Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Châteaudun (V) 2007
Trophée des Cyclistines
Frankrijk
Datum :
02-09-2007
Weg - Criterium
Start
Châteaudun (Centre), Frankrijk
Aankomst
Châteaudun (Centre), Frankrijk
Hoofdindex Châteaudun (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Natalia Boyarskaya
RUS
in
2
Svetlana Bubnenkova Stolbova
RUS
op
3
Daiva Ragažinskiene-Tušlaite
LTU
op
Details
1 Natalia Boyarskaya (Fenixs-HPB) 2.06.39
2 Svetlana Bubnenkova (Fenixs-HPB) 1.07
3 Daiva Tuslaite (Equipe Nationale de Lituanie)
4 Rachel Heal (Rapha/Condor) 2.29
5 Ping Li (Giant Pro Cycling)
6 Nadezda Vlasova (Fenixs-HPB)
7 Monika Schachl (Team Uniqa)
8 Rasa Leleiuyte (Equipe Nationale de Lituanie) 5.39
9 Urte Juodvalkyte (Equipe Nationale de Lituanie)
10 Mélanie Bravard (Vélophile Naintréenne)
11 Maja Adamsen (Team Cmax Dila-Guerciotti-Cogeas)
12 Deborah Mascelli (Fenixs-HPB)
13 Daniela Pintarelli (Team Uniqa)
14 Ausrine Trebaite (Equipe Nationale de Lituanie)
15 Marina Khodchenkova (Montauban Cycling FE)
16 Nathalie Lamborelle (Team Uniqa)
17 Edita Janelilinaite (Equipe Nationale de Lituanie)
18 Leda Cox (Rapha/Condor)
19 Catherine Hare (Rapha/Condor)
20 Yin Xiang Ruan (Giant Pro Cycling)
21 Sufen Ma (Giant Pro Cycling)
22 Fei Wang (Giant Pro Cycling)
23 Véronika Sprügl (Team Uniqa)
24 Xiao Mei Huang (Giant Pro Cycling)
25 Lianne Wagtho (Rapha/Condor)
26 Xin Liu (Giant Pro Cycling)
27 Tatania Antoshina (Fenixs-HPB)
28 Min Gao (Giant Pro Cycling)
29 Christine Majerus (Equipe Nationale du Luxembourg)
30 Aurore Verhoeven (VC St Julien en Genevois)
31 Jennifer Dehaas-Boissier (Les Pruneaux d'Agen)
32 Agne Sukutyte (Equipe Nationale de Lituanie)
33 Lina Skujaite (Equipe Nationale de Lituanie)
34 Bernadette Schober (Team Uniqa)
35 Agne Miliskeviciute (Equipe Nationale de Lituanie)
36 Edita Unguryte (Equipe Nationale de Lituanie)
37 Stéphanie Gros (ES Gervais-Lilas)
38 Roberta Cepelyte (Equipe Nationale de Lituanie)
39 Martine Gauthier (VC Montcellien)
40 Hermance Jeannin (VCC Morteau MontBenoit)
41 Béatrice Godart (Rapha/Condor)
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close