Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1971
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Belfast
Northern Ireland C.F. Championship 50 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Castletown, Criterium
Castletown Kermesse
NE
Criterium
GBR
Chelford
Cheshire Circuit
NE
Wedstrijd
GBR
Clitheroe
Clitheroe - Settle - Clitheroe Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Division Championship Lakeland, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Lincolnshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship South East London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Teeside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship West Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Douglas
Willaston Circuit - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas
Mannin Veg
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Glasgow
Glasgow Centre & West of Scotland Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Hughenden
Charlie Parker Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Isle of Man
Viking Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Leyland
Leyland Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Lurgan
Lurgan Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield (b)
Macclesfield Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Newgate Street
Finsbury Park Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nottingham, Junioren
Coventry to Nottingham Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Penn Street
Chequers Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sheffield
Sheffield Grand Prix
NE
Criterium
GBR
deel a Silverstone
Silverstone Circuit
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Silverstone
Silverstone Circuit
NE
Wedstrijd
GBR
Surrey
Fred Cowley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Yeovil
John Andrews Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
01 juni
Axel (V)
NE
Criterium
NED
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Ninove
GP Victor Standaert
Wedstrijd
BEL
Soignies
Wedstrijd
BEL
02 juni
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
Laarne
Criterium
BEL
4e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
03 juni
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe GP du Midi-Libre
Etappe
FRA
Houthalen/Helchteren, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Tervuren
Criterium
BEL
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
04 juni
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe GP du Midi-Libre
Etappe
FRA
6e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
05 juni
Douvrain, Amateurs
Douvrain-Baudour
NE
Wedstrijd
BEL
Geluwe (V)
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Goes (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe GP du Midi-Libre
Etappe
FRA
1e etappe Hénin-Liétard
Trois jours de Hénin-Liétard
Etappe
FRA
Papendrecht
NE
Criterium
NED
1e etappe deel a Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe deel b Ronde van Limburg, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
Wedstrijd
NED
Temse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ternat - Dampremy, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
06 juni
Annemasse - Bellegarde et retour
NE
Wedstrijd
FRA
Bern
Nord-West Schweizer Rundfahrt, Tour du Nord-Ouest
NE
Wedstrijd
SUI
Beverwijk (V)
NE
Criterium
NED
Gavere
Criterium
BEL
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe GP du Midi-Libre
Etappe
FRA
2e etappe deel a Hénin-Liétard
Trois jours de Hénin-Liétard
Etappe
FRA
2e etappe deel b Hénin-Liétard
Trois jours de Hénin-Liétard
Etappe
FRA
Hulst, Amateurs (a)
Boschkapelle
NE
Criterium
NED
Lier
Omloop van Midden-België
Wedstrijd
BEL
7e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Ohain (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Rijen
Criterium
NED
2e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
07 juni
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe Hénin-Liétard
Trois jours de Hénin-Liétard
Etappe
FRA
Kester, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Ronse (a)
Ronse - Doornik - Ronse
Wedstrijd
BEL
Strombeek-Bever
Memorial Thijssen
Wedstrijd
BEL
Wakken
GP Norbert Callens
Criterium
BEL
08 juni
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Gullegem
Wedstrijd
BEL
9e etappe deel a Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
9e etappe deel b Milk Race
Tour of Britain
Individuele tijdrit
GBR
Stabroek
Criterium
BEL
09 juni
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
10e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Sint-Amands
Wedstrijd
BEL
10 juni
Drongen, Amateurs
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
20e etappe deel a Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
20e etappe deel b Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Lotenhulle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Porto - Lisboa
Wedstrijd
POR
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
Westouter
Criterium
BEL
11 juni
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Ploegentijdrit
ITA
12e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
12 juni
Belsele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
Wedstrijd
BEL
5e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Gistel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel
Kessel - Lier
Wedstrijd
BEL
Meerbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
NE
Regionaal kampioenschap
NED
Schellebelle, Amateurs
Schellebele
NE
Criterium
BEL
Torhout (a)
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
13 juni
Biel-Bienne - Magglingen
NE
Klimwedstrijd
SUI
Boucles de la Seine St Denis
Circuit des Boucles de la Seine
Wedstrijd
FRA
Forlì
Castrocaro Terme
Individuele tijdrit
ITA
6e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Sint Willebrord
Criterium
NED
3e etappe deel B Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Klimtijdrit
SUI
3e etappe deel A Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
Ulft (V)
NE
Criterium
NED
Wezel, Amateurs
Mol-Wezel
NE
Wedstrijd
BEL
14 juni
Péruwelz, Amateurs
Péruwelz
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
Zele
Wedstrijd
BEL
15 juni
1e etappe deel A Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel B Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Koksijde
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
16 juni
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Barbençon, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
Camaiore
GP Città di Camaiore
Wedstrijd
ITA
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
17 juni
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
18 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
8e etappe deel A Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
8e etappe deel B Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Individuele tijdrit
SUI
19 juni
5e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Giro della Toscana
Wedstrijd
ITA
Huizingen, Amateurs
Huizingen
NE
Wedstrijd
BEL
20 juni
's-Heerenhoek (V)
NE
Criterium
NED
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Individuele tijdrit
ITA
Bavel
NE
Criterium
NED
Edegem, Amateurs
Edegem
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Amateurs
Koningshooikt
NE
Wedstrijd
BEL
Meldert, Amateurs
Meldert-Aaalst
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Ottenburg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Prato
GP Industria e Commercio di Prato
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Thimougies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
21 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Leiden
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
Nationaal kampioenschap
FRA
Zuiddorpe, Amateurs
Boekweitronde
NE
Criterium
NED
22 juni
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Haacht, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Machelen
Criterium
BEL
Péruwelz, Amateurs
Péruwelz
NE
Wedstrijd
BEL
Zomergem (a)
Criterium
BEL
23 juni
Amersfoort (V) (a)
NE
Criterium
NED
9e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Lochristi, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
24 juni
Arnhem
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Sint-Andries
Wedstrijd
BEL
Spermalie, Amateurs
Spermalie-Slijpe
NE
Wedstrijd
BEL
25 juni
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Roeselare, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Sint-Katherina-Lombeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
26 juni
1e etappe Kroz Jugoslaviju
Tour of Yugoslavia
Klimtijdrit
YUG
Meise, Amateurs
Meise
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Terhagen, Amateurs
Terhagen-Rumst
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Tour de France
Ploegentijdrit
FRA
Wachtebeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Wemeldinge, Criterium, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
NED
deel 3 Wemeldinge, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
deel 2 Wemeldinge, Criterium, Amateurs
NE
Afvalrace
NED
27 juni
Aalst (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Berlin, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
GER
Egem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kroz Jugoslaviju
Tour of Yugoslavia
Etappe
YUG
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Romentino (V)
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe deel c Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
Washington
National Capital Open
NE
Criterium
USA
28 juni
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Kroz Jugoslaviju
Tour of Yugoslavia
Etappe
YUG
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
2e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wavre, Amateurs
NE
Criterium
BEL
29 juni
4e etappe Kroz Jugoslaviju
Tour of Yugoslavia
Etappe
YUG
Kruishoutem
Wedstrijd
BEL
Nieuwpoort, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de France
Etappe
FRA
30 juni
5e etappe Kroz Jugoslaviju
Tour of Yugoslavia
Ploegentijdrit
YUG
6e etappe Kroz Jugoslaviju
Tour of Yugoslavia
Etappe
YUG
6e etappe deel a Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Individuele tijdrit
IRL
6e etappe deel b Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
4e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis