1
Felipe
ORTS LLORET
27 ESP 00:59:57 40.00
2
Luke
VERBURG
21 NED 01:00:46 30.00
3
Lorenzo
MASCIARELLI
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
19 ITA 01:00:46 20.00
4
Kevin
SUAREZ FERNANDEZ
NESTA - MMR CX TEAM
28 ESP 01:01:24 15.00
5
Stan
GODRIE
29 NED 01:01:48 10.00
6
Samuele
LEONE
SELLE ITALIA - GUERCIOTTI - ELITE
21 ITA 01:01:48 8.00
7
Yorben
LAURYSSEN
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
20 BEL 01:01:56 6.00
8
Tommaso
BERGAGNA
21 ITA 01:02:00 4.00
9
Ugo
ANANIE
20 FRA 01:02:07 2.00
10
Jonathan
LASTRA MARTINEZ
29 ESP 01:02:16 1.00
11
Ivan
FEIJOO ALBERTE
23 ESP 01:02:48
12
Alain
SUAREZ FERNANDEZ
NESTA - MMR CX TEAM
19 ESP 01:03:16
13
Grégory
CAREME
23 BEL 01:04:27
14
Anxo
CARRIL ROJAS
19 ESP 01:04:55
15
Ricardo Martin
BUBA SOPKO
18 ESP 01:05:32
16
Mario
JUNQUERA SAN MILLAN
UNICAJA BANCO - GIJON
25 ESP 01:05:38
17
Saul
LOPEZ ALVAREZ
29 ESP 01:05:47
18
Ferre
GEERAERTS
19 BEL 01:05:53
19
Raul
MIRA BONASTRE
TEIKA - ALE
18 ESP LAP
20
Xavier
MEIZOSO TORRES
26 ESP LAP
21
Daniel
GONZALEZ SANCHEZ
UNICAJA BANCO - GIJON
18 ESP LAP
22
Brais
FERNANDEZ SALGADO
20 ESP LAP
23
Ivan
SABORIDO VALIÑO
20 ESP LAP
24
Adrian
VILLACAMPA BETRAN
18 ESP LAP
25
Luis
FERNANDEZ OLIVEIRA
42 ESP LAP
26
Maxan
TANGUY
21 FRA LAP
27
Juan
SUAREZ SUAREZ
19 ESP LAP
28
Luis Miguel
QUINCE ANDRES
33 ESP LAP
29
Hugo
ALVAREZ GONZALEZ
18 ESP LAP
30
Carlos Ivan
VIDAL DE SA
46 ESP LAP
31
Roberto
PEREIRA VIEITEZ
18 ESP LAP
32
Roberto
RODRIGUEZ BARREAL
37 ESP LAP
33
Pablo
CARRERA JIMENEZ
35 ESP LAP
34
Manuel
DORRIO FREIRE
20 ESP LAP
35
Daniel
DA SILVA ANTONIO
29 ESP LAP
36
Eloy
RODRIGUEZ FERNANDEZ
41 ESP LAP
37
Pablo
RODRIGUEZ GONZALEZ
19 ESP LAP
38
Zoe
DEL RIO COLLAZO
19 ESP LAP
39
Alberto
LENDOIRO REGUEIRA
19 ESP LAP
40
Damian
BELLO FERNANDEZ
22 ESP LAP
41
Diego
LLOSA MIERES
20 ESP LAP
42
Gabriel
RAMOS VARELA
36 ESP LAP
43
Oscar
LEIRA DIAZ
25 ESP LAP
44
Igor
MEDIAVILLA ECHEVERRIA
48 ESP LAP
45
Borja
GOMEZ MENDEZ
20 ESP LAP
46
Gonzalo
INGUANZO MACHO
21 ESP DNF
47
Javier
ZAERA GISBERT
19 ESP DNF
48
Daniel
LOPEZ GUILLIN
40 ESP DNF
49
Iñaki
OJANGUREN BOTANA
30 ESP DNF Sluiten