Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kiev 2023
Kievskaya Sotka
Oekraïne
Datum :
03-09-2023
100 km
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
Hoofdindex Kiev
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Andrij Chornij
UKR
in 02h 18m 11.00s
2
Vladislav Smirnov
UKR
op 00.00s
3
Vladimir Sova
UKR
op 06m 37.00s
4
Oleksij Morozov
UKR
op 06m 38.00s
5
Maksym Kyrychko
UKR
op 06m 42.00s
Details
Місце № Учасник Результат
Категорія Sport 100 км
DSQ 61 Троп Петро Ч70+ 46.1 км/год 01:54:26 --
Житомир - -1 місце
1. 82 Гузов Віктор Ч35-39 39.7 км/год 02:12:51 +18:24
Львів - 1 місце
2. 100 Заїченко Антон Ч18-29 39.7 км/год 02:12:51 +18:24
Кременчуг - 1 місце
3. 21 Полівода Олександр Ч35-39 39.7 км/год 02:12:51 +18:25
с. Святопетрівське - KIT Triathlon Team 2 місце
4. 101 Олексій Кочін Олексій Кочін Ч40-44 39.7 км/год 02:12:51 +18:25
Хркiв - 1 місце
показати більшепоказати всіх учасників
Шосейні та кросові велосипеди 100 км
DSQ 1087 Скоренко Нікіта Ч18-34 56.8 км/год 01:32:49 --
Київ - VeloHype -1 місце
DSQ 1090 Дмитренко Ігор Ч18-34 40.3 км/год 02:10:42 +37:52
Київ - -1 місце
1. 1579 Чорний Андрій Ч18-34 38.2 км/год 02:18:11 +45:21
Київ - 1 місце
2. 1398 Смірнов Владислав Ч35-39 38.2 км/год 02:18:11 +45:21
Київ - Фармак 1 місце
DSQ 1463 Випасняк Любомир Ч40-44 38.1 км/год 02:18:31 +45:41
Івано - Франківськ - -1 місце
DSQ 1486 Альохін Едгар Ч35-39 37.3 км/год 02:21:19 +48:29
Одеса - -1 місце
3. 39 Сова Владимир Ч18-34 36.4 км/год 02:24:48 +51:58
Киев - Happy TRI Friends 2 місце
4. 1053 Морозов Олексій Ч18-34 36.4 км/год 02:24:49 +51:59
Київ - 3 місце
5. 1139 Kyrychko Maksym Ч18-34 36.4 км/год 02:24:53 +52:03
Kyiv - Smart Team 4 місце
6. 1294 Пичик Євгеній Ч40-44 36.3 км/год 02:25:15 +52:25
Київ - 1 місце
7. 1563 Slyvka Roman Ч45-49 36.3 км/год 02:25:15 +52:25
Обухів - 1 місце
8. 1319 Семенчук Євгеній Ч35-39 36.3 км/год 02:25:17 +52:27
Київ - 2 місце
9. 1401 Піддубний Костянтин Ч35-39 36.3 км/год 02:25:19 +52:29
Київ - 3 місце
10. 1382 Бєглов Артем Ч35-39 36.3 км/год 02:25:23 +52:33
Київ - 4 місце
11. 1332 Davletkhanov Dmitry Ч35-39 36.3 км/год 02:25:23 +52:34
Kiev - 5 місце
12. 1542 Антон Славінський Ч35-39 36.3 км/год 02:25:25 +52:35
Київ - 6 місце
13. 1481 KUZNETSOV MYKHAILO Ч50-54 36.2 км/год 02:25:29 +52:39
Одеса - 1 місце
14. 1399 Москаленко Максим Ч45-49 36.2 км/год 02:25:29 +52:39
Київ - 2 місце
15. 1260 Лисенко Руслан Ч35-39 36.2 км/год 02:25:30 +52:40
Київ - 7 місце
16. 1305 Ovsjannikov Olexandr Ч35-39 36.2 км/год 02:25:31 +52:41
Київ - 8 місце
17. 1095 Терещенко Микола Ч18-34 36.2 км/год 02:25:41 +52:51
Южноукраїнськ - 5 місце
18. 1146 Стеценко В'ячеслав Ч45-49 36.2 км/год 02:25:42 +52:52
Полтава - 3 місце
19. 1145 Гринь Олександр Ч45-49 36.2 км/год 02:25:42 +52:52
Полтава - 4 місце
20. 1088 Кокозей Михайло Ч40-44 36.2 км/год 02:25:43 +52:53
Київ - Viyar Bike Team 2 місце
21. 1131 Маланюк Богдан Ч50-54 36.1 км/год 02:25:51 +53:01
Київ - 2 місце
22. 1061 Грунін Сергій Ч40-44 36.1 км/год 02:25:52 +53:02
Київ - Sigma Software - Unicorn 3 місце
23. 1570 Nesterov Andrey Ч40-44 36.1 км/год 02:26:03 +53:13
Київ - 4 місце
24. 1351 Пирх Андрій Ч40-44 36.1 км/год 02:26:15 +53:25
Одеса - 5 місце
25. 1392 Бєлов Олександр Ч35-39 36.0 км/год 02:26:31 +53:41
Київ - Infopulse 9 місце
26. 1022 Гапон Максим Ч35-39 36.0 км/год 02:26:33 +53:43
Київ - EVO 10 місце
27. 1105 Бочаров Микола Ч18-34 35.8 км/год 02:27:24 +54:35
Біла Церка - Білоцерківський марафон 6 місце
28. 1040 Циба Сергій Ч50-54 35.7 км/год 02:27:39 +54:49
Рославичи - 3 місце
29. 1386 Дудінов Микола Ч35-39 35.4 км/год 02:28:44 +55:54
Київ - 11 місце
30. 1183 Грабовенко Сергій Ч18-34 35.4 км/год 02:29:08 +56:18
Київ - 7 місце
31. 1167 Цибульський Артур Ч18-34 34.7 км/год 02:31:53 +59:03
Коцюбинське - 8 місце
32. 1157 Мордовець Дмитро Ч35-39 34.7 км/год 02:31:55 +59:05
Київ - 12 місце
33. 1180 Філонович Сергій Ч35-39 34.6 км/год 02:32:27 +59:37
Київ - 13 місце
34. 1509 Ніколенко Олексій Ч18-34 34.5 км/год 02:32:42 +59:52
Одесса - Тритон 9 місце
35. 1485 Ткачук Костянтин Ч35-39 34.5 км/год 02:32:47 +59:57
Ірпінь - Escape 14 місце
36. 1262 Паладійчук Віталій Ч18-34 34.4 км/год 02:33:16 +1:00:26
Київ - Happy Tri Friends 10 місце
37. 1516 Зубчевський Петро Ч45-49 34.3 км/год 02:33:30 +1:00:41
Київ - 5 місце
38. 1376 Поліщук Андрій Ч50-54 34.3 км/год 02:33:50 +1:01:00
Умань - 4 місце
39. 1478 Tyshchenko Yaroslav Ч35-39 33.9 км/год 02:35:31 +1:02:41
Киев - Cadence 90 Cycling Club 15 місце
40. 1142 Кисиленко Сергій Ч40-44 33.9 км/год 02:35:37 +1:02:48
Київ - 6 місце
41. 1194 Дзюбенко Генадій Ч50-54 33.9 км/год 02:35:43 +1:02:53
Київ - Gentlemen’s Cycling Club 5 місце
42. 1233 Kuzmenko Dmitriy Ч40-44 33.8 км/год 02:36:00 +1:03:10
Київ - 7 місце
43. 1104 Осадчий Андрій Ч40-44 33.8 км/год 02:36:12 +1:03:22
Київ - Sigma Software - Unicorn 8 місце
44. 1293 VYGRANENKO OLEKSANDR Ч35-39 33.7 км/год 02:36:14 +1:03:24
Kyiv - Viyar Bike Team 16 місце
45. 1094 Купрієнко Олександр Ч18-34 33.7 км/год 02:36:28 +1:03:38
Київ - 11 місце
46. 1326 Рожелюк Андрій Ч40-44 33.7 км/год 02:36:35 +1:03:45
Запорiжжя - 9 місце
47. 1107 Karpuk Oleksii Ч18-34 33.5 км/год 02:37:09 +1:04:19
Kyiv - Team Knur 12 місце
48. 1288 Квітка Сергій Ч40-44 33.5 км/год 02:37:09 +1:04:19
Киев - 10 місце
49. 1323 Двинин Богдан Ч35-39 33.5 км/год 02:37:10 +1:04:20
Запорожье - 17 місце
50. 7904 Шабашов Дмитро Ч35-39 33.5 км/год 02:37:16 +1:04:26
Odesa - triton 18 місце
51. 1422 Бовкун Даня Ч18-34 33.4 км/год 02:37:37 +1:04:47
Київ - 13 місце
52. 1051 Валько Володимир Ч18-34 33.3 км/год 02:38:07 +1:05:17
Київ - MRT | EVO 14 місце
53. 1381 Кочерга Юрій Ч18-34 33.3 км/год 02:38:14 +1:05:24
Київ - 15 місце
54. 1210 Сотніченко Володимир Ч35-39 33.2 км/год 02:38:56 +1:06:06
Київ - 19 місце
55. 1384 Тригубов Роман Ч18-34 33.1 км/год 02:39:08 +1:06:18
Київ - 16 місце
56. 1049 Сотішвілі Олександр Ч18-34 33.0 км/год 02:39:38 +1:06:48
Киев - 17 місце
57. 1189 Золотов Олекасндр Ч45-49 32.9 км/год 02:40:06 +1:07:16
Ирпинь - 6 місце
58. 1451 Зубач Костянтин Ч18-34 32.9 км/год 02:40:10 +1:07:20
Одеса - 18 місце
59. 1138 Кабаченко Володимир Ч35-39 32.9 км/год 02:40:16 +1:07:26
Київ - Escape 20 місце
60. 1437 Висоцький Олександр Ч18-34 32.9 км/год 02:40:21 +1:07:32
Київ - 19 місце
61. 1461 Бугар Юрій Ч18-34 32.9 км/год 02:40:22 +1:07:32
Kyiv - 20 місце
62. 1035 Андрюшин Тимур Ч18-34 32.9 км/год 02:40:22 +1:07:32
Київ - 21 місце
63. 1292 Долотов Едуард Ч55-59 32.9 км/год 02:40:22 +1:07:32
Київ - 1 місце
64. 1338 Гладченко Олег Ч18-34 32.9 км/год 02:40:22 +1:07:32
Kharkiv - SWCC 22 місце
65. 1196 Голомозий Олександр Ч55-59 32.9 км/год 02:40:23 +1:07:33
Kiev - Gentlemen’s Cycling Club 2 місце
66. 1151 Бурхан Андрій Ч18-34 32.9 км/год 02:40:23 +1:07:33
Київ - Smart Team 23 місце
67. 1025 Kovalenko Vitalii Ч55-59 32.9 км/год 02:40:24 +1:07:34
Київ - Sigma Software - Unicorn 3 місце
68. 4004 Тварковський Назарій Ч35-39 32.9 км/год 02:40:24 +1:07:34
- 21 місце
69. 1208 Сергієнко Дмитро Ч18-34 32.9 км/год 02:40:28 +1:07:38
Київ - 24 місце
70. 1383 Кондуфоров Олександр Ч35-39 32.8 км/год 02:40:33 +1:07:43
Харків - SWCC 22 місце
71. 1255 Абрамов Сергій Ч40-44 32.7 км/год 02:41:23 +1:08:34
Київ - 11 місце
72. 1555 Каліщук Володимир Ч18-34 32.7 км/год 02:41:27 +1:08:37
Київ - 25 місце
73. 1261 Черкас Сергій Ч55-59 32.6 км/год 02:41:48 +1:08:58
