Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Lostice, Cyclocross, Nieuwelingen 2011
Tsjechië
Datum :
08-10-2011
Cross - Wedstrijd
Start
Lostice (Olomoucky Kraj), Tsjechië
Aankomst
Lostice (Olomoucky Kraj), Tsjechië
Hoofdindex Lostice, Cyclocross, Nieuwelingen
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Pavel Camrda
CZE
in 36m 15.00s
2
Adam Toupalík
CZE
op 07.00s
3
Matouš Hynek
CZE
op 09.00s
Details
1. 2 CZE19960924 CAMRDA Pavel Giessegi team 00:36:15 00:00:00 60
2. 1 CZE19960509 ŤOUPALÍK Adam Cyklo Team Tábor 00:36:22 00:00:07 50
3. 42 CZE19960716 HYNEK Matouš SKC Prostějov 00:36:24 00:00:09 45
4. 35 CZE19960113 DEJMEK Martin Velosport Valenta SCOTT Team 00:36:52 00:00:37 40
5. 3 CZE19960606 KOVÁŘ Jan TJ FAVORIT Brno 00:37:19 00:01:04 35
6. 16 CZE19960630 LEHKÝ Roman KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:38:11 00:01:56 30
7. 7 CZE19961003 HONZÍK Jakub Johnson Controls TJ Auto Škoda 00:38:40 00:02:25 28
8. 22 CZE19960219 PAPEŽ Vít Cyklo Team Tábor 00:38:54 00:02:39 26
9. 24 CZE19970522 KVIETOK Pavel ŽP Šport, a.s. 00:39:02 00:02:47 24
10. 9 CZE19960630 LANGR Štěpán REMERX CYCLING TEAM Kolín 00:39:09 00:02:54 22
11. 8 CZE19970421 MATĚJČEK Martin Cyklo Team Tábor 00:39:15 00:03:00 20
12. 6 CZE19961018 BARTOŇ Jan REMERX CYCLING TEAM Kolín 00:39:33 00:03:18 19
13. 11 CZE19970131 RUFFER Matěj TJ Lokomotiva Beroun 00:39:43 00:03:28 18
14. 12 CZE19960501 TOMAN Vojtěch TJ FAVORIT Brno 00:39:56 00:03:41 17
15. 14 CZE19960727 PREJDA Václav S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA 00:40:04 00:03:49 16
16. 19 CZE19970926 BRÁZDA Michal TJ FAVORIT Brno 00:41:16 00:05:01 15
17. 37 CZE19960618 PETRUŠ Jiří ACS DRAK VRBNO 00:41:57 00:05:42 14
18. 34 GER19970404 QUINT Lukas RSV Peitz 00:42:10 00:05:55 13
19. 41 CZE19970118 MAYER Daniel CK MTB Maraton Hlinsko 00:42:21 00:06:06 12
20. 10 CZE19960424 GRUBER Pavel CK DACOM PHARMA KYJOV 00:42:29 00:06:14 11
21. 27 CZE19960203 VRÁNA Dominik KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:42:31 00:06:16 10
22. 40 SVK19970402 MIHALÍČEK Daniel ŽP Šport, a.s. 00:42:43 00:06:28 9
23. 20 CZE19960211 JÍLEK Filip TJ Lokomotiva Beroun 00:44:20 00:08:05 8
24. 15 CZE19970319 NEUMAN Daniel TJ Stadion Louny 1 7
25. 18 CZE19960423 JEŘÁBEK Jaromír REMERX CYCLING TEAM Kolín 1 6
26. 25 CZE19961128 PLIML Martin TJ Lokomotiva Beroun 1 5
27. 32 CZE19970105 PITELKA Vojtěch TJ FAVORIT Brno 2 4
28. 38 CZE19960709 VAJDA Eric RSG Augsburg 2 3
29. 39 CZE19971225 KORDAČ Petr TJ CYKLOPRAG 3 2
Nenastoupili
26 TRNČÍK Matěj TJ CYKLOPRAG
Nedokončili
36 KUNT Lukáš REMERX CYCLING TEAM Kolín
Sluiten
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close