Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1961
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Beverley
Alpha Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Coventry
Tom Bromwich Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
2e etappe deel b DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
4e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
6e etappe deel a DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Individuele tijdrit
GDR
7e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
2e etappe deel a DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Individuele tijdrit
GDR
3e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
5e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
6e etappe deel b DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
8e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Leeds, Junioren
Pennine Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
Macclesfield
John Parkinson Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Marple
Woodbank Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
Sint-Martens-Bodegem, Junioren
Kampioenschap van het Pajottenland
NE
Wedstrijd
BEL
Southend, Chrono
Southend & County 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wolsingham
Kilhope Moor Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Worcester
Worcester Evening News Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Evergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Ticino
Tour du Tessin
Wedstrijd
SUI
Kapellen, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Schoten (a)
Scheldeprijs
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
4e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
02 augustus
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
03 augustus
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
3e etappe Vuelta a Guatemala
Criterium
GUA
04 augustus
7e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
7e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
05 augustus
Buggenhout (a)
Criterium
BEL
Lalinde
NE
Criterium
FRA
Merelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Neerpede, Amateurs
Neerpede - Anderlecht
NE
Wedstrijd
BEL
Royan
Criterium
FRA
Schiedam
Criterium
NED
Sint-Stevens-Woluwe, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Etappe
BEL
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
06 augustus
Florenville
Criterium
BEL
Haacht, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lokeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
deel 1 Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
2e etappe deel a Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Etappe
BEL
2e etappe deel b Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Individuele tijdrit
BEL
Vailly-sur-Sauldre
Criterium
FRA
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
6e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
Zonnegem
Criterium
BEL
07 augustus
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Kraainem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lendelede
Criterium
BEL
Lokeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Derny
BEL
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
7e etappe Vuelta a Guatemala
Criterium
GUA
08 augustus
Booischot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Merelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
8e etappe Vuelta a Guatemala
Criterium
GUA
Willebroek
Wedstrijd
BEL
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
Wedstrijd
BEL
09 augustus
2e etappe deel a Circuit d'Aquitaine
Etappe
FRA
Lokeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
9e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
10 augustus
13e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
10e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Willebroek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
11 augustus
Kortrijk (c)
Criterium
BEL
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
14e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Criterium
POR
14e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
11e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
12 augustus
Hamme, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Harelbeke (e)
NE
Criterium
BEL
Merelbeke
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van Drenthe
Wedstrijd
NED
15e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
15e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
12e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
Wilrijk, Amateurs
Wilrijk
NE
Wedstrijd
BEL
Wuustwezel
Criterium
BEL
13 augustus
Aniche
Criterium
FRA
Bremen, Amateurs
NE
Criterium
GER
Felletin
Prix Martini
Criterium
FRA
Jambes
Criterium
BEL
deel 2 Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Rotselaar, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Tielt
Onze-Lieve-Vrouw-Tielt
Criterium
BEL
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
Super Prestige Pernod
ITA
16e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
13e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
Zürich (b)
NE
Criterium
SUI
14 augustus
Blaton, Amateurs
Criterium
BEL
Harelbeke (d)
Criterium
BEL
Riom (a)
Criterium
FRA
17e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Criterium
POR
17e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
15 augustus
Egem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Herve
Criterium
BEL
La Charité-sur-Loire
Criterium
FRA
Lede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maarheeze, Amateurs
NE
Criterium
NED
Milano - Vignola
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
CN
Nationaal Kampioenschap
COL
Sint-Katelijne-Waver
Criterium
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
18e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Winksele-Delle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
16 augustus
Lubbeek
Ronde van Brabant
Wedstrijd
BEL
Maggiora
Criterium
ITA
1e etappe deel a Trophée Nice Matin, Onafhankelijken
NE
Etappe
FRA
Zandhoven (a)
Criterium
BEL
17 augustus
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Izenberge
Wedstrijd
BEL
Lessines
Lessen - GP des Carrières
Wedstrijd
BEL
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
19 augustus
Balen
Criterium
BEL
Hulshout, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
1e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
Vilvoorde, Amateurs
Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
Zeebrugge
Criterium
BEL
20 augustus
Beerse
Criterium
BEL
Blyth
South Elmsall 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Brussel/Bruxelles - Evere, Amateurs
Omloop Zuid Brabant
NE
Wedstrijd
BEL
Decize
Criterium
FRA
Eeklo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Figueira da Foz (d)
2 Dias da Figueira da Foz, Circuito da Figueira da Foz
NE
Criterium
POR
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Londerzeel
Criterium
BEL
Maldegem, Amateurs
Maldegem-Kleit
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
deel 3 Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Nyon
Criterium
SUI
Seebach, Amateurs (a)
Internat. Amateur- Kriterium Zürich-Seebach
NE
Wedstrijd
SUI
2e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
2e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Individuele tijdrit
BEL
Zemst, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Zwevegem, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
21 augustus
Aarschot
Criterium
BEL
Bussières
Criterium
FRA
Laken, Amateurs (a)
Grote prijs Laken (Brussel)
NE
Wedstrijd
BEL
Moorslede, Criterium
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
3e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
Zingem, Amateurs (a)
Zingem Station
NE
Criterium
BEL
Zingem, Criterium
Criterium
BEL
22 augustus
Wervik
Criterium
BEL
23 augustus
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Ruiselede (a)
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
24 augustus
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
Laken, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Lommel (a)
Wedstrijd
BEL
Mechelen, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Merchtem, Amateurs
Merchtem
NE
Wedstrijd
BEL
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Oppuurs
Criterium
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
25 augustus
3e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
26 augustus
Colijnsplaat, Amateurs
Patrijzenjacht
NE
Criterium
NED
Hamme, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
deel 1 Hombeek, Amateurs
Hombeek
NE
Wedstrijd
BEL
Kalken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Rijkevorsel
Criterium
BEL
4e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
27 augustus
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
Deurne
Criterium
BEL
1e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Dunkerque (a)
Grand Prix de la Ville
Criterium
FRA
Dunkerque (b)
Circuit du Port de Dunkerque
Wedstrijd
FRA
Gent - Antwerpen (a)
Gent - Brugge - Antwerpen
Wedstrijd
BEL
deel 2 Hombeek, Amateurs
Hombeek
NE
Wedstrijd
BEL
Melle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Pluneret
Manche-Océan
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Willebroek (a)
Drie Zustersteden
Wedstrijd
BEL
28 augustus
Anzegem
Criterium
BEL
3e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
2e etappe Dookola Mazowska
NE
Individuele tijdrit
POL
Jette, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Llodio
GP Llodio
NE
Wedstrijd
ESP
Mariakerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Melle (a)
Criterium
BEL
Overijse
Druivenkoers
Wedstrijd
BEL
Roeselare (b)
Wedstrijd
BEL
29 augustus
4e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
Wedstrijd
BEL
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
30 augustus
Cerreto Guidi
G.P. Comune di Cerreto Guidi
NE
Wedstrijd
ITA
Putte
Putte-Mechelen
Criterium
BEL
Roeselare (a)
Criterium
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
31 augustus
Jabbeke, Onafhankelijken
Jabbeke
NE
Wedstrijd
BEL
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
Rummen
Wedstrijd
BEL
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld