Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Celje 2014
Tušev vzpon na Celjsko kočo
Slovenië
Datum :
21-06-2014
Weg - Wedstrijd
Start
Celje (Bohinj), Slovenië
Aankomst
Celje (Bohinj), Slovenië
Hoofdindex Celje
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Matej Lovše
SLO
in 17m 12.00s
2
Blaž Bonča
SLO
op 47.00s
3
Gregor Tekavec
SLO
op 50.00s
4
Luka Pajek
SLO
op 01m 22.00s
5
Borut Roušcek
SLO
op 01m 47.00s
Details
Absolutno:
Moški
Uvr. Št.št. Priimek/Ime Kat. LR Klub Čas UvK
1 9 Lovše Matej MA 1983 TUŠMOBIL 0:17:12.8 1
2 4 Bonča Blaž AA 1989 TUŠMOBIL 0:17:59.2 1
3 10 Tekavec Gregor MC 1974 TUŠMOBIL 0:18:02.4 1
4 113 Pajek Luka AA 1996 TEKTONIK 0:18:34.3 2
5 8 Rovšček Borut MC 1971 TUŠMOBIL 0:18:59.6 2
6 7 Melanšek Iztok MD 1966 KK TUŠMOBIL 0:19:23.4 1
7 252 Jelič Borja MC 1974 KK TUŠMOBIL 0:19:48.4 3
8 233 Glinšek Tilen AA 1998 RADENSKA-AS 0:19:49.4 3
9 213 Gučelj Andrej MB / BIKE REPUBLIC 0:19:49.6 1
10 39 Fijavž Matej AA 1985 KK ROGLA 0:19:50.9 4
11 238 Sevšek Matic AA 1985 ADRENALIN BIKE CELJE 0:19:51.9 5
11 240 Skale Grega MB 1977 / 0:19:51.9 2
13 47 Gorčan Aljaž AA 1992 ŠMARŠKI FORUM 0:19:52.8 6
14 83 Kvas Miha AA 1994 ŠD TINJE 0:19:53.4 7
15 5 Fabjan Matic MB 1976 TUŠ MOBIL 0:20:03.3 3
16 17 Bolha Jan AA 1989 ŠMARŠKI FORUM 0:20:22.5 8
17 68 Kočnik Simon AA 1988 ŠD TINJE KOŠTRUNI 0:20:32.4 9
18 114 Pajek Rok AA 1994 / 0:20:36.3 10
19 218 Slapšak Grega AA 1985 / 0:20:46.3 11
20 220 Haložan Marko MC 1971 PLETENKA RACING TEAM 0:20:46.4 4
21 175 Prevejšek Damjan MA 1980 KK MASTER TEAM 0:20:46.6 2
22 143 Stojan Tomaž AA 1992 KK ROGLA 0:20:49.8 12
23 84 Lapornik Andrej MD 1969 BIKEREPUBLIC 0:20:54.8 2
24 112 Paher Marko MB 1979 / 0:20:57.1 4
25 221 Zlodej Sebastian AA 1985 BIKE REPUBLIC 0:21:14.1 13
26 99 Mernik Brane MD 1967 SR-TEAM 0:21:17.5 3
27 117 Pernovšek Simon AA 1986 BICIKEL.COM 0:21:17.9 14
28 169 Žurbi Jure AA 1989 ŠRK CELJE 0:21:20.4 15
29 244 Korimšek Žan AA 1997 KK RADENSKA ROG 0:21:31.6 16
30 126 Rozman Matevž MB 1975 DIAVOLO 0:21:42.8 5
31 172 Četina Nejc AA 1991 / 0:21:43.2 17
32 176 Ludinek Vinko MC 1971 KK RAVNE 0:21:45.3 5
33 44 Gabrovšek Sandi ME 1962 / 0:21:46.2 1
34 11 Vantur Miha MB 1979 TUŠMOBIL 0:21:50.3 6
35 46 Golob Andrej AA 1989 TEAM KORAK NAPREJ 0:21:55.3 18
36 96 Maze Marko MA 1983 ŠMARŠKI FORUM 0:21:55.7 3
37 88 M. Tyson Zlatko MA 1980 TEAM KORAK NAPREJ 0:22:01.7 4
38 269 Jančič Janko MC 1974 / 0:22:17.6 6
39 72 Kostajnšek Matej AA 1996 KK LAŠKO 0:22:22.2 19
