Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V) 2010
Verenigde Staten
Datum :
27-06-2010
113 km
Weg - Nationaal kampioenschap
Start
Bend (Oregon), Verenigde Staten
Aankomst
Bend (Oregon), Verenigde Staten
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Mara Katherine Abbott
USA
in 02h 55m 25s
2
Shelley Olds
USA
op 03s
3
Carmen Small
USA
op
Details
1 Mara Abbott (Peanut Butter & Co./TWENTY 12) 2:55:25
2 Shelley Evans (Peanut Butter & Co. TWENTY 12) 0:00:03
3 Carmen Small (COLAVITA/BACI presented by Cooking Light) 0:00:03
4 Evelyn Stevens (Team HTC-Columbia) 0:00:08
5 Theresa Cliff-Ryan (COLAVITA/BACI presented by Cooking Light) 0:00:24
6 Sinead Miller (Twenty12) 0:00:24
7 Lauren Tamayo (Peanut Butter & Co. TWENTY 12) 0:00:24
8 Kristin Sanders (Team VBF) 0:00:25
9 Tayler Wiles (Colavita Racing Inc.) 0:00:27
10 Kathleen Billington (BMW-Bianchi) 0:00:27
11 Janel Holcomb (Alto Velo Racing Club/Webcor/Al) 0:00:27
12 Debbie Milne (Absolute Racing Team) 0:00:28
13 Amber Rais 0:00:28
14 Amber Neben (Webcor Builders Cycling)
15 Ashley James (Team Kenda)
16 Kimberly Anderson (Team HTC-Columbia) 0:00:29
17 Katheryn Curi Mattis (Webcor Builders Cycling) 0:00:29
18 Jennifer Wheeler (Lake Washington Velo) 0:00:29
19 Andrea Dvorak (COLAVITA/BACI presented by Cooking Light) 0:00:29
20 Katharine Carroll (Peanut Butter & Co. TWENTY 12) 0:00:29
21 Teri Sheasby (Veloforma) 0:00:30
22 Kathryn Donovan (Southern California Velo) 0:00:31
23 Alice Pennington (Veloforma) 0:00:32
24 Nicole Evans (Salt Lake City Cycling (SLCC)) 0:00:38
25 Meredith Miller (Team TIBCO / To The Top) 0:00:39
26 Alison Starnes (Team TIBCO / To The Top) 0:00:39
27 Alison Powers (Team VBF) 0:00:44
28 Amanda Miller (Team TIBCO / To The Top) 0:00:52
29 Lauren Robertson (FCS/ Metro Volkswagen) 0:01:10
30 Liza Rachetto (TEAM SYSTEM DATA) 0:01:35
31 Kristen LaSasso (Team TIBCO / To The Top) 0:01:35
32 Christina Smith (Veloforma) 0:01:55
33 Devon Haskell (Team Tibco / To The Top) 0:02:27
34 Tammy Wildgoose (OCW/Paramount Racing) 0:05:19
35 Cara Bussell (TriSports Cycling/Eclipse Racing) 0:05:19
36 Anna Barensfeld (LadiesFirst Racing) 0:05:21
37 Jessica Cutler (Seattle Super Squadra/Cucina Fr) 0:05:21
38 Kathryne Carr (Defined Fitness Training LLC) 0:05:21
39 Lauren Hall (Team VBF)
40 Megan Guarnier (Team TIBCO / To The Top)
41 Hilary Billington 0:05:21
42 Alisha Welsh (Peanut Butter & Co. TWENTY 12)
43 Rachel Warner (BMW-Bianchi) 0:05:22
44 Lindsay Myers (Veloce Velo/Webcor Builders) 0:05:22
45 Robin Farina (Team VBF) 0:05:24
46 Brooke Miller (Team TIBCO / To The Top) 0:05:28
47 Rebecca Much (Team TIBCO / To The Top)
48 Erica Allar (Team VBF) 0:12:45
49 Heather Pryor (Touchstone Climbing) 0:12:46
50 Sarah Maguire (Priority Health Cycling Team) 0:13:28
51 Maura Kinsella (Alto Velo Racing Club/Webcor/Al)
52 Whitney Schultz (Team Bike-Import.ch) 0:13:28
53 Kimberley Turner (Seattle Super Squadra) 0:13:29
54 Catherine Varland (Thumbprint Racing/IJM.org) 0:13:29
55 Brenna Lopez-Otero (Bend Memorial Clinic Total Care) 0:13:29
56 Megan Melack 0:13:29
57 Jenna Kowalski (VRC/NOW-MS Society)
58 Louise Smyth (Metro Volkswagen) 0:13:30
59 Greta Neimanas (xXx Racing) 0:13:30
60 Amy McGuire (Wheelworks Racing) 0:13:31
61 Judy Jenkins (Specialized Designs for Women) 0:13:31
62 Emily Foxman (Los Gatos Bicycle Racing Club) 0:13:32
63 Ally Stacher (Veloce Velo/Webcor Builders) 0:13:36
64 Lauren Hecht (Alto Velo Racing Club) 0:15:45
65 Kristen Hetzel (TriSports Cycling/Eclipse Racing) 0:19:12
66 Leia Tyrrell 0:20:31
DNF Beatriz Rodriguez (Southern California Velo)
DNF Shontell Gauthier (COLAVITA/BACI presented by Cooking Light)
DNF Melissa Sanborn
DNF Kelly Benjamin (COLAVITA/BACI presented by Cooking Light)
DNF Lauren Liscinski (VRC/NOW-MS Society)
DNF Kacey Manderfield (Wolverine Sports Club)
DNF Jacqueline Kurth (Team Kenda)
DNF Julia Lafranchise (VRC/NOW-MS Society)
DNF Arielle Filiberti (Specialized Designs for Women/B)
DNF Lindsy Campbell (Northern Rockies Cycling Team)
DNF Cinthia Lehner (BMW-Bianchi)
DNF Jane Wolcott (Los Gatos Bicycle Racing Club/L)
DNF Shelby Reynolds (Sugar Cycles/Sugar Cycles Facto)
DNS Ruth Clemence (Specialized Designs for Women/B)
DNS Jennifer Gaertner (Coeur d 'Alene Velo Racers (CDA)
DNS Jade Wilcoxson
DNS Alexandra Graebe (Camelback Cycling Club/Bicycle)
DNS Haley Juno-Galdes
DNS Tyler Stewart
DNS Jessica Phillips (COLAVITA/BACI presented by Cooking Light)
DNS Nichole Wangsgard (unattached)
DNS Lindsay Fox (Veloforma)
DNS Molly Van Houweling (Metromint Cycling)
DNS Samantha Schneider (Team TIBCO / To The Top)
Sluiten
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close