Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender november 2002
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 november
Clusone, Cyclocross
Wedstrijd
ITA
Dercy, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Dijon, Cyclocross
Parc de la combe à la Serpent
Wedstrijd
FRA
Dilsen, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross (V)
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ostelsheim, Cyclocross
C3
Wedstrijd
GER
3e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
02 november
Amstel Curaçao Race
NE
Criterium
CUR
Bredene, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Contern, Cyclocross
Grand-Prix de la Commune de Contern
C3
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross (V)
Grand-Prix de la Commune de Contern
NE
Wedstrijd
LUX
Krupina, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Krupina, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Lancaster, Cyclocross
Saturn cyclocross
Wedstrijd
USA
Noosa, Criterium
Noosa International Criterium
Criterium
AUS
4e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
03 november
Dudzele, Cyclocross
C3
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hittnau, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Holé Vrchy, Cyclocross
# 1
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Ipswich, Cyclocross
C3
Wedstrijd
GBR
Ipswich, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
Ipswich, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GBR
Krupina, Cyclocross (a)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Krupina, Cyclocross, Nieuwelingen
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
L'Hospitalet de Llobregat, Criterium
Trofeo Ciutat de L'Hospitalet
NE
Criterium
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Saint-Junien-les-Combes, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Sint Michielsgestel, Cyclocross
GP Groenendaal
C1
Superprestige
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, Junioren
GP Groenendaal
CJ
Superprestige
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, U23
GP Groenendaal
CU
Superprestige
NED
Tétange, Cyclocross
# 1
Wedstrijd
LUX
5e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
04 november
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
6e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
1e etappe Tour of Southland
Criterium
NZL
2e etappe Tour of Southland
2.5
Etappe
NZL
05 november
3e etappe Tour of Southland
2.5
Etappe
NZL
4e etappe Tour of Southland
Etappe
NZL
06 november
7e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
5e etappe Tour of Southland
Etappe
NZL
07 november
1e etappe Doble Copacabana GP Fides
2.5
Etappe
BOL
8e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
7e etappe Tour of Southland
2.5
Etappe
NZL
6e etappe Tour of Southland
2.5
Individuele tijdrit
NZL
08 november
2e etappe Doble Copacabana GP Fides
2.5
Etappe
BOL
9e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
8e etappe Tour of Southland
WT/WT/GT
Etappe
NZL
09 november
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross # 1
Wedstrijd
USA
3e etappe deel A Doble Copacabana GP Fides
2.5
Etappe
BOL
3e etappe deel B Doble Copacabana GP Fides
2.5
Etappe
BOL
Puurs, Cyclocross, Cat. B
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Cyclocross, Junioren
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Cyclocross, Nieuwelingen
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
9e etappe Tour of Southland
WT/WT/GT
Etappe
NZL
10e etappe Tour of Southland
2.5
Etappe
NZL
Zegelsem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zegelsem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zegelsem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zegelsem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
10 november
4e etappe deel A Doble Copacabana GP Fides
2.5
Etappe
BOL
4e etappe deel B Doble Copacabana GP Fides
2.5
Etappe
BOL
Dommeldange, Cyclocross
Wedstrijd
LUX
Frenkendorf, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Frenkendorf, Cyclocross (V)
Wedstrijd
SUI
Frenkendorf, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SUI
Frenkendorf, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Hamme-Zogge, Cyclocross
Flandriencross
C3
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross (V)
Flandriencross
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross, Junioren
Flandriencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross, Junioren (V)
Flandriencross
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross, Nieuwelingen
Flandriencross
NE
Wedstrijd
BEL
Huijbergen, Cyclocross
C3
Wedstrijd
NED
Huijbergen, Cyclocross (V)
Wedstrijd
NED
Huijbergen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
NED
Huijbergen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Huijbergen, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
NED
Tour de Okinawa
1.5
Wedstrijd
JPN
11e etappe Tour du Faso
2.5
Etappe
BUR
Valencia, Criterium
NE
Criterium
ESP
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
11 november
Châteaubernard, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Niel, Cyclocross
Jaarmarktcross
C2
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Junioren
Jaarmarktcross
CJ
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Nieuwelingen
Jaarmarktcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Zaffelare, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zaffelare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zaffelare, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
12 november
1e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
13 november
2e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
14 november
3e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Criterium
