Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje 2005
Spanje
Datum :
25-06-2005
158 km
Weg - Nationaal kampioenschap
Start
Aankomst
Murcia (Murcia), Spanje
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Víctor Manuel García Estévez
ESP
in 03h 47m 59s
2
Fernando Herrero Gutiérrez
ESP
op
3
Jorge Nogaledo García
ESP
op 04s
Details
1 Víctor García (Alfus Tedes) 3.47.59 (41.582 km/h)
2 Fernando Herrero (Viña Magna Cropusa)
3 Jorge Nogaledo (Supermercados Froiz) 0.04
4 Unai Elorriaga (Alfus Tedes) 0.15
5 Diego Gallego (Viña Magna Cropusa) 0.16
6 Francisco Terciado (Caprabo Fuenlabrada) 0.26
7 Luis Fernández (Supermercados Froiz)
8 Pedro L. Marichalar (Andalucía Paul Versa) 0.57
9 Francisco Gutiérrez (Cafés Baqué) 1.52
10 Eder Salas (Cafés Baqué) 1.55
11 Isidro Cerrato (Soctec-Const.) 1.57
12 Javier Líndez (F.C. Barcelona) 2.04
13 Lander Aperribay (Bidelan Kirolgi)
14 José M. Comino (Garcamps)
15 Iván Velasco (Bidelan Kirolgi) 2.40
16 José A. Carrasco (Caja C. La Mancha) 2.56
17 Isaac Escolá (F.C. Barcelona)
18 Eloy Teruel (Soctec-Const.)
19 Diego Rodríguez (Diputación León-Dani)
20 Roberto Cobo (Alfus Tedes)
21 Roberto Barrientos (Caja Rural)
22 Rubén Martínez (Garcamps)
23 Óscar Grau (Viña Magna Cropusa)
24 Mario Sánchez (Andalucía Paul Versa) 3.00
25 Miguel Silvestre (Alfus Tedes) 3.06
26 Josu Aguirre (Bidelan Kirolgi)
27 Juan José Oroz (Caja Rural) 3.32
28 Genaro Ramos (Murcia Turistica) 5.24
29 Rafael Rodríguez (Garcamps) 8.53
30 Daniel Casado (Supermercados Froiz)
31 Vicente Perales (Caja C. La Mancha)
32 David Almeida (Alfus Tedes)
33 Abel Fragua (Diputación León-Dani) 10.54
34 Rubén Brage (Estradense H. Diego) 10.58
35 Jaime Esteban (Garcamps)
36 Ion Azkoitia (Bidelan Kirolgi)
37 Jon Pena (Cafés Baqué) 15.32
38 Alejandro Paleo (Estradense H. Diego) 16.51
39 Manuel Ángel Alonso (Andalucía Paul Versa)
40 Jose Manuel Cuesta (Soctec-Const.)
41 Juan Javier Estrada (Soctec-Const.)
42 Pedro Cano (Diputación León-Dani)
43 José Manuel Jiménez (Supermercados Froiz)
44 Álvaro Lopez (Caprabo Fuenlabrada)
45 Israel Fernández (Caja C. La Mancha)
46 Francisco Pacheco (Garcamps)
47 Pedro Luis Milán (Caja C. La Mancha)
48 F.José Villalgordo (F.C. Barcelona)
49 Jesús Tendero (Viña Magna Cropusa)
50 Predro Luis Castillo (Murcia Turistica) 16.56
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close