Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Unicov, Cyclocross, Junioren 2012
Tsjechië
Datum :
28-09-2012
Cross - Wedstrijd
Start
Unicov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
Aankomst
Unicov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
Hoofdindex Unicov, Cyclocross, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Karel Pokorný
CZE
in 42m 28.00s
2
Adam Toupalík
CZE
op 01m 01.00s
3
Matouš Hynek
CZE
op 01m 39.00s
Details
1. 1 CZE19950103 POKORNÝ Karel Johnson Controls TJ Auto Škoda 00:42:28 00:00:00 60
2. 2 CZE19960509 ŤOUPALÍK Adam ČEZ Cyklo Team Tábor 00:43:29 00:01:01 50
3. 40 CZE19960716 HYNEK Matouš SKC Prostějov 00:44:07 00:01:39 45
4. 7 CZE19960630 LEHKÝ Roman KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:44:22 00:01:54 40
5. 11 CZE19950516 SVRČINA Karel S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA 00:44:34 00:02:06 35
6. 6 CZE19951216 KUBÍN Filip ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:44:59 00:02:31 30
7. 12 CZE19960606 KOVÁŘ Jan MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:45:10 00:02:42 28
8. 10 CZE19950927 VOMÁČKO Václav REMERX-MERIDA TEAM Kolín 00:45:17 00:02:49 26
9. 8 CZE19960113 DEJMEK Martin ČEZ Cyklo Team Tábor 00:45:42 00:03:14 24
10. 5 CZE19961003 HONZÍK Jakub Johnson Controls TJ Auto Škoda 00:46:24 00:03:56 22
11. 15 CZE19950623 LACINA Jan Team Louny 00:46:26 00:03:58 20
12. 19 CZE19961018 BARTOŇ Jan REMERX-MERIDA TEAM Kolín 00:47:15 00:04:47 19
13. 9 CZE19960203 VRÁNA Dominik KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:47:15 00:04:47 18
14. 21 CZE19951016 BROKEŠ Rostislav MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:47:33 00:05:05 17
15. 25 CZE19960219 PAPEŽ Vít ČEZ Cyklo Team Tábor 00:48:00 00:05:32 16
16. 22 CZE19960903 CHARVÁT Jan Johnson Controls TJ Auto Škoda 00:48:47 00:06:19 15
17. 27 CZE19960618 PETRUŠ Jiří ACS DRAK VRBNO 00:49:07 00:06:39 14
18. 28 CZE19960709 JINDRA Šimon KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:49:38 00:07:10 13
19. 16 CZE19950830 FIALA Petr MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 1 12
20. 14 CZE19960727 PREJDA Václav S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA 1 11
21. 32 CZE19960118 TUREK Lukáš REMERX-MERIDA TEAM Kolín 1 10
22. 29 CZE19961112 MOTYČKA Tomáš Johnson Controls TJ Auto Škoda 1 9
23. 31 CZE19961128 PLIML Martin TJ Lokomotiva Beroun 1 8
24. 36 CZE19961125 ANDRŠ Jakub KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 1 7
25. 26 CZE19960211 JÍLEK Filip TJ Lokomotiva Beroun 1 6
26. 35 CZE19960618 RYŠKA Marek ACS DRAK VRBNO 1 5
27. 33 CZE19960510 VOKOUN Lukáš TJ Lokomotiva Beroun 1 4
28. 20 CZE19960630 LANGR Štěpán REMERX-MERIDA TEAM Kolín 2 3
Nedokončili
13 ŠÍREK Adrian KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
41 SEKANINA Adam MORAVEC-MERIDA CZECH MTB TEAM
67 HAMPL Vojtěch CYKLO MXM HULÍN
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close