Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Volta a Galicia 2000
Spanje
Datum :
18-08-2000
5e etappe
137 km
Weg - Etappe
Start
Orense (Galicia), Spanje
Aankomst
Forcarey (Galicia), Spanje
Hoofdindex Volta a Galicia
Index 2000
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Iván Ramiro Parra Pinto
COL
in 03h 26m 02s
2
Roberto Heras Hernández
ESP
op 02s
3
Juan Miguel Mercado Martín
ESP
op
Details
1 Ivan Parra (Col) Vitalicio Seguros 3.26.02 (39.90 km/h)
2 Roberto Heras (Spa) Kelme-Costa Blanca 0.02
3 Juan Miguel Mercado (Spa) Vitalicio Seguros
4 Fernando Escartin (Spa) Kelme-Costa Blanca
5 Leonardo Piepoli (Ita) Banesto
6 David Etxebarria (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank 0.06
7 Pavel Tonkov (Rus) Mapei-Quick Step
8 Alex Zülle (Swi) Banesto 0.18
9 Andre Teteriouk (Kaz) Liquigas-Pata
10 Mikel Zarrabeitia (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank
11 Juan Carlos Dominguez (Spa) Vitalicio Seguros
12 Santiago Botero (Col) Kelme-Costa Blanca
13 Igor Pugaci (Mda) Saeco-Valli & Valli 0.27
14 Carlos Sastre (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank
15 Victor Hugo Peña (Col) Vitalicio Seguros
16 Angel Casero (Spa) Festina
17 Alexander Shefer (Kaz) Alessio
18 Ramón Gonzalez Arrieta (Spa) Euskaltel-Euskadi
19 Haimar Zubeldia (Spa) Euskaltel-Euskadi 1.19
20 Gorka Gerrikagoitia (Spa) Euskaltel-Euskadi
21 Luis Perez (Spa) Vitalicio Seguros
22 Giuseppe Di Grande (Ita) Festina
23 Javier Pascual Rodriguez (Spa) Kelme-Costa Blanca
24 Hernan Dario Muñoz (Col) Fuenlabrada 1.27
25 Gines Salmeron (Spa) Costa de Almeria 1.33
26 Iñigo Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi 1.59
27 José Gutierrez (Spa) Kelme-Costa Blanca
28 Gaizka Lejarreta (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank 2.06
29 David Navas (Spa) Banesto 2.20
30 Pedro Diaz Lobato (Spa) Fuenlabrada
31 Unai Etxebarria (Ven) Euskaltel-Euskadi 2.39
32 Fabian Jeker (Swi) Festina 3.18
33 Alessandro Spezialetti (Ita) Liquigas-Pata 4.03
34 Marco Di Renzo (Ita) Cantina Tollo
35 Andrea Tafi (Ita) Mapei-Quick Step
36 Marco Della Vedova (Ita) Lampre-Daikin
37 Thomas Brozyna (Pol) Banesto
38 Diego Prior (Spa) Costa de Almeria
39 Francisco Cerezo (Spa) Vitalicio Seguros
40 David Latasa (Spa) Banesto
41 Marcelino Garcia (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank
42 Martín Garrido (Arg) Fuenlabrada 5.05
43 Nacor Burgos (Spa) Fuenlabrada
44 Federico Giabbecucci (Ita) Cantina Tollo 5.20
45 David Clinger (USA) Festina 5.24
46 Pedro Jimenez (Spa) Fuenlabrada 6.24
47 Jan Svorada (Cze) Lampre-Daikin 6.45
48 Carlos Golbano (Spa) Costa de Almeria 7.57
49 Jaime Hernandez (Spa) Festina 11.14
50 Bingen Fernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
51 Juan Manuel Garate (Spa) Lampre-Daikin
52 Rafael Diaz Justo (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank
53 Paolo Bossoni (Ita) Cantina Tollo
54 Gianpaolo Mondini (Ita) Cantina Tollo
55 Simone Bertoletti (Ita) Lampre-Daikin
56 José Angel Vidal (Spa) Kelme-Costa Blanca
57 Alberto Lopez De Munain (Spa) Euskaltel-Euskadi
58 Paolo Fornaciari (Ita) Mapei-Quick Step
59 Mariano Piccoli (Ita) Lampre-Daikin
60 Francisco Cabello (Spa) Kelme-Costa Blanca
61 Cesar Garcia Calvo (Spa) Fuenlabrada
62 Xavier Florencio (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank
63 Roberto Laiseka (Spa) Euskaltel-Euskadi
64 Danny Pate (USA) Saeco-Valli & Valli
65 Stefano Cattai (Ita) Liquigas-Pata
66 Alessandro Guerra (Ita) Saeco-Valli & Valli
67 Davide Bramati (Ita) Mapei-Quick Step
68 Matteo Frutti (Ita) Lampre-Daikin
DNS Axel Merckx (Bel) Mapei-Quick Step
DNF Santos Gonzalez (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank
DNF Alessandro Bertolini (Ita) Alessio
DNF Stefano Casagranda (Ita) Alessio
DNF Davide Casarotto (Ita) Alessio
DNF Leonardo Guidi (Ita) Alessio
DNF Martin Hvastija (Slo) Alessio
DNF Endrio Leoni (Ita) Alessio
DNF Alberto Vinale (Ita) Alessio
DNF Aitor Garmendia (Spa) Banesto
DNF Candido Barbosa (Por) Banesto
DNF Gabriele Colombo (Ita) Cantina Tollo
DNF Federico Colonna (Ita) Cantina Tollo
DNF Germano Pierdomenico (Ita) Cantina Tollo
DNF Guido Trenti (USA) Cantina Tollo
DNF Rolf Huser (Swi) Festina
DNF Rafael Casero (Spa) Festina
DNF Fabio Roscioli (Ita) Costa de Almeria
DNF Mario Traversoni (Ita) Costa de Almeria
DNF Pablo Soler (Spa) Costa de Almeria
DNF Cesar Perez (Spa) Costa de Almeria
DNF Gonzalo Bayarri (Spa) Costa de Almeria
DNF José Luis Rubiera (Spa) Kelme-Costa Blanca
DNF Oscar Camenzind (Swi) Lampre-Daikin
DNF Rubens Bertogliati (Swi) Lampre-Daikin
DNF Cristiano Frattini (Ita) Liquigas-Pata
DNF Serhiy Honchar (Ukr) Liquigas-Pata
DNF Cristian Moreni (Ita) Liquigas-Pata
DNF Ellis Rastelli (Ita) Liquigas-Pata
DNF Paolo Lanfranchi (Ita) Mapei-Quick Step
DNF Rinaldo Nocentini (Ita) Mapei-Quick Step
DNF Eduardo Hernandez (Spa) Fuenlabrada
DNF Andres Bermejo (Spa) Fuenlabrada
DNF Christophe Brandt (Bel) Saeco-Valli & Valli
DNF Salvatore Commesso (Ita) Saeco-Valli & Valli
DNF Francisco Garcia (Spa) Vitalicio Seguros
DNF Jose Luis Rebollo (Spa) Vitalicio Seguros
Points:
1 Ivan Parra (Col) Vitalicio Seguros 25 pts
2 Roberto Heras (Spa) Kelme-Costa Blanca 20
3 Juan Miguel Mercado (Spa) Vitalicio Seguros 16
4 Fernando Escartin (Spa) Kelme-Costa Blanca 14
5 Leonardo Piepoli (Ita) Banesto 12
6 David Etxebarria (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank 10
7 Pavel Tonkov (Rus) Mapei-Quick Step 9
8 Alex Zülle (Swi) Banesto 8
9 Andre Teteriouk (Kaz) Liquigas-Pata 7
10 Mikel Zarrabeitia (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank 6
11 Juan Carlos Dominguez (Spa) Vitalicio Seguros 5
12 Santiago Botero (Col) Kelme-Costa Blanca 4
13 Igor Pugaci (Mda) Saeco-Valli & Valli 3
14 Carlos Sastre (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank 2
15 Victor Hugo Peña (Col) Vitalicio Seguros 1
Metas volantes:
Carballiño, km 24
1 José Luis Rubiera (Spa) Kelme-Costa Blanca 3 pts
2 Fabian Jeker (Swi) Festina 2
3 Santos Gonzalez (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank 1
Silleda, km 68.3
1 Fernando Escartin (Spa) Kelme-Costa Blanca 3 pts
2 Juan Miguel Mercado (Spa) Vitalicio Seguros 2
3 David Latasa (Spa) Banesto 1
Mountains:
Alto de Dacón - Cat. 3, km 20
1 Fabian Jeker (Swi) Festina 5 pts
2 Oscar Camenzind (Swi) Lampre-Daikin 3
3 Alberto Lopez De Munain (Spa) Euskaltel-Euskadi 2
4 Jose Luis Rebollo (Spa) Vitalicio Seguros 1
Alto Cruz da Grada - Cat. 2, km 40
1 Fabian Jeker (Swi) Festina 7 pts
2 Jose Luis Rebollo (Spa) Vitalicio Seguros 5
3 Alberto Lopez De Munain (Spa) Euskaltel-Euskadi 4
4 Santos Gonzalez (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank 3
5 José Luis Rubiera (Spa) Kelme-Costa Blanca 2
6 Candido Barbosa (Por) Banesto 1
Alto Concello de Forcarei - Cat. 2, km 110
1 Fabian Jeker (Swi) Festina 7 pts
2 José Luis Rubiera (Spa) Kelme-Costa Blanca 5
3 Francisco Garcia (Spa) Vitalicio Seguros 4
4 Cesar Garcia Calvo (Spa) Fuenlabrada 3
5 Candido Barbosa (Por) Banesto 2
6 Aitor Garmendia (Spa) Banesto 1
Alto do Seixo - Cat. 1, km 137
1 Ivan Parra (Col) Vitalicio Seguros 10 pts
2 Roberto Heras (Spa) Kelme-Costa Blanca 8
3 Juan Miguel Mercado (Spa) Vitalicio Seguros 7
4 Fernando Escartin (Spa) Kelme-Costa Blanca 6
5 Leonardo Piepoli (Ita) Banesto 5
6 David Etxebarria (Spa) O.N.C.E.-Deutsche Bank 4
7 Pavel Tonkov (Rus) Mapei-Quick Step 3
8 Alex Zülle (Swi) Banesto 2
9 Andre Teteriouk (Kaz) Liquigas-Pata 1
Teams:
1 Vitalicio Seguros 10.18.26
2 Kelme-Costa Blanca 0.02
3 O.N.C.E.-Deutsche Bank 0.31
4 Banesto 2.20
5 Euskaltel-Euskadi 2.45
6 Festina 4.44
7 Fuenlabrada 8.32
8 Costa de Almeria 13.13
9 Mapei-Quick Step 15.13
10 Liquigas-Pata 15.15
11 Cantina Tollo 20.17
12 Lampre-Daikin 21.42
13 Saeco-Valli & Valli 22.35
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close