Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 1989
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Cheshire (V)
Cheshire Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
London
Archer Grand Prix
Wedstrijd
GBR
London, Sprint, Amateurs
White Hope Sprint Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Tweedaagse van de Gaverstreek
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
NE
Wedstrijd
BEL
01 april
Affligem, Amateurs
Affligem
NE
Wedstrijd
BEL
Estella (b)
Trofeo Comunidad Foral de Navarra
Wedstrijd
ESP
Haasrode
Gouden Pijl Haasrode, Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Hingene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Amateurs
Koningshooikt
NE
Wedstrijd
BEL
Philippine
Omloop van de Braakman
Wedstrijd
NED
Ronde van Drenthe
Wedstrijd
NED
7e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
Open
Etappe
GRE
02 april
Aalst
Trofee van Haspengouw
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel A GP Matosinhos
Clássica Matosinhos - Régua
NE
Etappe
POR
1e etappe deel B GP Matosinhos
Clássica Matosinhos - Régua
NE
Criterium
POR
Guégon
Les Boucles Guégonnaises
NE
Wedstrijd
FRA
Meerbeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen
CDM/H
Wereldbeker
BEL
Rotheux
Rotheux - Aachen - Rotheux
NE
Wedstrijd
BEL
Seraing
Seraing - Aachen - Seraing
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
Open
Criterium
GRE
03 april
Outer, Amateurs
Outer
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
04 april
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
05 april
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
Gent - Wevelgem
Wedstrijd
BEL
Sint-Gillis-Waas, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
06 april
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
Gent - Wevelgem, Junioren
La Route des Géants
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
07 april
3e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
Proloog Clásico RCN
Proloog
COL
5e etappe deel B Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
5e etappe deel A Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
Wasmuel
GP Pino Cerami
1.4
Wedstrijd
BEL
Wasmuel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wasmuel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wasmuel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
08 april
4e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
1e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Grobbendonk, Amateurs
Grobbendonk
NE
Wedstrijd
BEL
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
Wedstrijd
NED
Hel van het Mergelland (V)
Etappe
NED
Leipzig
Rund um Leipzig, Leipzig Tour
NE
Criterium
GER
Ottergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
09 april
Amorebieta
Klasika Primavera
Wedstrijd
ESP
Berlaar, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe deel a Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe deel b Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
2e etappe Clásico RCN
Individuele tijdrit
COL
Lancy
NE
Wedstrijd
SUI
Leipzig (a)
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
NE
Criterium
GER
Proloog deel A Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Proloog
GER
Proloog deel B Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Criterium
GER
Paris - Roubaix
CDM/H
Wereldbeker
FRA
Ruisbroek, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ster van Oost-Vlaanderen, Junioren
NE
Etappe
BEL
5e etappe Ster van Oost-Vlaanderen, Junioren
NE
Etappe
BEL
Trognée, Amateurs
Trognée-Hannut
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel B Volta ao Alentejo
Etappe
POR
2e etappe deel A Volta ao Alentejo
Etappe
POR
10 april
Proloog Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Proloog
ESP
3e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
1e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
3e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
11 april
1e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
4e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Denderhoutem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
1e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
NE
Etappe
ITA
4e etappe deel B Volta ao Alentejo
Ploegentijdrit
POR
4e etappe deel A Volta ao Alentejo
Etappe
POR
12 april
2e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
5e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
Wedstrijd
BEL
3e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
2e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
NE
Derny
ITA
5e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
13 april
3e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
6e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Malderen, Amateurs
Malderen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
3e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
NE
Etappe
ITA
6e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
14 april
4e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
7e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
5e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
4e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
NE
Etappe
ITA
7e etappe deel A Volta ao Alentejo
Etappe
POR
7e etappe deel B Volta ao Alentejo
Individuele tijdrit
POR
15 april
Burnie, Criterium
Criterium
AUS
5e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
8e etappe Clásico RCN
Individuele tijdrit
COL
Genève
GP de Genève
NE
Wedstrijd
SUI
6e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
Outer, Amateurs
Outer
NE
Wedstrijd
BEL
Redding, Mountainbike (l)
NE
Wedstrijd
USA
Redding, Mountainbike (V) (f)
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
NE
Etappe
ITA
8e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
Waasmont, Amateurs
Waasmont-Landen
NE
Wedstrijd
BEL
16 april
Évora
Circuito das Muralhas
NE
Criterium
POR
6e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
9e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Freienbach (V)
1.CRT
Criterium
SUI
Genève, Amateurs (a)
Tour du Lac Léman
NE
Wedstrijd
SUI
Hoeselt, Amateurs
Hoeselt
NE
Wedstrijd
BEL
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
CDM/H
Wereldbeker
BEL
Limal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
6e etappe deel b Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
NE
Etappe
ITA
6e etappe deel a Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
NE
Etappe
ITA
Ster van Brabant
Wedstrijd
NED
17 april
8e etappe deel B Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
8e etappe deel A Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Ploegentijdrit
GER
18 april
Denderhoutem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog GP Internacional Costa Azul
NE
Ploegentijdrit
POR
9e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
19 april
1e etappe GP Internacional Costa Azul
NE
Etappe
POR
Lommel, Amateurs
Lommel
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe deel A Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Individuele tijdrit
GER
10e etappe deel B Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.4
Wedstrijd
BEL
20 april
3e etappe Giro di Puglia
Tour des Pouilles
Etappe
ITA
2e etappe deel B GP Internacional Costa Azul
NE
Individuele tijdrit
POR
2e etappe deel A GP Internacional Costa Azul
NE
Etappe
POR
1e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Individuele tijdrit
LUX
Saint-Etienne
NE
Wedstrijd
FRA
21 april
4e etappe Giro di Puglia
Tour des Pouilles
Etappe
ITA
3e etappe GP Internacional Costa Azul
NE
Etappe
POR
Harworth
Tom Simpson Memorial Grand Prix, Elite, Race
Wedstrijd
GBR
2e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Proloog Rond om Schijndel
NE
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Rond om Schijndel
NE
Etappe
NED
1e etappe deel a Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe deel b Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
22 april
Amstel Gold Race
CDM/H
Wereldbeker
NED
5e etappe Giro di Puglia
Tour des Pouilles
Etappe
ITA
4e etappe GP Internacional Costa Azul
NE
Etappe
POR
3e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Merchtem, Amateurs (a)
Peisegem Merchtem
NE
Wedstrijd
BEL
Moorsel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Rond om Schijndel
NE
Ploegentijdrit
NED
2e etappe Rond om Schijndel
NE
Etappe
NED
2e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
23 april
Apeldoorn
Criterium
NED
Bollebeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Düren
Rund um Düren
Wedstrijd
GER
Gersau
Rund Um die Rigi - Gersau
Wedstrijd
SUI
Gersau (V)
Rund Um die Rigi - Gersau
Wedstrijd
SUI
Hemiksem, Amateurs
Hemiksem
NE
Wedstrijd
BEL
Kerns, Mountainbike
CDM
XCO
SUI
Kerns, Mountainbike (V)
CDM
XCO
SUI
Kortenaken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Pratteln
Wartenberg Rundfahrt
Open
Wedstrijd
SUI
Rieti
Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Rond om Schijndel
NE
Etappe
NED
3e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
Schijndel (V)
Lus van Schijndel
NE
Criterium
NED
Sint-Joris-Weert, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
24 april
4e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
25 april
Crema (V)
GP Liberazione
NE
Wedstrijd
ITA
Gent, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe deel b Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
5e etappe deel a Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
26 april
Boortmeerbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Proloog
AUT
1e etappe Giro delle Regioni
NE
Criterium
ITA
Proloog Giro delle Regioni
NE
Proloog
ITA
3e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
3e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
3e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
27 april
1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
2e etappe Giro delle Regioni
NE
Etappe
ITA
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel B Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
4e etappe deel A Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
28 april
2e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
2e etappe Georgia Cycling Series
Etappe
USA
3e etappe Giro delle Regioni
NE
Etappe
ITA
5e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
29 april
Appelscha
Ronde van Zuid-Oost Friesland
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Fribourg
GP de la Liberté
Open
Wedstrijd
SUI
4e etappe Giro delle Regioni
NE
Etappe
ITA
Heerenveen (V)
Batavus Zomerrace/Voorjaarsrace
NE
Wedstrijd
NED
Oggersheim
NE
Criterium
GER
6e etappe deel A Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Individuele tijdrit
POR
6e etappe deel B Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Individuele tijdrit
POR
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
30 april
Bern
Nord-West Schweizer Rundfahrt, Tour du Nord-Ouest
1.4
Wedstrijd
SUI
Bern (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
NE
Wedstrijd
SUI
Bern, Amateurs
Berner Rundfahrt
NE
Wedstrijd
SUI
Brentwood, Mountainbike
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
5e etappe Giro delle Regioni
NE
Etappe
ITA
Hulshout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Köln, Amateurs
Rund um Köln
NE
Wedstrijd
GER
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NE
Wedstrijd
NED
Liège, Junioren
Liège - Aywaille - Liège
NE
Wedstrijd
BEL
Norwalk, Mountainbike (k)
NE
Wedstrijd
USA
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
Wedstrijd
BEL
6e etappe Ster van Oost-Vlaanderen, Junioren
NE
Etappe
BEL
7e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Europees Kampioenschap
ESP
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd