Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1978
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Bannfoot
Three Oaks Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Blackrod, Junioren
Division Championship Lakeland,Road,Juniors,Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Clitheroe
Clitheroe - Settle - Clitheroe Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Division Championship Lakeland, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Lincolnshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North East, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship South East London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship West Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
deel b Hoo
De Laune Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kontich, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Leyland
Leyland Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Onchan, Junioren
Onchan Cup Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sheffield, Junioren
Division Championship North Midlands,Road,Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Surrey
Fred Cowley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
01 juni
Ceresara
Criterium
ITA
Seraing, Amateurs
Seraing
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
NE
Etappe
TUN
02 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
1e etappe deel b Ronde van Limburg, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe deel a Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
9e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
NE
Etappe
TUN
03 juni
Aberystwyth
Aberystwyth Criterium
NE
Criterium
GBR
Assenede
Criterium
BEL
Dworp, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hartlebury
Bromsgrove Olympique C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Niekerk (V)
Omloop van het Westerkwartier
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe deel b Ronde van Limburg, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe deel a Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
Sint-Lodewijk, Amateurs
Sint-Lodewijk - Deerlijk
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe deel a Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
NE
Ploegentijdrit
TUN
10e etappe deel b Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
NE
Individuele tijdrit
TUN
Wroughton
Circuit of Wroughton
NE
Criterium
GBR
Zaventem
Criterium
BEL
04 juni
Bedford
Peugeot Cycles Criterium
NE
Criterium
GBR
Bedford, Criterium
Charles Wells Brewery, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Betekom
Omloop Hageland-Zuiderkempen
Wedstrijd
BEL
Birmingham (V)
City of Frankfurt Centenary Criterium
NE
Criterium
GBR
Birmingham, Criterium
Birmingham City Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Gits, Amateurs
Kampioenschap van Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newbury
West London C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Newcastle (l)
Newcastle Cheviot Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nieuweschans (V)
NE
Criterium
NED
Nottingham, Junioren
Coventry to Nottingham Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Opoeteren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Roubaix, U23
Wedstrijd
FRA
Rhondda
Tour of Mid Wales
NE
Wedstrijd
GBR
Rijen
Criterium
NED
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
3e etappe deel b Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
3e etappe deel a Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
Scotter
Scotter Gala Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
11e etappe deel a Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
NE
Etappe
TUN
11e etappe deel b Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
NE
Etappe
TUN
Tournai
Trèfle à Quatre Feuilles
Wedstrijd
BEL
Winchester, Chrono
Wessex 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Worcester, Chrono
Speedwell B.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Yeovil
John Andrews Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
05 juni
4e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
06 juni
Gullegem
Wedstrijd
BEL
Rossendale
Deerplay Moor Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
07 juni
Vaassen (V)
NE
Criterium
NED
08 juni
Clitheroe
North Lancs C.L. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Nottingham, Criterium
T.I. - Raleigh Grand Prix Elite, Criterium
Criterium
GBR
Nottingham, Nieuwelingen
T.I. - Raleigh Evening Post Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
09 juni
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Terneuzen, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Vuelta a los Valles Mineros
Etappe
ESP
10 juni
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
NE
Wedstrijd
NED
Beringen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Birmingham
Clarks Cables Trophy, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Birmingham, Criterium
Brooks Trophy Criterium
NE
Criterium
GBR
Birmingham, Junioren
Shaw Blakelock Memorial Trophy Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Caistor
Cherry Valley R.T. Grand Prix Criterium
NE
Criterium
GBR
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
Wedstrijd
BEL
Kapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Lidice
NE
Criterium
CZE
London
Polytechnic 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
12e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Sheffield
Sheffield Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Sheffield, Junioren
Sheffield Norfolk Park Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Sheffield, Nieuwelingen
Sheffield Norfolk Park Stars of the Future Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Vuelta a los Valles Mineros
Etappe
ESP
11 juni
Ambarès-et-La Grave
Criterium
FRA
Buxton, Junioren
Manchester Velo Junior Peaks Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Deurne, Amateurs
Deurne - Diest
NE
Wedstrijd
BEL
Essex
Essex & Sussex Border Combine 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Feltham, Criterium
Feltham Carnival Kermesse
NE
Criterium
GBR
Grimsby
Lindsey Roads C.C. Round the Town Criterium
NE
Criterium
GBR
Ingooigem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Leeds, Chrono
Andy Wilson Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Linkhout, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Marple
Woodbank Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newport
Davies & Jeggo Motors, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Oostburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Saint Neots
Hertfordshire Wheelers 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs
Sint-Pieters-Leeuw
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel B Vuelta a los Valles Mineros
Criterium
ESP
3e etappe deel A Vuelta a los Valles Mineros
Etappe
ESP
Warwick
Midland Counties C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Woubrechtegem, Amateurs
Woubrechtegem
NE
Wedstrijd
BEL
12 juni
Zele
Wedstrijd
BEL
14 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
1e etappe Grande Prémio Clok
NE
Etappe
POR
Proloog Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Proloog
SUI
15 juni
2e etappe Grande Prémio Clok
NE
Etappe
POR
Oudenburg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
16 juni
Balkan Championships, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
3e etappe Grande Prémio Clok
NE
Etappe
POR
Kachtem, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Nijverdal (V)
NE
Criterium
NED
Stockport, Junioren
Woodbank Park Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
1e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
17 juni
Barnet
Barnet C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Berlicum (V)
NE
Criterium
NED
Dursley
Dursley Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Finsbury
Finsbury Park Memorial Trophy 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Grande Prémio Clok
NE
Etappe
POR
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
2e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
2e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Individuele tijdrit
BEL
Proloog Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Individuele tijdrit
ESP
18 juni
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Berlin
Rund in Berlin
NE
Wedstrijd
GER
Brereton
Brereton Wheelers - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Diss
Diss & District C.C. Town Centre, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Diss, Criterium
Diss & District C.C. Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Douglas, Criterium, Nieuwelingen
Douglas Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
5e etappe Grande Prémio Clok
NE
Individuele tijdrit
POR
Halen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Klimmen (V)
NE
Criterium
NED
Longridge
Fred Atkinson Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
Schoondijke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
NE
Wedstrijd
ITA
Stocksbridge
Circuit of Bolsterstone
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe deel b Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Individuele tijdrit
SUI
4e etappe deel a Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
3e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
3e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
Zuienkerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
19 juni
Douglas
Willaston Circuit - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Ottignies
Wedstrijd
BEL
Peel, Criterium
Peel Kermesse
NE
Criterium
GBR
Sponden
Veterans - C.R.A. National Championship, Road, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
Zuiddorpe, Amateurs
Boekweitronde
NE
Criterium
NED
20 juni
Douglas, Chrono
Manx Open International Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
GBR
deel b Douglas, Criterium
Douglas Kermesse
NE
Criterium
GBR
deel a Douglas, Criterium
Douglas Kermesse
NE
Criterium
GBR
2e etappe deel b Tour de l'Aude
Etappe
FRA
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
Zomergem
Criterium
BEL
21 juni
Douglas
Manx Arms - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Chrono (a)
Manx Open 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kent
West Kent Speed & Precision 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Poeldijk (V)
NE
Criterium
NED
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
4e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
Zwijndrecht
Criterium
BEL
22 juni
Allensmore
Gannet Lottery 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Castletown (V)
Manx Open 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Castletown, Junioren
Manx Open Junior 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Erembodegem, Amateurs
Erembodegem
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
5e etappe deel B Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe deel A Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
23 juni
Douglas
Mannin Veg
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Isle of Man
Viking Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
9e etappe deel b Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Individuele tijdrit
SUI
9e etappe deel a Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
24 juni
Bellaghy
Tour of the Sperrins
NE
Wedstrijd
GBR
Bradford
Bradford University Trophy Kermesse
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel a Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Proloog
IRL
1e etappe deel b Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Rivenhall
Southend & County 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Swindon
Hambro Trophy Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Wavertree, Nieuwelingen
Wavertree Playground Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
25 juni
Bristol
Clevedon & District R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cleckheaton
Calderdale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Dinnington
John Mason Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Haacht, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hoofdplaat, Amateurs
NE
Criterium
NED
London (ac)
Chequers Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield (b)
Macclesfield Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Newbury, Chrono
Newbury 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Newcastle
Border Trophy Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
2e etappe deel a Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
2e etappe deel b Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Saint Neots
Letchworth Velo 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Taunton
Sedgemoor Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Velm, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Warwick
Shirley R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wickersley, Junioren
Universal Contractors Junior Classic
NE
Wedstrijd
GBR
26 juni
Beveren
Beveren-Leie
Criterium
BEL
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
IJsselmonde (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
27 juni
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Rollegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
28 juni
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Sint Michielsgestel (V)
NE
Criterium
NED
Wavre
Wedstrijd
BEL
29 juni
Heusden-Zolder
Wedstrijd
BEL
Oostende, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
deel a Richmond, Chrono
Richmond & Darlington 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Proloog Tour de France
Proloog
FRA
30 juni
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Sint Willebrord, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld