Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Hakendover, Nieuwelingen 2013
België
Datum :
06-04-2013
64,8 km
Weg - Wedstrijd
Start
Hakendover (Brabant), België
Aankomst
Hakendover (Brabant), België
Hoofdindex Hakendover, Nieuwelingen
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Gavin Hoover
USA
in 01h 34m 00.00s
2
Jens Van Den Wouwer
BEL
op 16.00s
3
Jorden De Haes
BEL
op 16.00s
Details
1. HOOVER Gavin (Team Velosport Club) de 64,8 km in 01:34:00
2. VAN DEN WOUWER Jens (Kon.Balen BC) op 16"
3. DE HAES Jorden (Cycling Team 99 Schriek)
4. MERTENS Julian (DCM Cycling Team)
5. VAN ELEWYCK Nils (Young Cycling Team)
6. DEMOLDER Stijn (Kon.Balen BC)
7. THERAIN Quentin (UC Seraing - VOO -_ Chatel)
8. JASPERS Ward (Kon.Balen BC)
9. THOMAS Loïc (Verandas Willems - CC Chevigny)
10.VAN DER AUWERA Gilles (Kon.Balen BC)
11.STAPPERS Dries (WSC Hand in Hand Baal)
12.SZEDEYI Tomas (WSC Hand in Hand Baal)
13.RENARD Simon (UC Seraing - VOO - Chatel)
14.CORNET Olivier (UC Seraing - VOO - Chatel)
15.FRANSEN David (UC Seraing - VOO - Chatel)
16.PHILIPSEN Jasper (Kon.Balen BC)
17.LEFEBER Mathias (Sport en Moedig Genk)
18.VAN LAER Laurens (Lotto Olympia Tienen)
19.JASPERS Jappe (Kon. Balen BC)
20.DEKKERS Robin (WAC Team Hoboken)
21.COUVREUR Charles (Sprint 2000 Charleroi)
22.JAECQUES Simon (Kon.Balen BC)
23.DRIESEN Yarne (De Kastelse Durvers)
24.NYSSEN Kevin (Verandas Willems - CC Chevigny)
25.BERTELS Sven (WSC Hand in Hand Baal)
26.GARDIER Remy (Verandas Willems-CC Chevigny)
27.CLAES Stef (Kon.Balen BC)
28.STAS Jasper (De Dijlespurters Mechelen)
29.VERSTRAELEN Bert (Sport en Moedig Genk)
30.VERLINDEN Jordy (De Demerspurters)
31.COLART Nicolas (Sprint 2000 Charleroi)
32.ROSENBERG Samuel (Team Velosport Club)
33.VAN NUFFELEN Glen (WSC Hand in Hand Baal)
34.LIEKENS Thomas (KWC Heist Zuiderkempen)
35.LEAERTS Yordy (Cycling Team 99 Schriek)
36.ALLEYN Vito (Sprint 2000 Charleroi)
37.LOENDERS Glenn (Sport en Moedig Genk)
38.MONDELAERS Jarno (Sport en Steun Leopoldsburg)
39.VAN BRUMMELEN Clément (UC Seraing - VOO - Chatel)
40.VAN DER EYCKEN Pieter (WSC Hand in Hand Baal)
41.VERBIST Lennert (WSC Hand in Hand Baal)
42.PITSCHON Gilles (CT Avia Crabbé Westhoek)
43.VANDENBERGH Maxim (Lotto Olympia Tienen)
44.EAST Evan (Slipstream)
45.HOCKING Michael (Foundation To Responsible Cycling)
46.DONDERS Jelle (Hageland Cycling Team)
47.VANDERVELPEN Evert (Hageland Cycling Team)
48.LEFEBER Cédric (Sport en Moedig Genk)
49.VAN MEENSEL Rikke (KWC Heist Zuiderkempen)
50.SALTZMAN Jason (Team Specialized Racing)
51.BETTE Mathieu (Blancs Gilets-Barracuda)
52.SCHODTS Jef (Lotto Olympia Tienen)
53.ROEBBEN Michiel (Lotto Olympia Tienen)
54.CEULEMANS Michiel (Lotto Olympia Tienen)
55.VERELST Jef (KWC Heist Zuiderkempen)
56.DE ROOZE Tim (Cube-Spie-Douterloigne CT)
57.GOOSSENS Brent (WSC Hand in Hand Baal)
58.MERTENS Anthony (KSC Denderstreek Labiekes)
59.WAERZEGGERS Kenny (Royal Cureghem Sportief)
60.BAIO Jermy (Sprint 2000 Charleroi)
61.VERBEECK Glenn (Cycling Team 99 Schriek)
62.PARMENTIER Roald (Lotto Olympia Tienen)
63.KOHL Colin (UC Seraing - VOO - Chatel)
64.STERCKX Omar (WSC Hand in Hand Baal)
DNF VERSPECHT Yoshi (Young Cycling Team)
DNF LOOCKX Lander (Lotto Olympia Tienen)
DNF VANDYCK Joeri (WK Noord-West Brabant)
DNF CARPENTIER Didier (Lotto Olympia Tienen)
DNF SEMPELS Sarah (Kon. Balen BC)
DNF MARLIER Alexandre (Sprint 2000 Charleroi)
DNF STROUVEN Kenneth (Zannata Cycling Team)
DNF SCHILS Jonas (Zannata Cycling Team)
DNF AKDENIZ Dylan (WK Noord-West Brabant)
DNF SCIABICA Lorenzo (Sprint 2000 Charleroi)
DNF VANDENPLAS Robbe (Lotto Olympia Tienen)
DNF JOB Nicolas (Lotto-VC Ardennes)
DNF GRILLET Louise (Vlaams-Brabantse Afdeling)
DNF MAIRESSE Thibaut (Royal Cureghem Sportief)
Sluiten
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close