Tour of Rhodes Powered by Rodos Palace
Greece
14 Mar - 17 Mar 2024
Class
2.2 - Stages - Class 2
Website
www.rhodestour.gr
Email
rhodescycling@gmail.com
PROLOGUE
STAGE 1
STAGE CLASSIFICATION
Stage Classification
SCOTT
MCGILL
PROJECT ECHELON RACING
3:29:34
SHOW DETAILS
AGE NAT RESULT PTS
1
SCOTT
MCGILL
PROJECT ECHELON RACING
26 USA 3:29:34 7.00
2
PATRYK
STOSZ
TEAM FELT FELBERMAYR
30 POL 3:29:34 3.00
3
GUSTAV
WANG
AIRTOX - CARL RAS
21 DEN 3:29:34 1.00
4
ALESSANDRO
ROMELE
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
21 ITA 3:29:34
5
ŠIMON
VANÍČEK
ATT INVESTMENTS
25 CZE 3:29:34
6
HUGO
SCALA JR.
PROJECT ECHELON RACING
27 USA 3:29:34
7
SEBASTIAN ROBLES
LARSEN
21 NOR 3:29:34
8
ANDRÉ
DREGE
TEAM COOP - REPSOL
25 NOR 3:29:34
9
KASPER
ANDERSEN
HAGENS BERMAN JAYCO
22 DEN 3:29:34
10
TYLER
STITES
PROJECT ECHELON RACING
26 USA 3:29:34
11
LUKAS
RÜEGG
TEAM VORARLBERG
28 SUI 3:29:34
12
QUINN
FELTON
22 USA 3:29:34
13
DAVIDE
TONEATTI
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
23 ITA 3:29:34
14
ALASTAIR
MACKELLAR
HAGENS BERMAN JAYCO
22 AUS 3:29:34
15
NICOLAS
VINOKUROV
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
22 KAZ 3:29:34
16
DANIEL
TUREK
ATT INVESTMENTS
31 CZE 3:29:34
17
RUDOLF
REMKHI
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
21 KAZ 3:29:34
18
JAN
HUGGER
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
26 GER 3:29:34
19
COLIN CHRIS
STÜSSI
TEAM VORARLBERG
31 SUI 3:29:34
20
GAVIN
HLADY
21 USA 3:29:34
21
ILKHAN
DOSTIYEV
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
22 KAZ 3:29:34
22
SEBASTIAN
SCHÖNBERGER
TEAM FELT FELBERMAYR
30 AUT 3:29:34
23
CONN
MC DUNPHY
TEAM SKYLINE
27 IRL 3:29:34
24
ADNE
KOSTER
24 NED 3:29:34
25
JONAS
REIBSCH
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
19 GER 3:29:34
26
CARL
KAGEVI
22 SWE 3:29:34
27
MÁRTON
DINA
ATT INVESTMENTS
28 HUN 3:29:34
28
TRYM BJØRNER WESTGAARD
HOLTHER
21 NOR 3:29:34
29
HENRIK TESLO
FJELLHEIM
23 NOR 3:29:34
30
ANDREAS
MILTIADIS
28 CYP 3:29:34
31
ALEX
HOEHN
TEAM SKYLINE
27 USA 3:29:34
32
LUKAS
MEILER
TEAM VORARLBERG
29 GER 3:29:34
33
HALVOR UTENGEN
SANDSTAD
TEAM COOP - REPSOL
19 NOR 3:29:34
34
ALEXANDER
HANSEN
AIRTOX - CARL RAS
21 DEN 3:29:34
35
ADAM
LEWIS
TEAM SKYLINE
29 GBR 3:29:34
36
MIGUEL
HEIDEMANN
TEAM FELT FELBERMAYR
26 GER 3:29:34
37
ANDREW
LYDIC
22 USA 3:29:34
38
HERMANN
PERNSTEINER
TEAM FELT FELBERMAYR
34 AUT 3:29:34
39
MATTHIAS
SCHWARZBACHER
ATT INVESTMENTS
19 SVK 3:29:34
40
JANNIS
PETER
TEAM VORARLBERG
24 GER 3:29:34
41
BRENDAN
RHIM
PROJECT ECHELON RACING
29 USA 3:29:34
42
MICHAL
SCHURAN
ATT INVESTMENTS
28 CZE 3:29:34
43
EIVIND BROHOLT
FOUGNER
TEAM COOP - REPSOL
21 NOR 3:29:34
44
ADAM
RAFFERTY
HAGENS BERMAN JAYCO
19 IRL 3:29:34
45
ANTON H
STENSBY
TEAM COOP - REPSOL
23 NOR 3:29:34
46
GARIN
KELLEY
20 USA 3:29:34
47
PIOTR
BROZYNA
TEAM FELT FELBERMAYR
29 POL 3:29:34
48
ARTEM
SHMIDT
HAGENS BERMAN JAYCO
20 USA 3:29:45
49
LUKE
ARENS
22 USA 3:29:51
50
FILIP
ŘEHA
ATT INVESTMENTS
23 CZE 3:30:02
51
SAMUEL
BOARDMAN
PROJECT ECHELON RACING
29 USA 3:30:07
52
JOHAN
RAVNØY
TEAM COOP - REPSOL
21 NOR 3:30:43
53
BOGDAN
ZABELINSKIY
19 CYP 3:34:17
54
HJALMAR
KLYVER
23 SWE 3:34:19
55
NIKIFOROS
ARVANITOU
21 GRE 3:34:30
56
MIHNEA-ALEXANDRU
HARASIM
TEAM SKYLINE
20 ROU 3:34:30
57
RED
WALTERS
XSPEED UNITED CONTINENTAL
25 GRN 3:34:30
58
JUUL
NAGENGAST
20 NED 3:34:32
59
MAGNUS
SØRBØ
TEAM COOP - REPSOL
22 NOR 3:34:32
60
KOBE
GODTS
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
22 BEL 3:34:32
61
VIKTOR
LYCHOU
23 SWE 3:34:32
62
MATÚŠ
ŠTOČEK
ATT INVESTMENTS
25 SVK 3:34:32
63
NOAH BORGEN
MORELL
20 DEN 3:34:32
64
IGOR
SEK
21 POL 3:34:36
65
MAX GUNSON
WILLIAMSON
26 GBR 3:34:36
66
INIGO
HAWKINGS
25 GBR 3:34:36
67
STIAN
ROSENLUND
AIRTOX - CARL RAS
22 DEN 3:34:36
68
MATTIA
SAMBINELLO
HAGENS BERMAN JAYCO
19 ITA 3:34:36
69
JACOPO
COLLADON
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
21 ITA 3:34:36
70
KALLE PETTER BRODAHL
KVAM
TEAM COOP - REPSOL
21 NOR 3:34:36
71
ERIC
INKSTER
XSPEED UNITED CONTINENTAL
23 CAN 3:34:36
72
POLYCHRONIS
TZORTZAKIS
35 GRE 3:34:36
73
BEN
WIGGINS
HAGENS BERMAN JAYCO
19 GBR 3:34:36
74
FABIAN
WÜNSTEL
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
20 GER 3:34:36
75
NIKOLAOS MICHAIL
DRAKOS
22 GRE 3:34:36
76
DAVID
DROUIN
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
29 CAN 3:34:36
77
IGOR
WLODARCZYK
19 POL 3:34:36
78
KONSTANTINOS
PAVLIDES
22 CYP 3:34:36
79
LIAM
FLANAGAN
TEAM SKYLINE
24 USA 3:34:36
80
GEORGIOS
KOUZIS
20 CYP 3:34:36
81
ALBERT
HOLM
AIRTOX - CARL RAS
21 DEN 3:34:36
82
CHRISTODOULOS
ACHAS
19 CYP 3:34:36
83
ISAK
MAGNUSSON
21 SWE 3:34:36
84
IOGAN
SHTEIN
VINO SKO TEAM
25 KAZ 3:34:36
85
EMANUEL
ZANGERLE
TEAM FELT FELBERMAYR
24 AUT 3:34:36
86
DAWID
LATKOWSKI
19 POL 3:34:36
87
LEO
DOYLE
XSPEED UNITED CONTINENTAL
24 IRL 3:34:36
88
KRISTÓF
ÁRVAI
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
21 HUN 3:34:36
89
VLADIMIR
KOLTUNOV
VINO SKO TEAM
21 KAZ 3:34:36
90
CHRISTOPH
JANSSEN
XSPEED UNITED CONTINENTAL
24 SUI 3:34:36
91
BROOKS
WIENKE
21 USA 3:34:36
92
ACKE
DAHLBLOM
