Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 2590 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Albrandswaard (Nederland)
Albret (Frankrijk)
Albrighton (Groot-Brittannië)
Binfield Trophies Autumn Classic
Albrighton (V) (Groot-Brittannië)
Albrighton Road Race
Albrighton, Junioren (Groot-Brittannië)
Binfield Trophies Summer Classic Junior Road Race
Albstadt (Duitsland)
Albstadt (V) (Duitsland)
Albstadt-Etappenrennen, Junioren (V) (Duitsland)
Albstadt, Cyclocross (Duitsland)
Albstadt, Cyclocross (V) (Duitsland)
Albstadt, Mountainbike (Duitsland)
Albstadt, Mountainbike (Duitsland)
Albstadt, Mountainbike (V) (Duitsland)
Albstadt, Mountainbike (V) (a) (Duitsland)
Albstadt, Mountainbike, Junioren (Duitsland)
Albstadt, Mountainbike, Junioren (V) (Duitsland)
Albstadt, Mountainbike, U23 (Duitsland)
Albstadt, Mountainbike, U23 (V) (Duitsland)
Albstadt, U19 (V) (Duitsland)
Albuquerque (Verenigde Staten)
Lobo Classic
Albuquerque (a) (Verenigde Staten)
Albuquerque (b) (Verenigde Staten)
Albury (Australië)
Alcañiz (Spanje)
La Invernal Motorland
Alcalá de Chivert (Spanje)
Alcalá de Guadaira, Cyclocross (Spanje)
Alcalá de Henares (Spanje)
GP Macario
Alcalá de Henares (a) (Spanje)
GP Renault Aotocarpe
Alcalalí (Spanje)
Premio Alcalalí
Alcanena (Portugal)
Circuito de Alcanena
Alcanena (Portugal)
Circuito de Alviela
Alcanhões (Portugal)
Circuito de Alcanhões
Alcantarilla (Spanje)
Trofeo Guerrita
Alcantarilla (a) (Spanje)
Carrera del Jamon
Alcester (Groot-Brittannië)
Warwickshire 25 Time Trial
Alcester, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Alcobaça (Portugal)
Circuito de São Bernardo
Alcobendas (Spanje)
Alcobendas (a) (Spanje)
Alcobendas (b) (Spanje)
Alcobendas (c) (Spanje)
Alcobendas, Cyclocross (Spanje)
Alcobendas, Cyclocross (V) (Spanje)
Alcobendas, Cyclocross, Junioren (Spanje)
Alcobendas, Cyclocross, Junioren (V) (Spanje)
Alcochete (Portugal)
Clássica de Alcochete
Alcora (Spanje)
Alcorcón (Spanje)
Copa del Porvenir
Alcorcón, Criterium (Spanje)
Criterium Ciudad de Alcorcón
Alcoutim - Tavira (Portugal)
Alcoy (Spanje)
Trofeo San Jorge
Alcublas, Cyclocross (Spanje)
Alcudia (Spanje)
Trofeo Alcudia
Alcudia (Spanje)
Grand Prix Himemo
Alcudia (Spanje)
Alcudia Road Race
Alcudia (a) (Spanje)
Trofeo Manacor
Alcudia, Junioren (Spanje)
Grand Prix Himemo Junior Road Race
Aldaya (Spanje)
Trofeo 1º de Mayo Social
Aldaya, Cyclocross (Spanje)
Aldbourne (Groot-Brittannië)
Aldbourne Road Race
Aldeia da Piedade, Nieuwelingen (Portugal)
Prémio Ciclismo Juvenil da Aldeia da Piedade
Aldeia de Paio Pires, Junioren (Portugal)
Prémio Ciclismo Juvenil J. F. Aldeia Paio Pires
Aldeia de Paio Pires, Nieuwelingen (Portugal)
Prémio Ciclismo Juvenil J. F. Aldeia Paio Pires
Aldenham, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Aldergrove (Canada)
Aldergrove Long
Aldergrove (Canada)
Aldergrove Short
Aldermaston, Mountainbike (Groot-Brittannië)
Aldermaston, Mountainbike (V) (Groot-Brittannië)
Aldoar (Portugal)
Circuito de Aldoar
Alegia (Spanje)
Memorial J.M. Munduate
Alegia, Chrono (Spanje)
Memorial Gervais
Alençon (Frankrijk)
Alenquer (Portugal)
Circuito de Alenquer
Alessandria (Italië)
Circuito di Alessandria, Coppa d'Alessandria
Alessandria - Fegino (Italië)
Alessandrino (Italië)
Alexándria, Elite/U23 (Griekenland)
Alexándria, Junioren (Griekenland)
Alexándria, Nieuwelingen (Griekenland)
Alexandria (Groot-Brittannië)
Circuit of the Trossachs
Alfafar (Spanje)
Alfafar, Junioren (Portugal)
Circuito Ciclista de Alfafar
Alfarrás (Spanje)
Trofeo Pepsi-Cola
Alfeizerão, Elite/U23 (Portugal)
Circuito das Vindimas
Alfena (Portugal)
Alfena - Sobrado (Portugal)
Alfena, Junioren (Portugal)
Troféu Ciclista de Alfena
Alfena, Nieuwelingen (Portugal)
Troféu Ciclista de Alfena
Alfold (Groot-Brittannië)
Surrey Roads Summer Road Race
Alford (Groot-Brittannië)
Alford Wheelers Road Race
Alford (Groot-Brittannië)
George Bateman Brewery, Elite, Road Race
Alford (Groot-Brittannië)
Alford Sportsweek, Elite, Road Race
Alford (Groot-Brittannië)
Alford Wheelers 25 Time Trial
Alford (b) (Groot-Brittannië)
East Lincolnshire Premier
Alford, Criterium (Groot-Brittannië)
Alford, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Well Vale Scramble
Alford, Cyclocross, Junioren (Groot-Brittannië)
Willoughby Junior Cyclo Cross
Alford, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Willoughby Novices Cyclo Cross
Algaida (Spanje)
Gran Premi Algaida
Algeciras (Spanje)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum