Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 2016
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 september
2e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Individuele tijdrit
COL
1e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
3e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1WE
Etappe
NED
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
1e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
Proloog Tour de Hokkaido
2.2
Proloog
JPN
1e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour des Fjords
2.1
Etappe
NOR
4e etappe Tour Ethiopian Meles Zenawi
2.2
Etappe
ETH
1e etappe Tour of Alberta
2.1
Etappe
CAN
5e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
2e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
1e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
02 september
3e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Etappe
COL
Edegem (b)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Gateway Cup
2.CRT
Criterium
USA
1e etappe GP dos Campeões, U23
NE
Individuele tijdrit
POR
1e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
1e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1WE
Etappe
NED
Maykop
NE
Klimwedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
2e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Luxembourg, Criterium, Nieuwelingen
Critérium Européen des Jeunes
NE
Etappe
LUX
3e etappe Tour des Fjords
2.1
Etappe
NOR
5e etappe Tour Ethiopian Meles Zenawi
2.2
Etappe
ETH
2e etappe Tour of Alberta
2.1
Etappe
CAN
6e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
3e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
1e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
2e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
1e etappe deel a Vuelta a Tenerife
NE
Individuele tijdrit
ESP
1e etappe deel b Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
03 september
Adinkerke (b)
Adinkerke Interclub De Moeren Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Carnago
GP Industria Artigianato e Commercio Carnaghese
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Charleville
NE
Etappe
IRL
1e etappe Copa Cero de Oro
NE
Etappe
DOM
Fengtai, Cyclocross
C1
Wedstrijd
CHN
Fengtai, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
CHN
2e etappe Gateway Cup
2.CRT
Criterium
USA
2e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
2e etappe GP dos Campeões, U23
NE
Etappe
POR
GP du Président de la Fédération Malienne
NE
Wedstrijd
MLI
2e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
2e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
Hillerød
NE
Wedstrijd
DEN
5e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1WE
Etappe
NED
Juriš na Vršič
NE
Wedstrijd
SLO
La Brevine, Chrono
Arif Mannschafszeitfahren
NE
Ploegentijdrit
SUI
Mankayane
Khemani Road Classic
NE
Wedstrijd
SWZ
16e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Faeröereilanden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
Pommeroeul
GP A. Limpens
1.18
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Riehen, Criterium
Europakriterium
NE
Criterium
SUI
Rusko, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
Spisšká Nová Ves, Chrono
Grajnar Hill Climb
NE
Individuele tijdrit
SVK
Steenhuffel, Cyclocross, Cat. B
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Junioren
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Junioren (V)
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Nieuwelingen
Palmcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Tallinn
Tallinna rahvasoit
NE
Wedstrijd
EST
3e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
3e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de la Réunion
NE
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Tour de Luxembourg, Criterium, Nieuwelingen
Critérium Européen des Jeunes
NE
Etappe
LUX
4e etappe Tour des Fjords
2.1
Etappe
NOR
3e etappe Tour of Alberta
2.1
Etappe
CAN
4e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
Tour of the Dragon, Mountainbike
NE
Wedstrijd
BHU
2e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
3e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
Vejle
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Zutendaal (b)
NE
Wedstrijd
BEL
04 september
Abbenbroek
NE
Wedstrijd
NED
Afritz
Bergpreis Afritz - Verditz
NE
Klimtijdrit
AUT
Analamanga
Circuit Marais Masay
NE
Wedstrijd
MAD
Andorra, Downhill
Vallnord
CDM
Wereldbeker
AND
Andorra, Downhill (V)
Vallnord
CDM
Wereldbeker
AND
Andorra, Mountainbike
Vallnord
CDM
Wereldbeker
AND
Andorra, Mountainbike (V)
Vallnord
CDM
Wereldbeker
AND
Andorra, Mountainbike, Junioren
Vallnord
CDM
Wereldbeker
AND
Andorra, Mountainbike, U23
Vallnord
CDM
Wereldbeker
AND
Andorra, Mountainbike, U23 (V)
Vallnord
CDM
Wereldbeker
AND
Apertura Temporada del Uruguay
NE
Wedstrijd
URU
Aywaille, Junioren
La Philippe Gilbert
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Bavikhove, Criterium
Leiedal Koerse
1.CRT
Criterium
BEL
Blanmont
Blanmont-Chastre
1.18
Wedstrijd
BEL
Bury, Nieuwelingen
GP Adolphe Thaon
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Charleville
NE
Individuele tijdrit
IRL
3e etappe Charleville
NE
Etappe
IRL
Classique Champagne Ardenne
NE
Etappe
FRA
Colchester (f)
Jef Schils Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Copa Cero de Oro
NE
Etappe
DOM
Dierbach
GP der Weingüter von Dierbach / Rail.cc
NE
Wedstrijd
GER
Dwangwa
Tour de Dwangwa
NE
Wedstrijd
MWI
Echt (a)
Kernen Omloop Echt-Susteren
1.2
Wedstrijd
NED
Emptinne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Feiring
Feiringrittet
NE
Wedstrijd
NOR
Fourmies
GP de Fourmies
1.HC
Wedstrijd
FRA
Gabarone
Mascom Cycle Challenge
NE
Wedstrijd
BOT
Gaitimayo Forest Challenge
NE
Wedstrijd
KEN
3e etappe Gateway Cup
2.CRT
Criterium
USA
Gedern, Mountainbike
3
XCO
GER
Gedern, Mountainbike (V)
3
XCO
GER
3e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
1e etappe GP Gondomar, Elite/U23
NE
Individuele tijdrit
POR
2e etappe GP Gondomar, Elite/U23
NE
Etappe
POR
4e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
3e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
Hamburg (c)
GP der Haspa Hamburg-Volksdorf
NE
Wedstrijd
GER
6e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1WE
Etappe
NED
Ioánnina
Mitsikeli Hill Climb
NE
Wedstrijd
GRE
Kayseri, Mountainbike
Erciyes MTB Cup
C1
XCO
TUR
Kayseri, Mountainbike (V)
Erciyes MTB Cup
C1
XCO
TUR
Kayseri, Mountainbike, Junioren
Erciyes MTB Cup
C1
XCO
TUR
Kayseri, Mountainbike, Junioren (V)
Erciyes MTB Cup
C1
XCO
TUR
Kessel, Cyclocross, Cat. B
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Junioren
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Junioren (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Maykop
NE
Wedstrijd
RUS
Meerhout
Meerhout Interclub 2
NE
Wedstrijd
BEL
17e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Molenbeek-Wersbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Puerto Rico
CN
Nationaal kampioenschap
PUR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
CN
Wereldkampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Duitsland
NE
Ploegentijdrit
GER
Oleye, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Pilis Kupa Hegyi Idofutam
NE
Etappe
HUN
Poroszló
Tisza-Tó Maraton
NE
Wedstrijd
HUN
2e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Ruiselede (b)
Ruiselede Kruiskerke
NE
Wedstrijd
BEL
Schwaz
NE
Wedstrijd
AUT
Schwaz (a)
NE
Wedstrijd
AUT
Spisšká Nová Ves, Criterium
NE
Criterium
SVK
4e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Luxembourg, Criterium, Nieuwelingen
Critérium Européen des Jeunes
NE
Etappe
LUX
5e etappe Tour des Fjords
2.1
Etappe
NOR
4e etappe Tour of Alberta
2.1
Individuele tijdrit
CAN
1e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
5e etappe Tour of Gippsland
NE
Criterium
AUS
4e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
Ulster Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
NE
Regionaal kampioenschap
IRL
Vieniba
Vienības
NE
Wedstrijd
LAT
Vollezele, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Windsor
Tour de Via Italia
NE
Wedstrijd
CAN
Yamaguchi-shi, Downhill
3
Afdaling
JPN
Yamaguchi-shi, Downhill (V)
3
Afdaling
JPN
05 september
4e etappe Gateway Cup
2.CRT
Criterium
USA
4e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China
CN
Nationaal kampioenschap
CHN
Peshawar
Tour de Abbottabad - Defence Day Race
NE
Wedstrijd
PAK
5e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Individuele tijdrit
FRA
6e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Réunion
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Alberta
2.1
Etappe
CAN
2e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
deel b Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
1.CRT
Dernyrace
BEL
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
1.CRT
Dernyrace
BEL
deel a Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
1.CRT
Dernyrace
BEL
06 september
Booischot (b)
Booischot-Pijpelheide
NE
Wedstrijd
BEL
Erpe (b)
Erpe Individueel - GP John Hannes / GP Erpe Sportief
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Proloog Ronde van België (V)
Tour of Belgium
2.1WE
Proloog
BEL
7e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Réunion
NE
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
07 september
12e etappe Giant Liga
NE
Criterium
CZE
1e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
1e etappe Ronde van België (V)
Tour of Belgium
2.1WE
Etappe
BEL
5e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
Wingene
Wingene Koerse IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
08 september
Breganze
Astico Brenta
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Criterium
COL
1e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
1e etappe Grodno Stage Race
NE
Etappe
BLR
Hradec Kralove, Criterium
1.CRT
Criterium
CZE
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nevsehir, Mountainbike (a)
Goreme/Nevsehir
3
XCE
TUR
Nevsehir, Mountainbike (V) (a)
Goreme/Nevsehir
3
XCE
TUR
2e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
2e etappe Ronde van België (V)
Tour of Belgium
2.1WE
Etappe
BEL
Roosendaal (f)
Kermisronde Roosendaal
NE
Wedstrijd
NED
6e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
2e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
18e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
09 september
1e etappe Clásica Ciudad de Facatativá
NE
Etappe
COL
2e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Etappe
COL
Proloog Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Proloog
ITA
1e etappe GP Vila-Real
NE
Etappe
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Québec (b)
Grand Prix Cycliste de Québec
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
CAN
3e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
3e etappe Ronde van België (V)
Tour of Belgium
2.1WE
Etappe
BEL
1e etappe Roserittet DNV GP
NE
Individuele tijdrit
NOR
7e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
1e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
1e etappe Tour of East Bohemia
2.2
Etappe
CZE
3e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
19e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
ESP
10 september
Adiaké
Trophée du Maire Hien Sié
NE
Wedstrijd
CIV
Beograd
Plava Trka
NE
Wedstrijd
SRB
Bonheiden, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bonheiden, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bonheiden, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bonheiden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bonheiden, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Central Challenge
NE
Wedstrijd
RWA
3e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Individuele tijdrit
COL
3e etappe Copa Guanacasteca
NE
Etappe
CRC
Diegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
2e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
2e etappe GP Vila-Real
NE
Etappe
ESP
2e etappe Grodno Stage Race
NE
Etappe
BLR
Jelenia Góra, Mountainbike
HC
XCO
POL
Jelenia Góra, Mountainbike (V)
HC
XCO
POL
Jelenia Góra, Mountainbike, Junioren (V)
HC
XCO
POL
Jelenia Góra, Mountainbike, U23
HC
XCO
POL
Kemmel, U23
Kemmel IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Knokke (a)
Kustpijl
1.2
Wedstrijd
BEL
Logan
Lotoja Classic
NE
Wedstrijd
USA
Montréal, Criterium
Critérium National
1.CRT
Criterium
CAN
Montréal, Criterium (V)
1.CRT
Criterium
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Klimwedstrijd
AUT
Nieuwkerken-Waas
Nieuwkerken Waas Interclubkampioenschap van Vlaanderen 1 - GP Gemeentebelangen
NE
Wedstrijd
BEL
Putrajaya
Putrajaya Century Ride
NE
Wedstrijd
MAS
4e etappe Ras na mBan (V)
NE
Individuele tijdrit
IRL
5e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
2e etappe Region-Tour
NE
Etappe
UKR
Rochester, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
USA
2e etappe Roserittet DNV GP
NE
Etappe
NOR
San Roque
Doble San Roque - Chaguaya
NE
Wedstrijd
BOL
Souderton
Univest Grand Prix, The Bucks County Classic, The Reading 120
1.2
Wedstrijd
USA
8e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Moselle
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
7e etappe deel b Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
7e etappe deel a Tour of Britain
2.HC
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
2e etappe Tour of East Bohemia
2.2
Etappe
CZE
Vipava
Nanos
NE
Wedstrijd
SLO
4e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
20e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
Whistler
RBC Gran Fondo Whistler
NE
Wedstrijd
CAN
11 september
Ainazi, Chrono
Ainazi - Majaka - Ainazi
NE
Individuele tijdrit
LAT
Anderlues
GP Elco Cleaning
NE
Wedstrijd
BEL
Apertura Federación de Flores
NE
Wedstrijd
URU
Bétheny, Chrono
Chrono Champenois
1.2
Individuele tijdrit
FRA
Bétheny, Chrono (V)
Chrono Champenois - Trophée Européen
1.1WE
Wedstrijd
FRA
Castries
NE
Wedstrijd
LCA
Challenge by La Vuelta (V)
Vuelta a España Feminina
1.WWT
Criterium
ESP
Chamical
Vuelta a Chamical
NE
Etappe
ARG
Chur - Arosa
NE
Klimwedstrijd
SUI
4e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Etappe
COL
3e etappe Copa Cero de Oro
NE
Etappe
DOM
4e etappe Copa Guanacasteca
NE
Klimtijdrit
CRC
Curico
Circuito Escuela Especial D-8 José Antonio Avendaño Escarate
NE
Wedstrijd
CHI
Doylestown, Criterium
Bucks County Classic Criterium
1.CRT
Criterium
USA
Eizer-Overijse
Grote Prijs van Eizer
NE
Wedstrijd
BEL
Feilding
Feilding Festival of Cycling - Joe Allen Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Freising
NE
Criterium
GER
Friars Hill Challenge
Avalanche circuit
NE
Wedstrijd
ANT
Geraardsbergen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
3e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
Hank
Ronde van Hank
NE
Wedstrijd
NED
Heidelberg
Rand Water Race for Victory
NE
Wedstrijd
RSA
Ikla, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
Klein Sinaai
NE
Wedstrijd
BEL
Klimkampioenschap Munster, Op de weg, Elite, Ierland
NE
Regionaal kampioenschap
IRL
Macapá
Yazigi Open
NE
Wedstrijd
BRA
Montréal (d)
Grand Prix Cycliste de Montréal
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
CAN
Morteau - Pontarlier
Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers
1.1
Wedstrijd
FRA
Nagykanizsa, Mountainbike
2
XCO
HUN
Nagykanizsa, Mountainbike (V)
2
XCO
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Faeröereilanden
CN
Nationaal kampioenschap
FRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nevsehir, Mountainbike
Goreme/Nevsehir
S1
XCO
TUR
Nevsehir, Mountainbike (V)
Goreme/Nevsehir
S1
XCO
TUR
Obwalden, Mountainbike-Marathon
3
Marathon
SUI
Obwalden, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
SUI
Olot
Festes del Tura d´Olot - La Garrotxa
NE
Wedstrijd
ESP
Oupeye
Oupeye-Vivegnies
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
3e etappe Region-Tour
NE
Criterium
UKR
Reykjavík
Tour of Reykjavik
NE
Wedstrijd
ISL
Rochester, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
3e etappe Roserittet DNV GP
NE
Etappe
NOR
São Paulo (e)
Volta Do ABC Paulista
NE
Wedstrijd
BRA
Santa Croce sull' Arno
GP Industria del Cuoio e delle Pelli
NE
Wedstrijd
ITA
Tétange
Festival Cycliste LC Tétange
NE
Wedstrijd
LUX
8e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
9e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
8e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
Venado Tuerto
Clásica de Venado Tuerto
NE
Wedstrijd
ARG
5e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Individuele tijdrit
ESP
21e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Elite/U23 (V)
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Zepperen
NE
Wedstrijd
BEL
Zhangjiajia Bicycle Challenge
Merida Cup Hunan
NE
Wedstrijd
CHN
12 september
1e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
3e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
1.2
Wedstrijd
BEL
13 september
Desselgem
GP Briek Schotte
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Zwitserland
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Oerlikon, Afvalrace (k)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Halve Fond (d)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Scratch (k)
NE
Wedstrijd
SUI
2e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Criterium
CHN
1e etappe Tour de Timor, Mountainbike
3
Etappe
TLS
1e etappe Tour de Timor, Mountainbike (V)
3
XCO
TLS
4e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
Villaviciosa (a)
Circuito Nuestra Señora del Portal
NE
Wedstrijd
ESP
14 september
Asia Cup, Achtervolging
CC
Wedstrijd
THA
Asia Cup, Ploegsprint
CC
Wedstrijd
THA
1e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Etappe
COL
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Europees Kampioenschap
13e etappe Giant Liga
NE
Criterium
CZE
GP de Wallonie
1.1
Wedstrijd
BEL
Legnano
Coppa Bernocchi
1.1
Wedstrijd
ITA
Retie
Herdenkingsprijs Jean-Pierre Monseré
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Pauwels
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
5e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
Track Asia Cup, Baan, 3 km (V)
CC
Wedstrijd
Track Asia Cup, Baan, 500 m, Elite (V)
C1
Wedstrijd
Track Asia Cup, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
C1
Wedstrijd
1e etappe Volta a Galicia
NE
Ploegentijdrit
ESP
Zacapu
Clásica Zacapu
NE
Wedstrijd
MEX
15 september
Carabobo, Achtervolging (V)
2
Wedstrijd
VEN
Carabobo, Keirin
Copa Cobernador de Carabobo
2
Wedstrijd
VEN
Carabobo, Scratch
Copa Cobernador de Carabobo
2
Wedstrijd
VEN
Carabobo, Scratch (V)
Copa Venezuela
2
Wedstrijd
VEN
2e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Etappe
COL
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
Lissone
Coppa Agostoni
1.1
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Poprad, Cyclocross
Spišská Sobota
NE
Wedstrijd
SVK
Poprad, Cyclocross (V)
Spišská Sobota
NE
Wedstrijd
SVK
Poprad, Cyclocross, Junioren
Spišská Sobota
NE
Wedstrijd
SVK
Poprad, Cyclocross, Nieuwelingen
Spišská Sobota
NE
Wedstrijd
SVK
Poprad, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Spišská Sobota
NE
Wedstrijd
SVK
4e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Criterium
CHN
2e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
16 september
Carabobo, Omnium
2
Wedstrijd
VEN
Carabobo, Puntenkoers
Copa Cobernador de Carabobo
2
Wedstrijd
VEN
Carabobo, Puntenkoers (V)
Copa Cobernador de Carabobo
2
Wedstrijd
VEN
3e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Klimwedstrijd
COL
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
1.1
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Israël
CN
Nationaal Kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ISR
1e etappe National Capital Tour
NE
Individuele tijdrit
AUS
New Haven
New Haven GP
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
6e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
3e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
17 september
Avusy
Le Défi Boscardin
NE
Wedstrijd
SUI
Bergen (a)
Fanahytten Opp
NE
Individuele tijdrit
NOR
Blangy
NE
Wedstrijd
FRA
Boston, Criterium
TD Bank Mayors Cup
1.CRT
Criterium
USA
Breinigsville, Cyclocross
Nitany Lion Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Breinigsville, Cyclocross (V)
Nitany Lion Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Carabobo, Achtervolging
Copa Venezuela
2
Wedstrijd
VEN
Carabobo, Keirin (V)
Copa Venezuela
2
Wedstrijd
VEN
Carabobo, Omnium (V)
Copa Venezuela
2
Wedstrijd
VEN
Carabobo, Sprint
Copa Cobernador de Carabobo
2
Wedstrijd
VEN
4e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Criterium
COL
Debrecen (a)
Tour de Debrecen
NE
Wedstrijd
HUN
1e etappe Doble Arequipa - Mollendo
NE
Etappe
PER
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23
CC
Europees Kampioenschap
Huddinge
Sista Chansen
NE
Wedstrijd
SWE
Kampenhout
GP Raymond Impanis - Van Petegem / Kampenhout Interclub - Primus Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
1e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
Knesselare, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Leogang, Downhill
C1
Afdaling
AUT
Mammoth Lakes, Downhill
2
Afdaling
USA
Mammoth Lakes, Downhill (V)
2
Afdaling
USA
Marco Pantani Memorial
1.1
Wedstrijd
ITA
18e etappe Merida Cup
NE
Klimtijdrit
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
2e etappe National Capital Tour
NE
Etappe
AUS
Oslo, Mountainbike (a)
2
XCO
NOR
Oslo, Mountainbike (V) (a)
2
XCO
NOR
Oslo, Mountainbike, Junioren
Rye Junior
2
XCO
NOR
Oslo, Mountainbike, Junioren (V)
Rye Junior
2
XCO
NOR
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Saalfelden, Mountainbike
C1
XCO
AUT
Saalfelden, Mountainbike (V)
C1
XCO
AUT
Saalfelden, Mountainbike, Junioren
C1
XCO
AUT
Saalfelden, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
AUT
Saalfelden, Mountainbike, U23
C1
XCO
AUT
Sefton
Sefton Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Skopje
Trofej Skopje
NE
Wedstrijd
MKD
6e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
2e etappe Tour de Timor, Mountainbike
3
XCO
TLS
2e etappe Tour de Timor, Mountainbike (V)
3
XCO
TLS
Trexlertown, Sprint (V)
Champions of Sprint
2
Wedstrijd
USA
4e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
Waterloo, Cyclocross
Trek CXC Cup # 1
C1
Wedstrijd
USA
Waterloo, Cyclocross (V)
Trek CXC Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
18 september
Alphen aan den Rijn, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
Baden, Cyclocross
C1
Wedstrijd
SUI
Baden, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
SUI
Baden, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Baden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Baden, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Belize City
Albert/Regent Street Criterium
NE
Criterium
BIZ
Bloemfontein, Mountainbike
2
XCO
RSA
Breinigsville, Cyclocross
Nitany Lion Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Breinigsville, Cyclocross (V)
Nitany Lion Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Chişinău, Criterium
NE
Criterium
MDA
Düsseldorf
Rund um die Kö
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Doble Arequipa - Mollendo
NE
Etappe
PER
16e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
17e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite
CC
Europees Kampioenschap
Goma
Tour de Paix de Goma
NE
Wedstrijd
COD
Gothenburg, Mountainbike
CK Master MTB Race
C3
XCO
SWE
Gothenburg, Mountainbike (V)
CK Master MTB Race
3
XCO
SWE
Gothenburg, Mountainbike, Junioren
CK Master MTB Race
3
XCO
SWE
Gothenburg, Mountainbike, Junioren (V)
CK Master MTB Race
3
XCO
SWE
Haßloch, Criterium
NE
Criterium
GER
Hoegaarden, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Isbergues
GP d'Isbergues
1.1
Wedstrijd
FRA
Isla de Maipo
Premio Fiestas Patrias Isla de Maipo
NE
Wedstrijd
CHI
Jeneffe, Amateurs
Jeneffe-en-Condroz
1.18
Wedstrijd
BEL
Kacergine
NE
Wedstrijd
LTU
2e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Cat. B
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Junioren
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Junioren (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kontich, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
La Plata
G.P.Pechito bancalari
NE
Wedstrijd
ARG
Leogang, Downhill (V) (a)
C1
Afdaling
AUT
Londerzeel (c)
Londerzeel-Linde
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Nieuwelingen (a)
Londerzeel-Linde
NE
Wedstrijd
BEL
Lyngby
NE
Wedstrijd
DEN
Meerle
Meerle-Hoogstraten
NE
Wedstrijd
BEL
Mexico City (a)
Clásica OfficeMax
NE
Criterium
MEX
Montevideo (a)
Apertura Federación de Montevideo
NE
Wedstrijd
URU
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Britse Maagdeneilanden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IVB
4e etappe National Capital Tour
NE
Etappe
AUS
3e etappe National Capital Tour
NE
Etappe
AUS
Oosterhout (a)
Ronde van de Molen
NE
Wedstrijd
NED
Passendale
GROTE KERMISPRIJS
NE
Wedstrijd
BEL
Pinjarra (a)
Pinjarra Classic
NE
Wedstrijd
AUS
3e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Santo Domingo
Aniversario Club Ciclista Mauricio Baez
NE
Wedstrijd
DOM
Stokenchurch
John Walker Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Tarlton
Wilro 100
NE
Wedstrijd
RSA
Proloog Tour of China II
2.1
Proloog
CHN
Västeras (a)
Västmanlands 4-dagars / Anundsloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Villa Jiménez
Clásica Villa Jiménez
NE
Wedstrijd
MEX
5e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
Wangen, Criterium
NE
Criterium
GER
Waterloo, Cyclocross
Trek CXC Cup # 2
C1
Wedstrijd
USA
Waterloo, Cyclocross (V)
Trek CXC Cup # 2
C1
Wedstrijd
USA
Wieluń, Criterium
NE
Criterium
POL
Witheridge (V)
Tour of Witheridge Moor
NE
Wedstrijd
GBR
Zaldivia (a)
Zaldibia Sari Nagusia
NE
Wedstrijd
ESP
19 september
1e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
3e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
1e etappe Lesotho Sky Stage Race, Mountainbike
NE
Etappe
LES
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
7e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
1e etappe Tour of China II
2.1
Etappe
CHN
Viane
GP Paul Borremans
NE
Wedstrijd
BEL
20 september
2e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
Collecchio
Coppa Collecchio
NE
Wedstrijd
ITA
El Jumeal
Subida a El Jumeal
NE
Wedstrijd
ARG
1e etappe Giro della Toscana
2.1
Etappe
ITA
Jelenia Góra, Mountainbike, Junioren
HC
XCO
POL
2e etappe Lesotho Sky Stage Race, Mountainbike
NE
Etappe
LES
Oerlikon, Afvalrace (j)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Halve Fond (e)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Puntenkoers (k)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Scratch (l)
NE
Wedstrijd
SUI
Pan American Championships, Baan, Omnium, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
8e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
Vichte
Textielprijs
NE
Wedstrijd
BEL
21 september
3e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
2e etappe Giro della Toscana
2.1
Etappe
ITA
Klicany, Cyclocross
Beckov
NE
Wedstrijd
CZE
Klicany, Cyclocross (V)
Beckov
NE
Wedstrijd
CZE
Klicany, Cyclocross, Junioren
Beckov
NE
Wedstrijd
CZE
Klicany, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Beckov
NE
Wedstrijd
CZE
Las Vegas, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
USA
Las Vegas, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
USA
3e etappe Lesotho Sky Stage Race, Mountainbike
NE
Etappe
LES
Los Olivos, Criterium
NE
Criterium
PER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
9e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
2e etappe Tour of China II
2.1
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
22 september
4e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
4e etappe Lesotho Sky Stage Race, Mountainbike
NE
Etappe
LES
Peccioli
Coppa Sabatini
1.1
Wedstrijd
ITA
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
3e etappe Tour of China II
2.1
Etappe
CHN
2e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
23 september
5e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
NE
Ploegentijdrit
1e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Iowa City, Cyclocross
Jingle Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross (V)
Jingle Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
5e etappe Lesotho Sky Stage Race, Mountainbike
NE
Etappe
LES
11e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
1e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Individuele tijdrit
CRC
24 september
Antwerpen, Mountainbike
3
XCE
BEL
6e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Bologna
Giro dell'Emilia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Bologna (V)
Giro dell Emilia
1.1WE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Harelbeke
Harelbeke IC 2 - Zandberg Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Iowa City, Cyclocross
Jingle Cross # 2
CDM
Wereldbeker
USA
Iowa City, Cyclocross (V)
Jingle Cross # 2
CDM
Wereldbeker
USA
6e etappe Lesotho Sky Stage Race, Mountainbike
NE
Etappe
LES
1e etappe Maebashi
NE
Klimwedstrijd
JPN
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Marchin
1.18
Wedstrijd
BEL
Ottoland
Ronde van Ottoland
NE
Wedstrijd
NED
Panciu
VeloPower Road Race
NE
Wedstrijd
ROM
Paris - Vierzon
NE
Wedstrijd
FRA
Port of Spain
Newsday Republic Day Classic
NE
Criterium
TRD
Stabroek, Cyclocross, Cat. B
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Stabroek, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Stabroek, Cyclocross, Junioren
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Stabroek, Cyclocross, Junioren (V)
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Stabroek, Cyclocross, Nieuwelingen
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Tønder
NE
Wedstrijd
DEN
Taipei
Tour of Taipei Challenge
NE
Wedstrijd
TPE
Tienen
Tienen-Potterie / Open
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
2.2
Etappe
CIV
4e etappe Tour of China II
2.1
Etappe
CHN
Twizel - Timaru
NE
Wedstrijd
NZL
Varsenare
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vatternrundan
NE
Etappe
CHN
2e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
25 september
Belém (a)
Prova Coronel Fontoura
NE
Wedstrijd
BRA
7e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Bergen
NE
Wedstrijd
NOR
Cinquale, Junioren
Trofeo Buffoni
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
3e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
4e etappe Copa Río de Janeiro
NE
Etappe
BRA
Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NE
Wedstrijd
NED
Dordrecht, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Dordrecht, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Dordrecht, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Dordrecht, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
NED
Dordrecht, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Dordrecht, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Dugopolje - Klis
VN Dugopolje-Klis / Velika Nagrada Dugopolja
NE
Wedstrijd
CRO
18e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Emelgem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Emelgem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Emelgem, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Emelgem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Funchal, Downhill
2
Afdaling
POR
Funchal, Downhill (V)
2
Afdaling
POR
Gooik (a)
Gooikse Pijl
1.2
Wedstrijd
BEL
Gothenburg, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SWE
Gothenburg, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SWE
Gothenburg, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SWE
Guanta
Clasico Memorial Angel Betancourt
NE
Wedstrijd
VEN
Hoboken, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Hoboken, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hoboken, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hoboken, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hoboken, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hong Kong
Hong Kong Cyclothon
1.CRT
Criterium
HKG
Hoogstraten, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Illnau, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Illnau, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Illnau, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Illnau, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Illnau, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Iowa City, Cyclocross
Jingle Cross # 3
C1
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross (V)
Jingle Cross # 3
C1
Wedstrijd
USA
Iseo, Mountainbike
3
XCO
ITA
Iseo, Mountainbike (V)
3
XCO
ITA
Istanbul, Mountainbike
Arnavutkoy/Istanbul
3
XCE
TUR
Istanbul, Mountainbike
Arnavutkoy/Istanbul Salcano MTB Cup
HC
XCO
TUR
Istanbul, Mountainbike, Junioren
Arnavutköy/Istanbul Salcano MTB Cup
HC
XCO
TUR
Istanbul, Mountainbike, Junioren (V)
Arnavutköy/Istanbul Salcano MTB Cup
HC
XCO
TUR
Judendorf
GP Judendorf Straßengel, Raiffeisen GP
NE
Wedstrijd
AUT
Köln (g)
Köln-Eigelstein / Rund an Egelsteintorburg
NE
Wedstrijd
GER
Kolsassberg
NE
Klimwedstrijd
AUT
Lagos
Lagos Criterium Cycling Classic
NE
Criterium
NGR
Leuze, Amateurs
Leuze-Eghezée
1.18
Wedstrijd
BEL
Lisse
Ronde van Lisse
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Maebashi
NE
Criterium
JPN
Maldonado
Apertura Federación de Maldonado
NE
Wedstrijd
URU
Marigny
Duo Normand
NE
Koppeltijdrit
FRA
Monteveglio
GP Bruno Beghelli
1.HC
Wedstrijd
ITA
Monteveglio (V)
GP Bruno Beghelli
1.1WE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Canada
NE
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Chili
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Chili
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Britse Maagdeneilanden
CN
Nationaal kampioenschap
IVB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Botswana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOT
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Paderno
Trofeo Gianfranco Bianchin
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Pilis Kupa Hegyi Idofutam
NE
Etappe
HUN
4e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Quimili
GP Ferretería
NE
Wedstrijd
ARG
San Juan, Mountainbike
2
XCO
PAR
San Juan, Mountainbike (V)
2
XCO
PAR
Sittard-Geleen, Mountainbike
2
XCO
NED
Sittard-Geleen, Mountainbike (V)
2
XCO
NED
Sittard-Geleen, Mountainbike, Junioren
2
XCO
NED
Sittard-Geleen, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
NED
Stabroek
Victor Macedo Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
Tegucigalpa (b)
Vuelta a Tegucigalpa
NE
Wedstrijd
HON
Thale, Downhill
2
Afdaling
GER
Tortola
Jason Bally Memorial
NE
Wedstrijd
IVB
2e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
2.2
Etappe
CIV
5e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
5e etappe Tour of China II
2.1
Etappe
CHN
2e etappe Vatternrundan
NE
Etappe
CHN
3e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
Waregem, Mountainbike
3
XCE
BEL
26 september
4e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Kansanshi
NE
Wedstrijd
ZAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Canada
NE
Nationaal kampioenschap
CAN
3e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
2.2
Etappe
CIV
27 september
Castelfranca di Sopra
Ruota d'Oro - Castelfranca di Sopra GP Festa del Perdono
1.2
Wedstrijd
ITA
5e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2U
Ploegentijdrit
NED
4e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
2.2
Etappe
CIV
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
1.HC
Wedstrijd
ITA
28 september
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Milano - Torino
Milaan - Turijn
1.HC
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegen, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2U
Etappe
NED
Tabor, Cyclocross
C1
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
1e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
5e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
2.2
Etappe
CIV
29 september
7e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Milton, 1 km
CN
Wedstrijd
CAN
Milton, 500 m (V)
C1
Wedstrijd
CAN
Milton, Sprint, Junioren
C1
Wedstrijd
CAN
Milton, Sprint, Junioren (V)
C1
Wedstrijd
CAN
3e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2U
Individuele tijdrit
NED
3e etappe deel b Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2U
Etappe
NED
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
1.HC
Wedstrijd
ITA
2e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
6e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
2.2
Etappe
CIV
Proloog Vuelta a Tarija
NE
Individuele tijdrit
BOL
30 september
8e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Mankele, Mountainbike, Junioren
1
XCO
RSA
Milton, Puntenkoers
C1
Wedstrijd
CAN
Milton, Puntenkoers (V)
C1
Wedstrijd
CAN
Milton, Sprint
C1
Wedstrijd
CAN
Milton, Sprint (V)
C1
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
NE
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
NE
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
NE
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
NE
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk (V)
NE
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Frankrijk (V)
NE
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
NE
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
NE
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
NE
Nationaal kampioenschap
FRA
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2U
Etappe
NED
3e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
7e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
2.2
Etappe
CIV
1e etappe Vuelta a Tarija
NE
Etappe
BOL
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd