije
2020
1
e in 2e etappe Volta Provincia de Valencia, Llíria (Comunidad Valenciana), Spanje
2020
2e in Eindklassement Volta Provincia de Valencia, Spanje
2020
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
2020
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
+
Nikita Bersenev
+
Ivan Smirnov
+
Gleb Syritsa
2020
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
+
Ivan Smirnov
2020
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Plovdiv (Plovdiv), Bulgarije
2020
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
+
Alexander Dubchenko
+
Nikita Bersenev
+
Alexander Evtushenko
2021
2021
3e in Giro del Piave,
(Borgo Valbelluna)
, Italië
2021
1
e in deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
+
Egor Igoshev
+
Ivan Smirnov
+
Gleb Syritsa
2021
1
e in deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegkoers, Elite, Sankt Petersburg (Saint Petersburg City), Rusland
+
Ivan Smirnov
2021
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Rusland, Sankt Petersburg (Saint Petersburg City), Rusland
+
Ivan Novolodskii
+
Egor Igoshev
+
Gleb Syritsa
2021
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Grenchen (Solothurn), Zwitserland
2022
2022
4e in Trofeu Joan Escolá,
(Sabadell)
, Spanje
2022
3e in 1e etappe Volta a Galicia, Combarro (Galicia), Spanje
2023
2023
1
e in Proloog Five rings of Moscow, Rusland
2024
2024
1
e in Trofeo Guerrita,
(Alcantarilla)
, Spanje
2024
1
e in Festes del Tura d´Olot - La Garrotxa,
(Olot)
, Spanje
2024
2e in Coppa Caduti di Reda,
(Reda)
, Italië
Ploegen
2021
Lokosphinx (Rusland)
Berichten
(0)
Fotoalbum Lev Gonov
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close