Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 1993
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 oktober
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01 oktober
2e etappe Barcelona - Montpellier, Amateurs
NE
Etappe
FRA
8e etappe Vuelta al Táchira
Etappe
VEN
02 oktober
3e etappe Barcelona - Montpellier, Amateurs
NE
Etappe
FRA
Oostende, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Plzen, Cyclocross
# 2
NE
Wedstrijd
CZE
9e etappe Vuelta al Táchira
Etappe
VEN
Zingem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
03 oktober
4e etappe Barcelona - Montpellier, Amateurs
NE
Etappe
FRA
Eschenbach, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
SUI
Kalmthout, Cyclocross, Cat. B
Vlaamse Industrieprijs Bosduin
NE
Wedstrijd
BEL
Kalmthout, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Kalmthout, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Lillebonne
Trio Normand
NE
Ploegentijdrit
FRA
Moerbeke, Cyclocross
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Junioren
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Tours
CDM/H
Wereldbeker
FRA
Paris - Tours, U23
Wedstrijd
FRA
Rotselaar, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Rotselaar, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Rotselaar, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Vuelta al Táchira
Etappe
VEN
04 oktober
Oostrozebeke, Criterium
Herfstcriterium
Criterium
BEL
Petegem
Petegem-aan-de-Leie
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
05 oktober
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
06 oktober
Lotenhulle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Milano - Torino
Milaan - Turijn
Wedstrijd
ITA
Tabor, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Zele
Kaj-KWB Prijs, Oostvlaamse Sluitingsprijs
Wedstrijd
BEL
07 oktober
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
Wedstrijd
ITA
Zwevezele
Zwevezele Koerse Individueel
Wedstrijd
BEL
09 oktober
Giro di Lombardia
Il Lombardia
CDM
Wereldbeker
ITA
Harelbeke, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Harelbeke, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Harelbeke, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Heist-op-den-Berg, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Heist-op-den-Berg, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Heist-op-den-Berg, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Tabor, Cyclocross (a)
C3
Wedstrijd
CZE
Zelzate, Cyclocross, Cat. B (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Nieuwelingen (b)
NE
Wedstrijd
BEL
10 oktober
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
Open
Individuele tijdrit
FRA
Deerlijk
NE
Wedstrijd
BEL
Hittnau, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Koningshooikt, Cyclocross, Cat. B
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Junioren
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Malderen, Cyclocross
C3
Wedstrijd
BEL
Malderen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Malderen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Zonhoven, Cyclocross, Cat. B
Termolen
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
11 oktober
Napajedla, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
13 oktober
Tabor, Cyclocross (b)
NE
Wedstrijd
CZE
15 oktober
2e etappe Commonwealth Bank Classic
NE
Criterium
AUS
1e etappe Commonwealth Bank Classic
NE
Individuele tijdrit
AUS
1e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.4
Etappe
AUS
16 oktober
4e etappe Commonwealth Bank Classic
NE
Criterium
AUS
3e etappe Commonwealth Bank Classic
NE
Etappe
AUS
Grand Prix des Nations
CDM/H
Individuele tijdrit
FRA
Gransvelde, Cyclocross, Cat. B
Wetteren
NE
Wedstrijd
BEL
Gransvelde, Cyclocross, Junioren
Wetteren
NE
Wedstrijd
BEL
Gransvelde, Cyclocross, Nieuwelingen
Wetteren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.4
Etappe
AUS
Krnov, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Middelkerke, Cyclocross
Noordzeecross
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Junioren
Noordzeecross
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen
Noordzeecross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Vimoutiers, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Wereldbeker, Op de weg, Elite
CDM
Wereldbeker
17 oktober
Berlaar, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Berlaar, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Berlaar, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bonnevoie, Cyclocross
NE
Wedstrijd
LUX
Carnetin, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Proloog Clásico RCN
Proloog
COL
Denzlingen, Cyclocross
C3
Wedstrijd
GER
Eindhoven, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
NED
Eindhoven, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
NED
Hlinsko, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Lanaken, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Lanaken, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lanaken, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Massemen, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Massemen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Massemen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Oostkamp, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Oostkamp, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Oostkamp, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Stockport, Cyclocross (f)
C3
Wedstrijd
GBR
Wangen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
18 oktober
1e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
2e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
19 oktober
3e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
20 oktober
5e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
21 oktober
7e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
6e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Freyming, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
22 oktober
8e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
23 oktober
Žďár nad Sázavou, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
9e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Firenze - Pistoia
Individuele tijdrit
ITA
Hoogstraten, Cyclocross
Vlaamse Aardbeiencross
C2
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Aardbeiencross
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Aardbeiencross
NE
Wedstrijd
BEL
Kronskamp, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Louny, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Serskamp, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Serskamp, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Serskamp, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
24 oktober
Büren, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Cesano, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
ITA
10e etappe Clásico RCN
Individuele tijdrit
COL
Eversel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Fourmies, Cyclocross
Val Joly
C2
Wedstrijd
FRA
Güstrow, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
GER
Löhne, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Lille, Cyclocross, Cat. B
Lilse Bergen
NE
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Junioren
Lilse Bergen
NE
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Nieuwelingen
Lilse Bergen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel b Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimtijdrit
ESP
1e etappe deel a Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimwedstrijd
ESP
Mount Parnitha, Elite/U23
Anavasi Parnithas
NE
Klimtijdrit
GRE
Nijswiller, Cyclocross
C3
Wedstrijd
NED
Nijswiller, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Nijswiller, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Nijswiller, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
NED
Nové Město na Moravě, Cyclocross
C3
Wedstrijd
CZE
Oostnieuwkerke, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Oostnieuwkerke, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Oostnieuwkerke, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Steinmaur, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
SUI
28 oktober
Blatnice, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Melbourne - Mount Buller
NE
Wedstrijd
AUS
30 oktober
Aachen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Bouwel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Bouwel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bouwel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Drachten, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Drachten, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Drachten, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Drachten, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
NED
Proloog New Zealand Post Tour
NE
Proloog
NZL
Plzen, Cyclocross
# 1
C1
Superprestige
CZE
Vaulx-en-Velin, Cyclocross
NE
Koppelwedstrijd
FRA
Zumaia (b)
Subida a Txitxarro
NE
Individuele tijdrit
ESP
31 oktober
Battel, Cyclocross, Cat. B
Mechelen
NE
Wedstrijd
BEL
Borna, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Bramsche, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Dudzele, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Langnau i.E, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
London, Cyclocross (c)
B.C.- C.A. International Cyclo Cross
C3
Wedstrijd
GBR
Lostice, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Montévrain, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe New Zealand Post Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe New Zealand Post Tour
NE
Etappe
NZL
Ostelsheim, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Sint-Lievens-Esse, Cyclocross
C3
Wedstrijd
BEL
Sint-Lievens-Esse, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Sint-Lievens-Esse, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Utsunomiya-shi
Japan Cup
1.4
Wedstrijd
JPN
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje