Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 2002
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Lincoln
Lincoln Grand Prix
1.5
Wedstrijd
GBR
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 mei
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
NE
Wedstrijd
ITA
Chanteloup-les-Vignes (V)
Trophée des Grimpeurs
NE
Klimwedstrijd
FRA
Chocen
Criterium
CZE
Dassow
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
1.1
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
1.7.1
Wedstrijd
GER
6e etappe Giro delle Regioni
Etappe
ITA
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
1.5
Wedstrijd
BEL
Humbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kapellen, Amateurs
Kapellen-Glabbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Kohlscheid
Criterium
GER
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
NE
Wedstrijd
ESP
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
Wedstrijd
BEL
Mauren, Criterium
Rund um den Weiherring
NE
Criterium
LIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
1e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
6e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.6
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
1e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
Circuito de Vila Chã de Ourique
NE
Criterium
POR
Villers-Cotterêts
1.3
Wedstrijd
FRA
02 mei
2e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
2e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
03 mei
Legnano (b)
Targa D’Oro Città di Legnano, Memorial Mirko Chiapparelli
NE
Wedstrijd
ITA
Lubelski Wyscig 3-Majowy
1.5
Wedstrijd
POL
Pardubice
Memoriál Josefa Křivky
Criterium
CZE
3e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
3e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
04 mei
Šenčur
Šenčurja
NE
Criterium
SLO
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Aziatisch kampioenschap
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
1.5
Wedstrijd
POL
Enkhuizen (V)
NE
Criterium
NED
Fafe, Nieuwelingen
Prémio da Cidade de Fafe
NE
Criterium
POR
Golden
Oredigger Classic
Criterium
USA
Herning
GP Herning, En forårsdag på heden
1.3
Wedstrijd
DEN
Hungerburg, Chrono
Hungerburg Classic
Klimwedstrijd
AUT
Iddergem (V)
Criterium
BEL
Rijssen
Ronde van Overijssel
Wedstrijd
NED
4e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
1e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
4e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Criterium
USA
3e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
1e etappe Wervershoof (V)
Westfriese Dorpenomloop
NE
Etappe
NED
05 mei
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Aziatisch kampioenschap
Benešov
VC Osvobozeni
Criterium
CZE
Drieslinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Giro della Toscana
1.3
Wedstrijd
ITA
Gleisdorf
Solar Radclassic
1.5
Criterium
AUT
GP Raphael Levy
NE
Criterium
CAN
Iowa City
Chris Lillig Cup
Criterium
USA
Köln
Rund um den Flughafen Köln-Bonn
1.3
Wedstrijd
GER
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.2
Wedstrijd
ITA
Llobregales, Amateurs
Cursa Ciclista de Llobregat
NE
Wedstrijd
ESP
London
GP Springbank
NE
Criterium
CAN
5e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
Sinaai (V)
Criterium
BEL
2e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
3e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Individuele tijdrit
GER
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
Viljandi, Criterium
Viljandi Tänavasõit
NE
Criterium
EST
4e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
Wedstrijd
BEL
Wervershoof
Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Wervershoof (V)
Westfriese Dorpenomloop
NE
Etappe
NED
06 mei
Gooik, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Rotselaar, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
5e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
07 mei
Asti, U23
Coppa Citta' di Asti
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
1e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
08 mei
1e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Meux, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Milevsko
Criterium
CZE
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
6e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
2e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
09 mei
Beloeil
Criterium
BEL
2e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Destelbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Diessenhofen
Auffahrtskriterium Diessenhofen
NE
Criterium
SUI
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.6
Etappe
LUX
GP de Wallonie
1.2
Wedstrijd
BEL
Hasselt (a)
Hasselt - Spa - Hasselt
1.5
Wedstrijd
BEL
Lekkerkerk (V)
NE
Criterium
NED
Olen (V)
Criterium
BEL
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
NE
Klimwedstrijd
SUI
7e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
3e etappe Tour of Slovenia
2.5
Individuele tijdrit
SLO
Wemeldinge, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
10 mei
Altstadt-Retz
Criterium
AUT
3e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.6
Etappe
LUX
1e etappe Heuvelland Tweedaagse, Junioren
Etappe
NED
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Individuele tijdrit
FRA
Sydney, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Achtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Keirin
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Keirin (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
AUS
4e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
1e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
1e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
11 mei
Apeldoorn (a)
Ronde van Gelderland
Wedstrijd
NED
4e etappe deel b Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe deel a Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Burcht (V)
Criterium
BEL
1e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.3
Etappe
ESP
Dobratsch
Klimwedstrijd
AUT
3e etappe deel b Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.6
Etappe
LUX
3e etappe deel a Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.6
Etappe
LUX
Proloog Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Proloog
ITA
Giro del Friuli (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Granby
NE
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe Heuvelland Tweedaagse, Junioren
Individuele tijdrit
NED
2e etappe Heuvelland Tweedaagse, Junioren
Etappe
NED
Kampen (V)
Flevotour
NE
Wedstrijd
NED
deel a Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)
Hellenic National MTB Cup
C1
Wedstrijd
GRE
Praha (a)
Criterium
CZE
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
Randers
NE
Criterium
DEN
Sydney, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Scratch
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Scratch (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Proloog Tour de Korea
2.5
Individuele tijdrit
KOR
5e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
2e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
2e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
12 mei
Bear Mountain
Bear Mountain Spring Classic NY
NE
Criterium
USA
Bern
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
Wedstrijd
SUI
Bern (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
1.9.1
Wedstrijd
SUI
2e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.3
Etappe
ESP
3e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.3
Individuele tijdrit
ESP
Cottbus, U23
Cottbus - Görlitz - Cottbus
NE
Wedstrijd
GER
Eppegem, Junioren
Eppegem - Zemst
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Wedstrijd
NOR
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.6
Etappe
LUX
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
4e etappe Heuvelland Tweedaagse, Junioren
Etappe
NED
Hittnau, Mountainbike
Swiss Cup
C1
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Mountainbike (V)
Swiss Cup
C1
Wedstrijd
SUI
deel b Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)
Hellenic National MTB Cup
C1
Wedstrijd
GRE
Lyss
NE
Criterium
SUI
Maria-Aalter (V)
Criterium
BEL
Mariekerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mulgi, Mountainbike
Mulgi Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Nieuwrode, Junioren
Nieuwrode-Rot
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
Rotterdam (V) (b)
Rotterdam Airport
NE
Dernyrace
NED
Semco Løbet
NE
Criterium
DEN
Sydney, 1 km
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Sprint
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
1e etappe Tour de Korea
2.5
Criterium
KOR
6e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
7e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
Veldhoven
Omloop der Kempen
1.5
Wedstrijd
NED
Veldhoven (V)
GP Groenen Groep
NE
Criterium
NED
Villach
Criterium
AUT
3e etappe Vuelta al Tolima
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
3e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
13 mei
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Hornsyld
Criterium
DEN
Puivelde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
5e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
4e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
14 mei
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Naranco
Subida al Naranco
1.3
Wedstrijd
ESP
3e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
5e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
15 mei
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Odder
Post Cup
Criterium
DEN
Puivelde
Belsele - Puivelde Koerse
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.3
Etappe
ESP
6e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Ploegentijdrit
7e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
16 mei
Calais, Criterium
Criterium
FRA
5e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.3
Etappe
ESP
8e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
17 mei
1e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
Etappe
GER
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Sint-Katelijne-Waver, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
2e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.3
Etappe
ESP
9e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
18 mei
3e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
Etappe
GER
2e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
Individuele tijdrit
GER
1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
Etappe
GER
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.9.2
Wedstrijd
ESP
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
NE
Criterium
EST
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Halfweg
Ronde van de Haarlemmermeer
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Inverness
Ness Monster Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Inverness
Ness Monster Two Day
NE
Etappe
GBR
Jabbeke, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Kieldrecht, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
BEL
Limelette (b)
Limelette-Rofessart
NE
Wedstrijd
BEL
Linden, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
BEL
Meerhout, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke (Geraardsbergen), Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Proloog
NED
Outeiro, Nieuwelingen
Prova Ciclismo A.D. Outeirense
NE
Criterium
POR
2e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
Sydney, Ploegsprint (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
3e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Etappe
CAN
4e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.3
Etappe
ESP
10e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Individuele tijdrit
19 mei
Belzele, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
Etappe
GER
Bojanov
Criterium
CZE
Breendonk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Colindres
Memorial Juan Manuel Santisteban
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe deel a Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
Etappe
GER
2e etappe deel b Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
Etappe