Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Leicester, Cyclocross 2001
Groot-Brittanniƫ
Datum :
09-12-2001
Cross - Wedstrijd
Start
Leicestershire (Leicestershire), Groot-Brittanniƫ
Aankomst
Leicestershire (Leicestershire), Groot-Brittanniƫ
Hoofdindex Leicester, Cyclocross
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Roger Hammond
GBR
in 59m 51.00s
2
Geert Vandaele
BEL
op 03.00s
3
Matthew Ellis
GBR
op 40.00s
Details
1 Roger Hammond (Collstrop/Palmans) 59.51
2 Geert Vandaele (Belgium) 0.03
3 Matt Ellis (Ace RT/Hanson/Dolan/Impsport) 0.40
4 Jacques Eeckhout (Belgium) 2.10
5 Philip Dixon (Team Y2K/Trek/Sram/Lucozade) 3.03
6 Barrie Clarke (Diamond Back Racing) 3.04
7 Stuart Wearmouth (Science inSport.com) 3.11
8 Noel Clough (Pete Read Racing/Caygill Frames) 3.30
9 Nick Craig (Diamond Back Racing) 3.44
10 Carl Sturgeon (Be One Bikes/PowerBar) 3.59
11 Shaun Snodden (Ace RT/Hanson/Dolan/Impsport) 4.12
12 Daniel Booth (Ace RT/Hanson/Dolan/Impsport) 4.12
13 Darren Atkins (MI Racing/Peugeot/Extran/Michelin) 4.25
14 David Bowater (Stourbridge CC) 4.33
15 Steve Knight (MI Racing/Peugeot/Extran/Michelin) 4.53
16 James Bryan (Ace RT/Hanson/Dolan/Impsport) 5.20
17 Gavin Hardwicke (Ashfield RC) 5.20
18 Chris Young (Team Marie Curie/Dynorod) 5.43
19 Keith Murray (Science in Sport.com) 5.56
20 Adrian Timmis (Team Y2K/Trek/Sram/Lucozade) 7.03
21 Peter Middlehurst (Octagon VC) 7.49
22 Daniel Alexander (Matlock CC/Wards Shoes/Clarks) 8.20
23 Alex Forrester (Matlock CC/Wards Shoes/Clarks) 9.05
24 Jonathan Male (Pedal Power Loughborough) 9.17
25 Ben Eedy (Team Bradgate) 11.04
26 Brian Curtis (Team Corridori/Specialized) 11.50
One lap behind
27 Daniel Bedford (Huddersfield Star Wheelers)
28 Russell Parkins (Elmy Cycles RT)
29 Jordan Aveyard (Cycle Force 2000)
30 Graham Rogerson (Army CRT)
31 William Bjergfelt (Diamond Back Racing)
32 Andrew Naylor (Ashfield RC)
33 Greg Simcock (Elmy Cycles RT)
34 Ross Adams (Red Kite Cycles)
35 James Furniss (Matlock CC/Wards Shoes/Clarks)
36 Phillip Matthews (Abergavenny RC/Mimo)
37 Steven Bloor (Matlock CC/Wards Shoes/Clarks)
38 Tom Fowler (Pearce Cycles RT)
39 Paul Wright (Ace RT/Hanson/Dolan/Impsport)
40 Chris Bradley (VC Excel/G & G Homes)
41 Hugo Hocknell (St Ives CC)
42 Robert Hunt (Octagon VC)
43 Simon Jones (Leicester Off Road Club)
44 Gareth Roberts (Army CRT)
45 Peter Giddings (Total Fitness TC)
46 Phil Topliss (Matlock CC/Wards Shoes/Clarks)
47 Mark Leyland (Horwich CC)
48 Stefan Wyman (Octagon VC)
49 Robert Wimble (South Pennine RC)
50 Dan Ellmore (Ace RT/Hanson/Dolan/Impsport)
51 Marcos Schier (Private Member)
52 Gareth Whittall (Beez Neez)
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close