20 SWE 3:34:36
93
MATVEY
VOROBYEV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 3:34:36
94
ANTON
MULLER
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
26 FRA 3:34:36
95
JONAH
KILLY
XSPEED UNITED CONTINENTAL
21 USA 3:34:36
96
HUGO
LUTZ-ATKINSON
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
22 GBR 3:34:36
97
ALEXANDRE
VINOKUROV
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
22 KAZ 3:34:36
98
DIONYSIOS
DOUZAS
22 GRE 3:34:36
99
ALEXANDROS
MATSANGOS
25 CYP 3:34:36
100
PANAGIOTIS
CHRISTOPOULOS-CHELLER
XSPEED UNITED CONTINENTAL
29 GRE 3:34:36
101
OLAV
HJEMSAETER
25 NOR 3:34:36
102
ALFREDO
BUENO
19 USA 3:34:36
103
MAXIM
KONKIN
VINO SKO TEAM
20 KAZ 3:34:36
104
OLIVER
SNODDEN
24 GBR 3:34:36
105
DOMINIK
AMANN
TEAM VORARLBERG
25 AUT 3:34:36
106
FELIX
STEHLI
TEAM VORARLBERG
24 SUI 3:34:36
107
MICHAEL
KUKRLE
TEAM FELT FELBERMAYR
30 CZE 3:34:36
108
TAJ
STEVEN MUELLER
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
24 AUS 3:34:36
109
PERIKLIS
ILIAS
38 GRE 3:34:36
110
GERGELY
SZARKA
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
26 HUN 3:34:36
111
PETER
HANSEN
22 DEN 3:34:36
112
LUCA
DRESSLE
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
22 GER 3:34:36
113
BJORN
KOSTER
20 NED 3:34:36
114
DANIIL
PRONSKIY
VINO SKO TEAM
24 KAZ 3:34:36
115
IAN
LOPEZ DE SAN ROMAN
21 USA 3:34:36
116
CEDRIC
ABT
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
21 GER 3:34:36
117
WILLIAM
GOODFELLOW
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
36 CAN 3:34:36
118
MARTIN
BÁRTA
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
19 CZE 3:34:36
119
CADE
BICKMORE
PROJECT ECHELON RACING
26 USA 3:34:36
120
EVAN
BOYLE
HAGENS BERMAN JAYCO
20 USA 3:34:36
121
BALÁZS
RÓZSA
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
29 HUN 3:34:36
122
GERGŐ
OROSZ
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
25 HUN 3:34:36
123
JOSHUA
BROWN
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
21 GBR 3:34:36
124
GUSTAV
DAHL
AIRTOX - CARL RAS
24 DEN 3:34:36
125
LUCAS
JOWETT
20 GBR 3:34:36
126
EWAN
MACKIE
22 GBR 3:34:36
127
YEGOR
LOGACHYEV
VINO SKO TEAM
19 KAZ 3:34:54
128
JAKUB
DUDEK
19 POL 3:34:54
129
PIRMIN
BENZ
TEAM VORARLBERG
24 GER 3:34:57
130
ALEXEY
VAGANOV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 3:35:09
131
LOUIS MARIE
POSNIC
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
21 FRA 3:35:13
132
ALEXANDER
EDWARD DURRANT-WHYTE
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
26 AUS 3:35:13
133
BODI
DEL GROSSO
23 NED 3:35:23
134
ADEN JAMES
PATERSON
26 AUS 3:35:23
135
MARTINOS
MOUTSIOS
23 GRE 3:35:30
136
ADAM
KARL
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
25 HUN 3:35:50
137
CIAN
KEOGH
TEAM SKYLINE
25 IRL 3:44:51
138
CHRISTOS
SKYLODIMOS
23 GRE 3:44:51
139
TONI
ALBRECHT
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
19 GER 3:44:54
140
FRANCISZEK
KACZOROWSKI
20 POL 3:44:57
141
TIM
BIERKENS
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
25 NED 3:44:57
142
MICHAIL
SAVVAKIS
20 GRE 3:44:59
143
CHAZ
TURMON
TEAM SKYLINE
34 USA 3:44:59
144
SZYMON
WISNIEWSKI
19 POL 3:48:39
145
FREDERIK
SØRENSEN
AIRTOX - CARL RAS
21 DEN 3:48:39
146
JUSTIN
MCQUERRY
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
29 USA 3:48:39
147
GERGŐ
GÖNCZY
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
28 HUN 3:48:39
148
BERNARDO
GONÇALVES
XSPEED UNITED CONTINENTAL
26 POR 3:52:46
149
CÉLESTIN
WATTELLE
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
21 FRA 3:53:48
OSCAR
BLUHM
AIRTOX - CARL RAS
22 DEN OTL
TIM EDVARD MECHTCHANSKI HYLD
PETTERSEN
22 NOR OTL
WIKTOR
KUREK
19 POL OTL
BLAYDE
BLAS
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
22 GUM OTL
GUILLAUME
SOULA
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
44 FRA OTL
KYRIAKOS
PAPASTAMATAKIS
33 GRE OTL
ANDREAS
KASAPIS
20 CYP OTL
MAURO
BRENNER
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
20 GER OTL
ARISTEIDIS
KOUTOUNIS
21 GRE DNF
ALEKSANDER
NILSEN
21 NOR DNF
THEODOROS
TSIKOURIS
30 GRE DNF
DIMITRIOS
PETRAS
44 GRE DNF
FRASER
PARNHAM
22 GBR DNS
Gc
Tour of Rhodes Powered by Rodos Palace
Greece
14 Mar - 17 Mar 2024
Class
2.2 - Stages - Class 2
Website
www.rhodestour.gr
Email
rhodescycling@gmail.com
PROLOGUE
STAGE 1
STAGE CLASSIFICATION
STAGE GENERAL CLASSIFICATION
Stage General Classification
ANDRÉ
DREGE
TEAM COOP - REPSOL
3:37:39
SHOW DETAILS
AGE NAT RESULT PTS
1
ANDRÉ
DREGE
TEAM COOP - REPSOL
25 NOR 3:37:39 1.00
2
COLIN CHRIS
STÜSSI
TEAM VORARLBERG
31 SUI 3:37:43
3
LUKAS
MEILER
TEAM VORARLBERG
29 GER 3:37:46
4
DAVIDE
TONEATTI
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
23 ITA 3:37:54
5
EIVIND BROHOLT
FOUGNER
TEAM COOP - REPSOL
21 NOR 3:38:00
6
MIGUEL
HEIDEMANN
TEAM FELT FELBERMAYR
26 GER 3:38:00
7
HENRIK TESLO
FJELLHEIM
23 NOR 3:38:01
8
MÁRTON
DINA
ATT INVESTMENTS
28 HUN 3:38:01
9
ALESSANDRO
ROMELE
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
21 ITA 3:38:02
10
ADAM
RAFFERTY
HAGENS BERMAN JAYCO
19 IRL 3:38:04
11
RUDOLF
REMKHI
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
21 KAZ 3:38:04
12
ANDREAS
MILTIADIS
28 CYP 3:38:04
13
ALASTAIR
MACKELLAR
HAGENS BERMAN JAYCO
22 AUS 3:38:06
14
MATTHIAS
SCHWARZBACHER
ATT INVESTMENTS
19 SVK 3:38:06
15
DANIEL
TUREK
ATT INVESTMENTS
31 CZE 3:38:08
16
BRENDAN
RHIM
PROJECT ECHELON RACING
29 USA 3:38:09
17
TYLER
STITES
PROJECT ECHELON RACING
26 USA 3:38:09
18
QUINN
FELTON
22 USA 3:38:09
19
TRYM BJØRNER WESTGAARD
HOLTHER
21 NOR 3:38:10
20
ANTON H
STENSBY
TEAM COOP - REPSOL
23 NOR 3:38:11
21
HERMANN
PERNSTEINER
TEAM FELT FELBERMAYR
34 AUT 3:38:12
22
JONAS
REIBSCH
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
19 GER 3:38:12
23
NICOLAS
VINOKUROV
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
22 KAZ 3:38:12
24
SEBASTIAN
SCHÖNBERGER
TEAM FELT FELBERMAYR
30 AUT 3:38:12
25
ALEX
HOEHN
TEAM SKYLINE
27 USA 3:38:13
26
JAN
HUGGER
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
26 GER 3:38:14
27
PATRYK
STOSZ
TEAM FELT FELBERMAYR
30 POL 3:38:15
28
GARIN
KELLEY
20 USA 3:38:16
29
ILKHAN
DOSTIYEV
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
22 KAZ 3:38:16
30
HUGO
SCALA JR.
PROJECT ECHELON RACING
27 USA 3:38:16
31
CARL
KAGEVI
22 SWE 3:38:17
32
HALVOR UTENGEN
SANDSTAD
TEAM COOP - REPSOL
19 NOR 3:38:18
33
MICHAL
SCHURAN
ATT INVESTMENTS
28 CZE 3:38:18
34
CONN
MC DUNPHY
TEAM SKYLINE
27 IRL 3:38:18
35
ALEXANDER
HANSEN
AIRTOX - CARL RAS
21 DEN 3:38:19
36
JANNIS
PETER
TEAM VORARLBERG
24 GER 3:38:19
37
GUSTAV
WANG
AIRTOX - CARL RAS
21 DEN 3:38:23
38
LUKAS
RÜEGG
TEAM VORARLBERG
28 SUI 3:38:24
39
SCOTT
MCGILL
PROJECT ECHELON RACING
26 USA 3:38:25
40
PIOTR
BROZYNA
TEAM FELT FELBERMAYR
29 POL 3:38:26
41
ŠIMON
VANÍČEK
ATT INVESTMENTS
25 CZE 3:38:29
42
ANDREW
LYDIC
22 USA 3:38:29
43
KASPER
ANDERSEN
HAGENS BERMAN JAYCO
22 DEN 3:38:33
44
SEBASTIAN ROBLES
LARSEN
21 NOR 3:38:33
45
ARTEM
SHMIDT
HAGENS BERMAN JAYCO
20 USA 3:38:38
46
FILIP
ŘEHA
ATT INVESTMENTS
23 CZE 3:38:39
47
ADAM
LEWIS
TEAM SKYLINE
29 GBR 3:38:42
48
LUKE
ARENS
22 USA 3:38:42
49
GAVIN
HLADY
21 USA 3:38:43
50
ADNE
KOSTER
24 NED 3:38:57
51
SAMUEL
BOARDMAN
PROJECT ECHELON RACING
29 USA 3:39:10
52
JOHAN
RAVNØY
TEAM COOP - REPSOL
21 NOR 3:39:17
53
PERIKLIS
ILIAS
38 GRE 3:43:00
54
BOGDAN
ZABELINSKIY
19 CYP 3:43:08
55
MICHAEL
KUKRLE
TEAM FELT FELBERMAYR
30 CZE 3:43:16
56
HJALMAR
KLYVER
23 SWE 3:43:17
57
KALLE PETTER BRODAHL
KVAM
TEAM COOP - REPSOL
21 NOR 3:43:17
58
EMANUEL
ZANGERLE
TEAM FELT FELBERMAYR
24 AUT 3:43:19
59
DANIIL
PRONSKIY
VINO SKO TEAM
24 KAZ 3:43:21
60
LUCA
DRESSLE
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
22 GER 3:43:21
61
ISAK
MAGNUSSON
21 SWE 3:43:24
62
EVAN
BOYLE
HAGENS BERMAN JAYCO
20 USA 3:43:24
63
RED
WALTERS
XSPEED UNITED CONTINENTAL
25 GRN 3:43:27
64
MATÚŠ
ŠTOČEK
ATT INVESTMENTS
25 SVK 3:43:28
65
NOAH BORGEN
MORELL
20 DEN 3:43:29
66
GUSTAV
DAHL
AIRTOX - CARL RAS
24 DEN 3:43:30
67
OLAV
HJEMSAETER
25 NOR 3:43:31
68
ACKE
DAHLBLOM
20 SWE 3:43:31
69
CADE
BICKMORE
PROJECT ECHELON RACING
26 USA 3:43:33
70
NIKOLAOS MICHAIL
DRAKOS
22 GRE 3:43:33
71
KRISTÓF
ÁRVAI
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
21 HUN 3:43:33
72
MARTIN
BÁRTA
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
19 CZE 3:43:34
73
VIKTOR
LYCHOU
23 SWE 3:43:36
74
JACOPO
COLLADON
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
21 ITA 3:43:36
75
JOSHUA
BROWN
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
21 GBR 3:43:37
76
ERIC
INKSTER
XSPEED UNITED CONTINENTAL
23 CAN 3:43:41
77
MIHNEA-ALEXANDRU
HARASIM
TEAM SKYLINE
20 ROU 3:43:41
78
IOGAN
SHTEIN
VINO SKO TEAM
25 KAZ 3:43:41
79
MAGNUS
SØRBØ
TEAM COOP - REPSOL
22 NOR 3:43:41
80
IAN
LOPEZ DE SAN ROMAN
21 USA 3:43:41
81
LIAM
FLANAGAN
TEAM SKYLINE
24 USA 3:43:43
82
BROOKS
WIENKE
21 USA 3:43:45
83
PETER
HANSEN
22 DEN 3:43:47
84
CHRISTOPH
JANSSEN
XSPEED UNITED CONTINENTAL
24 SUI 3:43:47
85
EWAN
MACKIE
22 GBR 3:43:48
86
GEORGIOS
KOUZIS
20 CYP 3:43:48
87
BEN
WIGGINS
HAGENS BERMAN JAYCO
19 GBR 3:43:49
88
STIAN
ROSENLUND
AIRTOX - CARL RAS
22 DEN 3:43:50
89
DAWID
LATKOWSKI
19 POL 3:43:51
90
CEDRIC
ABT
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
21 GER 3:43:52
91
DIONYSIOS
DOUZAS
22 GRE 3:43:53
92
LEO
DOYLE
XSPEED UNITED CONTINENTAL
24 IRL 3:43:54
93
IGOR
WLODARCZYK
19 POL 3:43:55
94
FABIAN
WÜNSTEL
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
20 GER 3:43:56
95
WILLIAM
GOODFELLOW
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
36 CAN 3:43:58
96
PIRMIN
BENZ
TEAM VORARLBERG
24 GER 3:43:58
97
JONAH
KILLY
XSPEED UNITED CONTINENTAL
21 USA 3:43:58
98
INIGO
HAWKINGS
25 GBR 3:43:58
99
POLYCHRONIS
TZORTZAKIS
35 GRE 3:43:59
100
FELIX
STEHLI
TEAM VORARLBERG
24 SUI 3:43:59
101
IGOR
SEK
21 POL 3:44:00
102
PANAGIOTIS
CHRISTOPOULOS-CHELLER
XSPEED UNITED CONTINENTAL
29 GRE 3:44:03
103
OLIVER
SNODDEN
24 GBR 3:44:03
104
ANTON
MULLER
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
26 FRA 3:44:03
105
TAJ
STEVEN MUELLER
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
24 AUS 3:44:06
106
ALBERT
HOLM
AIRTOX - CARL RAS
21 DEN 3:44:06
107
LUCAS
JOWETT
20 GBR 3:44:09
108
HUGO
LUTZ-ATKINSON
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
22 GBR 3:44:09
109
MAXIM
KONKIN
VINO SKO TEAM
20 KAZ 3:44:09
110
BALÁZS
RÓZSA
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
29 HUN 3:44:11
111
KONSTANTINOS
PAVLIDES
22 CYP 3:44:12
112
ALEXEY
VAGANOV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 3:44:13
113
MAX GUNSON
WILLIAMSON
26 GBR 3:44:14
114
MATTIA
SAMBINELLO
HAGENS BERMAN JAYCO
19 ITA 3:44:14
115
JUUL
NAGENGAST
20 NED 3:44:16
116
YEGOR
LOGACHYEV
VINO SKO TEAM
19 KAZ 3:44:17
117
ADEN JAMES
PATERSON
26 AUS 3:44:17
118
DAVID
DROUIN
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
29 CAN 3:44:18
119
BODI
DEL GROSSO
23 NED 3:44:20
120
GERGŐ
OROSZ
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
25 HUN 3:44:21
121
VLADIMIR
KOLTUNOV
VINO SKO TEAM
21 KAZ 3:44:24
122
NIKIFOROS
ARVANITOU
21 GRE 3:44:27
123
ALFREDO
BUENO
19 USA 3:44:27
124
GERGELY
SZARKA
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
26 HUN 3:44:29
125
CHRISTODOULOS
ACHAS
19 CYP 3:44:31
126
MARTINOS
MOUTSIOS
23 GRE 3:44:32
127
BJORN
KOSTER
20 NED 3:44:38
128
ALEXANDROS
MATSANGOS
25 CYP 3:44:38
129
KOBE
GODTS
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
22 BEL 3:44:38
130
ADAM
KARL
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
25 HUN 3:44:41
131
LOUIS MARIE
POSNIC
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
21 FRA 3:44:42
132
DOMINIK
AMANN
TEAM VORARLBERG
25 AUT 3:44:42
133
ALEXANDER
EDWARD DURRANT-WHYTE
EUROCYCLINGTRIPS - YOELEO
26 AUS 3:44:55
134
MATVEY
VOROBYEV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 3:44:59
135
JAKUB
DUDEK
19 POL 3:45:00
136
ALEXANDRE
VINOKUROV
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
22 KAZ 3:51:07
137
TIM
BIERKENS
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
25 NED 3:54:13
138
FRANCISZEK
KACZOROWSKI
20 POL 3:54:25
139
CHRISTOS
SKYLODIMOS
23 GRE 3:54:26
140
CIAN
KEOGH
TEAM SKYLINE
25 IRL 3:54:27
141
CHAZ
TURMON
TEAM SKYLINE
34 USA 3:54:47
142
TONI
ALBRECHT
TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
19 GER 3:55:30
143
MICHAIL
SAVVAKIS
20 GRE 3:55:32
144
SZYMON
WISNIEWSKI
19 POL 3:57:50
145
FREDERIK
SØRENSEN
AIRTOX - CARL RAS
21 DEN 3:58:21
146
JUSTIN
MCQUERRY
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
29 USA 3:58:30
147
GERGŐ
GÖNCZY
EPRONEX - HUNGARY CYCLING TEAM
28 HUN 3:58:32
148
BERNARDO
GONÇALVES
XSPEED UNITED CONTINENTAL
26 POR 4:02:52
149
CÉLESTIN
WATTELLE
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
21 FRA 4:04:07