VEN
15 november
4e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
16 november
Brno, Cyclocross
# 1
Wedstrijd
CZE
Brno, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Brno, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Brno, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Brno, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Eernegem, Cyclocross
Vlaamse Houdlandcross
C3
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Cyclocross (V)
Vlaamse Houdlandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Houdlandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Houdlandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Etten-Leur, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Etten-Leur, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Etten-Leur, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Etten-Leur, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Kláštor pod Znievom, Cyclocross
Martin # 1
Wedstrijd
SVK
Kláštor pod Znievom, Cyclocross (V) (a)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Kláštor pod Znievom, Cyclocross, Nieuwelingen
Martin # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Lichtaart, Cyclocross, Cat. B (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Nieuwelingen (b)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Sassoferrato, Cyclocross
Wedstrijd
ITA
5e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
17 november
Bladel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Bladel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Bladel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Fredericia, Cyclocross
Wedstrijd
DEN
Gavere, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Gavere, Cyclocross (V)
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Superprestige
BEL
Gavere, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Cat. B (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Kláštor pod Znievom, Cyclocross
Martin # 2
NE
Wedstrijd
SVK
Kláštor pod Znievom, Cyclocross (V)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Kláštor pod Znievom, Cyclocross, Nieuwelingen
Martin # 2
NE
Wedstrijd
SVK
Leicester, Cyclocross
C3
Wedstrijd
GBR
Leicester, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester, Cyclocross, Junioren (a)
CJ
Wedstrijd
GBR
6e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
Zürich, Cyclocross
Zürich-Waid, Waidquer Zürich
C2
Wedstrijd
SUI
Zürich, Cyclocross (V)
Zürich-Waid, Waidquer Zürich
NE
Wedstrijd
SUI
Zürich, Cyclocross, Junioren
Zürich-Waid, Waidquer Zürich
CJ
Wedstrijd
SUI
Zürich, Cyclocross, Nieuwelingen
Zürich-Waid, Waidquer Zürich
NE
Wedstrijd
SUI
19 november
Brasília (a)
Copa da Republica de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
20 november
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Weston Subedge (V)
National Hill Climb Championship,Road,Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
21 november
1e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
Proloog Vuelta a Chiriquí
NE
Proloog
PAN
22 november
Ronse, Cyclocross, Cat. B
Hotondcross
NE
Wedstrijd
BEL
Ronse, Cyclocross, Junioren
Hotondcross/GP Mario De Clercq
NE
Wedstrijd
BEL
Ronse, Cyclocross, Junioren (V)
Hotondcross/GP Mario De Clercq
NE
Wedstrijd
BEL
Ronse, Cyclocross, Nieuwelingen
Hotondcross/GP Mario De Clercq
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
23 november
Hilversum, Cyclocross
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Hilversum, Cyclocross (V)
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Hilversum, Cyclocross, Junioren
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Hilversum, Cyclocross, Nieuwelingen
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Salt Lake City, Cyclocross
Wedstrijd
USA
3e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Criterium
PAN
24 november
Bolzano, Cyclocross
C3
Wedstrijd
ITA
De Pinte, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Farmington, Cyclocross
Chainbiter
Wedstrijd
USA
Farmington, Cyclocross (V)
Chainbiter
NE
Wedstrijd
USA
Frankfurt am Main, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
GER
Heusden-Zolder, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ritto, Cyclocross
C3
Wedstrijd
JPN
Seattle, Cyclocross
Wedstrijd
USA
4e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Criterium
PAN
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
CM
Wereldkampioenschap
25 november
5e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
26 november
6e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
27 november
7e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
28 november
8e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
29 november
9e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
30 november
Driebergen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Driebergen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Driebergen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Driebergen, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
NED
Koksijde, Cyclocross
Duinencross
C1
Wedstrijd
BEL
Koksijde, Cyclocross, Junioren
Duinencross
NE
Wedstrijd
BEL
Koksijde, Cyclocross, Junioren (V)
Duinencross
NE
Wedstrijd
BEL
Koksijde, Cyclocross, Nieuwelingen
Duinencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Milano, Cyclocross
GP Mamma e Papa' Guerciotti
C2
Wedstrijd
ITA
Milano, Cyclocross (V)
GP Mamma e Papa' Guerciotti
Wedstrijd
ITA
Milano, Cyclocross, Junioren
GP Mamma e Papa' Guerciotti
NE
Wedstrijd
ITA
Plzen, Cyclocross
# 1
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Taupo
Lake Taupo Cycle Challenge
NE
Wedstrijd
NZL
10e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Criterium
PAN
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen