Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tour de Taiwan 2006
Taiwan
Van :
05-03-2006
tot :
11-03-2006
Website
http://www.khhtri.org.tw/tourdetaiwan/
Hoofdindex Tour de Taiwan
Ritten
Startlijst
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ritten
05-03-2006
1e etappe
Kaohsiung (Kao-hsiung) - Kaohsiung (Kao-hsiung)
66 km
06-03-2006
2e etappe
74,4 km
07-03-2006
3e etappe
220 km
08-03-2006
4e etappe
156 km
09-03-2006
5e etappe
138,6 km
10-03-2006
6e etappe
110,3 km
11-03-2006
7e etappe
Taipei (T'ai-pei) - Taipei (T'ai-pei)
60 km
11-03-2006
Eindklassement
Startlijst
Dukla Trencin Giant Asia Racing Team
1 Maros Kovac (Svk) 11 Stephen Gallagher (Irl)
2 Jan Sipeky (Svk) 12 David Mccann (Irl)
3 Jakub Slotta (Svk) 13 Kuan Hua Lai (Tpe)
4 Patrik Tybor (Svk) 14 Tobias Erler (Ger)
5 Roman Bronis (Svk) 15 Daniel Lioyd (GBr)
Ruiter Dakkapellen Wieler Team Chinese Taipei CKT
21 Tjarco Cuppens (Ned) 31 Kenghsien Chen (Tpe)
22 Lex Nederlof (Ned) 32 Hwa Chien Hung-Hsu (Tpe)
23 Dennis Leliveld (Ned) 33 Po Hung Wu (Tpe)
24 Hugo Gootjes (Ned) 34 Hsin Hua Huang (Tpe)
25 Michael Schweizer (Ger) 35 Hsin Hsien Lee (Tpe)
Team Okinawa Drapac Porsche
41 Masaru Fukuhara (Jpn) 51 Robert Mclachlan (Aus)
42 Takeshi Igarashi (Jpn) 52 Stuart Shaw (Aus)
43 Kazuyuki Matsunaga (Jpn) 53 Darren Lapthorne (Aus)
44 Shogo Yamanoha (Jpn) 54 Phil Thuaux (Aus)
45 Hideya Akiyama (Jpn) 55 Dean Windsor (Aus)
Health Net Presented By Maxxis MBK-Cycles-Scout
61 Kirk O'bee (USA) 71 Krzysztof Mermer (Pol)
62 Jeff Louder (USA) 72 Dawid Krupa (Pol)
63 Doug Ollerenshaw (USA) 73 Tomasz Lesniak (Pol)
64 Garrett Peltonen (USA) 74 Sebastian Jezierski (Pol)
65 Roman Kilun (USA) 75 Hubert Nowak (Pol)
Japan National Team Hong Kong Team
81 Makoto Iijima (Jpn) 91 Kan San Wu (HKg)
82 Yasutaka Tashiro (Jpn) 92 Chun Hing Chan (HKg)
83 Kazuyuki Manabe (Jpn) 93 Wang Yip Tang (HKg)
84 Kazuya Okazaki (Jpn) 94 Kai Tsun Lam (HKg)
85 Takumi Beppu (Jpn) 95 Chak Shing Cheng (HKg)
Wismilak International Team Siam Bara
101 Tonton Susanto (Ina) 111 Jatupum Lekawat (Tha)
102 Sama'i Sama'i (Ina) 112 Prajak Mahawong (Tha)
103 Wawan Setyobudi (Ina) 113 Pornthep Pinkeaw (Tha)
104 Matnur (Ina) 114 Supannapong Jakkapong (Tha)
105 Sulistiyono (Ina) 115 Korakoch Rittiman (Tha)
Taichung County Cycling Team Polygon Sweet Nice Team
121 Wei Cheng Li (Tpe) 131 Hari Fitrianto (Ina)
122 Henghui Lin (Tpe) 132 Budi Santoso (Ina)
123 Chien Ting Chen (Tpe) 133 Bambang Kristanto (Ina)
124 Chris Lintaman (Can) 134 Robert Wijaya (Ina)
125 Kyoshi Miura (Jpn) 135 Vyacheslav Dyadichkin (Kaz)
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close