40 214 Schell Andrej MC / BIKE REPUBLIC 0:22:22.7 7
41 247 Velepec Jure MD 1965 ŠRK CELJE 0:22:40.5 4
42 98 Medvešek Samo AA 1989 KK MASTER TEAM 0:22:43.7 20
43 25 Cmok Primož MA 1983 ŠENTJUR POWER 0:22:45.5 5
44 82 Kresnik Rudi MD 1969 / 0:22:47.5 5
45 70 Korošec Aleš MF 1958 ŠTUKLEK - MAK TEAM 0:22:52.1 1
46 73 Kostanjšek Uroš MB 1979 KK LAŠKO 0:23:11.4 7
47 140 Spolenak Gregor MA 1981 / 0:23:13.5 6
48 204 Herman Tomaž MA 1979 / 0:23:37.5 7
49 208 Rogelj Jože MG 1951 BAUER-CENTER 0:23:40.4 1
50 189 Poljšak Boštjan MD 1968 KK SPRINT NOVO MESTO 0:23:42.7 6
51 71 Kosmač Karl MG 1954 / 0:23:43.1 2
52 226 Deželak Denis AA 1987 / 0:23:45.3 21
53 212 Esih Luka AA 1999 / 0:23:47.6 22
54 187 Brečko Damjan MB 1977 / 0:23:47.9 8
55 185 Ravnak David AA 1996 / 0:23:53.8 23
56 3 Švrljuga Ivo MB / / 0:24:02.4 9
57 128 Rožanc Peter MD 1968 ENERGIJA VELENJE 0:24:11.0 7
58 270 Mitič Bojan MA 1982 / 0:24:11.4 8
59 62 Jurko Matija MA 1982 KITARIST.SI 0:24:20.3 9
60 198 Pograjc Zvone ME 1962 KK ZAGORSKA DOLINA 0:24:21.7 2
61 130 Senica Miha AA 1987 PEDALASKO 0:24:27.9 24
62 250 Marot Blaž AA 1995 OK-SG 0:24:32.0 25
63 141 Stankovič Dragan MF 1958 KD SPRINT 0:24:32.8 2
64 167 Zupančič Leon MB 1977 / 0:24:39.6 10
65 79 Kramer Andrej MD 1966 NAJS 0:24:49.6 8
66 64 Kladnik Aleksander MB 1978 / 0:24:53.1 11
67 251 Lesnjak Boris AA 1992 ŠMARŠKI FORUM 0:24:54.3 26
68 242 Štigl Rudi MF 1957 / 0:24:58.4 3
69 174 Zupanc Andrej MC 1970 / 0:24:59.3 8
70 222 Gričnik Hinko ME 1962 GANESHA 0:25:02.5 3
71 89 Maglica Samo AA 1987 / 0:25:03.8 27
72 209 Šeligo Anton MF 1957 / 0:25:12.5 4
73 200 Prah Marjan MF 1959 TINJE 0:25:21.9 5
74 190 Car Ljubo MF 1955 / 0:25:22.0 6
75 249 Voh Daniel MF 1958 / 0:25:25.8 7
76 58 Janžovnik Boštjan AA 1991 / 0:25:31.5 28
77 171 Volavšek Gregor MD 1964 / 0:25:41.4 9
78 234 Burja Slavko ME 1961 / 0:25:44.7 4
79 35 Dovjak Dejan AA 1996 PD GORE 0:25:48.6 29
80 219 Oblak Jernej AA 1990 BEBRAVE 0:25:49.2 30
81 1 Tuš Mirko MF / / 0:25:55.5 8
82 149 Štefan Igor MC 1974 / 0:25:57.2 9
83 164 Zalokar Matija AA 1986 / 0:25:57.9 31
84 211 Mahorič Mitja MB / KK TUŠMOBIL 0:25:59.8 12
85 257 Marot Rado MF 1955 POWER ŠENTJUR 0:26:07.2 9
86 145 Škorja Primož MB 1975 / 0:26:09.9 13
87 273 Naraks Aljaž MA 1982 / 0:26:13.7 10
88 27 Cvenk Tomaž MC 1972 / 0:26:16.2 10
89 153 Urleb Urban AA 1986 ŠMARŠKI FORUM 0:26:24.1 32
90 151 Teršek Mitja MD 1969 KK LAŠKO 0:26:29.1 10
91 106 Nurković Osman MF 1958 KK ZAGORSKA DOLINA 0:26:39.7 10
92 94 Marot Igor MD 1968 KK LAŠKO 0:26:47.7 11
93 29 Čehun Srečko MF 1957 / 0:26:48.7 11
94 76 Koželj Franc MH 1946 / 0:26:54.4 1
95 282 Pečnik Aleksander MD 1968 LAVA TEAM 0:26:55.2 12
96 26 Cokan Jernej AA 1991 / 0:27:09.4 33
97 205 Burja Borut MC 1970 / 0:27:12.0 11
98 124 Pušnik Domen AA 1989 / 0:27:20.4 34
99 55 Jager Srečko ME 1962 ŠENTJURPOWER 0:27:21.7 5
100 158 Verovšek Tone ME 1963 ŠRK CELJE 0:27:30.0 6
101 274 Kramer Borut MD 1969 / 0:27:38.7 13
102 194 Gobec Vinko MF 1958 ŠENTJUR POWER 0:27:42.4 12
103 236 Bačovnik Jure MA 1982 / 0:27:43.4 11
104 232 Vrisk Peter ME 1961 / 0:28:02.4 7
105 34 Dovjak Jože MD 1966 PD GORE 0:28:02.5 14
106 227 Zeme Jurij AA 1987 / 0:28:07.8 35
107 102 Mlekuš Tomaž MB 1977 / 0:28:09.1 14
108 101 Mihalič Toni MD 1969 GAMSI 0:28:13.0 15
109 57 Jakopič Stane ME 1964 / 0:28:32.2 8
110 260 Frece Ferdinand MF / / 0:28:36.1 13
111 243 Vindišar Franci MD 1968 / 0:28:39.8 16
112 230 Rečnik Rok AA 1994 / 0:28:44.7 36
113 193 Gričnik Uroš AA 1991 / 0:28:49.8 37
114 109 Ocepek Borut MA 1983 / 0:28:50.4 12
115 127 Rozman Tadej MB 1978 / 0:28:55.5 15
116 154 Vidmar Tona MF 1959 KK ROGLA 0:28:57.7 14
117 203 Grudnik Andrej AA 1993 / 0:29:16.2 38
118 138 Smrkolj Martin AA 1990 / 0:29:17.4 39
119 192 Anželak Marko MD 1969 MTB KOROŠKA 0:29:24.3 17
120 228 Oman Miha AA 1999 / 0:29:24.4 40
121 129 Rožič Borut AA 1985 TURBO TEAM 0:29:25.9 41
122 108 Obreza Zdravko ME 1964 INFINITI 0:29:26.5 9
123 56 Jakop Matej AA 1988 / 0:29:29.3 42
124 159 Volavšek Matic AA 1987 / 0:29:31.1 43
125 150 Štorman Klemen MA 1981 / 0:29:31.2 13
126 195 Brglez Slavko MG 1953 / 0:29:32.3 3
127 105 Nareks Luka AA 1986 GAMSI-CC 0:29:40.2 44
128 60 Jelenc Bostjan MB 1978 / 0:29:41.6 16
129 231 Šošterič Marjan MF 1958 / 0:29:46.1 15
130 182 Lukež Žiga AA 1994 / 0:30:27.0 45
131 241 Privšek Cvetko ME 1962 / 0:30:28.6 10
132 261 Sedovnik Jaka MA 1983 / 0:30:40.6 14
133 24 Cizej Matic AA 1994 / 0:30:49.0 46
134 283 Pajič Mekri ME 1963 LAVA TEAM 0:30:49.8 11
135 253 Jeretin Ivan MI 1943 / 0:30:52.9 1
136 223 Jelovčan Brane MF 1959 / 0:30:58.3 16
137 107 Obreza Žan AA 1995 INFINITI 0:30:59.8 47
138 201 Lorger Andrej MA 1980 KK TRNOVLJE 0:31:02.6 15
139 132 Sever David AA 1994 / 0:31:08.9 48
140 258 Špat Andraž AA 1989 / 0:31:10.9 49
141 31 Debelak Žan AA 1991 / 0:31:28.3 50
142 256 Mavor Jože AA 1988 / 0:31:29.1 51
143 111 Oresnik Marko MC 1974 / 0:31:29.2 12
144 216 Pfeifer Matija AA 1986 / 0:31:32.4 52
145 104 Mlinarič Boštjan MD 1968 / 0:31:41.0 18
146 78 Krajnc Matjaž MC 1970 TNT 0:31:48.9 13
147 188 Kukolj Rok MA 1980 TEAM KORAK NAPREJ 0:32:14.7 16
148 103 Mlekuš Peter MC 1974 / 0:32:32.1 14
149 49 Grabner Roman MF 1959 / 0:32:35.3 17
150 85 Lebic Miha MA 1983 / 0:32:36.6 17
151 152 Tomazin Denis AA 1987 / 0:32:44.4 53
152 254 Peternel Janez MH 1949 / 0:33:08.9 2
153 278 Žlaus Uroš MB 1978 / 0:33:21.7 17
154 139 Spahić Nusmir MA 1980 ŠD GORENJE 0:33:29.8 18
155 170 Kovačič Dušan ME 1962 / 0:33:38.7 12
156 97 Mazej Igor AA 1985 / 0:34:01.9 54
157 162 Vučina Edvard ME 1962 TNT 0:34:06.1 13
158 23 Cerar Igor ME 1960 KK ROGLA 0:34:29.9 14
159 262 Sedovnik Borut MF 1955 AND BY ANDRAZ 0:34:49.6 18
160 48 Gostiša Matej AA 1994 / 0:35:29.8 55
161 177 Vreče Martin MG / / 0:35:48.0 4
162 33 Deželak Jure AA 1986 GAMSI 0:36:16.0 56
163 43 Frumen Danilo MF 1958 / 0:36:26.6 19
164 224 Kramžar Primož AA / / 0:36:30.4 57
165 22 Brisnik Matic AA 1991 / 0:36:33.6 58
166 235 Špende Marjan MD 1969 / 0:36:57.8 19
167 279 Murelj Simon MB 1977 GAMSI 0:37:43.6 18
168 51 Groleger Marko MI 1938 KK ROGLA 0:38:09.7 2
169 157 Verhovšek Andrej MC 1972 GAMSI 0:38:28.5 15
170 267 Tajnikar Alojz MF 1958 / 0:39:49.4 20
171 186 Cesar Tone (cecko) MI 1937 KK TRBOVLJE 0:40:13.3 3
172 125 Raznožnik Tomaž MD 1965 / 0:40:18.5 20
173 32 Dernovšek Uroš MA 1983 ŠMD BLAGOVNA 0:40:44.8 19
174 196 Vižin Marko MG 1950 / 0:41:08.7 5
175 28 Čadej Davor MA 1983 / 0:41:58.1 20
176 119 Planko Boštjan AA 1999 / 0:42:20.9 59
177 148 Špeglič Ivan ME 1962 / 0:42:32.0 15
178 21 Breznik Andrej AA 1988 / 0:42:37.7 60
179 20 Breznik Robert MB 1976 / 0:46:07.0 19
180 93 Mak Milan MA 1982 / 0:48:02.6 21
181 147 Špacapan Dejan MA 1983 / 1:00:44.6 22
/ 229 Prevolšek Gregor MB 1978 / DQ /
Ženske
Uvr. Št.št. Priimek/Ime Kat. LR Klub Čas UvK
1 6 Gulic Teja ZA 1982 TUSMOBIL 0:21:42.7 1
2 181 Jagodic Andreja ZB 1975 KK TUŠMOBIL 0:23:00.8 1
3 45 Godec Andreja ZB 1977 ROSSI SPORT 0:24:22.0 2
4 225 Kalan Lubajnšek Petra ZB 1971 MEDEX 0:26:36.6 3
5 239 Kovče Urška ZA 1984 / 0:26:53.5 2
6 36 Drnovšek Anja ZA 1996 KK ZAGORSKA DOLINA 0:28:29.3 3
7 52 Horvat Zalika ZB 1972 ŠD VENTILČEK 0:29:35.5 4
8 2 Tuš Tanja ZB / / 0:29:40.2 5
9 173 Prešeren Matejka ZC 1964 KK ZAVRŠNICA 0:29:45.0 1
10 77 Krajnc Martina ZA 1991 / 0:29:46.7 4
11 95 Mašera Natalija ZA 1982 / 0:30:21.8 5
12 87 Leskovar Andreja ZA 1988 ŠD TINJE KOŠTRUNI 0:31:00.1 6
13 18 Boršič Janja ZB 1975 / 0:31:13.1 6
14 160 Vrečko Vera ZC 1963 / 0:31:20.9 2
15 184 Ravnak Tamara ZB 1972 / 0:31:32.0 7
16 191 Kališnik Mojca ZC 1962 / 0:31:45.1 3
17 178 Hvala Ula ZA 1996 / 0:32:01.9 7
18 90 Majcen Nia ZA 1987 / 0:34:15.1 8
19 265 Teržan Vida ZC 1962 KD MOBILNI 0:34:22.7 4
20 63 Kačičnik Nataša ZB 1971 KK ROGLA 0:34:57.2 8
21 16 Berčon Irena ZC 1949 / 0:35:31.7 5
22 245 Vindišar Petra ZB 1971 / 0:35:41.7 9
23 74 Kotnik Jožica ZB 1966 KK ROGLA 0:37:03.2 10
24 180 Kramer Jana ZA 1973 / 0:37:55.4 9
25 166 Završnik Teja ZA 1987 / 0:43:01.0 10
26 40 Fijavž Danica ZC 1962 KK ROGLA 0:44:52.8 6
27 75 Kotnik Nadja ZB 1970 / 0:47:56.9 11
28 210 Kastrin Klavdija ZB 1969 / 0:49:01.5 12
29 38 Drnovšek Zavšek Tatjana ZB 1970 / 0:54:12.6 13
Kategorije:
AA - Amater (od 15 do 29 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 4 Bonča Blaž 1989 TUŠMOBIL 0:17:59.2
2 113 Pajek Luka 1996 TEKTONIK 0:18:34.3
3 233 Glinšek Tilen 1998 RADENSKA-AS 0:19:49.4
4 39 Fijavž Matej 1985 KK ROGLA 0:19:50.9
5 238 Sevšek Matic 1985 ADRENALIN BIKE CELJE 0:19:51.9
6 47 Gorčan Aljaž 1992 ŠMARŠKI FORUM 0:19:52.8
7 83 Kvas Miha 1994 ŠD TINJE 0:19:53.4
8 17 Bolha Jan 1989 ŠMARŠKI FORUM 0:20:22.5
9 68 Kočnik Simon 1988 ŠD TINJE KOŠTRUNI 0:20:32.4
10 114 Pajek Rok 1994 / 0:20:36.3
11 218 Slapšak Grega 1985 / 0:20:46.3
12 143 Stojan Tomaž 1992 KK ROGLA 0:20:49.8
13 221 Zlodej Sebastian 1985 BIKE REPUBLIC 0:21:14.1
14 117 Pernovšek Simon 1986 BICIKEL.COM 0:21:17.9
15 169 Žurbi Jure 1989 ŠRK CELJE 0:21:20.4
16 244 Korimšek Žan 1997 KK RADENSKA ROG 0:21:31.6
17 172 Četina Nejc 1991 / 0:21:43.2
18 46 Golob Andrej 1989 TEAM KORAK NAPREJ 0:21:55.3
19 72 Kostajnšek Matej 1996 KK LAŠKO 0:22:22.2
20 98 Medvešek Samo 1989 KK MASTER TEAM 0:22:43.7
21 226 Deželak Denis 1987 / 0:23:45.3
22 212 Esih Luka 1999 / 0:23:47.6
23 185 Ravnak David 1996 / 0:23:53.8
24 130 Senica Miha 1987 PEDALASKO 0:24:27.9
25 250 Marot Blaž 1995 OK-SG 0:24:32.0
26 251 Lesnjak Boris 1992 ŠMARŠKI FORUM 0:24:54.3
27 89 Maglica Samo 1987 / 0:25:03.8
28 58 Janžovnik Boštjan 1991 / 0:25:31.5
29 35 Dovjak Dejan 1996 PD GORE 0:25:48.6
30 219 Oblak Jernej 1990 BEBRAVE 0:25:49.2
31 164 Zalokar Matija 1986 / 0:25:57.9
32 153 Urleb Urban 1986 ŠMARŠKI FORUM 0:26:24.1
33 26 Cokan Jernej 1991 / 0:27:09.4
34 124 Pušnik Domen 1989 / 0:27:20.4
35 227 Zeme Jurij 1987 / 0:28:07.8
36 230 Rečnik Rok 1994 / 0:28:44.7
37 193 Gričnik Uroš 1991 / 0:28:49.8
38 203 Grudnik Andrej 1993 / 0:29:16.2
39 138 Smrkolj Martin 1990 / 0:29:17.4
40 228 Oman Miha 1999 / 0:29:24.4
41 129 Rožič Borut 1985 TURBO TEAM 0:29:25.9
42 56 Jakop Matej 1988 / 0:29:29.3
43 159 Volavšek Matic 1987 / 0:29:31.1
44 105 Nareks Luka 1986 GAMSI-CC 0:29:40.2
45 182 Lukež Žiga 1994 / 0:30:27.0
46 24 Cizej Matic 1994 / 0:30:49.0
47 107 Obreza Žan 1995 INFINITI 0:30:59.8
48 132 Sever David 1994 / 0:31:08.9
49 258 Špat Andraž 1989 / 0:31:10.9
50 31 Debelak Žan 1991 / 0:31:28.3
51 256 Mavor Jože 1988 / 0:31:29.1
52 216 Pfeifer Matija 1986 / 0:31:32.4
53 152 Tomazin Denis 1987 / 0:32:44.4
54 97 Mazej Igor 1985 / 0:34:01.9
55 48 Gostiša Matej 1994 / 0:35:29.8
56 33 Deželak Jure 1986 GAMSI 0:36:16.0
57 224 Kramžar Primož / / 0:36:30.4
58 22 Brisnik Matic 1991 / 0:36:33.6
59 119 Planko Boštjan 1999 / 0:42:20.9
60 21 Breznik Andrej 1988 / 0:42:37.7
MA - Master A (od 30 do 34 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 9 Lovše Matej 1983 TUŠMOBIL 0:17:12.8
2 175 Prevejšek Damjan 1980 KK MASTER TEAM 0:20:46.6
3 96 Maze Marko 1983 ŠMARŠKI FORUM 0:21:55.7
4 88 M. Tyson Zlatko 1980 TEAM KORAK NAPREJ 0:22:01.7
5 25 Cmok Primož 1983 ŠENTJUR POWER 0:22:45.5
6 140 Spolenak Gregor 1981 / 0:23:13.5
7 204 Herman Tomaž 1979 / 0:23:37.5
8 270 Mitič Bojan 1982 / 0:24:11.4
9 62 Jurko Matija 1982 KITARIST.SI 0:24:20.3
10 273 Naraks Aljaž 1982 / 0:26:13.7
11 236 Bačovnik Jure 1982 / 0:27:43.4
12 109 Ocepek Borut 1983 / 0:28:50.4
13 150 Štorman Klemen 1981 / 0:29:31.2
14 261 Sedovnik Jaka 1983 / 0:30:40.6
15 201 Lorger Andrej 1980 KK TRNOVLJE 0:31:02.6
16 188 Kukolj Rok 1980 TEAM KORAK NAPREJ 0:32:14.7
17 85 Lebic Miha 1983 / 0:32:36.6
18 139 Spahić Nusmir 1980 ŠD GORENJE 0:33:29.8
19 32 Dernovšek Uroš 1983 ŠMD BLAGOVNA 0:40:44.8
20 28 Čadej Davor 1983 / 0:41:58.1
21 93 Mak Milan 1982 / 0:48:02.6
22 147 Špacapan Dejan 1983 / 1:00:44.6
MB - Master B (od 35 do 39 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 213 Gučelj Andrej / BIKE REPUBLIC 0:19:49.6
2 240 Skale Grega 1977 / 0:19:51.9
3 5 Fabjan Matic 1976 TUŠ MOBIL 0:20:03.3
4 112 Paher Marko 1979 / 0:20:57.1
5 126 Rozman Matevž 1975 DIAVOLO 0:21:42.8
6 11 Vantur Miha 1979 Tušmobil 0:21:50.3
7 73 Kostanjšek Uroš 1979 KK Laško 0:23:11.4
8 187 Brečko Damjan 1977 / 0:23:47.9
9 3 Švrljuga Ivo / / 0:24:02.4
10 167 Zupančič Leon 1977 / 0:24:39.6
11 64 Kladnik Aleksander 1978 / 0:24:53.1
12 211 Mahorič Mitja / KK TUŠMOBIL 0:25:59.8
13 145 Škorja Primož 1975 / 0:26:09.9
14 102 Mlekuš Tomaž 1977 / 0:28:09.1
15 127 Rozman Tadej 1978 / 0:28:55.5
16 60 Jelenc Bostjan 1978 / 0:29:41.6
17 278 Žlaus Uroš 1978 / 0:33:21.7
18 279 Murelj Simon 1977 GAMSI 0:37:43.6
19 20 Breznik Robert 1976 / 0:46:07.0
/ 229 Prevolšek Gregor 1978 / DQ
MC - Master C (od 40 do 44 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 10 Tekavec Gregor 1974 TUŠMOBIL 0:18:02.4
2 8 Rovšček Borut 1971 TUŠMOBIL 0:18:59.6
3 252 Jelič Borja 1974 KK TUŠMOBIL 0:19:48.4
4 220 Haložan Marko 1971 PLETENKA RACING TEAM 0:20:46.4
5 176 Ludinek Vinko 1971 KK RAVNE 0:21:45.3
6 269 Jančič Janko 1974 / 0:22:17.6
7 214 Schell Andrej / BIKE REPUBLIC 0:22:22.7
8 174 Zupanc Andrej 1970 / 0:24:59.3
9 149 Štefan Igor 1974 / 0:25:57.2
10 27 Cvenk Tomaž 1972 / 0:26:16.2
11 205 Burja Borut 1970 / 0:27:12.0
12 111 Oresnik Marko 1974 / 0:31:29.2
13 78 Krajnc Matjaž 1970 TNT 0:31:48.9
14 103 Mlekuš Peter 1974 / 0:32:32.1
15 157 Verhovšek Andrej 1972 GAMSI 0:38:28.5
MD - Master D (od 45 do 49 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 7 Melanšek Iztok 1966 KK TUŠMOBIL 0:19:23.4
2 84 Lapornik Andrej 1969 BIKEREPUBLIC 0:20:54.8
3 99 Mernik Brane 1967 SR-TEAM 0:21:17.5
4 247 Velepec Jure 1965 ŠRK CELJE 0:22:40.5
5 82 Kresnik Rudi 1969 / 0:22:47.5
6 189 Poljšak Boštjan 1968 KK SPRINT NOVO MESTO 0:23:42.7
7 128 Rožanc Peter 1968 ENERGIJA VELENJE 0:24:11.0
8 79 Kramer Andrej 1966 NAJS 0:24:49.6
9 171 Volavšek Gregor 1964 / 0:25:41.4
10 151 Teršek Mitja 1969 KK LAŠKO 0:26:29.1
11 94 Marot Igor 1968 KK LAŠKO 0:26:47.7
12 282 Pečnik Aleksander 1968 LAVA TEAM 0:26:55.2
13 274 Kramer Borut 1969 / 0:27:38.7
14 34 Dovjak Jože 1966 PD GORE 0:28:02.5
15 101 Mihalič Toni 1969 GAMSI 0:28:13.0
16 243 Vindišar Franci 1968 / 0:28:39.8
17 192 Anželak Marko 1969 MTB KOROŠKA 0:29:24.3
18 104 Mlinarič Boštjan 1968 / 0:31:41.0
19 235 Špende Marjan 1969 / 0:36:57.8
20 125 Raznožnik Tomaž 1965 / 0:40:18.5
ME - Master E (od 50 do 54 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 44 Gabrovšek Sandi 1962 / 0:21:46.2
2 198 Pograjc Zvone 1962 KK ZAGORSKA DOLINA 0:24:21.7
3 222 Gričnik Hinko 1962 GANESHA 0:25:02.5
4 234 Burja Slavko 1961 / 0:25:44.7
5 55 Jager Srečko 1962 ŠentjurPower 0:27:21.7
6 158 Verovšek Tone 1963 ŠRK CELJE 0:27:30.0
7 232 Vrisk Peter 1961 / 0:28:02.4
8 57 Jakopič Stane 1964 / 0:28:32.2
9 108 Obreza Zdravko 1964 Infiniti 0:29:26.5
10 241 Privšek Cvetko 1962 / 0:30:28.6
11 283 Pajič Mekri 1963 LAVA TEAM 0:30:49.8
12 170 Kovačič Dušan 1962 / 0:33:38.7
13 162 Vučina Edvard 1962 TNT 0:34:06.1
14 23 Cerar Igor 1960 KK ROGLA 0:34:29.9
15 148 Špeglič Ivan 1962 / 0:42:32.0
MF - Master F (od 55 do 59 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 70 Korošec Aleš 1958 ŠTUKLEK - MAK TEAM 0:22:52.1
2 141 Stankovič Dragan 1958 KD SPRINT 0:24:32.8
3 242 Štigl Rudi 1957 / 0:24:58.4
4 209 Šeligo Anton 1957 / 0:25:12.5
5 200 Prah Marjan 1959 TINJE 0:25:21.9
6 190 Car Ljubo 1955 / 0:25:22.0
7 249 Voh Daniel 1958 / 0:25:25.8
8 1 Tuš Mirko / / 0:25:55.5
9 257 Marot Rado 1955 POWER ŠENTJUR 0:26:07.2
10 106 Nurković Osman 1958 KK ZAGORSKA DOLINA 0:26:39.7
11 29 Čehun Srečko 1957 / 0:26:48.7
12 194 Gobec Vinko 1958 ŠENTJUR POWER 0:27:42.4
13 260 Frece Ferdinand / / 0:28:36.1
14 154 Vidmar Tona 1959 KK ROGLA 0:28:57.7
15 231 Šošterič Marjan 1958 / 0:29:46.1
16 223 Jelovčan Brane 1959 / 0:30:58.3
17 49 Grabner Roman 1959 / 0:32:35.3
18 262 Sedovnik Borut 1955 AND BY ANDRAZ 0:34:49.6
19 43 Frumen Danilo 1958 / 0:36:26.6
20 267 Tajnikar Alojz 1958 / 0:39:49.4
MG - Master G (od 60 do 64 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 208 Rogelj Jože 1951 BAUER-CENTER 0:23:40.4
2 71 Kosmač Karl 1954 / 0:23:43.1
3 195 Brglez Slavko 1953 / 0:29:32.3
4 177 Vreče Martin / / 0:35:48.0
5 196 Vižin Marko 1950 / 0:41:08.7
MH - Master H (od 65 do 69 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 76 Koželj Franc 1946 / 0:26:54.4
2 254 Peternel Janez 1949 / 0:33:08.9
MI - Master I (od 70 let naprej)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 253 Jeretin Ivan 1943 / 0:30:52.9
2 51 Groleger Marko 1938 KK ROGLA 0:38:09.7
3 186 Cesar Tone (cecko) 1937 KK TRBOVLJE 0:40:13.3
MO - Monokolo
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 142 Sternad Žiga 1992 ENKOLO TEAM 0:31:52.8
2 53 Hostnik Marjan 1968 2 SIMPL 0:49:29.1
O11 - Otroci (do 11 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 135 Sluga Matevž 2003 / 0:27:42.9
2 100 Mernik Sven 2006 SR-TEAM 0:44:12.3
O14 - Otroci (od 12 do 14 let)
Uvr. Št.št. Priimek/Ime LR Klub Čas
1 120 Poberžnik Juš 1999 / 0:22:14.0
2 115 Pajek Benjamin 2001 TEKTONIK 0:23:53.7
3 61 Jevšnik Nik 2000 / 0:24:04.6
4 202 Lesjak Luka 2000 / 0:29:52.8
5 136 Sluga Kaja 2000 / 0:31:51.2
6 19 Breznik Jaka 2000 / 0:37:38.3
7 37 Drnovšek Nika 2000 KK ZAGORSKA DOLINA 0:39:34.8
8 237 Breznikar Aleksander 2000 / 0:51:35.
Sluiten
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close