Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tabor, Cyclocross 2005
Tsjechië
Datum :
29-10-2005
Cross - Wereldbeker
Start
Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
Aankomst
Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
Hoofdindex Tabor, Cyclocross
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Sven Nys
BEL
in 57m 19s
2
Petr Dlask
CZE
op 04s
3
Kamil Ausbuher
CZE
op 14s
4
Bart Wellens
BEL
op 27.00s
5
Gerben De Knegt
NED
op 31.00s
6
Martin Zlámalík
CZE
op 40.00s
7
Erwin Vervecken
BEL
op 01m 22.00s
8
Sven Vanthourenhout
BEL
op 00.00s
9
Zdenek Štybar
CZE
op 00.00s
10
Zdenek Mlynár
CZE
op 00.00s
11
Christian Heule
SUI
op 00.00s
12
Bart Aernouts
BEL
op 00.00s
13
Wim Jacobs
BEL
op 00.00s
14
John Gadret
FRA
op 00.00s
15
Michael Baumgartner
SUI
op 00.00s
16
Vladimír Kyzivát
CZE
op 01m 39.00s
17
Arnaud Labbe
FRA
op 01m 43.00s
18
Davy Commeyne
BEL
op 00.00s
19
Martin Bína
CZE
op 01m 46.00s
20
Tom Vannoppen
BEL
op 00.00s
21
Peter Presslauer
AUT
op 01m 51.00s
22
Malte Urban
GER
op 01m 56.00s
23
Jonathan Page
USA
op 00.00s
24
Radomír Šimunek
CZE
op 00.00s
25
Jens Schwedler
GER
op 00.00s
26
Thorsten Struch
GER
op 02m 01.00s
27
Thijs Al
NED
op 02m 04.00s
28
Julien Belgy
FRA
op 00.00s
29
Richard Groenendaal
NED
op 02m 44.00s
30
Gusty Bausch
LUX
op 02m 46.00s
31
Milan Barényi
SVK
op 02m 52.00s
32
David Seco Amundarain
ESP
op 02m 54.00s
33
Tim Van Nuffel
BEL
op 03m 03.00s
34
Václav Metlicka
SVK
op 03m 08.00s
35
Róbert Glajza
SVK
op 03m 13.00s
36
Wilant Van Gils
NED
op 00.00s
37
Marco Bianco
ITA
op 03m 23.00s
38
Camiel Van Den Bergh
NED
op 03m 30.00s
39
Isaac Suárez Fernández
ESP
op 00.00s
40
Fabian Brzezinski
GER
op 03m 36.00s
41
Bart Dirkx
NED
op 00.00s
42
Alessandro Fontana
ITA
op 00.00s
43
Joachim Parbo
DEN
op 00.00s
44
David Derepas
FRA
op 00.00s
45
Jens Reuker
GER
op 00.00s
46
Rafael Visinelli
ITA
op 00.00s
47
Jan Ramsauer
SUI
op 00.00s
48
Lukas Keller
GER
op 00.00s
49
Robert Bachratý
SVK
op 00.00s
50
Roland Mörx
AUT
op 00.00s
51
Gerhard Krenn
AUT
op 00.00s
52
Thomas Riegler
AUT
op 00.00s
Details
1 Sven Nys (Bel) Rabobank
2 Petr Dlask (Cze)
3 Kamil Ausbuher (Cze) Budweiser
4 Bart Wellens (Bel) Fidea Cycling Team
5 Gerben De Knegt (Ned) AA Drink-Bejan
6 Martin Zlamalik (Cze)
7 Erwin Vervecken (Bel) Fidea Cycling Team
8 Sven Vanthourenhout (Bel) Rabobank
9 Zdenek Stybar (Cze) Fidea Cycling Team
10 Zdenek Mlynar (Cze)
11 Christian Heule (Swi) Stevens Racing Team
12 Bart Aernouts (Bel) Rabobank
13 Wim Jacobs (Bel) Fidea Cycling Team
14 John Gadret (Fra) Chocolade Jacques
15 Michael Baumgartner (Swi)
16 Vladimir Kyzivat (Cze)
17 Arnaud Labbe (Fra) Auber 93
18 Davy Commeyne (Bel) Mrbookmaker - Sports Tech
19 Martin Bina (Cze)
20 Tom Vannoppen (Bel) Mrbookmaker - Sports Tech
21 Peter Presslauer (Aut) Stevens Racing Team
22 Malte Urban (Ger) Stevens Racing Team
23 Jonathan Page (Usa) Colavita Olive Oil - Sutter Home
24 Radomir Simunek (Cze)
25 Jens Schwedler (Ger) Stevens Racing Team
26 Thorsten Struch (Ger)
27 Thijs Al (Ned) Giant-Racing-Team
28 Julien Belgy (Fra) Bouygues Telecom
29 Richard Groenendaal (Ned) Rabobank
30 Gusty Bausch (Lux)
31 Milan Barenyi (Svk)
32 David Seco Amundarain (Spa)
33 Tim Van Nuffel (Bel)
34 Vaclaf Metlicka (Svk)
35 Robert Glajza (Svk)
36 Wilant Van Gils (Ned) Team Skil - Moser
37 Marco Bianco (Ita)
38 Camiel Van Den Bergh (Ned) Stevens Racing Team
39 Isaac Suarez Fernandez (Spa)
40 Fabian Brezinski (Ger)
41 Bart Dirkx (Ned) AA Drink-Bejan
42 Alessandro Fontana (Ita)
43 Joachim Parbo (Den)
44 David Derepas (Fra)
45 Jens Reuker (Ger)
46 Rafael Visinelli (Ita)
47 Jan Ramsauer (Swi)
48 Lukas Keller (Ger)
49 Robert Bachraty (Svk)
50 Roland Morx (Aut)
51 Gerhard Krenn (Aut)
52 Thomas Riegler (Aut)
Sluiten
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close