Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1963
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Bollington
Bollington Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Chelford
Cheshire Circuit
NE
Wedstrijd
GBR
Division Championship Lakeland, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Lincolnshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North East, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship South East London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship West Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Douglas
Willaston Circuit - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas
Mannin Veg
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Glasgow
Scottish National Championship 25 Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Lierneux (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Macclesfield
Macclesfield Wheelers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield (b)
Macclesfield Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newcastle under Lyme, Chrono
North Staffordshire C.A. 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Redhill
Addiscombe C.C. - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Uttoxeter
Long Eaton Paragon C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 juni
Bottelare
Wedstrijd
BEL
Genk
Omloop van Limburg
Wedstrijd
BEL
Genk, Amateurs
Genk
NE
Wedstrijd
BEL
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Harelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
3e etappe deel b Ronde van België, Onafhankelijken
Ploegentijdrit
BEL
Tideswell
Mason Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
02 juni
Bornem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Desselgem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Evergem (a)
Ronde van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Ganshoren
Omloop van West-Brabant
Wedstrijd
BEL
Ganshoren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kortenberg, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Labastide-d'Armagnac
Criterium
FRA
Leerbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Linden, Nieuwelingen
Linden (Lubbeek)
NE
Wedstrijd
BEL
Opitter, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
Saint-Macaire-en-Mauges
Criterium
FRA
Schepdaal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Amands, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Genesius-Rode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Laureins, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Mariaburg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Vichte, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wezembeek-Oppem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wildert, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wilsele, Amateurs
Wilsele
NE
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
03 juni
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
1e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nevele, Amateurs
Nevele
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe deel b Ronde van België, Onafhankelijken
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe deel a Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
Rousies
Criterium
FRA
Wellen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Amateurs
Wolvertem-Nerom
NE
Wedstrijd
BEL
04 juni
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
Gullegem
Wedstrijd
BEL
2e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Montmorillon
Criterium
FRA
Ninove
GP Victor Standaert
Wedstrijd
BEL
05 juni
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
06 juni
Arbroath
Scottish Milk Race - Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Courcelles, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Helchteren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Solihull, Chrono
Solihull Invitation 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tervuren
Wedstrijd
BEL
07 juni
Bellem, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
5e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
08 juni
Aalst
Schelde-Dender-Leie
Wedstrijd
BEL
Brussel, Amateurs (g)
Brussel-St Renelde
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
6e etappe deel B Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
6e etappe deel A Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kortenhoef
Criterium
NED
Kortenhoef, Amateurs
NE
Criterium
NED
6e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Schoten - Willebroek
Wedstrijd
BEL
Waregem, Amateurs
Waregem
NE
Wedstrijd
BEL
Wieze, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
09 juni
Betekom
Omloop Hageland-Zuiderkempen
Wedstrijd
BEL
Brussegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Dortmund, Amateurs
Rund um Dortmund
NE
Wedstrijd
GER
Gavere
Criterium
BEL
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kontich, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Ramsel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Rijen
Criterium
NED
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Amateurs
Waregem
NE
Wedstrijd
BEL
Warrington
Warrington Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
10 juni
Celles (V)
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Oostende
Criterium
BEL
Strombeek-Bever, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
11 juni
9e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
12 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
10e etappe deel a Milk Race
Tour of Britain
Individuele tijdrit
GBR
10e etappe deel b Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Ursel, Amateurs
Ursel
NE
Wedstrijd
BEL
13 juni
Bierbeek
Wedstrijd
BEL
Brigueil-le-Chantre
Criterium
FRA
Douglas, Chrono (a)
Manx Open 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Forlì
Castrocaro Terme
Individuele tijdrit
ITA
Koksijde
Wedstrijd
BEL
Kwaadmechelen
Criterium
BEL
11e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
1e etappe Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
14 juni
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
12e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
2e etappe Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
15 juni
Erembodegem (a)
Criterium
BEL
Heist-op-den-Berg, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Kessel
Kessel - Lier
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel A Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Etappe
FRA
3e etappe deel B Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Etappe
FRA
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Sint-Lenaarts
Criterium
BEL
Soignies
Wedstrijd
BEL
Strombeek-Bever, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
3e etappe deel a Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
3e etappe deel b Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
16 juni
Berendrecht
Polderpijl
Wedstrijd
BEL
Burst
Criterium
BEL
Duffel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Geldenaken, Nieuwelingen
Jodoigne
NE
Wedstrijd
BEL
Grimbergen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Huldenberg, Amateurs
Huldenberg
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Onafhankelijken, België
Wedstrijd
BEL
Lembeek, Amateurs
Lembeek
NE
Wedstrijd
BEL
Markegem, Amateurs
Markegem
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Oetingen, Amateurs (a)
Oetingen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel A Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe deel B Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Etappe
FRA
Schaffen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Seneffe, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Lenaarts, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Pieters-Leeuw, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Individuele tijdrit
SUI
Wespelaar, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wommersom, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Amateurs
Zingem Meerskant
NE
Wedstrijd
BEL
17 juni
Douglas
Premier Trophy
Wedstrijd
GBR
Erembodegem
Erembodegem-Terjoden
Wedstrijd
BEL
Saint-Omer
Criterium
FRA
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
18 juni
Bornem
Criterium
BEL
Champagné-Saint-Hilaire
Criterium
FRA
Ossendrecht
Criterium
NED
Schellebelle
Criterium
BEL
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
19 juni
Caen
Wedstrijd
FRA
Giro della Toscana
Wedstrijd
ITA
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
Zwijndrecht
Wedstrijd
BEL
20 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Sint-Andries
Wedstrijd
BEL
21 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
22 juni
Boortmeerbeek
Wedstrijd
BEL
Huizingen, Amateurs
Huizingen
NE
Wedstrijd
BEL
Oudenaarde (b)
Bevere-Oudenaarde
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
Trazegnies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Werchter, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wetteren, Amateurs
Wetteren
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Amateurs
Wolvertem-Nerom
NE
Wedstrijd
BEL
23 juni
Asse, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Boekhoute
Criterium
BEL
deel 2 Boortmeerbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Boortmeerbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Breda
Omloop van de Baronie
Wedstrijd
NED
Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
Wedstrijd
ITA
Hulst, Amateurs (a)
Boschkapelle
NE
Criterium
NED
Lier
Omloop van Midden-België
Wedstrijd
BEL
Machelen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Moorsel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
Nationaal kampioenschap
TCH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Oostrozebeke, Amateurs
Oostrozebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Pellenberg, Amateurs
Pellenberg
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Washington
National Capital Open
NE
Criterium
USA
24 juni
2e etappe deel b Tour de France
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
25 juni
Huizingen, Amateurs
Huizingen
NE
Wedstrijd
BEL
Machelen
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de France
Etappe
FRA
26 juni
Edingen, Amateurs
Enghien
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de France
Etappe
FRA
27 juni
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
Wedstrijd
BEL
Tienen
Tienen-Potterie / Open
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de France
Etappe
FRA
28 juni
1e etappe Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
Ploegentijdrit
NED
6e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
6e etappe deel b Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
29 juni
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Merelbeke (a)
Criterium
BEL
Oostakker, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
Wedstrijd
NED
Sin-le-Noble
Criterium
FRA
Strombeek-Bever, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de France
Etappe
FRA
30 juni
Astene, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles, Amateurs (e)
Schaerbeek-Brussel
NE
Wedstrijd
BEL
Hansbeke, Amateurs
Hansbeke
NE
Wedstrijd
BEL
Hasselt (c)
Rapertingen - Hasselt
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Neerpelt
Criterium
BEL
Nieuwerkerken, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Oostburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Torhout (a)
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Zemst, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Amateurs (a)
Zingem Station
NE
Wedstrijd
BEL
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje