individueel 1992

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1992
vanaf - tot
01-01-1992 - 31-12-1992
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1992
vanaf - tot   01-01-1992 - 31-12-1992
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Cosme Pío Aguirre


Mexico
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Colin Aitken


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Marcelo Alexandre


Argentinië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kim Andersen


Denemarken
vanaf 01-06-1992 tot 31-12-1992


Peter Andrews


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tim Angus


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Phil Angus


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Paul Antonello


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hiroaki Aoki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Naoki Arisaka


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tom Armstrong


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1992 tot 31-12-1992


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Peter Attard


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Susumu Baba


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Garry Baker


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 15-03-1992


Jason Ballantine


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Peter Barnett


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Grant Barnett


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Robert Bell


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Andrea Bellati


Zwitserland
vanaf 01-01-1992 tot 28-02-1992


Andrea Bellati


Zwitserland
vanaf 01-08-1992 tot 31-08-1992


Peter Besanko


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-05-1992


Robert Boag


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Darren Booney


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Peter Bundy


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Bernie Burns


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Barry Burns


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ross Bush


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Gavin Carlos


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Vincenzo Ceci


Italië
vanaf 01-01-1992 tot 15-07-1992


Dan Chew


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1992 tot 31-12-1992


Robert Collins


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Peter Collins


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Clive Coomber


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Simon Cope


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 30-04-1992


Mike Costello


Verenigde Staten
vanaf 01-03-1992 tot 30-04-1992


Bradley Coulter


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Miguel Crespo


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shaun Cropley


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Michael Crowe


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Bill Crowe


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ron Dart


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Robert Dean


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Cameron Dean


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Timothy Decker


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masahiro Deguchi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Wayne Dellar


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Darren Derrico


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Andrew Dick


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Sean Dicker


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Paul Dobson


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mark Dove


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Warren Doyle


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Stephen Draper


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Dale Eastick


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Leigh Egan


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Chris Eichler


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Guido Eickelbeck


Duitsland
vanaf 01-01-1992 tot 30-04-1992


Hiroshi Enokida


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ken Evans


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Paul Evans


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mike Farr


Verenigde Staten
vanaf 01-03-1992 tot 31-12-1992


Greg Featonby


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Paul Feller


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1992 tot 31-12-1992


Fernando Ferrero


Spanje
vanaf 15-06-1992 tot 31-12-1992


Reon Fogg


Verenigde Staten
vanaf 01-05-1992 tot 31-12-1992


David Fornes


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1992 tot 31-12-1992


Ray Frauenfelder


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


John Fuller


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Phil Gallagher


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Luis Antonio García


Mexico
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mark Gero


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Dieter Giebken


Duitsland
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Agostino Giramondo


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shinichi Gokan


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Guillermo Gonzalez


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Darren Goudie


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Andy Graham


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Darren Gravett


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Andrew Gray


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Gene Groenendaal


Verenigde Staten
vanaf 01-07-1992 tot 31-12-1992


Paul Hadden


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Simon Hall


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Takaaki Hamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Wayne Hammond


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Robert Hands


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ashley Harding


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Michael Hardy


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Terry Harrington


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ken Hateley


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Markus Hess


Duitsland
vanaf 01-01-1992 tot 30-04-1992


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Takaaki Hirata


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Bayashi Hisanori


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Neil Hoban


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 30-04-1992


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Craig Hofer


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1992 tot 31-12-1992


Bruno Holenweger


Zwitserland
vanaf 01-01-1992 tot 28-02-1992


John Holgate


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Robert Holland


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1992 tot 31-12-1992


John Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ron Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ron Holmberg


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Toyuka Hone


Japan
vanaf 01-04-1992 tot 31-12-1992


Daniel Hutchinson


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mark Hyland


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yoshihiro Iida


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Noriyuki Iijima


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Narihiro Inamura


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tim Jamieson


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Greg Jeal


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mark Jewell


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Peter Johnson


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Craig Jones


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Thomas Jørgensen


Denemarken
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Chris Joustra


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Koki Kabasawa


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kazuhiro Kaita


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yuichiro Kamiyama


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masato Kaneko


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shinya Kaneko


Japan
vanaf 01-04-1992 tot 31-12-1992


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yoshiaki Kawagoe


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Lincoln Kelly


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masayoshi Kobashi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hiroshi Kodama


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masanori Komatsu


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shigeru Konishi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hisaji Koriyama


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Nikolay Kovch


USSR
vanaf 01-08-1992 tot 31-12-1992


Jim Krynen


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Des Lane


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Gastón Larios


Mexico
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Aaron Lee


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ian Leighton


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Stephen Lewis


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Grant Lobb


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ben Luckwell


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 30-06-1992


David Lunn


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ronald Lutz


Verenigde Staten
vanaf 01-03-1992 tot 31-12-1992


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Fajime Makoto


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


David Malady


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


David Maltby


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Patrick Marcucci


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Robert Marcucci


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Fernando Martínez De Guerenu


Spanje
vanaf 15-06-1992 tot 31-12-1992


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Takashi Matsuda


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hideyuki Matsui


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tom McDonough


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shane McGuirk


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Paul McHugh


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tony McLoughlin


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Neil McMillan


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hilton McMurdo


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Andrzej Mierzejewski


Polen
vanaf 15-03-1992 tot 15-08-1992


Paul Miller


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Bryan Miller


Verenigde Staten
vanaf 15-03-1992 tot 31-12-1992


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yukihiro Mitani


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masahiko Miyake


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shin Miyake


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Clint Moore


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tony Mortimore


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Theuns Mulder


Zuid-Afrika
vanaf 01-08-1992 tot 31-12-1992


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hiroshi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Koichi Nakano


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 30-06-1992


Kazuo Namigata


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Chris Neate


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Russell Nelson


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tatsuo Nishikawa


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masanori Noi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Eduard Nuri


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


John O'Brien


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Bernard O'Dea


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kenji Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Barry O'Hagan


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yoshiyuki Okabe


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Toru Oshikubo


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Jack Owens


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Gavin Parsonage


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Gary Parsons


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Joseph Pasqualetto


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ross Pate


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Doug Patterson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Andy Paulin


Verenigde Staten
vanaf 01-05-1992 tot 31-12-1992


Brendan Pendergast


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


David Perry


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Warwick Phillips


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Victor Phillips


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Grant Phillips


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Stephen Pickles


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tony Pickles


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Slawomir Pietraszek


Polen
vanaf 15-03-1992 tot 31-12-1992


Barry Primmer


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


David Procak


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Christopher Pulling


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Max Rainsford


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Alistair Rau


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Graham Raymond


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Keith Reynolds


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 30-04-1992


Grant Reynolds


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Dean Rice


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mark Riley


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Robert Riley


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Darren Rippon


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Vic Roberts


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Bela Rossmann


Verenigde Staten
vanaf 01-03-1992 tot 31-12-1992


Colin Ryan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masaru Saito


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masami Sakamaki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Eichi Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tsutomu Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Greg Sands


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Robert Santagada


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


José Ángel Sarrapio


Spanje
vanaf 15-06-1992 tot 31-12-1992


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hitoshi Sato


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ichiro Sato


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


David Saunders


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


John Sauvarin


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yasuyuki Sawada


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Terry Schintler


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Agustín Sebastía


Spanje
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Steve Sefton


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 15-03-1992


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


John Seibert


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1992 tot 31-12-1992


Thomas Sell


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1992 tot 31-12-1992


James Shepardon


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masafumi Shihara


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Prakash Shinde


India
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Graeme Smith


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Adam Smith


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Dean Smith


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Scott Snyder


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


David Solari


Italië
vanaf 01-10-1992 tot 31-12-1992


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Albert Steffan


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mark Stephens


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Andrew Stewart


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Jeff Stewart


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kip Stockton


Verenigde Staten
vanaf 15-03-1992 tot 31-12-1992


Geoff Stoker


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mark Strydom


Zuid-Afrika
vanaf 15-04-1992 tot 31-12-1992


Colin Sturgess


Groot-Brittannië
vanaf 01-04-1992 tot 30-04-1992


Werner Stutz


Zwitserland
vanaf 01-01-1992 tot 28-02-1992


Gary Suckling


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Roly Suckling


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Makoto Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Takahiro Takagi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Mitsuhiro Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masahiro Takii


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Noboyuki Tawara


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Craig Taylor


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Peter Taylor


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Dennis Toce


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kenji Tosawa


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shane Toy


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tomonobu Toyota


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Raymond Turner


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


George Vallins


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Marco Van Der Hulst


Nederland
vanaf 01-01-1992 tot 31-07-1992


Mick Varker


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Laurie Venn


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Michael Wade


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shaun Wallace


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Jon Walshaw


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1992 tot 28-02-1992


Raymond Walters


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Fujio Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yasuo Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Greg Watkins


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Sean Way


Canada
vanaf 01-06-1992 tot 31-12-1992


Darren Weir


Ierland
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Geoff Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Ray Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Andrew White


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Douglas Whiteford


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Krzysztof Wiatr


Polen
vanaf 15-05-1992 tot 15-08-1992


Steve Wigzell


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Graham Williams


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tim Willing


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Spencer Wingrave


Groot-Brittannië
vanaf 01-06-1992 tot 31-12-1992


Mark Winnen


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tony Wood


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Colin Woods


Australië
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Gary Wright


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yuji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tomio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Koji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yuichi Yamamoto


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Tsutomu Yokota


Japan
vanaf 01-04-1992 tot 31-12-1992


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Yoshihiro Yoshino


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Minoru Yoshioka


Japan
vanaf 01-01-1992 tot 31-12-1992


Cezary Zamana


Polen
vanaf 01-08-1992 tot 15-08-1992


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Paul Evans:

33.33

% Ben Luckwell:

66.67


Fotoalbum individueel 1992


  Afbeelding toevoegen