1 74 DVERSNES Fredrik
NOR
TEAM COOP 24 11:04:09 40
2 41 KOCH Christian Maximilian
GER
TEAM LOTTO - KERN HAUS 25 11:04:13 30
3 137 VAN TRICHT Stan
BEL
SEG RACING ACADEMY 22 11:04:17 25
4 46 HEIDUK Kim Alexander
GER
TEAM LOTTO - KERN HAUS 21 11:04:20 20
5 135 HOOLE Daan
NED
SEG RACING ACADEMY 22 11:04:23 15
6 47 HUGGER Jan
GER
TEAM LOTTO - KERN HAUS 23 11:04:26 10
7 115 TUREK Daniel
CZE
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 28 11:04:27 5
8 103 HODAPP Johannes
GER
TEAM SKS SAUERLAND NRW 22 11:04:30 3
9 83 BERNAS Pawel
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 31 11:04:30 3
10 222 AGROTIS Alexandros
CYP
CYPRUS 23 11:04:30 3
11 76 AASVOLD Kristian
NOR
TEAM COOP 26 11:04:32
12 75 ERIKSSON Jacob
SWE
TEAM COOP 22 11:04:33
13 133 WOOD Harrison
GBR
SEG RACING ACADEMY 21 11:04:33
14 116 VERMEULEN Moran
AUT
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 24 11:04:33
15 27 ZANA Filippo
ITA
BARDIANI CSF FAIZANE' 22 11:04:33
16 105 STOCKMAN Michiel
BEL
TEAM SKS SAUERLAND NRW 25 11:04:34
17 92 DAVIS Corey
USA
MALOJA PUSHBIKERS 29 11:04:34
18 202 DIMA Emil
ROU
ROMANIA 24 11:04:35
19 21 BATTAGLIN Enrico
ITA
BARDIANI CSF FAIZANE' 32 11:04:35
20 242 CASTELLARNAU Florent
FRA
28 11:04:36
21 153 CAMRDA Karel
CZE
TOPFOREX ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM 20 11:04:41
22 23 CARBONI Giovanni
ITA
BARDIANI CSF FAIZANE' 26 11:04:44
23 25 GABBURO Davide
ITA
BARDIANI CSF FAIZANE' 28 11:04:46
24 43 TARLTON Alexander
GER
TEAM LOTTO - KERN HAUS 21 11:05:01
25 117 ZOIDL Riccardo
AUT
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 33 11:05:05
26 111 GROŠELJ Žiga
SLO
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 28 11:05:25
27 192 HECHT Gage
USA
AEVOLO 23 11:05:26
28 193 BRUNNER Eric
USA
AEVOLO 23 11:05:36
29 256 ILIAS Periklis
GRE
35 11:05:40
30 155 ŠTOČEK Matúš
SVK
TOPFOREX ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM 22 11:07:13
31 247 ACOSTA Thomas
FRA
24 11:07:14
32 164 GIANNOUTSOS Miltiadis
GRE
24 11:07:15
33 107 STOCKMAN Abram
BEL
TEAM SKS SAUERLAND NRW 25 11:07:21
34 96 TAEBLING Paul
GER
MALOJA PUSHBIKERS 22 11:07:48
35 22 CAÑAVERAL VARGAS Johnatan
COL
BARDIANI CSF FAIZANE' 25 11:10:40
36 77 BENDIXEN Louis
DEN
TEAM COOP 26 11:11:12
37 245 LAUK Karl Patrick
EST
24 11:11:14
38 24 FIORELLI Filippo
ITA
BARDIANI CSF FAIZANE' 27 11:11:17
39 94 HEMING Miká
GER
MALOJA PUSHBIKERS 21 11:11:18
40 5 CHRISTAKOS Dimitrios
GRE
GREECE 22 11:11:22
1
2
3
1 - 40 of 114 items
41 36 PLANET Charles
FRA
TEAM NOVO NORDISK 28 11:11:24
42 87 STACHOWIAK Adam
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 32 11:11:24
43 54 FOLTÁN Adam
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 21 11:11:25
44 91 BICHLMANN Daniel
GER
MALOJA PUSHBIKERS 33 11:11:25
45 211 THURAU Sven
GER
TEAM DAUNER | AKKON 25 11:11:26
46 26 SAVINI Daniel
ITA
BARDIANI CSF FAIZANE' 24 11:11:26
47 52 ČANECKY Marek
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 33 11:11:28
48 181 DELACROIX Tristan
FRA
27 11:11:31
49 123 GRUBER Pavel
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 25 11:11:45
50 121 ŘEHA Filip
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 20 11:11:51
51 114 MANGERTSEDER Matthias
GER
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 23 11:11:58
52 81 BANASZEK Alan
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 24 11:11:59
53 73 LUNDER Eirik
NOR
TEAM COOP 22 11:12:09
54 131 FLYNN Sean
GBR
SEG RACING ACADEMY 21 11:12:43
55 45 KEUP Pierre-Pascal
GER
TEAM LOTTO - KERN HAUS 20 11:13:03
56 72 GRÅSVOLD Dennis
NOR
TEAM COOP 20 11:13:08
57 113 FRIEDRICH Marco
AUT
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 23 11:13:12
58 55 KUBIŠ Lukáš
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 21 11:13:15
59 85 BUDZINSKI Tomasz
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 23 11:13:22
60 112 SCHORMAIR Fabian
GER
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 27 11:13:27
61 37 BRAND Sam
GBR
TEAM NOVO NORDISK 30 11:14:10
62 183 GOUBERT Jean
FRA
27 11:14:28
63 162 ILIADIS Ioanis
GRE
28 11:14:30
64 213 RAßMANN Frederik
GER
TEAM DAUNER | AKKON 21 11:14:38
65 42 HUPPERTZ Joshua
GER
TEAM LOTTO - KERN HAUS 27 11:15:29
66 142 GENOV Nikolay
BUL
BULGARIA 24 11:15:34
67 56 BELLAN Juraj
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 25 11:15:36
68 71 GUDMESTAD Tord
NOR
TEAM COOP 20 11:16:44
69 136 KRUL Wessel
NED
SEG RACING ACADEMY 21 11:16:47
70 152 KLABOUCH Petr
CZE
TOPFOREX ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM 22 11:16:52
71 244 GUICHARD Mickael
FRA
28 11:17:26
72 241 BENNETT Stéfan
FRA
29 11:17:40
73 197 MCGILL Scott
USA
AEVOLO 23 11:18:43
74 6 CHRISTOPOULOS-CHELLER Panagiotis
GRE
GREECE 26 11:19:06
75 216 MESSERSCHMIDT Jonas Fabian
GER
TEAM DAUNER | AKKON 20 11:19:52
76 151 PETRUŠ Jiří
CZE
TOPFOREX ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM 25 11:20:04
77 132 DAY Thomas
GBR
SEG RACING ACADEMY 19 11:20:54
78 195 SCHUNK Conor
USA
AEVOLO 22 11:21:09
79 44 DREßLER Luca
GER
TEAM LOTTO - KERN HAUS 19 11:22:03
80 221 MILTIADIS Andreas
CYP
CYPRUS 25 11:22:30
1
2
3
41 - 80 of 114 items
81 191 SHIPLEY Gabriel
USA
AEVOLO 19 11:23:52
82 154 TYRPEKL Karel
CZE
TOPFOREX ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM 22 11:24:07
83 201 CRISTA Daniel
ROU
ROMANIA 30 11:25:05
84 246 JOLIBERT Clément
FRA
26 11:25:14
85 194 MCNEIL Aidan
USA
AEVOLO 20 11:25:23
86 7 VILA Emiljano
GRE
GREECE 24 11:25:39
87 145 ANDREEV Yordan
BUL
BULGARIA 27 11:26:01
88 84 BOGUSLAWSKI Marceli
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 24 11:26:31
89 185 HENNEQUIN Paul
FRA
19 11:26:44
90 231 STÖCKLI Jan
SUI
22 11:27:06
91 141 PAPANOV Martin
BUL
BULGARIA 22 11:28:45
92 182 GARDELLA Florent
FRA
21 11:30:46
93 223 MATSANGOS Alexandros
CYP
CYPRUS 22 11:32:30
94 124 GRÄSSLE Pavel
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 36 11:34:38
95 184 BONNEFOIX Edouard
FRA
23 11:37:02
96 93 GALKA Michal
POL
MALOJA PUSHBIKERS 20 11:37:08
97 1 TZORTZAKIS Polychronis
GRE
GREECE 32 11:38:10
98 82 BANASZEK Norbert
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 24 11:38:12
99 2 KASTRANTAS Charalampos
GRE
GREECE 30 11:38:55
100 101 BORRESCH Julian
GER
TEAM SKS SAUERLAND NRW 19 11:40:26
101 11 PAPASTAMATAKIS Kyriakos
GRE
30 11:40:31
102 233 VORRIAS Ioannis
GRE
36 11:40:39
103 204 LUNCAN Serban
ROU
ROMANIA 19 11:40:40
104 156 BÁRTA Tomáš
CZE
TOPFOREX ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM 22 11:42:37
105 32 IRVINE Declan
AUS
TEAM NOVO NORDISK 22 11:45:20
106 157 FIALA Petr
CZE
TOPFOREX ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM 26 11:46:03
107 35 MUNDAY Samuel
AUS
TEAM NOVO NORDISK 23 11:46:05
108 214 GATHEMANN Albert
GER
TEAM DAUNER | AKKON 20 11:47:36
109 205 DOBRIN Ioan
ROU
ROMANIA 19 11:48:05
110 95 WOLLENBERG Tim
GER
MALOJA PUSHBIKERS 21 11:48:38
111 67 NOBEL Rick
NED
EUROCYCLINGTRIPS - CMI PRO CYCLING 27 11:51:56
112 146 RYUSTEMOV Deniz
BUL
BULGARIA 19 11:55:26
113 203 PLESEA Valentin
ROU
ROMANIA 28 11:58:12
114 236 KUNZ Dominic
SUI
23 12:05:46