Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Salinas 2013
Dorletako Ama Saria
Spanje
Datum :
07-07-2013
119 km
Weg - Wedstrijd
Start
Salinas (Pais Vasco), Spanje
Aankomst
Salinas (Pais Vasco), Spanje
Hoofdindex Salinas
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Higinio Fernández Suárez
ESP
in 02h 59m 36.00s
2
Jon Iriarte Larruskain
ESP
op 02.00s
3
Eddy Valdespino Guerra
CUB
op 07.00s
4
Egoitz Murgoitio Recalde
ESP
op 25.00s
5
Javier Ruiz De Larrinaga Ibañez
ESP
op 43.00s
Details
1 115 FERNANDEZ,HIGINIO ESP19881006 53517352 ELITE LIZARTE 02:59:36
2 107 IRIARTE,ION ESP19910305 72539226 SUB23 GIPUZKOA-EKI SPORT 02:59:38
3 171 VALDESPINO,EDDY CUB19910618 Y0403110A SUB23 IBAIGANE OPEL 02:59:43
4 608 MURGOITIO,EGOITZ ESP19830807 16077121 ELITE GRUPO HIRUMET TALDEA 03:00:01
5 606 RUIZ DE LARRINAGA,JA ESP19791102 72731961 ELITE LIZARTE 03:00:18
6 61 LECHUGA,PABLO ESP19900816 77365940 ELITE CAJAMAR 03:00:52
7 296 IBARGUREN,ANTTON ESP19890420 72496547 ELITE TELCO´M 03:00:57
8 294 GUTIERREZ,JOSE MANUE ESP19880504 72147861 ELITE TELCO´M 03:00:57
9 118 GONZALEZ,AITOR ESP19901105 72576171 ELITE LIZARTE 03:00:57
10 161 GONZALEZ,ADRIAN ESP19920913 71299289 SUB23 IBAIGANE OPEL 03:00:57
11 109 MITXELENA,JULEN ESP19890510 44564900 ELITE GIPUZKOA-EKI SPORT 03:01:01
12 103 DEL BARRIO,JOSEBA ESP19891005 44165907 ELITE GIPUZKOA-EKI SPORT 03:01:04
13 267 AZKARATE,IKER ESP19940420 72504860 SUB23 IKOLAN LANALDI-ORDIZIAKO 03:01:04
14 240 GONZALEZ DE,OSCAR ESP19940529 5713379 SUB23 NATURGAS ENERGIA 03:01:04
15 126 MARTINEZ,RAUL ESP19911109 78758767 SUB23 LIZARTE 03:01:04
16 251 MEDINA,FRANCISCO JO ESP19930529 80163931 SUB23 CAJA RURAL 03:01:04
17 77 MARQUEZ,JOSE ALBERTO ESP19901220 47257496 ELITE INCA CLUB CICLISTA 03:01:04
18 116 ORTEGO DE,ARMANDO ESP19901102 50470685 ELITE LIZARTE 03:01:18
19 256 JIMENEZ,CARLOS ANTON ESP19920202 5933532 SUB23 CAJA RURAL 03:01:18
20 321 MASCARO,SEBASTIAN ESP19910516 41536750 SUB23 BAQUE-CAMPOS-TEAM 03:01:18
21 117 MARTIN,VICTOR ESP19900408 70810669 ELITE LIZARTE 03:01:18
22 322 ARMENGOL,EDUARDO ESP19930714 16638440 SUB23 BAQUE-CAMPOS-TEAM 03:01:31
23 374 LASTRA,JONATHAN ESP19930603 79008537 SUB23 GRUPO HIRUMET TALDEA 03:01:31
24 158 BARRENETXEA,ANDER ESP19920329 72539566 SUB23 IBAIGANE OPEL 03:01:40
25 603 ELORRIAGA,UNAI ESP19800622 45627385 ELITE EUSTRAK 03:01:57
26 136 EZKIETA,MIKEL ESP19940504 73125566 SUB23 LIZARTE 03:01:57
27 239 FONT,BERNAT ESP19940207 52919002 SUB23 NATURGAS ENERGIA 03:02:24
28 139 AGUILERA,MIGUEL ANGE ESP19940912 77147613 SUB23 LIZARTE 03:02:50
29 65 TRUJILLO,ADRIAN ESP19911227 78639797 SUB23 TALAVERA CLUB CICLISTA 03:02:50
30 210 CIVERA,DAVID ESP19940727 22589994 SUB23 KOPLAD-UNI 2 03:03:58
31 211 PELEGRI,OSCAR ESP19940530 53726175 SUB23 KOPLAD-UNI 2 03:03:58
32 306 PRIETO,FRANCISCO ESP19920728 53937104 SUB23 HOSTAL LATORRE 03:04:05
33 68 MAIQUES,JULIO ESP19900105 71952353 ELITE GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 03:04:05
34 355 GONZALEZ,IVAN ESP19870228 72753390 ELITE FORONDA C.D.C. 03:04:05
35 329 ESKIBEL,IKER ESP19930803 72834564 SUB23 KANPAZAR HARROBIA-BAÑU ET 03:04:12
36 335 MENDIKUTE,UNAI ESP19900505 72826606 ELITE KANPAZAR HARROBIA-BAÑU ET 03:04:17
37 388 GONZALEZ,Alvaro ESP19890301 78943562 ELITE P.D. 03:04:17
38 271 GANDARIAS,ASIER ESP19931127 72507346 SUB23 CAJA RURAL 03:04:17 0
39 245 CARBONELL,ISAAC ESP19940806 47637760 SUB23 CAJA RURAL 03:04:17
40 127 LAFUENTE,IMANOL ESP19920727 41744270 SUB23 LIZARTE 03:04:17
41 236 MORALES,AITOR ESP19940201 72827084 SUB23 NATURGAS ENERGIA 03:04:17
42 108 LIZARRALDE,ENEKO ESP19931023 44341620 SUB23 GIPUZKOA-EKI SPORT 03:04:47
43 64 PUERTAS,VICTOR ESP19891002 47306959 ELITE CAJAMAR 03:04:47
44 249 AMORES,JULIO ALBERT ESP19930314 74013835 SUB23 CAJA RURAL 03:04:57
45 134 PASCUAL,LUIS ESP19940824 73417827 SUB23 LIZARTE 03:05:00
46 274 IZAGIRRE,JULEN ESP19930331 72540446 SUB23 IKOLAN LANALDI-ORDIZIAKO 03:05:05
47 344 ABASOLO,BORJA ESP19881101 45666298 ELITE DEBABARRENA 03:05:33
48 233 SANCHEZ,OIER ESP19930515 79007814 SUB23 NATURGAS ENERGIA 03:06:06
49 230 ESTEVEZ,IMANOL ESP19930111 72840605 SUB23 NATURGAS ENERGIA 03:06:06
50 252 HERNANDEZ,DIEGO ESP19930702 51473156 SUB23 CAJA RURAL 03:06:17
51 128 ARMENDARIZ,JON ESP19931112 73121964 SUB23 LIZARTE 03:06:17
52 244 SOTO,VICTOR RAMON ESP19940223 70591351 SUB23 CAJA RURAL 03:06:17
53 331 MANTECON,ENDIKA ESP19891018 72515645 ELITE KANPAZAR HARROBIA-BAÑU ET 03:06:17
54 357 SAIZAR,ALAIN ESP19900108 72473572 ELITE AÑORGA KULTUR K.E. 03:06:17
55 295 URTIZBEREA,JON ESP19901012 44566922 ELITE TELCO´M 03:06:36
56 167 PORTILLO,XABIER ESP19920724 78910726 SUB23 IBAIGANE OPEL 03:06:52
57 162 KAREAGA,JON MIKEL ESP19931115 72845700 SUB23 IBAIGANE OPEL 03:06:52
58 159 CORTES,UNAI ESP19930208 45891587 SUB23 IBAIGANE OPEL 03:06:52
59 104 EIZAGIRRE,JON ESP19920129 44334957 SUB23 GIPUZKOA-EKI SPORT 03:06:52
60 277 ORIA,JULEN ESP19930302 72513830 SUB23 IKOLAN LANALDI-ORDIZIAKO 03:07:04
61 237 SAEZ DE,EDER ESP19941031 72752939 SUB23 NATURGAS ENERGIA 03:07:09
62 231 COMINS,PABLO ESP19930129 20478956 SUB23 NATURGAS ENERGIA 03:07:09
63 235 TRUEBA,ALVARO ESP19930110 72151304 SUB23 NATURGAS ENERGIA 03:07:09
64 208 OCHOA,JAVIER ESP19940630 16621385 SUB23 KOPLAD-UNI 2 03:07:17
65 121 PLAZAOLA,ANDER ESP19920716 16089170 SUB23 LIZARTE 03:07:21
Sluiten
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close