Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tour de France 1939
Frankrijk
Van :
10-07-1939
tot :
30-07-1939
Website
http://www.letour.fr
Hoofdindex Tour de France
Ritten
Ploegen
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ritten
10-07-1939
1e etappe
Paris (Ile-de-France) - Caen (Basse-Normandie)
215 km
11-07-1939
2e etappe deel a
Caen (Basse-Normandie) - Vire (Basse-Normandie)
Ind. tijdrit
64 km
11-07-1939
2e etappe deel b
Vire (Basse-Normandie) - Rennes (Bretagne)
119 km
12-07-1939
3e etappe
Rennes (Bretagne) - Brest (Bretagne)
244 km
13-07-1939
4e etappe
Brest (Bretagne) - Lorient (Bretagne)
174 km
14-07-1939
5e etappe
Lorient (Bretagne) - Nantes (Pays de la Loire)
207 km
15-07-1939
6e etappe deel a
Nantes (Pays de la Loire) - La Rochelle (Poitou-Charentes)
144 km
15-07-1939
6e etappe deel b
La Rochelle (Poitou-Charentes) - Royan (Poitou-Charentes)
107 km
17-07-1939
7e etappe
Royan (Poitou-Charentes) - Bordeaux (Aquitaine)
198 km
18-07-1939
8e etappe deel a
Bordeaux (Aquitaine) - Salies-de-Béarn (Aquitaine)
210.5 km
18-07-1939
8e etappe deel b
Salies-de-Béarn (Aquitaine) - Pau (Aquitaine)
Ind. tijdrit
68,5 km
19-07-1939
9e etappe
Pau (Aquitaine) - Toulouse (Midi-Pyrenees)
311 km
21-07-1939
10e etappe deel a
Toulouse (Midi-Pyrenees) - Narbonne (Languedoc-Roussillon)
148.5 km
21-07-1939
10e etappe deel b
Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon)
Ind. tijdrit
27 km
21-07-1939
10e etappe deel c
Béziers (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon)
70.5 km
22-07-1939
11e etappe
Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Marseille (Provence-Alpes-Cote d'Azur)
212 km
23-07-1939
12e etappe deel a
Marseille (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Saint-Raphaël (Provence-Alpes-Cote d'Azur)
157 km
23-07-1939
12e etappe deel b
Saint-Raphaël (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Monaco
121.5 km
24-07-1939
13e etappe
Monaco - Monaco
101.5 km
25-07-1939
14e etappe
Monaco - Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur)
175 km
26-07-1939
15e etappe
Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur)
219 km
27-07-1939
16e etappe deel a
Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Bonneval-sur-Arc (Rhone-Alpes)
126 km
27-07-1939
16e etappe deel b
Bonneval-sur-Arc (Rhone-Alpes) - Bourg-Saint-Maurice (Rhone-Alpes)
Ind. tijdrit
64.5 km
27-07-1939
16e etappe deel c
Bourg-Saint-Maurice (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes)
103,5 km
29-07-1939
17e etappe deel a
Annecy (Rhone-Alpes) - Dole (Franche-Comte)
226 km
29-07-1939
17e etappe deel b
Dole (Franche-Comte) - Dijon (Bourgogne)
Ind. tijdrit
59 km
30-07-1939
18e etappe deel a
Dijon (Bourgogne) - Troyes (Champagne-Ardenne)
151 km
30-07-1939
18e etappe deel b
Troyes (Champagne-Ardenne) - Paris (Ile-de-France)
201 km
30-07-1939
Bergklassement
Paris (Ile-de-France) - Paris (Ile-de-France)
4224 km
30-07-1939
Eindklassement
Paris (Ile-de-France) - Paris (Ile-de-France)
4224 km
Ploegen
 
Startlijst
1
Sylvère Maes
BEL
27-08-1909
2
Félicien Vervaecke
BEL
11-03-1907
3
Edward Vissers
BEL
04-07-1912
4
Marcel Kint
BEL
20-09-1914
5
Lucien Storme
BEL
18-06-1916
6
Albert Hendrickx
BEL
19-07-1916
7
François Neuville
BEL
24-11-1912
8
Romain Maes
BEL
10-08-1912
9
Karl Litschi
SUI
27-04-1912
10
Werner Jaisli
SUI
08-11-1915
11
Josef Wagner
SUI
23-04-1916
12
Walter Gross
SUI
30-10-1915
13
Theo Perret
SUI
06-07-1915
14
Karl Wyss
SUI
09-04-1912
15
Ettore Maestranzi
SUI
01-02-1914
16
René Pédroli
SUI
19-07-1914
17
Jean Majérus
LUX
06-02-1914
18
Pierre Clemens
LUX
02-08-1913
19
Mathias Clemens
LUX
08-08-1915
20
François Neuens
LUX
06-11-1912
21
Arsène Mersch
LUX
14-12-1913
22
Grégoire Leisen
LUX
15-07-1916
23
Christophe Didier
LUX
04-02-1915
24
Lucien Bidinger
LUX
08-06-1917
25
Hubertus Marinus Van Schendel
NED
21-09-1911
26
Antoon Van Schendel
NED
09-05-1910
27
Janus Hellemons
NED
20-07-1912
28
Jan Lambrichs
NED
21-07-1915
29
Jef Dominicus
NED
13-04-1913
30
Jan Gommers
NED
01-03-1916
31
André De Korver
NED
20-06-1915
32
Huub Sijen
NED
21-11-1918
33
Auguste Mallet
FRA
03-05-1913
34
Georges Maurice Naisse
FRA
25-01-1914
35
Lucien Le Guével
FRA
20-12-1914
36
Victor Robert Cosson
FRA
11-10-1915
37
Sylvain Marius Francois Marcaillou
FRA
08-02-1911
38
Pierre Jaminet
FRA
12-02-1912
39
Dante Antoine Gianello
FRA
26-03-1912
40
Raymond Louviot
FRA
17-12-1908
41
Albertin Henri Joseph Dissaux
BEL
17-11-1914
42
Jules Lowie
BEL
06-10-1913
43
Lucien Vlaemynck
BEL
19-08-1914
44
Albert Ritserveldt
BEL
13-10-1915
45
Éloi Meulenberg
BEL
22-09-1912
46
Cyriel Van Overberghe
BEL
04-05-1912
47
Albert Perikel
BEL
03-05-1913
48
Edmond De Lathouwer
BEL
26-05-1916
49
Maurice Archambaud
FRA
30-08-1906
50
Fernand Charles Mithouard
FRA
22-05-1909
51
Louis Thiétard
FRA
31-05-1910
52
Pierre Raymond Marc Gallien
FRA
19-10-1911
53
Gabriel Alphonse Dubois
FRA
31-08-1911
54
Amédée Fournier
FRA
07-02-1912
55
Roger Bailleux
FRA
03-08-1913
56
Victor Codron
FRA
24-12-1915
57
René Le Grevès
FRA
06-07-1910
58
Pierre-Marie Cloarec
FRA
14-03-1909
59
Christophe Taeron
FRA
09-01-1919
60
Jean Baptiste Pierre Fontenat
FRA
23-07-1911
61
Armand Le Moal
FRA
15-03-1914
62
Yvan Andre Romain Marie
FRA
10-05-1913
63
Albert Marius Marie Goutal
FRA
01-12-1918
64
Eloi Roger Marie Joseph Tassin
FRA
06-06-1912
65
Jean Maye
FRA
19-08-1913
66
Jean Fréchaut
FRA
19-09-1914
67
Pierre Virol
FRA
13-12-1913
68
Edmond Pagès
FRA
02-05-1911
69
André Bramard
FRA
15-05-1915
70
Joffre Daran
FRA
27-12-1914
71
François Garcia
FRA
25-09-1917
72
Raymond Passat
FRA
28-12-1913
73
Oreste Bernardoni
FRA
28-02-1911
74
Rene Francois Marius Vietto
FRA
17-02-1914
75
Jean Berty
FRA
08-09-1911
76
Joseph Soffietti
FRA
09-09-1912
77
Gabriel Bouffier
FRA
02-12-1918
78
Trinidad Yelamos
ESP
14-04-1915
79
Fabiel Christian Galateau
FRA
23-07-1913
80
Joseph Aureille
FRA
01-04-1914
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord
Fotoalbum
Foto: Courtesy Robert Gommers
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close