Чернігів - 4 місце
74. 1373 Полонський Ігор Ч18-34 32.5 км/год 02:42:06 +1:09:16
Київ - 26 місце
75. 1063 Максимчук Олександр Ч40-44 32.5 км/год 02:42:14 +1:09:24
Киев - 12 місце
76. 1259 Maruschak Yaroslav Ч35-39 32.4 км/год 02:42:29 +1:09:39
Бровари, Київська обл. - 23 місце
77. 1480 Стрілець Олександр Ч18-34 32.4 км/год 02:42:32 +1:09:42
Харків - VECTOR Cycling Club 27 місце
78. 1027 Шиліжинський Володимир Ч35-39 32.4 км/год 02:42:37 +1:09:47
Київ - ONRIDE 24 місце
79. 1278 Ясейтіс Олексій Ч35-39 32.4 км/год 02:42:41 +1:09:51
Київ - 25 місце
80. 1334 Шевченко Сергій Ч45-49 32.4 км/год 02:42:47 +1:09:57
Київ - 7 місце
81. 1269 Березовський Тарас Ч40-44 32.4 км/год 02:42:47 +1:09:57
Київ - 13 місце
82. 1354 Мороз Євген Ч35-39 32.3 км/год 02:43:07 +1:10:17
Київ - 26 місце
83. 1048 Федоров Василь Ч40-44 32.3 км/год 02:43:23 +1:10:33
Вишневе - 14 місце
84. 1304 Карась Артем Ч35-39 32.3 км/год 02:43:24 +1:10:34
- 27 місце
85. 1286 Олійник Сергій Ч18-34 32.2 км/год 02:43:30 +1:10:40
Бровари - Cycling Time 28 місце
86. 1225 Москалець Сергій Ч70+ 32.2 км/год 02:43:35 +1:10:45
Київ - 1 місце
87. 1560 Кузнецов Максим Ч40-44 32.2 км/год 02:43:36 +1:10:46
ОДЕССА - 15 місце
88. 1534 Дерман Ярослав Ч18-34 32.2 км/год 02:43:41 +1:10:51
Київ - 29 місце
89. 1206 Безлюдько Данило Ч35-39 32.0 км/год 02:44:29 +1:11:39
Київ - 28 місце
90. 1426 Бурлаченко Павло Ч40-44 32.0 км/год 02:44:30 +1:11:40
Київ - 16 місце
91. 1300 Диюк Антон Ч18-34 32.0 км/год 02:44:35 +1:11:46
Київ - Shava Riders 30 місце
92. 1330 Zaiets Yaroslav Ч18-34 32.0 км/год 02:44:48 +1:11:58
Київ - 31 місце
93. 1140 Finnegan Gavin Ч35-39 32.0 км/год 02:44:51 +1:12:01
Kyiv - 29 місце
94. 1135 Дупак Костянтин Ч60-64 32.0 км/год 02:44:54 +1:12:04
Київ - Коні Педальні 1 місце
95. 1572 Дудінський Андрій Ч18-34 31.9 км/год 02:45:29 +1:12:39
Київ - TEAM EXIM 32 місце
96. 1532 Красновський Олександр Ч35-39 31.8 км/год 02:45:39 +1:12:49
Киев - 30 місце
97. 1502 Владислав Харенко Ч18-34 31.8 км/год 02:45:39 +1:12:49
Київ - Victory Team 33 місце
98. 1335 Нікішин Денис Ч45-49 31.8 км/год 02:45:43 +1:12:53
Одеса - 8 місце
99. 1270 Корецький Андрій Ч35-39 31.8 км/год 02:45:44 +1:12:54
Київ - 31 місце
100. 1345 Самокиш Ілля Ч18-34 31.8 км/год 02:45:45 +1:12:55
Київ - 34 місце
101. 1274 Долгопольський Олексій Ч35-39 31.8 км/год 02:45:53 +1:13:03
Київ - 32 місце
показати більшепоказати всіх учасників
MTB та гібриди 100 км
DSQ 7868 Бублик Володимир Ч35-39 38.4 км/год 02:17:26 --
Київ - -1 місце
1. 7843 Мельніченко Дмитро Ч18-34 36.6 км/год 02:23:57 +6:31
Київ - TRAUMEEL 1 місце
2. 7842 Хоменко Андрій Ч18-34 36.6 км/год 02:24:02 +6:36
Київ - TRAUMEEL 2 місце
3. 7866 Довганюк Андрій Ч18-34 36.6 км/год 02:24:12 +6:46
Київ - TRAUMEEL 3 місце
4. 7779 Юрій Кресан Ч35-39 34.9 км/год 02:30:55 +13:29
Вишневе Київська обл - 1 місце
показати більшепоказати всіх учасників
Фікси та Сінгл-спід 100 км
1. 4001 Шатохін Денис Ч18-39 35.0 км/год 02:30:31 --
Київ - echelon 1 місце
2. 4010 Плаксенков Олександр Ч18-39 29.9 км/год 02:56:17 +25:46
Київ - 2 місце
3. 4007 Денисов Євген Ч40+ 28.2 км/год 03:06:56 +36:24
Київ - 1 місце
4. 4006 Гальчук Олександр Ч18-39 28.1 км/год 03:07:53 +37:21
Київ - IRC 3 місце
5. 4002 Марчук Дмитро Ч18-39 27.9 км/год 03:08:58 +38:27
Киев (Kyiv, Ukraine) - 4 місце
показати всіх учасників
Унікальні ровери 100 км
1. 3006 Мозареєв Олександр 28.4 км/год 03:05:38 --
Київ - 1 місце
2. 3000 Шкода Александр 28.3 км/год 03:06:03 +25
Киев - 2 місце
3. 3002 Анохін Юрій 24.7 км/год 03:33:29 +27:50
Київ - 3 місце
4. 3003 Глоба Павло 20.4 км/год 04:17:34 +1:11:56
Київ - 4 місце
5. 3005 Чернега Іван 20.0 км/год 04:23:09 +1:17:31
Kyiv - Щасливі Перці 5 місце
показати всіх учасників
Шосейні та кросові велосипеди 50 км
1. 5043 Hloza Vitalii 18-39 35.7 км/год 01:23:51 --
Irpin - 1 місце
2. 5021 Карпенко Анатолий 40-59 35.6 км/год 01:24:11 +20
Киев - Cadence 90 Cycling Club 1 місце
3. 5059 Колесніченко Тарас 18-39 35.3 км/год 01:24:49 +58
Київ - 2 місце
4. 5038 Чернобай Ігор 18-39 35.3 км/год 01:24:50 +59
Київ - 3 місце
5. 5063 Сулим Дмитро 18-39 33.7 км/год 01:28:46 +4:55
Київ - 4 місце
показати всіх учасників
MTB та гібриди 50 км
1. 6125 Плосконос Юрій 18-39 32.7 км/год 01:31:44 --
Київ - 1 місце
2. 6058 Олександр Андрійчук 18-39 31.5 км/год 01:35:12 +3:27
Житомир - 2 місце
3. 6126 Бондаренко Олександр 18-39 31.3 км/год 01:35:33 +3:48
Київ - 3 місце
DSQ 6059 Марченко Єгор 18-39 31.1 км/год 01:36:21 +4:36
Київ - -1 місце
4. 6091 Чорнобай Геннадій 40-59 30.5 км/год 01:38:11 +6:26
Київ - 1 місце
показати всіх учасників
Унікальні ровери 50 км
1. 7001 Ковтун Микола 40-59 14.4 км/год 03:27:39 --
Київ - 1 місце
2. 7002 Хворостенко Олексій 40-59 14.4 км/год 03:27:40 +01
Київ - 2 місце
7003 Черемис Максим 40-59 км/год
Київ - -1 місце
Sluiten
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close