Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 1963
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Bath, Chrono
Bath Road Club Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Beacon Hill, Chrono
Beacon R.C.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Croydon
Croydon Advertiser Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Durham
Durham City Rovers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Huddersfield
Hammonds Prize Medal Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Huddersfield
Hammonds Prize Medal Two Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Huddersfield
Hammonds Prize Medal Two Day
NE
Etappe
GBR
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Knokke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Liverpool
Merseyside Easter Four Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe deel b Liverpool
Merseyside Easter Four Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe deel a Liverpool
Merseyside Easter Four Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
London
Archer Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Newgate Street
Highgate Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nottingham
Nottingham Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Oedelem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Queensferry
Deeside Olympic Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Salford
Red Rose Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Salford
Red Rose Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Skelmersdale
Skelmersdale Reporter Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wexford
Wexford C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
IRL
Workington
John Peel Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Zelzate (V)
NE
Wedstrijd
BEL
03 april
Brabantse Pijl
Wedstrijd
BEL
Handzame
Grote Prijs Georges Desplenter
Criterium
BEL
Sint-Gillis, Amateurs
Brabantse Ster voor Liefhebbers; Etoile Brabancon
NE
Wedstrijd
BEL
04 april
Antwerpen - Ougrée
Wedstrijd
BEL
05 april
Oetingen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
06 april
Bredene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
Etappe
BEL
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
07 april
Amorebieta
Klasika Primavera
Wedstrijd
ESP
Beverst, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Brest (a)
Criterium
FRA
2e etappe Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
Etappe
BEL
Evere, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Genève, Amateurs (a)
Tour du Lac Léman
NE
Wedstrijd
SUI
Guénin
Criterium
FRA
Hemiksem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hever, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Jette, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Roubaix
Super Prestige Pernod
FRA
Tollembeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
Wijnendale, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
08 april
3e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
09 april
4e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
10 april
Halle, Amateurs
Halle
NE
Ploegentijdrit
BEL
5e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
11 april
Genappe, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
12 april
7e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
13 april
Antwerpen, Amateurs (a)
Antwerpen - Linkeroever
NE
Wedstrijd
BEL
Roeselare
Bankprijs
Wedstrijd
BEL
Sint-Amands, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Vladslo, Amateurs
Vladslo
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
14 april
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Cupra Marittima
Gran Premio San Basso
NE
Wedstrijd
ITA
Deinze (a)
Omloop van Midden-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Denderleeuw, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
Eizer-Overijse
Criterium
BEL
Gooik, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Jeuk, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Orbais, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Tollembeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
15 april
Alken (a)
Omloop van de Fruitstreek,Circuit des régions fruitières
Wedstrijd
BEL
Assenede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Beselare, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Bonnat
NE
Criterium
FRA
Hannut, Onafhankelijken
Grote Lenteprijs-Hannuit, Grand Prix du Printemps-Hannut
NE
Criterium
BEL
Hoeilaart
Hoeilaart - Diest - Hoeilaart
Wedstrijd
BEL
Nederokkerzeel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
16 april
Denain
GP de Denain
Wedstrijd
FRA
Estella
Campeonato Vasco Navarro de Montaña
Wedstrijd
ESP
Negrar
GP Palio del Recioto
NE
Criterium
ITA
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
Wedstrijd
FRA
20 april
Nederbrakel (a)
Criterium
BEL
Pan American Games, Baan, 1 km
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Tour du Sud-Est
Circuit du Provençal
Etappe
FRA
21 april
Dortmund (b)
GP Union Dortmund, GP Union-Brauerei
Wedstrijd
GER
Eksaarde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortrijk - Galmaarden, Onafhankelijken
Courtrai - Gammerages (Indé's)
NE
Wedstrijd
BEL
Oedelem
Criterium
BEL
Petegem
Petegem-aan-de-Leie
NE
Wedstrijd
BEL
Schriek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour du Sud-Est
Circuit du Provençal
Etappe
FRA
22 april
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
23 april
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
24 april
Princes Risborough
High Wycombe C.C. - Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe deel a Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
3e etappe deel b Ronde van België
Tour de Belgique
Individuele tijdrit
BEL
Vougy
GP de Vougy
NE
Wedstrijd
FRA
25 april
Giro della Romagna
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
26 april
Oudergem, Amateurs
Auderghem
NE
Wedstrijd
BEL
27 april
1e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Duisburg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Grobbendonk, Amateurs
Grobbendonk
NE
Wedstrijd
BEL
Hallaar, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Sint-Katherina-Lombeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
28 april
Brussel/Bruxelles
Brussel/Bruxelles - Charleroi - Brussel/Bruxelles
Wedstrijd
BEL
2e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Kester, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Morlaix
Circuit du Finistère
NE
Wedstrijd
FRA
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oppem, Amateurs
Oppem-Brussegem
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
Super Prestige Pernod
BEL
2e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Trédion
Koppelwedstrijd
FRA
Wijnegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
29 april
3e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Tonbridge
Tour of the Hopfields
NE
Etappe
GBR
Veldhoven (V)
GP Groenen Groep
NE
Wedstrijd
NED
30 april
4e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe Tonbridge
Tour of the Hopfields
NE
Etappe
GBR
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.