Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Triptyque Ardennaise
België
Wedstrijden
Stats
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
2023
Valentin Darbellay
Valentin Darbellay
2022
Lander Loockx
Lander Loockx
2019
Sylvain Moniquet
Sylvain Moniquet
2018
2017
Gianni Marchand
Gianni Marchand
2016
Elias Van Breussegem
Elias Van Breussegem
2015
Aimé De Gendt
Aimé De Gendt
2014
Loïc Vliegen
Loïc Vliegen
2013
Jérôme Baugnies
Jérôme Baugnies
2012
Tom David
Tom David
2011
Brian Bulgac
Brian Bulgac
2010
Laurens De Vreese
Laurens De Vreese
2009
Sander Armée
Sander Armée
2008
Jan Bakelants
Jan Bakelants
2007
Kenny Van Der Schueren
Kenny Van Der Schueren
2006
Russell Downing
Russell Downing
2005
Jelle Van Groezen
Jelle Van Groezen
2004
Laurent Paumier
Laurent Paumier
2003
Jukka Vastaranta
Jukka Vastaranta
2002
Philippe Gilbert
Philippe Gilbert
2001
Danny Pate
Danny Pate
2000
Lorenzo Bernucci
Lorenzo Bernucci
1999
Paolo Tiralongo
Paolo Tiralongo
1998
Ivan Basso
Ivan Basso
1997
Guido Trentin
Guido Trentin
1996
Dario Pieri
Dario Pieri
1995
Renaud Boxus
Renaud Boxus
1993
Kurt Van De Wouwer
Kurt Van De Wouwer
1992
Wim Vervoort
Wim Vervoort
1991
Gino Jansen
Gino Jansen
1990
Serge Baguet
Serge Baguet
1989
Tony De Ridder
Tony De Ridder
1988
Greg Moens
Greg Moens
1987
Jos Van Aert
Jos Van Aert
1986
Marc Deries
Marc Deries
1985
Peter Harings
Peter Harings
1984
Ludo Adriaensen
Ludo Adriaensen
1983
Wim Baeyens
Wim Baeyens
1982
Rudy Claessens
Rudy Claessens
1981
Nico Emonds
Nico Emonds
1980
Vladimir Malakhov
Vladimir Malakhov
1979
Walter Peeters
Walter Peeters
1978
Gerrit Pronk
Gerrit Pronk
1977
Jean-Pierre Henrard
Jean-Pierre Henrard
1976
René Martens
René Martens
1975
Ludo Theunis
Ludo Theunis
1966
Viktor Van den Eynde
Viktor Van den Eynde
1965
Jan Harings
Jan Harings
1963
Gustaaf Robeyns
Gustaaf Robeyns
1962
Carmine Preziosi
Carmine Preziosi
1961
Marcel Leboutte
Marcel Leboutte
1960
Willy Bocklant
Willy Bocklant
Stats Triptyque Ardennaise
Eindklassementen per land
Eindklassementen per coureur
Ritzeges/etappes per land
Ritzeges/etappes per coureur
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd