Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Maldegem 2022
België
Datum :
21-09-2022
110 km
Weg - Wedstrijd
Start
Maldegem (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Maldegem (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Maldegem
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Rutger Wouters
BEL
in 02h 27m 37.00s
2
Lars Van Coppenolle
BEL
op 00.00s
3
Frank Van Den Broek
NED
op 00.00s
4
Michiel Broes
BEL
op 18.00s
5
Thijs Ulens
BEL
op 18.00s
Details
1
WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19910810 ELITE2
2H27´37"
2
VAN COPPENOLLE LARS TRISPORT PHARMA CYCLING TEAM
BEL19970530 EL319+
2H27´37"
3
VAN DEN BROEK FRANK JEGG - DJR ACADEMY
NED20001228 U23
2H27´37"
4
BROES MICHIEL INDIVIDUEEL
BEL19930601 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
5
ULENS THIJS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19920806 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
6
VAN RUYMBEKE THIEME INDIVIDUEEL
BEL19940127 EL319+
2H27´56"
+0´18"
7
LAVA KEVIN CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19890612 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
8
SQUIRE BEN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20010807 U23
2H27´56"
+0´18"
9
DEKONING FABRIZIO DOVY KEUKENS - FCC
BEL19980910 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
10
VAN RENTERGHEM BRAM CAMPE CYCLING TEAM
BEL19950724 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
11
CLAEYS TIMOTHY CAMPE CYCLING TEAM
BEL19920312 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
12
DE MAERE ALESSIO DOVY KEUKENS - FCC
BEL20020423 U23
2H27´56"
+0´18"
13
BAARS IGOR WPGA AMSTERDAM RACING ACADEMY
NED20020122 U23
2H27´56"
+0´18"
14
CORDEEL PIETER DCR CYCLING TEAM
BEL19890328 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
15
MOERMAN JENS WAOD
BEL19970916 WAOD
2H27´56"
+0´18"
16
VERRAES BENJAMIN CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19870221 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
17
NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19821116 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
18
SLABBINCK INDIANA TRISPORT PHARMA CYCLING TEAM
BEL19930423 EL319+
2H27´56"
+0´18"
19
DE BEUCKELEER SEPPE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20030911 U23
2H27´56"
+0´18"
20
BALCAEN MANOLITO CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19950210 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
21
VANDAELE ANGELO TEAM ATOM 6
BEL19880406 ELITE2
2H27´56"
+0´18"
22
WILLEMS MARIO SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19730617 ELITE2
2H28´02"
+0´25"
23
VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19920821 ELITE2
2H28´02"
+0´25"
24
GAYTANT KENZO VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL20030519 U23
2H32´07"
+4´30"
25
VAN DAMME BART SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19751005 ELITE2
2H32´07"
+4´30"
26
LUIJTEN NOËL GRS JAN VAN ARCHEL
NED20020828 U23
2H32´27"
+4´50"
27
DECLERCQ MATHIAS KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20000317 U23
2H32´27"
+4´50"
28
GRAVÅS PEDER ANTONI GAULDAL SK
NOR20020422 U23
2H32´27"
+4´50"
29
PIETERS BJARNE CAMPE CYCLING TEAM
BEL20011017 U23
2H32´27"
+4´50"
30
PIRON GUNTHER CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19920520 ELITE2
2H32´27"
+4´50"
31
SCHRIJVERS KURT TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19780307 ELITE2
2H32´27"
+4´50"
32
DE GREVE MAXIM SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19940620 ELITE2
2H32´27"
+4´50"
33
SCHMIT PHILIPPE VELO WOOLZ
LUX19951111 ELITE2
2H32´27"
+4´50"
34
RIGOLE XANDER VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20031022 U23
2H32´27"
+4´50"
35
CORNELIS NICO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19800425 ELITE2
2H32´27"
+4´50"
36
VYVEY ROBBE VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
BEL20011121 U23
2H32´27"
+4´50"
37
DRAGSTEN JØRGEN IL STJØRDALS-BLINK
NOR19990906 ELITE2
2H33´07"
+5´30"
38
LAUWAERT LAURENS BATAIA BRIGADE
BEL19981122 ELITE2
2H37´37"
+10´00"
39
RYCKAERT YONI KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19980630 ELITE2
2H37´37"
+10´00"
40
VERBRUGGHE SVEN TEAM ATOM 6
BEL19910201 ELITE2
2H37´37"
+10´00"
41
BATENS NICK INDIVIDUEEL
BEL20011231 U23
2H37´37"
+10´00"
42
VANDEWIELE FREDERIK VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19910211 ELITE2
2H37´37"
+10´00"
43
BLACK MICHAEL QCW P/B CADENCE CYCLING
USA19790902 ELITE2
2H39´37"
+12´00"
44
VANHAESENDONCK MAARTEN UNLIMITED CYCLING TEAM BELGIUM
BEL19860521 MASM
2H40´07"
+12´30"
45
DHOOGE THIBAU URBANO-VULSTEKE CT
BEL20030201 U23
2H40´37"
+13´00"
46
GIJSEL SERGE KVC NOORDZEEMEEUW
BEL19800421 MASM
2H41´37"
+14´00"
DNF
MICHIELS LIEBERT WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20000228 U23
DNF
DNF
DE BAETS JARNO VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL20030813 U23
DNF
DNF
SLABINCK ANTHONY TRISPORT PHARMA CYCLING TEAM
BEL19900602 EL319+
DNF
DNF
DE SUTTER STIJN ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
BEL20020820 U23
DNF
DNF
DECABOOTER LANCE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20010822 U23
DNF
DNF
COSYNS MILAN CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL20010606 U23
DNF
DNF
VERJANS FRANK INDIVIDUEEL
BEL19740916 ELITE2
DNF
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close