Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender December 2004
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 December
Sereď, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Sereď, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Sereď, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Sereď, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
03 December
Commonwealth Youth Championships, Op de weg
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Youth Championships, Op de weg, Ind. tijdrit
Individuele tijdrit
Oceania Games, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Games, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Sprint, Elite
CC
Wedstrijd
04 December
Oceania Games, Baan, 1 km, Junioren
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Keirin, Elite
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Games, Baan, Scratch, Junioren
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Wedstrijd
San Mateo, Cyclocross
Bianchi Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
South Kingstown, Cyclocross
W.E. Stedman Co. Grand Prix
C2
Wedstrijd
USA
2e etappe Tour of Bright
Individuele tijdrit
AUS
1e etappe Tour of Bright
Etappe
AUS
Vorden, Cyclocross
Kasteelcross
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
05 December
Bera de Bidasoa, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
Brisbane (a)
South Bank GP
NE
Criterium
AUS
El Camp de Mirra, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
Leudelange, Cyclocross
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
C2
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross (V)
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Junioren
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Nieuwelingen
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Moergestel, Cyclocross
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Montjuich, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
Muizon, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Oceania Games, Baan, 1 km
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Scratch, Elite
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Scratch, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Sprint, Junioren
CC
Wedstrijd
Oceania Games, Baan, Sprint, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Reston, Cyclocross
Capital Cross Classic
C2
Wedstrijd
USA
Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
San Mateo, Cyclocross (a)
Coyote Point Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Soligo, Cyclocross
Farra di Soligo
Wedstrijd
ITA
4e etappe Tour of Bright
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Bright
Etappe
AUS
Tours, Cyclocross
Île Aucard
Koppelwedstrijd
FRA
Treviolo, Cyclocross
Roncola
Wedstrijd
ITA
Wetzikon, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
SUI
Wetzikon, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
SUI
Wetzikon, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Wetzikon, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
SUI
06 December
Aizarnazábal, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Proloog Tour de Lanka
Proloog
SRI
07 December
1e etappe deel b Tour de Lanka
Etappe
SRI
1e etappe deel a Tour de Lanka
Etappe
SRI
08 December
Ermúa, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
Milano, Cyclocross
GP Mamma e Papa' Guerciotti
CDM
Wereldbeker
ITA
Milano, Cyclocross (V)
GP Mamma e Papa' Guerciotti
CDM
Wereldbeker
ITA
Milano, Cyclocross, U23
GP Mamma e Papa' Guerciotti
NE
Wedstrijd
ITA
Navia, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
2e etappe Tour de Lanka
Etappe
SRI
09 December
3e etappe Tour de Lanka
Etappe
SRI
10 December
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
4e etappe Tour de Lanka
Etappe
SRI
11 December
Amersfoort, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Lebbeke, Cyclocross
Kleicross
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
5e etappe Tour de Lanka
Etappe
SRI
12 December
2e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
3e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Dudley, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Dudley, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GBR
Dudley, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
GBR
Igorre, Cyclocross
Ziklo Kross
C1
Wedstrijd
ESP
Kalmthout, Cyclocross
Vlaamse Industrieprijs Bosduin
C1
Wedstrijd
BEL
Kalmthout, Cyclocross (V)
Vlaamse Industrieprijs Bosduin
C1
Wedstrijd
BEL
Kalmthout, Cyclocross, U23
Vlaamse Industrieprijs Bosduin
CU
Wedstrijd
BEL
La Tenderina, Cyclocross (a)
Wedstrijd
ESP
Morbegno, Cyclocross
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Surfers Paradise
NE
Criterium
AUS
6e etappe Tour de Lanka
Etappe
SRI
Veldhoven, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Vilanova I La Geltru, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
Vogtsburg, Cyclocross
Vogtsburg-Achkarren
Wedstrijd
GER
13 December
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
16 December
Proloog Vuelta a Costa Rica
2.5
Proloog
CRC
17 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
1e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Etappe
CRC
18 December
Ceska Lipa, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Essen, Cyclocross
GP Rouwmoer
C2
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
2e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Etappe
CRC
Woerden, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross (V) (a)
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Zelenec, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
19 December
Boxtel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Brasília (a)
Copa da Republica de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
Castelnuovo di Garfagnana, Cyclocross
Wedstrijd
ITA
Erbusco, Cyclocross
Wedstrijd
ITA
Fouhren, Cyclocross
Wedstrijd
LUX
Gernelle, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Hamburg, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
GER
Hombrechtikon, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Hombrechtikon, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Hombrechtikon, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Hombrechtikon, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Lons-le-Saunier, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Lons-le-Saunier, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Ormáiztegui, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
Overijse, Cyclocross
Vlaamse Druivencross
C1
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross (V)
Vlaamse Druivencross
C1
Wedstrijd
BEL
Roveredo in Piano, Cyclocross
Wedstrijd
ITA
Sainte-Maure, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Subles, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Valladolid, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
3e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Etappe
CRC
Woodland Hills, Cyclocross (ad)
Wedstrijd
USA
20 December
4e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Etappe
CRC
21 December
5e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Ploegentijdrit
CRC
22 December
6e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Etappe
CRC
23 December
Dijon, Cyclocross (a)
Grand-Dijon
Wedstrijd
FRA
Jaén, Criterium
Criterium Manuel Beltran
Criterium
ESP
7e etappe Vuelta a Costa Rica
Etappe
CRC
24 December
Elorrio, Cyclocross
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland
Wedstrijd
ESP
Lurago d'Erba, Cyclocross
Wedstrijd
ITA
8e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Individuele tijdrit
CRC
25 December
Itsasondo, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
Rumelange, Cyclocross
Wedstrijd
LUX
9e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Etappe
CRC
26 December
Bassano del Grappa, Cyclocross
Wedstrijd
ITA
Bonnencontre, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Dagmersellen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Dagmersellen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Dagmersellen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Dagmersellen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Diegem, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
Differdange, Cyclocross
Font-de-Gras
C2
Wedstrijd
LUX
Eibergen, Cyclocross
Kerstcross Eibergen
Wedstrijd
NED
Eymoutiers, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Mansigné, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Mumbai
Mumbai-Pune
NE
Wedstrijd
IND
Ouagadougou (b)
GP Ouagadougou
NE
Criterium
BUR
Reusel, Cyclocross
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross (V)
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross, Junioren
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross, Nieuwelingen
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Seveso, Cyclocross
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour of South China Sea
2.5
Etappe
HKG
10e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Etappe
CRC
27 December
Launceston
Launceston International Classic - Stan Siejka Criterium
Criterium
AUS
2e etappe Tour of South China Sea
2.5
Criterium
HKG
Veldegem, Cyclocross
Sylvester Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
11e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Etappe
CRC
28 December
Hofstade, Cyclocross
Kersttrofee
CDM
Wereldbeker
BEL
Hofstade, Cyclocross (V)
Kersttrofee
CDM
Wereldbeker
BEL
Hofstade, Cyclocross, Junioren
Kersttrofee
CDM
Wereldbeker
BEL
Hofstade, Cyclocross, U23
Kersttrofee
CDM
Wereldbeker
BEL
3e etappe Tour of South China Sea
2.5
Etappe
HKG
12e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Etappe
CRC
29 December
Loenhout, Cyclocross
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross (V)
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Junioren
Azencross
NE
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Nieuwelingen
Azencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, U23
Azencross
CU
Wedstrijd
BEL
Saint-Saulge, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
4e etappe Tour of South China Sea
2.5
Etappe
HKG
13e etappe Vuelta a Costa Rica
2.5
Etappe
CRC
30 December
Surhuisterveen, Cyclocross
Centrumcross
C2
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross (V)
Centrumcross
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross, Junioren
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross, Nieuwelingen
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Tour of South China Sea
2.5
Etappe
HKG
31 December
Eindhoven, Cyclocross
Wedstrijd
NED
Eindhoven, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Eindhoven, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Eindhoven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Herford, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Herford, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
6e etappe Tour of South China Sea
2.5
Etappe
HKG
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link