Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 2010
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 oktober
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
2e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
7e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Girona
Cinturó de l'Empordà
2.2
Etappe
ESP
8e etappe Hanoi
1000 Year Hanoi Celebration
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
Wereldkampioenschap, Op de weg, U23
CM
Wereldkampioenschap
02 oktober
Aigle
Trois Jours d'Aigle
NE
Driedaagse
SUI
Assendelft
Kermisronde Assendelft
NE
Criterium
NED
Bergen (a)
Fanahytten Opp
NE
Individuele tijdrit
NOR
3e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
3e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Drežniške Ravne
NE
Criterium
SLO
8e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
2e etappe Girona
Cinturó de l'Empordà
2.2
Etappe
ESP
Gloucester, Cyclocross
Craft Sportswear GP # 1
C2
Wedstrijd
USA
Gloucester, Cyclocross (V)
Craft Sportswear GP # 1
C2
Wedstrijd
USA
Hooglede
Memorial Eddy Louagie
NE
Criterium
BEL
Kalundborg, Chrono
Kalundborg CC
NE
Individuele tijdrit
DEN
Kawartha Falls
NE
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap voor Clubs, Op de weg, Ploegentijdrit, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Oggiono
Piccolo Giro di Lombardia
1.2
Wedstrijd
ITA
Ostrava
Memorial Jana Veselého
NE
Criterium
CZE
Podbrezová, Cyclocross
Horná Mičiná # 1
C2
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross (V)
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Junioren
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Nieuwelingen
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
San Dimas, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
San Dimas, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
San Vito al Tagliamento
Coppa San Vito
NE
Criterium
ITA
Stekene (b)
NE
Criterium
BEL
Taranaki
Round the Mountain classic
NE
Criterium
NZL
4e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
03 oktober
Brazzaville (b)
130° Anniversaire de Brazzaville
NE
Wedstrijd
COG
4e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
4e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Dordrecht, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Dordrecht, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Dordrecht, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Dordrecht, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
21e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
3e etappe Girona
Cinturó de l'Empordà
2.2
Etappe
ESP
Gloucester, Cyclocross
Craft Sportswear GP # 2
C2
Wedstrijd
USA
Gloucester, Cyclocross (V)
Craft Sportswear GP # 2
C2
Wedstrijd
USA
Graz, Amateurs
Burger King Cup Finale
NE
Wedstrijd
AUT
10e etappe Hanoi
1000 Year Hanoi Celebration
NE
Etappe
VIE
Hong Kong, Criterium (e)
Hong Kong Criterium Series 1
NE
Criterium
HKG
Horna Micina, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Horna Micina, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Horna Micina, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Horna Micina, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Horna Micina, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
SVK
Iwaki, Criterium
NE
Criterium
JPN
Kempen
Rund um die Burg
NE
Criterium
GER
Kolsassberg
NE
Klimwedstrijd
AUT
Münster (a)
Münsterland Giro
1.1
Wedstrijd
GER
Marcallo con Casone
Trofeo S.C. Marcallo con Casone
NE
Wedstrijd
ITA
Moerbeke, Cyclocross, Cat. B
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Junioren
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Junioren (V)
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Montecatini Terme
GP Ezio del Rosso
NE
Criterium
ITA
Montegnée
NE
Criterium
BEL
Namaacha
Classica de Namaacha
NE
Wedstrijd
MOZ
Namur, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Namur, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
BEL
Namur, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Namur, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Namur, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Britse Maagdeneilanden
CN
Nationaal kampioenschap
IVB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Britse Maagdeneilanden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IVB
Nieuwrode
NE
Wedstrijd
BEL
Oosterhout (a)
Ronde van de Molen
NE
Criterium
NED
Paris - Connerré
Paris - Connere
NE
Wedstrijd
FRA
Potcake Cycling Club Road Race
NE
Wedstrijd
BAH
Pszczyna, Criterium
Starosta Pszczyna
NE
Criterium
POL
Rumst
Herdenkingsprijs Ludo De Bruyne
NE
Criterium
BEL
San Dimas, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
San Dimas, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Scottsdale (a)
Tour de Scottsdale
NE
Criterium
USA
Strasice
Tour de Brdy
NE
Wedstrijd
CZE
5e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
Tortola
Jason Bally Memorial
NE
Criterium
IVB
10e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
Valencia, Criterium
NE
Criterium
ESP
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
CM
Wereldkampioenschap
04 oktober
Castiglion Fibocchi
Festa Patronale - Trofeo Frasconi Fosco
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Clásico RCN
NE
Individuele tijdrit
COL
9e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
11e etappe Hanoi
1000 Year Hanoi Celebration
NE
Etappe
VIE
Oostrozebeke, Criterium
Herfstcriterium
NE
Criterium
BEL
05 oktober
Binche
Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke
1.1
Wedstrijd
BEL
Calvatone
NE
Criterium
ITA
6e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Commonwealth Games, Baan, 1 km
NE
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, 500 m (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Achtervolging
NE
Wedstrijd
10e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Molino dei Torti
Circuito Molinese
NE
Wedstrijd
ITA
San Daniele del Friuli
NE
Criterium
ITA
1e etappe Tour de Panamá
NE
Ploegentijdrit
PAN
1e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
06 oktober
7e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Commonwealth Games, Baan, Keirin
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Puntenkoers
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Puntenkoers (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
JR
Europees kampioenschap
11e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Proloog GP Chantal Biya
2.2
Proloog
CMR
13e etappe Hanoi
1000 Year Hanoi Celebration
NE
Etappe
VIE
2e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
2e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
Proloog Vuelta a Tarija
NE
Proloog
BOL
Zele
Kaj-KWB Prijs, Oostvlaamse Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
07 oktober
8e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Scratch, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Sprint
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Sprint (V)
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Paris - Bourges
1.1
Wedstrijd
FRA
Peccioli
Coppa Sabatini
1.1
Wedstrijd
ITA
1e etappe Pre-Vuelta Guatemala
NE
Etappe
GUA
3e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
3e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Individuele tijdrit
CRC
1e etappe Vuelta a Tarija
NE
Etappe
BOL
08 oktober
9e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Commonwealth Games, Baan, Achtervolging (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Ploegsprint, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Scratch
JR
Regionaal kampioenschap
Covington, Cyclocross
Cincinnati Cyclocross @ Devou Park
C2
Wedstrijd
USA
Covington, Cyclocross (V)
Cincinnati Cyclocross @ Devou Park
C2
Wedstrijd
USA
2e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
15e etappe Hanoi
1000 Year Hanoi Celebration
NE
Etappe
VIE
1e etappe Jæren Sykkelfestival
NE
Individuele tijdrit
NOR
2e etappe Pre-Vuelta Guatemala
NE
Etappe
GUA
4e etappe Tour de Panamá
NE
Europees Kampioenschap
PAN
4e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
2e etappe Vuelta a Tarija
NE
Etappe
BOL
1e etappe Vuelta al Lago Titicaca
NE
Etappe
PER
Zwevezele
Zwevezele Koerse Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
09 oktober
Bologna
Giro dell'Emilia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Proloog 1e etappe Clásica Inder Envigado-Ideal
NE
Proloog
COL
10e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Emmaste, Mountainbike
Emmaste Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
3e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
16e etappe Hanoi
1000 Year Hanoi Celebration
NE
Etappe
VIE
2e etappe Jæren Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
Kieldrecht (b)
NE
Criterium
BEL
Middletown, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Middletown, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Montfoort, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Montfoort, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Montfoort, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Montfoort, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
NE
Regionaal kampioenschap
KOR
Ploegsteert
GP Frank Vandenbroucke
NE
Criterium
BEL
3e etappe Pre-Vuelta Guatemala
NE
Etappe
GUA
Providence, Cyclocross
KMC Crossfest # 1
C2
Wedstrijd
USA
Providence, Cyclocross (V)
KMC Crossfest # 1
C2
Wedstrijd
USA
Serskamp, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Serskamp, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Serskamp, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Serskamp, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Serskamp, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Panamá
NE
Individuele tijdrit
PAN
1e etappe Tour of Fiji
NE
Etappe
FJI
Unicov, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Unicov, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Unicov, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Unicov, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Unicov, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Utrka u magli
NE
Wedstrijd
CRO
5e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta a Tarija
NE
Ploegentijdrit
BOL
2e etappe Vuelta al Lago Titicaca
NE
Etappe
PER
1e etappe Vuelta Ciclista Padre Avelino Fernández
Vuelta a Barahona
NE
Etappe
DOM
10 oktober
Abergavenny, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Abergavenny, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
Alken (b)
NE
Criterium
BEL
Athína
Mtn.Hymettus, Anavasi Ymittou
NE
Klimwedstrijd
GRE
Athína, Junioren (a)
Mtn.Hymettus, Anavasi Ymittou
NE
Klimwedstrijd
GRE
Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
Uveghuta Kupa
NE
Criterium
HUN
Boom
Jaarmarktprijs
NE
Criterium
BEL
Boom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Borová, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Borová, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Borová, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Borová, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Borová, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
SVK
Campeonato de Copa IX El Salvador
NE
Wedstrijd
ESA
Cincinnati, Cyclocross
Harbin Park International
C2
Wedstrijd
USA
Cincinnati, Cyclocross (V)
Harbin Park International
C2
Wedstrijd
USA
2e etappe Clásica Inder Envigado-Ideal
NE
Etappe
COL
11e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
2e etappe Clasificatorio Vuelta de Chile
NE
Etappe
CHI
Commonwealth Games, Op de weg
NE
Wedstrijd
Commonwealth Games, Op de weg (V)
NE
Wedstrijd
Deerlijk - Belgiek
NE
Criterium
BEL
Fijnaart
Ronde van Fijnaart, Ronde van de Fendert
NE
Criterium
NED
Kumamoto-shi
Kumamoto International Road Race
1.2
Criterium
JPN
Meckenbeuren
NE
Wedstrijd
GER
Mercedes
Apertura CC La Nación Mercedes
NE
Criterium
ARG
Midmar Notts
NE
Criterium
RSA
Montegranaro (a)
Trofeo San Serafino
NE
Wedstrijd
ITA
Monteveglio
GP Bruno Beghelli
1.1
Wedstrijd
ITA
Mtn.Hymettus (V)
Anavasi Ymittou
NE
Klimwedstrijd
GRE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Finland
CN
Wedstrijd
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Caymaneilanden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Caymaneilanden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAY
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
NE
Regionaal kampioenschap
KOR
Paris - Tours
1.HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Tours, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Port Louis
Mauritius 100 KM Cycle Tour
NE
Wedstrijd
MRI
Pozzonovo
Circuito del Pozzo, Memorial Andrea Crescenzio e Luciano Bottaro
NE
Criterium
ITA
4e etappe Pre-Vuelta Guatemala
NE
Etappe
GUA
Providence, Cyclocross
KMC Crossfest # 2
C2
Wedstrijd
USA
Providence, Cyclocross (V)
KMC Crossfest # 2
C2
Wedstrijd
USA
Ruddervoorde, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
6e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
2e etappe Tour of Fiji
NE
Etappe
FJI
Treinta y Tres (b)
Apertura Federación Treinta y Tres
NE
Wedstrijd
URU
Valladolid, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Valladolid, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Villasanta
Coppa Industria e Commercio, Memorial Eustorgio Galbiati
NE
Wedstrijd
ITA
6e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
4e etappe Vuelta a Tarija
NE
Etappe
BOL
3e etappe Vuelta al Lago Titicaca
NE
Etappe
PER
2e etappe Vuelta Ciclista Padre Avelino Fernández
Vuelta a Barahona
NE
Etappe
DOM
3e etappe Vuelta Ciclista Padre Avelino Fernández
Vuelta a Barahona
NE
Etappe
DOM
Windhoek (c)
Namibian Cycle Classic
NE
Criterium
NAM
11 oktober
3e etappe Clásica Inder Envigado-Ideal
NE
Klimwedstrijd
COL
Jamestown
Jamestown Classic
NE
Criterium
USA
Kumanovo
Trophy 11 October
NE
Wedstrijd
MKD
Progreso
GP Redpagos
NE
Wedstrijd
URU
1e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
4e etappe Vuelta Ciclista Padre Avelino Fernández
Vuelta a Barahona
NE
Etappe
DOM
12 oktober
Heist-op-den-Berg (c)
Heist-Goor
NE
Criterium
BEL
Mezzana Bigli
Circuito Mezzanese
NE
Wedstrijd
ITA
Orange Walk, Criterium
By-Pass Criterium
NE
Criterium
BIZ
Ponsacco
Coppa Mobilio Ponsacco - Linea
NE
Wedstrijd
ITA
Ponsacco, Chrono
Coppa Mobilio Ponsacco - Cronometro
NE
Individuele tijdrit
ITA
Putte-Kapellen
Nationale Sluitingsprijs
1.1
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
13 oktober
Commonwealth Games, Op de weg, Ind. tijdrit
NE
Individuele tijdrit
Commonwealth Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
NE
Regionaal kampioenschap
3e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
Zelzate, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
14 oktober
Ardooie, Cyclocross
Kermiscross
C2
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
1.HC
Wedstrijd
ITA
4e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
Proloog Vuelta a Santa Cruz de la Sierra
NE
Proloog
BOL
15 oktober
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit (V)
JR
Ploegentijdrit
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
JR
Ploegentijdrit
Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CC
Europees kampioenschap
1e etappe K.A.P. Sezonu Final
NE
Etappe
TUR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
5e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a Santa Cruz de la Sierra
NE
Etappe
BOL
16 oktober
Proloog 1e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Individuele tijdrit
COL
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
Büttgen, Ploegkoers
SixDayNight
NE
Wedstrijd
GER
7e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Georgetown (b)
Hand-in-Hand Race
NE
Wedstrijd
GUY
Giro di Lombardia
Il Lombardia
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
Grez-Doiceau, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Grez-Doiceau, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Grez-Doiceau, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hajdú-Bihar Region Season Finale
NE
Wedstrijd
HUN
Melbourne - Warrnambool
NE
Wedstrijd
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Grenada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Grenada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRD
Poortugaal, Cyclocross (V)
Albrandswaard
NE
Wedstrijd
NED
Poortugaal, Cyclocross, Junioren
Albrandswaard
NE
Wedstrijd
NED
Poortugaal, Cyclocross, Nieuwelingen
Albrandswaard
NE
Wedstrijd
NED
Raková, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
SVK
Steenhuffel, Cyclocross, Cat. B
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Junioren
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Junioren (V)
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Nieuwelingen
Palmcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Toronto, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
CAN
Toronto, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
CAN
1e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
6e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
Tres de Febrero
GP Aniversario Tres de Febrero
NE
Wedstrijd
ARG
Villarcayo, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Villarcayo, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Villarcayo, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
1e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.2
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta a Santa Cruz de la Sierra
NE
Etappe
BOL
Wilmington, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Wilmington, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Wilmington, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Zagreb
Zatvorenje Sezone / Season Closer
NE
Criterium
CRO
17 oktober
2e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Etappe
COL
Aigle, Cyclocross
# 1
CDM
Wereldbeker
SUI
Aigle, Cyclocross (V)
# 1
CDM
Wereldbeker
SUI
Aigle, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SUI
Aigle, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
SUI
Alcobendas (c)
NE
Criterium
ESP
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Arandelovac, Elite/U23
Memorijal Milana Milićevića
NE
Wedstrijd
SRB
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
1.1
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers (V)
Chrono des Nations
1.1WE
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, Junioren
Chrono des Nations
1.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, Junioren (V)
Chrono des Nations
1.1WJ
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, U23
Chrono des Nations
NE
Individuele tijdrit
FRA
Durban (a)
Amashova National Classic
NE
Criterium
RSA
Emboscada (c)
NE
Wedstrijd
PAR
Eversel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Marquette-lez-Lille, Dernycriterium
Route des As
NE
Dernyrace
FRA
Menongue
GP Menongue Vida
NE
Criterium
ANG
Mount Parnitha (V)
Anavasi Parnithas
NE
Klimwedstrijd
GRE
Mount Parnitha, Elite/U23
Anavasi Parnithas
NE
Klimwedstrijd
GRE
Mount Parnitha, Junioren
Anavasi Parnithas
NE
Klimwedstrijd
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Grenada
NE
Nationaal kampioenschap
GRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Liechtenstein
CN
Nationaal kampioenschap
LIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Grenada
CN
Nationaal kampioenschap
GRD
National Road Series
NE
Regionaal kampioenschap
AUS
Reto a la Cumbre de Choroni
NE
Klimwedstrijd
VEN
Sellin
Rund auf Rügen
NE
Wedstrijd
GER
Somma Lombardo
Gran Premio Somma
NE
Wedstrijd
ITA
Stresa
Coppa Lella Mentasti - GP Città di Stresa, Trofeo Città di Borgomanero
1.1
Wedstrijd
ITA
Toronto, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
CAN
Toronto, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
CAN
2e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
3e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
7e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
Valperga, U23
Trofeo Memorial Pesenti Maddalena in Cortese/Giro Del Canavese/Trofeo Sportivi Valperghesi
NE
Wedstrijd
ITA
VN HiFi-Color Studio, Elite/U23
NE
Criterium
SLO
Voloshskoye, Chrono
Razdelka na Voloshskoye
NE
Individuele tijdrit
UKR
2e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.2
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta a Santa Cruz de la Sierra
NE
Etappe
BOL
Wajima
Wajima Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Warnambool (b)
Shipwreck Coast Classic
NE
Criterium
AUS
Wilmington, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Wilmington, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Wilmington, Cyclocross, Junioren
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Zingem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
18 oktober
3e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Etappe
COL
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
2e etappe K.A.P. Sezonu Final
NE
Criterium
TUR
Türkiye Genel Ferdi Klasmanı
NE
Criterium
TUR
8e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
3e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.2
Etappe
BRA
19 oktober
Acquanegra sul Chiese
Trofeo Comune di Acquanegra sul Chiese
NE
Criterium
ITA
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
9e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
4e etappe deel a Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.2
Individuele tijdrit
BRA
4e etappe deel b Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.2
Etappe
BRA
20 oktober
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, U23
JR
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Saint-Amand-Mont-Rond
Grand Prix des Foire d´Orval
NE
Wedstrijd
FRA
Proloog Tour of Mazandaran, Junioren
2.1MJ
Proloog
IRI
5e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.2
Etappe
BRA
Proloog Vuelta a Cochabamba
NE
Proloog
BOL
Proloog 1e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Proloog
GUA
Proloog Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Proloog
ARG
21 oktober
Grafton - Inverell
NE
Wedstrijd
AUS
1e etappe Tour of Mazandaran, Junioren
2.1MJ
Etappe
IRI
Trnava, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
6e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.2
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
2e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Etappe
ARG
22 oktober
1e etappe Tour de Seoul
2.2
Etappe
KOR
1e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
2e etappe Tour of Mazandaran, Junioren
2.1MJ
Etappe
IRI
7e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.2
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
3e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Individuele tijdrit
ARG
Wien, Keirin
IM
Wedstrijd
AUT
Wien, Omnium (V)
IM
Wedstrijd
AUT
Wien, Scratch
IM
Wedstrijd
AUT
Wien, Sprint
IM
Wedstrijd
AUT
23 oktober
Amsterdam, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
NED
Bredene, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
End of Season Race Israël
NE
Criterium
ISR
Hartbeespoort
Satellite Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Louisville, Cyclocross
Derby City Cup # 1
C1
Wedstrijd
USA
Louisville, Cyclocross (V)
Derby City Cup # 1
C1
Wedstrijd
USA
Medina de Pomar, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Medina de Pomar, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Medina de Pomar, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
New Gloucester, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
New Gloucester, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Petržalka, Cyclocross
Bratislava # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Petržalka, Cyclocross (V)
Bratislava # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Petržalka, Cyclocross, Junioren
Bratislava # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Petržalka, Cyclocross, Nieuwelingen
Bratislava # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Petržalka, Cyclocross, U23
Bratislava
NE
Wedstrijd
SVK
2e etappe Tour de Seoul
2.2
Etappe
KOR
1e etappe Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
2e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
1e etappe Tour du Val d'Orge, Cyclocross (j)
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour du Val d'Orge, Cyclocross (j)
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Tour of Mazandaran, Junioren
2.1MJ
Etappe
IRI
Tour of Taihu Lake
1.2
Wedstrijd
CHN
Utsunomiya-shi (a)
Japan Cup Open Race
NE
Wedstrijd
JPN
Utsunomiya-shi, Criterium
Japan Cup
NE
Criterium
JPN
8e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.2
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
4e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Etappe
ARG
Zwijndrecht, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zwijndrecht, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zwijndrecht, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zwijndrecht, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zwijndrecht, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
24 oktober
Beesel, Cyclocross
Walsberg
NE
Wedstrijd
NED
Beesel, Cyclocross (V)
Walsberg
NE
Wedstrijd
NED
Beesel, Cyclocross, Junioren
Walsberg
NE
Wedstrijd
NED
Beesel, Cyclocross, Nieuwelingen
Walsberg
NE
Wedstrijd
NED
Blantyre
Illovo Classic
NE
Criterium
MWI
Caribbean Championships, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Chihuahua, Criterium
NE
Criterium
MEX
Contern, Cyclocross
Grand-Prix de la Commune de Contern
C2
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross (V)
Grand-Prix de la Commune de Contern
NE
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross, Junioren
Grand-Prix de la Commune de Contern
NE
Wedstrijd
LUX
Florida
Vuelta de los Puentes
NE
Criterium
URU
Guayaquil (a)
Vuelta a Guayaquil
NE
Wedstrijd
ECU
Hijfte, Cyclocross, Cat. B
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Hijfte, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Hijfte, Cyclocross, Junioren
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Hijfte, Cyclocross, Junioren (V)
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Hijfte, Cyclocross, Nieuwelingen
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Hong Kong (j)
Hong Kong Road Race 2
NE
Wedstrijd
HKG
Louisville, Cyclocross
Derby City Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Louisville, Cyclocross (V)
Derby City Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Magnago
Trofeo Sportivi Magnaghesi
NE
Wedstrijd
ITA
Mountbatten, Criterium
NE
Criterium
SIN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
New Gloucester, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
New Gloucester, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Ottershaw (d)
Ottershaw Series 1
NE
Criterium
GBR
Plzen, Cyclocross
# 1
CDM
Wereldbeker
CZE
Plzen, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
CZE
Plzen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Schoot, Cyclocross, Junioren
Tessenderlo
NE
Wedstrijd
BEL
Schoot, Cyclocross, Nieuwelingen
Tessenderlo
NE
Wedstrijd
BEL
Schoot, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Tessenderlo
NE
Wedstrijd
BEL
Taiwan Cup
NE
Wedstrijd
TPE
1e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Ploegentijdrit
INA
3e etappe Tour de Seoul
2.2
Etappe
KOR
2e etappe Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
3e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
3e etappe Tour du Val d'Orge, Cyclocross (j)
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Tour du Val d'Orge, Cyclocross (j)
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Tour of Mazandaran, Junioren
2.1MJ
Etappe
IRI
Utsunomiya-shi
Japan Cup
1.HC
Wedstrijd
JPN
9e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2.2
Etappe
BRA
4e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
5e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
4e etappe Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Etappe
ARG
Wilrijk, Cyclocross, Cat. B
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Junioren
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Junioren (V)
Fort 6 Cross
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
25 oktober
2e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Etappe
INA
3e etappe Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
4e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
1e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
6e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
26 oktober
3e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Etappe
INA
4e etappe Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
5e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
3e etappe Tour of Matabungkay
NE
Ploegentijdrit
PHI
2e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
7e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Klimtijdrit
GUA
Woerden, Cyclocross
Nacht van Woerden
C2
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross (V)
Nacht van Woerden
C2
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Junioren
Nacht van Woerden
NE
Wedstrijd
NED
27 oktober
4e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Etappe
INA
5e etappe Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
6e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
4e etappe Tour of Matabungkay
NE
Individuele tijdrit
PHI
8e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
28 oktober
Menídhi, Elite/U23
OXI Memorial Climb Race, Anavasi Flambouri
NE
Klimwedstrijd
GRE
Menídhi, Junioren
OXI Memorial Climb Race, Anavasi Flambouri
NE
Klimwedstrijd
GRE
Tabor, Cyclocross
C1
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
5e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Etappe
INA
6e etappe deel a Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
7e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
1e etappe Tour of Marmara
2.2
Etappe
TUR
9e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
29 oktober
8e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
2e etappe Tour of Marmara
2.2
Etappe
TUR
10e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Vuelta a Mexicali
NE
Etappe
MEX
30 oktober
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Bridgeton, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Bridgeton, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Cancún
Copa el Jarocho, Clásica Cancún
NE
Criterium
MEX
Coromandel
K2 Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Groningen
Tour van Posu
NE
Wedstrijd
SUR
Lostice, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Lostice, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Lostice, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Lostice, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Lostice, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Noosa, Criterium
Noosa International Criterium
NE
Criterium
AUS
Oviedo, Criterium
NE
Criterium
ESP
6e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Etappe
INA
9e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
3e etappe Tour of Marmara
2.2
Etappe
TUR
11e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Vuelta a Mexicali
NE
Etappe
MEX
31 oktober
Biassono
Coppa d'Inverno
NE
Criterium
ITA
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross # 2
C1
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross # 2
C1
Wedstrijd
USA
Hainan
Hainan Wenchang Challenge
NE
Wedstrijd
CHN
Ibagué
Clásica Rafael Mora Vidal
NE
Wedstrijd
COL
Ipswich, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Ipswich, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
Jamesburg, Cyclocross
HPCX # 1
C2
Wedstrijd
USA
Jamesburg, Cyclocross (V)
HPCX # 1
C2
Wedstrijd
USA
Karrantza, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Karrantza, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Karrantza, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Koekelare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Koekelare, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Koekelare, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kremnica, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Kremnica, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Kremnica, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Kremnica, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Kremnica, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Roemenië
CN
Nationaal Kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal Kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nossegem, Cyclocross, Cat. B
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Junioren
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Junioren (V)
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Patattencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Ottershaw (e)
Ottershaw Series 2
NE
Criterium
GBR
San Juan
Leslie King Memorial
NE
Criterium
TRD
Saverne, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Saverne, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Saverne, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Steinmaur, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SUI
7e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Etappe
INA
10e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
4e etappe Tour of Marmara
2.2
Etappe
TUR
12e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Vuelta a Mexicali
NE
Etappe
MEX
Weston Subedge (V)
National Hill Climb Championship,Road,Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Zeeland, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Zonhoven, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Zonhoven, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Zonhoven, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie