1. DERESMES Geoffrey ESEG DOUAI 03:35:45
2. DEVRIENDT Tom EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
3. KIMMENCE Ethian ISOREX CYCLING TEAM
4. STERCK Gunter WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
5. VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
6. BOUVRY Dieter EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
7. MINNE Stijn WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
8. STIENS Matti VAN EYCK SPORT
9. FOUQUET Kevin ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
10. GERARD Hophra UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
11. DHAENE Brecht VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
12. PATTEN Daniel ASFRA RACING TEAM :00:05
13. NACHTERGAELE Niels EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM :00:11
14. DE BONDT Dries WK NOORD WEST BRABANT :00:44
15. LAPIERE Ward TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE :00:55
16. AVERY Clinton EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
17. VROLIJKX Jeroen UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
18. VLASSELAER Maarten ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
19. PESTIAUX Loïc LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
20. BACKAERT Frederik ISOREX CYCLING TEAM
21. VANHUFFEL Wim WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
22. VANNESTE Evert WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
23. VENS Quincy WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
24. VANDER MEIREN Ward TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE
25. SPOKES Sam EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
26. NICOLSON Michael ASFRA RACING TEAM
27. MICHELS Bob UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
28. COENEN Dennis UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
29. LENNERTZ Sam UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
30. GOOSSENS Maarten SCOTT USA CYCLING TEAM
31. SAVO Michael VC HAUT PAYS :01:11
32. JANS Roy UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
33. SUAREZ Kevin UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
34. GILBERT Jérome TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY
35. DEVOLDERE Niki KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
36. VANDENBUSSCHE Steven DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
37. VERHAEGEN Christophe WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
38. VERMEULEN Valerian ESEG DOUAI
39. LANNOO Jaromir FLEMISH CYCLING PROJECTS
40. MARTENS Valentijn WIELERTEAM WAASLAND VZW
41. DEPRAETERE Hannes VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
42. DELAMEILLEURE Mathias TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE
43. DURINCK Sean WIELERTEAM WAASLAND VZW
44. LAVA Kevin WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
45. ROLET Sylvain WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
46. VAN HUMBEECK Nick VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
47. GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
48. DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
49. SCHILS Dominic VAN EYCK SPORT
50. BLANCKE Kristof WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
51. RAEDT Nielsen BCV WORKS CT INGELMUNSTER
52. DE BRUYNE Dylan FLEMISH CYCLING PROJECTS
53. JOIRET Julien UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
54. DECAESTEKER Frederik VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
55. FARABAUGH Adam TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE
56. CARDOEN Henryk ASFRA RACING TEAM
57. RIGAUX Lewis UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
58. VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
59. DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
60. OVAERE Jonas BCV WORKS CT INGELMUNSTER
61. VANDRIESSCHE Dieter KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
62. MORTIER Steven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
63. CALLEWAERT Cédric DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
64. STASSEN Julien UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
65. DAVIS Anton HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
66. CLAEYS Timothy ISOREX CYCLING TEAM
67. HASTIR Julien ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
68. DEPASSE Victor ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
69. DIELEMAN Michiel WIELERTEAM WAASLAND VZW
70. HAERINCK Steven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
71. OPSOMER Arne ASFRA RACING TEAM
72. VAN MINNEBRUGGEN Baldwin ISOREX CYCLING TEAM
73. SMET Olivier WIELERTEAM WAASLAND VZW
74. DEWORTELAER Serge TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY
75. HUET Maxime TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY
76. LOUAGIE Lorenzo HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
77. DE WINTER Ludwig TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY
78. WAUTERS Robin BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW
79. MASSIE Niels SCOTT USA CYCLING TEAM
80. HANOCQ Vincent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
81. DE TROYER Tim KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
82. MARIUS Kristof WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
83. GENETTE Joël TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY
84. LEUKEMANS Mattias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
85. VAN UYTVANGE Sam WIELERTEAM WAASLAND VZW
86. SCHOOLMEESTERS Atse WSC HAND IN HAND BAAL
87. BOVERIE Jonathan ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
88. VANDERBORGHT Laurent VAN EYCK SPORT
89. TALIMAN Jens CT FORCE VZW
90. TANNER Jake ASFRA RACING TEAM
91. WILLIAMS Kallen HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
92. DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT
93. RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD WEST BRABANT
94. TOUSSAINT Pierre-yves ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
95. ORBIE Stephen VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
96. RAYMACKERS Cedric UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
97. PILLON Romain ESEG DOUAI
98. DE SCHEEMAEKER Davy WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
99. TAILLIEU Kristof DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
100. DECONINCK Laurens W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
101. BARON Edouard BCV WORKS CT INGELMUNSTER
102. DE KERF Erwin WSC HAND IN HAND BAAL
103. HOF Thomas WSC HAND IN HAND BAAL
104. MARION Gaëtan LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
105. LIBBRECHT Emmanuel CT FORCE VZW
106. DEVADDER Glenn KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
107. VAN ECHELPOEL Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:24
108. COCHE Wouter TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE
109. CUNNINGHAM Joshua V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
110. DE MAREZ Ruben DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
111. DELROT Bastien ESEG DOUAI
112. VAN LUYCK Sven ASFRA RACING TEAM
113. BRUWIERE Bruno LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
114. TACK Thibaud ISOREX CYCLING TEAM
115. DE LANDTSHEER Steven WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
116. VERHAEGEN Sören ISOREX CYCLING TEAM
117. SLEURS Christophe VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
118. MELLEMANS Jeffrey HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
119. DE BOEY Jonas CT FORCE VZW
120. VANHEMELEN Philip SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:33
121. MAERTENS Jelle FLEMISH CYCLING PROJECTS :01:54
122. VAN HYFTE Tom FLEMISH CYCLING PROJECTS
123. CALLEEUW Joeri BCV WORKS CT INGELMUNSTER :01:58
124. VANSUMERE Ian SCOTT USA CYCLING TEAM :02:26
125. VAN DE VELDE Benjamin HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN :05:39
126. VAN CAUWENBERGHE Christophe EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
127. RAEYMAEKERS Jacob BCV WORKS CT INGELMUNSTER :07:10
128. KENT SPARK Oliver TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE